Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 zrzulinko, potíže byly spíš pracovního rázu a pak to člověk přenáší i domů emoticon Nicméně jsem strašně zvědavá, jak to všechno dopadne, protože už teď vím, že prostě na něco určitě zapomenu emoticon to bych snad ani nebyla já....

Ale halvně si říkám, že ted den, bude pro nás dva a až podružně pro ty ostatní, tak hlavně, aby se to líbilo nám emoticon

A teď, jak strašně sněžilo, tak jsem si říkala, že i taková svatba v zimě ve sněhu může být kouzelná emoticon
28. lis 2008 v 08:50  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 slun, to znám...já jak mám depku, tak to odnáší každej...navíc se mi blíží zkouškový, v práci to je masáž občas a to si se mnou drahý taky užívá..nejhorší je, že si uvědomuju, jak jsem protivná, jak je to se mnou pak těžký, ale nějak i když se snažím, ty své nálady občas neukočíruju emoticon ale pak jsem zase jako andílek emoticon
Joo a neboj, jestli na něco zapomeneš, tak nebudeš sama, já to totiž taky dost dobře umím emoticon tzak si pak dáme vědět, juemoticon
Myslím, že přípravy se určitě vyplatí, tak snad to zvládneme na jedničku emoticon furt si říkám, jak moc to chci dokonalý, až pak začnu přemýšlet a říkat, že vlastně to nejdůležitější je, že se máme rádi a že se vzít chceme a že na tom, jaké budou kytky a barva ubrusů zas až tak strašně nezáleží emoticon ale stejně budeme plánovat emoticon
Jojo, svatba ve sněhu by musela být romantika, úplně to vidím, jak by se to sluníčko odráželo od sněhu a fotky by musely být kouzelný...jenže já jsem příšeně zimomřivá,mám ráda teplo a tak a hlavně věčně smrkám a když přijdu ze zimy do tepla, tak jsem samej kapesník a jako unudlaná nevěsta bych asi rozkošná nebyla emoticon jako přeháním, ale chtěli jsme léto prostě..
28. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 No to my jsme taky chtěli sluníčko...přeci jen to léto je léto emoticon

Máte i v plánu svatební cestu? Já ubrusy a to okolo řešit nebudu, to mi bude fakt jedno. Hlavně, abychom tam měli dobré jídlo a měli příjemnou společnost a to ostatní okolo je pak už jedno emoticon ...nebo to není už to nejdůležitější emoticon

Jen jsem přemýšlela, jaký účes se mi lbíí, tak se ve středu budu muset svojí kadeřnice optat, jeslti si kvůli tomu nebudu muset nechat narůst ještě delší vlasy emoticon
1. pro 2008 v 10:55  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 slun, svatební cesta v plánu je, ale v mlhavémemoticon páč to budeme řešit až tak v květnu, až bude jasný, jak bude mít přítel volno..emoticon ale i kdyby žádná nebyla, tak si určitě uděláme nějakej romantickej víkend tady u nás v ČR a dovča bude později emoticon
Jinak vlásky si taky nechávám narůst..mám je polodlouhé a chodím jen na melír a zastřihování..po svatbě to nechám zkrátit hodně, jsem na to i zvědavá, ale kadeřnice říkala, že mi to zatím stříhat nebude, abych pak nekňučela, že chci vlásky dlouhý a nemám emoticon asi mě zná emoticon
2. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, moc vás zdravím, zatím jsem neměla moc času pročíst vaši diskusi, ale chci se přidat k debatě, protože plánujeme svatbu v HK a to v červenci 2009emoticon) Konečně jsem taky narazila na nějakou hradečanduemoticon Zkusím sem juknout zítra a pročíst debatu, ať se chytnuemoticon
2. pro 2008 v 18:02  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Tak ještě jednou zdravím, strávila jsem pročítáním snad celou věčnost, ale jsem aspoň trochu v obrazeemoticon Holky, já zatím s přípravama nezačala...nějak po novém roce máme přijít pro termín na svatbu a ráda bych ji pod širým nebem, hodně jsme diskutovali nad suchou a mokrou variantou, ale asi to vyhrajou jiráskovy sady v HK, ale asi ne v altánu, ale někde v prostoru...ještě se tam musím jít porozhlídnoutemoticon Jednu raritku jsem si ale vymyslela... a to, že svatební řeč nám napíše a řekne moje svědkyně a nejlepší kamarádka v jednom (doufám, tedy, že si to ještě nerozmyslí) no a takový to zda se bereme pak musíme nechat na oddávajícím...ale na ten okamžik, že člověk, který nás dva zná nejlépe pronese svatební řeč...to se fáááááááákt těšímemoticon
3. pro 2008 ve 13:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamino
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
jamino
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahojky!
