Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: chapu :-( a drzim pesti
Odpovědět
Profilova fotka
holky dik.. uz jsem se o tom sverila manzovi..tak me plne chape a chce me podporit tim ze na tu "dietu" nastoupi semnou.. dneska zaciname.. jdeme pesky na hlubokou:-))
Odpovědět
Profilova fotka
pěkná procházka....romantická...krásný počasí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky kuli tomu zdrhnu z prace:-D:-Dtak ve 3 to balim-at tam nejdem za tmy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, mega romantika... zavidim
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja na romantiku nejsem:-))ale kdyz máme tu stezku za barakem:-))) no myslim ze az tam nedojdem... je to 12km..:-Djen tam
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pesky je to na dlouho.... to je hodnej ze se do toho pusti takhle s tebou.... ja jsem si byla vcera sednou s kamaradkou a tak strasne jsem se precpala az sem si pripadala hnusna, hlavne jak mi nemohlo pomalu do rana vytravit,to nesnasim
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja travim hrozne rychle.. nevim proc ale najim se-sem v klidu - tak do pul hodiny mam pocit siiiiilenyho prezrani se- a do dalsi hodiny mam opet hlad... sileny...:-) no to ja dneska hresila.. jsem mela k obedu jen brambory..pritom dneska tam mam psany brambory a maso..nj ale maso jsem doma nenasla =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
njn, to je nejvetsi prusvih diety, ze se na to musis dopredu pripravovat a i nakupovat....
Odpovědět
Profilova fotka
no to je prave ten druhej problem "skrceni rozpoctu" kazdou korunu obracim 4x.. a kdyz vidim ze tu sunku co muzu ja stoji dvojnasobne normalni tak me muze klepnout..a krutí je drahy...ale do toho jsme se ted zblaznila-to mi hrozne chutna..dneska az pujdu z prace tak u nas je jeden malinkatej obchudek a svete div se oni ho tam prodavaji(prijde mi ze je v budejcich celkem nesehnatelny) tak si koupim 2kg at mi to vydrzi tak na 2týdny:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš kdybych tě znala, tak jsme ti mohli pro celou krůtu-martina rodče je měli, my si ji taky braly, a opravdu mnamka to masičko vid. a je asi těžký sehnat ty suroviny co můžeš nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no sehnat to neni tezky ale je to strasne drahy.. no vidis to-to bych mela kruu na celej rok:-D:-D manza ma rad suchy maso tak tomu ji nedavam, ten si muze koupit kureci prsa a je to:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak se tady mějte, zase zítra...pádím na poštu a pak rovnou domu. konečně. pa
Odpovědět
Profilova fotka
taky letim..ahojky- mozna ze vecer tu budu
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky rada suchy maso :-D kruti neni pro me
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, sem tu. Dneska bylo naprosto dokonalý počasí!!!!! ještě teď bylo krásně
Odpovědět
Ahojky, u nás bylo taky nádherně, což se divím, většinou je tu hnusně a ráno to tady vypadalo příšerně. Mlha že nebylo na krok vidět
Odpovědět
Profilova fotka
hooolkyyy umruuuu:-)))
Odpovědět
Alka: proc?
Odpovědět
Profilova fotka
????
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem přijeli z návštěvy a ´tady už asi všichni mají půlnoc. tak já jdu taky dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, přeuju krásný ráno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:-) jsem byla hrozne utapaná:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé janek- krasný oznamení a budes mit hezky prijmení:-)
Odpovědět
Ahoj holky Alka: dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janek tak me napadlo- máte vubec prstýnky?? to máte skoro za mesic -tak mesic se delaji...?:-) dneska je tu nejaky mrtvo
Odpovědět
Alka: prstýnky ještě nemáme, na ty půjdem přesně v polovině března, prstýnky jsou do tří týdnů hotovy, ptala jsem se na to.
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to buedte mit fakt tesne:-)) ja uz se tak tesim na ten svuj:-) dneska si na nej jdu vybrat:-) ve stredu by mel prijit:-)
Odpovědět
jj, bude to akorát, to zvládnem
Odpovědět
Profilova fotka
tak oni ti to vyrobi i za kratsi dobu:-) ale asi je to za priplatek:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?