Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja uz se tesim az budu mit pupek a budu tehotna, prijde mi to strasne hezky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my také určitě nikam nepojedem, svatební cesta bude až v zimě, takže výdajů bude dost. alka: moc pěkná profilovka, sluší ti to tam...
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jo já se na to taky těším...pořád se prohlžím v zrcadle
Odpovědět
Profilova fotka
míša: jasně, to chápu! Já celý těhu proležela v nemocnici nebo doma, takže se těším na další a doufám, že si ho užiju...Jen pro tebe bude asi náročnější to léto, horka a tak. edithn: je to hezký, jen ten konec je náročnej.. alka: tak u nás to tak jednoduchý není, přítel je živnostník a tak si nemůže vzít dovolenou a nemá nikoho za sebe, takže smůla. taková týdenní dovolená se musí hodně plánovat
Odpovědět
Profilova fotka
pellulllinka---jakto?kolik je malému?jo ty horka budou nejhorší...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdeme na o konečně....
Odpovědět
Profilova fotka
misa: jinak tehotenstvi bylo planovane ? nebo neco selhalo? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
market- dekuji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
míša: hned někdy v 7 týdnu sem začala krvácet, takže pár dní v nemocnici, pak sem krvácela v 17tt, takže 3 týdny v nemocnici, pak sem si užila vánoce a na silvestra už měla horečky a angínu. 3.ledna mě hospitalizovali asi ve 28tt s tím, že se otvírám a hrozí předčasný porod, takže 3x denně kapačky, po 4 hodinách prášky na udržení a samý strašení že porodím, že mě povezou do budějic atd. Ležela sem tam do konce února (36tt) a pak mě propustili. Kupovidu sem neporodila a ve 40tt mi kvůli rychlé srdeční akci malého a také jeho váze porod vyvolávali. Před tím jsem už jednou v 17tt potratila, takže sem byla ráda že to takhle dopadlo! Léto bude určitě namáhavý no, nevystavuj moc bříško na sluníčku..
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: to bylo teda drama.... tybprdo, kdyby mi rekli ve 28tt ze budu rodit, tak si reknu co to je? to je hodne brzy :-( na to nemuze byt clovek ani pripraveny
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: taky sem pořád psala sestřenici ať mi na netu vytiskne všechno co najde o předčasných porodech, jak jsou na tom většinou ty děti atd. Naštěstí to dobře dopadlo :-) ale strašili mě, asi se vážně báli, protože ani sedět sem nemohla, nesměla sem ani na chodbu, jen na záchod a ležet. max. trochu mít zvýšenou postel, ale když mě viděli sedět tak sem vždycky dostala vynadáno, taky kalhotky se silnou gumou museli dolu
Odpovědět
Profilova fotka
jeee Pellu, to muselo byt fakt neprijemne... to sis to tehotenstvi moc neuzila,co? :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
právě že vůbec :-( ani břicho sem nemohla vystavovat :-) snad to příště bude lepší
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: to ti tedy nezávidim, ale nakonec jsi měla velkýho klučíka,vid? to kamarádka porodila DVOJČATA V 6.TÝDNU a bylo to hrozný, občas přestávali dýchat a musela jim vždycky masírovat hruď aby neumřely :-( je s nima větší starost, než s normálně narozenými dětmi. máš někde fotky Kubíka?
Odpovědět
Profilova fotka
jezis..no to je sileny... tak jeste ze to dobre dopadlo...a osefovaly si te:-)
Odpovědět
Profilova fotka
áááááááááááááááááááá holkyyyy ja tu normalne brecim...:-) tak ted psala papalaska od asapa, strasne se omlouva, pujde to vyzjistit co a jak se tam deje a ze na ne vlitne a nejpozdeji pristi tyden by je mely ODESILAT!! tak jestli ona taky nekeca,,,tak ja se asi zhroutim radosti:-)))jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
tak z týhle zprávy bych se ještě tolik neradovala, at pak nejsi zase zklamaná. Radovala bych se až tehdy, až mi řeknou že je odesílají.
Odpovědět
Profilova fotka
markét: jojo nakonec měl kuba 4kg :-) Počkej, to je asi překlep ne? nemělo to být ve 26.týdnu? dvojčata se vždycky rodí dřív
Odpovědět
Profilova fotka
pell: mělo to být v 6měsíci, omlouvám se :-) tak to byl pěknej macík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se raduju z toho ze nekdo na vrchu se o to zajima a co hlavne- odpovida! po 2mesicich naprosteho ticha to je velice osvezujici:-)
Odpovědět
Profilova fotka
market: ja sem si rikala ze to snad neni mozny v 6tt :-D :-D takovy pulci :-D Jinak situace fakt strasna, nechtela bych to zazit abych musela pumpovat miminku srdicko. alka: souhlasim s market, ale jinak dobra zprava urco je ze se alespon nekdo ozvala a dal ti nadeji,vid? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith, presne... to je nadeje ze tam ty saty jsou a jeslti nejsou tak teda pekne zamakaj aby byly:-))skoda ze je ten blbej posun..to do jeji odpovedi snad nevydrzim..a vim jak jsou lidi zapometlivy.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale alespon se to mozna trosku hne, uvidis.... ja sem na ty tvoje saty strasne zvedava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith: to byli asi ještě opravdu pulci ;-) alka: alespoň naděje. Ale u tebe je to jednou nahoře jednou dole, nejdřív jsi hrozně štatstnmá a pak hrozně smutná...tak držim palce aby ti to vyšlo.
Odpovědět
Profilova fotka
edith a co já....jestli to bude nejaka katastrofa o který se mi zda kazdou noc tak se snad zhroutim,,,:-( market, eh? myslim ze tohle uz dlouho nebylo 8-( kazdopadne zkazit naladu mi ty saty dokazou pokazdy.. to je fakt
Odpovědět
holky to jsem si zase vymyslela pidovinu, vystrihavat motylky jako jmenovky, vubec to neubyva. des ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D janek :-D :-D no jmenovky asi necham nejaky uplne obyc:-) nebo to napisu lihacem na ubrousky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
do jmenovek bych se klido taky rada pustila ale to bych musela vedet kdo vsechno prijde :-D ja budu delat klasiku.... me se libi takovy ty jak jsou zapichli do ferrero rocher, ale to se mi nehodi k my barve svatby :-D :-(
Odpovědět
ja si vzdycky neco vymyslim, libi se mi to, ale pak nedavam jako s tim oznamkem kdyz jsem tvorila, ale myslim si ze to nakonec vypada dobre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka tak to je mi lítoě vůbec nic není, jsem rada když jdu na kontrolu a oni mě uklindí že je vše jak má být...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?