Moc zdravim novou posilu mezi Hradecacky emoticon
Jo jo neni nad prirodu, my to na 100% budeme mit doma na zahrade, mame ji pekne velikou a tak se tam vsichni v klidku vejdem emoticon jen mam trosku strach z pocasi, aby nam nelilo, to by bylo vazne neco emoticon
Jinak ta svatebni rec je super napad, ja osobne bych asi mela problem nekoho sehnat kdo by pred vsemi mluvil,znam same stydlivky emoticon No my bychom radi aby nam sestry kluk zahral na housle behem obradu je vazne dobry, ale jak ho premluvime ta vazne netusim. emoticon
Jinak me pripravy pokrocily asi tak ze jsem si koupila stuhy na vyvazky a asi budu muset zacit tvorit, jen jak to zkloubit s Vanocemi? to ma clovek starosti tak uz dost. emoticon
3. pro 2008 ve 14:20  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 jamino: Zahrada je supr nápad, už jsem nad tím taky přemýšleli, problém je, že máme zahradu v kopečku a jen malý kousek v rovince a tam bych se vešla jen já se ženichem a oddávajícím emoticon A pak druhý problém a to je, aby to místo bylo hezký na focení, což na naší zahradě těch zákoutí moc není a navíc kolem baráky atd... Jednoznačně netrvám ja Jiráskových sadech, klidně, kdyby mě oslovilo nějaký jiný místo venku, tak bych do toho šla, ale stále nevím jak vyřešit tu mokrou variantu, abych pak týden před svatbou neplašila, že předpověď hlásí liják s bouřkou a já se nemusela vdát v obyváku emoticon
3. pro 2008 v 15:49  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Taky ještě nevím jak vyřešit hudbu atd. mám nějakou představu a nevím jak ji zrealizovat, myslím, že to bude asi nereálný...holky, ale já vám viděl výbornou svatbu venku na Bišofšteině (kousek jsou adršpašsko-teplické skály) je to takový areál se "statkem" vypadá to tak, je tam jak ubytování, tak restaurace a ve dvoře louka a stromy...výborný, byla tam v létě svatba ve stylu 20. - 30. let, co vám budu vykládat...normálka všichni měli kostýmy z půjčovny, takový ty koktejlky, čelenky, návleky na boty, cigáro na tyčce, no výborný, chlapy s klobouky jak mafiáni...a ta muzika, měli nějakýho borce a celou dobu ještě před příchodem hrál supr muziku stylizovanou do těchto let, ale v moderním podání...vypadalo to jak mafiánská svatba...ale já jsem z toho byla tak vyplácaná, úžasný!! Pokud si vzpomenu a někde najdu fotky, co jsme pořídili, tak je sem lípnuemoticon
3. pro 2008 v 15:55  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Teď mi došlo, fotky sem nedám, páč nejsou moje emoticon Tak nic holky, ale určitě vám fantazie zapracuje emoticon
3. pro 2008 v 16:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom ahojky, nová duše, to je fajn emoticon
Koukám s těma svatbičkama venku nás tady asi převálcujete, že? emoticon ještě chvilku a budu chtít změnit místo činu emoticon my teda taky chtěli nejdříve Jiráskovic sady, ale bála jsem se počasí, tak jsme se rozhodli pro zámek..(možná ještě bude změna v lednu a to na Kunětickou horu emoticon )
Jinak svatba ve stylu 20. - 30. léta musela být taky super...akorát to muselo stát pěknýho času a nervů to zařídit...
4. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Tak jsme byli na obhlidce mist na hostinu, cvicne sme si dali vecu v Recesi na Brnensky, ale byli jsme dost zklamani. K prosted ibychom snad nic nenamitali, ale na jidlo uz tam nikdy nepujdeme. Natoz na svatebni hostinu.Tak budem hledat dal... Nicmene padlo rohodnuti, kde si necham udelat kyticku. Byli jsmena navsteve u znamych, tahali jsme z nich rozumy z jejich svatby a svateb dalsich znamych emoticon) Pry je dobre kvetinarstvi Albertu u koleji, a protoze to neni prni pochvala, co o nich slysim, tak tam zkusim zajit.
