Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak my dort chceme sníst po obědě ke kávě...
Odpovědět
Profilova fotka
a co se teda dava do vysluzek?:-)tohle mi fakt unika jak to nikdy nikdo nedelal:-)(u nas v rodine) a ted me napadla i varinata mit 2 dorty.. jeden klasiku a jeden ten na nekolik cásti a ten by se rozdal:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo na některých svatbách je dortů víc. Jinak do výslužek můžeš dát cukroví, svatební koláčky....
Odpovědět
Profilova fotka
dk krabiček se dává takový to drobný svatební cukroví, jako hříbečky, srdíčka, košíčkky a tak...je to drobný a načančaný, no a dort se tam taky rozkrájí, roláda a tak prostě aby to zaplnilo tu krabičku. my je budeme dávavšem co jdou na svatbu a a pak známým co nám taky dali jinak nikomu.
Odpovědět
Profilova fotka
hribecky srdicka? juj.. a nestacilo by napect vanocni cukroví?:-D:-D to by bylo fajne ne?:-D hm a kdy jim je dáte? (myslela jsem ze pri odchodu) tim ze mam svatbu v srpnu bych mela docela hruzu ze by se to rozteklo/zkazilo apod.. a tak velky chladák nemáme:-)) takze nakoupit malinký krabicky a ty uz se snadno zaplni:-))
Odpovědět
Holky, za sebe musím říct, že kdekoliv jsem na nějaké svatbě dostala výslužku, tak mi to přišlo tak trochu zbytečné...co z toho, pár kousků vánočního cukroví... My budeme mít svatební koláčky normálně položené v míse na rautu k přímé konzumaci a dáme k tomu pár pytlíčků s cedulkou, že kdo chce, ať si nabalí domů :-) nabo tak něco... Ale záleží, někde si to vyžádá tradice, někde tchýně a maminky, u nás naštěstí nidko není proti tomu je nemít...
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: u nás naštěstí taky nikdo neřeší že výslužky nebudou. Na hostině bude mít každý svatebčan na talíři připravený pytlíček s mandličkami pro štěstí a bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ja bych nejaky vyslusky neresila-ani jsem snima nepocitala..ale ted mi jde asi o ten jejich názor, o to "jak budeme vypadat" nic nám nedaly.. no nevim.. myslim ze dva dny péct by me mozna nezabilo.. :-N tatka teda jen jednou prinesl vysluzku(od nejakyho jeho kamarada) a to bylo super- ja jako decko jsem z toho mela hroznou radost a hned jsem se do toho pustila.. mnam..to bylo jak narozeniny.. si na to velice zive pamatuju.. a vim ze nikdo tim nepohrdl.. myslim ze kdyz objednam nejaky kremrole.. venecky, roládu udelam sama... tak by to mohlo stacit:-) + ty tchýniny koláčky...:-) to ji reknu at udela snad 10kg..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás je to tradice, proto to musí být jinak bych to taky nedělal, zbytečný patlání, no my máme svatbu v pátek, ve středu bránu tak asi v úterý, protože pak absolutně nic nestíhám.
Odpovědět
Profilova fotka
hm, asi to proberu s maminama o vikendu...
Odpovědět
Na těch svatbách tedy výslužkama taky nikdo nepohrdnul, ale většina je snědla ještě na rautu... Já teda péct nic nebudu, moje mamka určitě taky ne, a tchýně si prý napeče pro ty, které na naši svatbu ani nezveme... zubařky, doktorky, kolegyně z práce... a na raut koláčky nakoupíme v pekárně.
Odpovědět
Profilova fotka
taky reseni..:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky mě to tady tak dneska nebaví....
Odpovědět
Profilova fotka
myslím v práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my budeme pect ve velkym.... je to u nas zvykem. Davame vyslužky pomalu na potkání.... v podstatě každýmu kdo je na hostině a kdo se nějakým způsobem angažoval na svatbě + známým atd. Mě osobně by asi nevadilo že by cukroví nebylo,ale naši jsou na to zvyklí a už se těší, tak jim v tom bránit nebudu . Takže my začneme někdy koncem dubna a budeme to ještě za čerstva házet do mrazáku a těšně před svabou se nadělají výslužky a možná že i v pátek (dne před svatbou) i rozvezou do rodin.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsme na tom stejne.. vcera jsem mela patek a rikala jsem si jak je to super, a to slunicko mi davalo uplne smajl.. ale ted mi prijde jako kdybych byla uplne vyplivaná.. a ten cas se tak vleče:-( uplne hrozný.. v praci taky otročina.. nejradsi bych si tu na stole zacla delat serpy na auto abych se rozveselila:-))
Odpovědět
Profilova fotka
vůbec to neutíká, jsem ospalá, asi to počasí... :-) jo to by asi koukali kdyby si si to tam rozbalila a začala dělat ty šerpy
Odpovědět
Profilova fotka
to teda:-D:-Duplne si to dokazu predstavit.. juhůůůů ted jsem odposlechla ze carodejnice ma byt v 1 v krumlove.. tak aspon neco.. to bude klid az vysmahne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se máš...já je tady dneska mám celej den, akorát ten druhej protiva se vrátí kolem oběda =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je mi lito..uplne vim jak prekazi:-))) sice mi to jejich mizení kazi moralku... ale zase se neprepracuju:-D:-D holky ja resim ted uplnou kravinu..ale asi to takova kravina nebude:-)) jestli do svatebniho ucesu s ofinou a nebo bez:-D:-D manza rekl ze je mu to jedno..kadernice ze at si vyberu sama.. ale nikdo mi nerekl co je hezcii!:-))) tak to asi fakt bude na me:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo ta nad tím jsem nepřemýšlela...ale já se asi na ofinu vykašlu, jelikož mám strach aby mi pak nevadila, chci jen takový jednoduchý účes, budu mít závoj
Odpovědět
Profilova fotka
no me diky bohu slusi obe veci.. ale jedno je smrncovnejsi.. pulka lidi rika ze ofina druha ze bez..ted jsem nahrala jednu foto kde jsem s ofinou:-)(je to hooodne stará fotka :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
alka, mas super profilovku :-D ja byl v utery u kadernika a udelal mi po dlouhy dobe ofinu na bok ,takze jsem taky premyslela co s ni vlastne budu delat, ze jsem si ji mela ostrihat az po svatbe :-D takze jsem na tom stejne jako ty... uvidime co vymyslime za uces a podle toho se budu orientovat
Odpovědět
Profilova fotka
alka, sluší ti to i s ofinou...opravdu
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji:-) to jsou moje umelecký fotky z doby me" slavy" proste z hubenyho a mladyho vzhledu:-)) ja uz uces mam 400% vybraný.. nj ale myslim ze do toho jdou taky obe varianty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se chci objednat ted na březen aby mi dobarvla melír a zastřihala konečky ale ne moc at mám opravdu ten účes co bych chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych si dala něco do profiliu, ale jsem tady jen v práci a nemám v pc žádnou foto...pokusím se doma
Odpovědět
Profilova fotka
ja pujdu taky jeste v kvetnu, jen na melir a pri te prilezitosti se pustime do ucesu, uz se nemuz dockat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já budu mít ofinu určitě, mám vysoký čelo a kdybych to měla celý stažený tak by to asi nebylo úplně ono :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja pujdu az budu mit auto:-) jinak se tam nemam jak dostat:-D:-D ale chtela bych v breznu.. a pak asi v cervenci..:-)taky mi vzdy jen zastrihava konecky a veme mi tak 5cm -bych ji vzdy trefila:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?