A dokonce jsme si v tom predvanocnim shonu nasli cas a predbezne si obhledli prstynky. Je jich strasne moc, ale asi jsme moc narocni nebo co a naprosta vetsina se nam zas moc nelibila. Abychom nakonec neskoncili u uplne hladkych zlatych krouzku, co nam vychazi ted emoticon) No, nebudu krivdit, jedny byly docela fajn, ale staly asi dvakrat tolik, nez co jsme si puvodne rikali, ze za ne dame. Tak nevime.
6. pro 2008 ve 23:08  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Ahojky, my párkrát v Recesi byli, ale jen posedět a to večer...jídlo jsme si snad ani nedávali...a pravda je, že už je to dýl, takže soudit neumím..ale zkuste Svatého Jana ve Svobodných dvorech, tam je to pěkný, na svatbu jsme tam byli už dvakrát a bylo to fajn, jenže jsme se nechtěli po známejch opičit, tak jsme vzali LTC, jinach bychom šli do Jánaemoticon jo a restaurace Na Biřičce je pěkná, ale tak na cca 30 lidí je tam pak i veliká terasa a človíček vypadal, že by se i dohodl na lecčems, ale nás bude asi víc, tak bychom se tam mačkali...jinak ještě známá měla hostinu u Zezuláků ale nevím výsledek, sejdu se s ní až těsně před Vánocema, tak bych písla, jak byla spokojená..
Tyy jo a to květinářství vůbec neznám..tak pak škrábni,jestli jsi se tam byla podívat a co a jak, ju? emoticon
My se na prstýnky chystáme až po Novém roce, teď nestíháme..byli jsme se mrknout na Retofy ve zlatnictví vedle Avionu, ale tam byla dost neochotná paní prodavačka a navíc to tam mají předražený..byli jsme tam jen na kukačku, takže ani moc zklamání z toho nebylo.. emoticon
8. pro 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tak po dlouhé době mám zase chvilku a můžu sem písnout....Po menší předsvatební panice u mého drahého se situace zase mírně stabilizovala a miláček mě v sobotu překvapil výletem do hotelu Obora, kde bych ráda měla hostinu - a bylo to úžasný! Krásné prostředí uprostřed lesů, krásná restaurace, přeochotný personál - skvělý číšník nás s úsměvem obsluhoval - dali jsme si předkrm, polívku, jídlo a dezert - taková zkouška - a fakt výtečný! Ceny také přijatelné - na kvalitu. Ochotně nám ukázali také pokoje a terasu, kde se dělá venkovní párty s rautíkem a ještě nám dali kalkulace z několika svateb, abychom měli představu...prostě skvělý! Z výletu jsem měla obrovskou radost, protože kdyby si mě nechtěl vzít, nedělá to...a nadšení jsme byli oba. Nakonec jsme to završili premiérou Hamleta v pardubickým divadle i s mým synkem, krásnej den to byl! Takže už máme jasno v tom, KDE se bude papkat, slavit a spát...jen to KDY je pořád ve hvězdách, ale doufám, že dodržíme původní termín..emoticon
8. pro 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 ahoj holky,

tak koukám, jak to pomalu rozjíždíte emoticon Teda, to květinářství neznám, ael jestli jsou na něj tak dobré reference, tak je asi čas, aby jej navštívila emoticon
Co se týče Retofy, tak ty jsou fakt ale až moc drahýemoticon Nebo teda nevím, ale co jsme koukali, tak to všechno bylo kolem dvaceti emoticon

Teda, jak koukám, tak abychom už taky začali koukat, kde budeme mít hostinu....snad to po novém roce stihneme, protože teď do vánoc je toho teď až moc emoticon
8. pro 2008 ve 20:12  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 No, my tu vypravu za prstynkama udelali neplanovane, pri ceste za vanocnimi darky... emoticon) Proste jsme vlezli do kazdeho zlatnictvi, na ktere jsme narazili a nechali si ukazat, co maji emoticon)
Do Svatyho Jana se podivatzajdem. Jak je to tam asi velke? My tedy vlastne ani evime, jak velke to budem potrebovat. Puvodne nam zakladni pocet vychazel asi dvacet, ale pribuzenstvo se ozyva, jak uz se na svatbu tesi... Tak premyslim, jestli je lepsi je odmitnout nebo navysit pocet... A taky jsem zas nechtela, abychom meli velkou disproporci zenichova/nevestina strana.
8. pro 2008 ve 20:35  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 klarisk, ahojkyemoticon tak to jsem ráda, že se vám výlet vydařil, určitě Vám termínek svatby původní dopadne, držím pěsti a i kdyby náhodou ne, tak hlavně, že se máte rádi a chcete být spolu emoticon
slun..retofy jsou drahý..ve zlatnictví až běda, ale na veletrzích mají slevy na ně a nějaká holčina tu psala, že kolem deseti za pár se dají sehnat moc hezký..my se každopádně pojedeme podívat a uvidíme no..mám představu, jak by prstýnky měli vypadat a takové jaké chci zvládne určo i jiné zlatnictví, než Retofy, kdyby opravdu byla cena veliká. (20tku bychom za prstýnky rozhodně nedali emoticon )
medakote, na té svatbě v u Svatého Jana se vejde lidí dost právě..stůl byl udělanej do účka, a cca pro 40 lidí řekla bych..je tam parket a terasa a jde tam i zařídit ubytování, což je výhoda emoticon určo se tam mrkněte, na té večerní párty se pak vejde víc lidí, páč můžou být i na terase, tancovat a už se nemusí dodržovat zasedací pořádekemoticon
Jinak s příbuzenstvem je to občas o "hubu" si furt člověk říká, aby někoho neurazil, jenže když oni fakt nejdou pozvat všici.. emoticon to bychom se pak mohli brát v teplákách a jíst k obědu chleba s máslem a vodu emoticon
takže my budeme mít rodiče, a nejbližší příbuzenstvo, svědky a hotovka na oběd, večer zbytek..a stejnak nám oběd vychází +-35 lidí emoticon ale pozvánky ofiko nikdo nemá a stejnak určitě pár lidí odmítne...jo a disproporce, to je vtipný u nás taky, páč ten můj je z velké rodiny a já mám mamču, babičku a hotovo..pak ještě pozveme strýce s maželkou a to je vše emoticon
9. pro 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 ahojky zrzlulinkoemoticon díky moc za povzbuzení, já vím, ono to nějak dopadne, ale to plánování už prostě z hlavy asi nedostanuemoticon S miláčkem už jsme se také bavili o počtu lidí na svatbě - a máme jich zatím 28 na oběd...víc než 30 nechceme. A pak pár kamarádů na raut...akorát nevíme, jak to vyřeší, když my s rodinou se budeme cpát a oni budou čekat venku na terase - byť s občerstvením - není to trapný? Máme totiž svatbu dost daleko od bydliště většiny našich přátel, takže tam z obřadu asi rovnou pojedou s náma...tohle nějak nevím, jak dořešit.
Co se prstýnků týče - našla jsem úžasný stránky hradeckých zlatníků - vantura.cz - jsou teda dost drahý, ale zase věřím vr kvalitu. Jo a tip na to květinářství sem dávám i pro všechny ostatní - kvetiny-fantazie.com. Se svatebníma kytkam tam zkušenost nemám, jinak ale jo, paní majitelka velice ochotná a má dobré nápady (a jelikož to není HK, je také asi levnější). Doufám, že tenhle můj příspěvek nesmažou - upozorňuji, že to není reklama, nemám s nimi nic společného ani zkušenost (s prstýnkama), jen mě zaujaly jejich webovkyemoticon
9. pro 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 zrzulinko, u nas je to opacne.Ja mam rozvetvenou rodinu, ktera se docela styka a skoromanzel ma na pozvani jen par lidi. Chteli jsme to udelat jen rodice, babicky, sourozenci, svedci a prislusni partneri. A pro zbytek meho pribuzenstva udelat jindy jen obed a posezeni u babicky. To uz si navarim a napecu sama a nebude to takova financni zatez. Zatim nam
A co se tyce hospody, chtela bych nejakou, kde je dost mista na tanec, tancuju moc rada, ale rikam si zas, jestli ma velky parket smysl na tak malo lidi. Ale tancuju moc rada a treba s waltzem se tisnit na malem prostoru je pro me dost iritujici emoticon) Chtela bych waltzjako novomazelsky tanec a rada bych dotlacila draheho, abychom se naucili neco vic nez jen zaklad. Ja uz neco navic umim, ale drahy ne a kdyz to netrenuju, krnim a zapominam... A chtela bych se k tomu naucit waltzovou pozu.... No,to jsoujen takove me sny. Uvidim, jak to nakonec dopadne. Mista na tancovani v hospodach nemivaji pro tanec dobry povrch.A tancit spinu na dlazdickach je o usta emoticon)
9. pro 2008 v 18:07  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Klarisk tak tak, moje řeč, člověk musí alespoň trošku plánovat a snít, jináč by to byla nudaemoticon na stránky určitě mrknu, zvědavá jsem pořádněemoticon a je fakt, že cokoliv kolem Hk bude levnější než v HK. Po Novém roce bych ráda omrkla svatební salony kolem HK a taky i v HK, byla jsem jen ve dvou zatím a furt nicemoticon no ale je čááásu ještě emoticon
medakote, tak ty jsi taková tanečnice joemoticon to je pěknýemoticon taky ráda pohnu kostrou, taneční jsem si strašně užila a bavilo mě to, ale ten můj je o půl metru vyšší, do tanečních nechodil a moc na to není, tak o nějakém labutění na prní novomanželský si můžu nechat leda tak zdát..jooo jako sen, že se to někde potají naučí, pak překvapí, to by byla asi dooost amerika emoticon ale tak hlavně, že mi snad nepřišlápne vlečku, nerozbijem si ústa na kluzké podlaze a tak.. emoticon
Ta plocha v Jánu celkem jde, ale zase záleží na tom, jak moc tam chcete vlát...jako kulturák to rozhodně není.. no omrkněte to a uvidíš emoticon
9. pro 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 Holky, už nás tady začíná být celkem dost - co se někdy v HK sejít a pokecat u kafíčka nebo vínka? Mohla by být legrace, vyměníme si zkušenosti, poklábosíme a takemoticon
10. pro 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamino
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
jamino
    Region Hradec Králové
 Ahojky, to je fajn napad emoticon jsem pro a myslim ze by to bylo super podelit se o zkusenosti a nove napady. emoticon
10. pro 2008 ve 14:35  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 jamino: bezva!!! tak až nás bude souhlasit víc, zkusíme dát dokuoy nějaký datumemoticon A ty jsi přímo Hradečanda?
10. pro 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 holky, taky souhlásím emoticon jen jestli to může být během svátků až nebo po Novém roce...brutálně teď totiž nestíhám emoticon nějak furt postrádám ten klid a mír, co má být o Vánocích emoticon
10. pro 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: tak to jsme na tom stejněemoticon až bude po vánocích...nebo kdykoli v lednu nebo pak, mně je to fuk, asi záleží na tom, jak to bude vyhovovat většiněemoticon A co je nového u vás? Jak sháníte oblečky a botky na budoucího manžílka? Když kdekoli řeknu, jak je ten můj velkej, zděsí se...
10. pro 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 klarisk, jako my stagnujeme, novou mám jen bižu, ale o té už jsem ti možná psala, je to snová bižu, kterou jsem si moc přála..ale jinak nic nemáme..trošku bychom chtěli pohnout s hudbou na hostinu, jestli kapela nebo DJ..ale furt nevíme emoticon no a na obleček bych chtěla asi po Vánocích, protože do Vánoc nestíhám...já nemám ani dárky na Vánoce ještě - hrůza emoticon
na setkání se těším moc moc,hlavně to musíme pak domluvit,at to nejsou plané řeči emoticon
10. pro 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 ahojda holky, tak to je super, tak to bychom se sejit mohli emoticon Jen bych prosila víkend emoticon Protože z Prahy je to přeci jen dál na to, abych pak večer jela zpátky.
JInak šatky už mám vybrané, jen na ně vybrat a koupit látku. Bižu jsem našla u kamarádky nádhernou, takže si ji půjčím a budu mít aspoň něco půjčeného emoticon
A víc nic, teď šetříme na ten obřad, mají to drahé až neskutečně emoticon
10. pro 2008 v 19:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 Holky, tak teda dávám návrh - což se sejít třeba 27. prosince nebo třeba 17. ledna? Oba dny jsou sobota...ta první po tom největší vánoční blázinci, ta druhá po lednové výplatěemoticon Čas a místo doladíme pak...takže pištěemoticon
11. pro 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Jéé datumemoticon promyslím a dám ještě vědět ju? Záleží totiž, jak mi dopadnou zkoušky a tak, ale víkend by byl určo lepší..a poznávací znamení karafiát? emoticon
12. pro 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: karafiát emoticon emoticon emoticon ale jo, klidně emoticon i když myslím, že se v pohodě poznáme...kdy děláš zkoušky - a jaké? ať můžu držet pěsti.
A jaký byl víkend, holky? Já byla na vánočním večírku firmy, pro kterou dělám, v Písku ve středověké krčmě (stejné jako je v Dětenicích), byla to sranda a o to větší, že jsem tam mohla být s miláčkem a pak jsme spali v nádherným hotelu, kde jsme také náležitě *oslavili* emoticon Bylo to nádherný (teda až na to, že mě v podvečer napadl bacil střevní chřipky a zbytek víkendu sjem strávila na záchodě, v posteli a s horečkou emoticon Ale už je to dobrý, naštěstí...
15. pro 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš