Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Jj, mají tam otevřeno i o svátkách. Myslím, že od 9 do 21 hod. Je tam víc krámků, ale teď to budou rozšiřovat. Větší obchoďáky jsou jinde, kdyby bylo potřeba, tak Vás nasměruju, kam budete chtít emoticon Ale nevím jak Tebe, ale mě nakupování přestane bavit během první hodiny a pak nakupuju jen to nejnutnější emoticon

Kytku mám vymyšlenou jen tak z části. Protože budu mít úplně jednoduché šatky bez obručí a nebudu mít ani závoj, tak bych chtěla hodně jednoduchou kytku. Chtěla bych jen jeden veliký květ. Takže řeším mezi Amarylis a nebo květem kaly, ale té větší odnože emoticon Ale pořád nevím, teď čekám na veletrh v Diplomatu, tam mají hrozné slevy na prstýnky a optám se tam i na tu kytku, protože tam jsou i floristky emoticon
Nemáte taky v plánu tam zajet?
18. lis 2008 v 11:07  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 Já už jsem koukala i na webovky...ale nějak jsem tam nenašla ten obchod, co jsi psala..píše mi to, že je to outlet, pak nějaký second hand...ale ve Štěrboholech..tak ti nevím, zda koukám správněemoticon

Jinak na veletrh se taky chystáme, jen nevím, jestli Tom (můj nastávajícíemoticon) bude mít čas, kvůli práci..já bych ale každopádně chtěla jet, už kvůli těm slevám a taky člověk pokouká, co a jak emoticon
Prý bude i v Pardubicích v lednu...tak bych taky chtěla
18. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Tak ten odkaz jsem Ti poslala do IP. My tam půjdeme určitě. Ono je to i o víkendu, když nebudete mít čas na pátek, ale letos jsme tam byli v pátek, abychom okoukli, co tam příští rok seženeme a opravdu, jen na snubáky měli slevu 20 - 25 %, ale je pravda, že u větší sumy za snubáky je ta sleva pak ještě lákavější emoticon

A mají tam toho hodně, až jde člověku hlava kolem...a všude samé nevěsty, šaty, obleky a doplňky včetně zákuskůemoticon

V Pardubicích jsem nebyla, tak nevím,c o tam je, ale podívám se emoticon
18. lis 2008 ve 13:21  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Jéé ty jo se normálně těším, až nějaký budeemoticon určitě se tam pojedem podívat a třeba se tam i potkáme emoticon
Sleva je lákavá, to je fakt...jsem si prohlížela prstýnky od Retofy nebo Lukáše Rýdla a hnedlle jsem našla úžasný..v obchodě za ně chtějí hodně, přes internet je to levnější a takhle po slevě ještě víc..ale chce to ozkoušet..my jsme si zkusit byli, abychom tak nějak viděli velikost...
Asi je lepší počkat si na ten veletrh no...stejnak je ještě spoooousta času do červenceemoticon
ale ono to utečeemoticon
18. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 slunicko, děkuju za adresuemoticon jsem já to tele, koukala jsem úplně jinam...o té aréně jsem už slyšela, že je to tam dobrý...no tak jsem zvědavá, jak a zda pořídímeemoticon
18. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
 Ahojda, tak my jsme mysleli,že oblek koupíme, ale nakonec ho vypůjčíme, protože přítel ho normálně neunosí. Cena půjčení 1900,- což docela jde. Já jdu poprvé na šatky zítra, tak jsem zvědavá emoticon Prstýnky se nám líbí od firmy Breuning - jsou krásně vypracovaný...a cena prstýnku s diamantem je stejná jako cena retof se zirkonem. A víte kdy přesně je ten veletrh v pardubicích?? Bereme se v dubnu, tak aby jsme kdyžtak stihli ještě něco objednat emoticon
18. lis 2008 v 19:48  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Veru, tak pak dej vědět, jaký byl lov na šatky a jestli máš úlovekemoticon budeme držet pěsti, ať dobře vyberešemoticon
Jinak ten veletrh v Pardubkách co jsem četla, byl loni v lednu, tak asi tak bych to odhadovala...určitě se to objeví na netu.. emoticon
18. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Tak pak napiš, kam jsi ty šatky šla zkoušet emoticon Sice už mám svoje roztomilé favoritky, ale kdyby to byl pěkný obchůdek s pěknýma šatama a otvíračkou i v sobotu, tak bych tam ráda zašla emoticon

Já jsem si včera zařídila fotografku. Což je už úspěch emoticon Jsem na sebe patřičně hrdá emoticon Ale říkala, že na léto už má jen asi pět termínů volných, to mi přišlo strašné. Kdyby mě nenapadlo tam jen napsat a optat se, tak bychom propásli i tohle emoticon

A na to veletrhu se určitě uvidíme. Loni jsme si tam zkoušeli krásné prsteny od nějaké německé firmy, na název si nevzpomenu a byly krásné s platinovým kroužkem uprostřed, ale ta cena emoticon Ale i tak jsem zvědavá, jeslti je tam budou mít i leetos, to bychom je rovnou zamluvili! Od Retofy mám zásnubák, je moc krásný a hlavně mi připadá, že ta značka dělá výrazné a neokoukané druhy prstenů...takové mám ráda emoticon
19. lis 2008 v 08:48  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 čau holky,tak jsem dneska byla v Belle zkoušet šaty...vzhledem k mojí velikosti(46!! hrůza,já vím emoticon ) mi nabídli velké množství šatů, mají je fakt krásný...ale ta cena 13000,- Mám tam svoje favoritky,ale ještě půjdu obejít další salony.Internet.stránky těch prstýnků jsou:www.breuning.de mají pobočku i v HK.
19. lis 2008 v 19:42  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 jo a ještě jsem se chtěla zeptat jestli jste neslyšeli něco o restauraci šatlava...myslím jako na svatební hostinu emoticon
19. lis 2008 v 19:56  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Taky se chystáme do Diplomatu, mysleli jsme puvodne, ze i do Pardubc, ale nekde jsem slysela, ze to tam bylo hrozne male a skoro nestoji za to tam jet. Ale mam to z druhe ruky, akze nevim, kazdy si pod pojmem male predstavuje neco jineho emoticon
A co se tyce obleku, ja jsem byla pro nakup, ale milacek prohlasil,ze nevi, kam by ten oblek nosil ... Podle meho by se prilezitosti nasly (tata nosil svuj svatebni oblek jeste po dvaceti letech emoticon) , tak jeste uvidime.
Koukala sem, ze uz nekdo resite kytku. Ja jsem si odjakziva prala bile ruze, ale ted se mi zda, ze by to bylo takove mdle. Co myslite?
20. lis 2008 v 18:22  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 V tom Diplomatu je ta výstav ale zase hrozně veliká emoticon Loni mě po jednom patře už fakt dost bolely nohy, ale je pravda, že tam jsem koukala na všechno, letos tam juknu jen na kytky a na prstýnky emoticon

Já právě nevím, jaký tvar kytky vůbec zvolit, takže to doufám, že mi poradí na tom veletrhu.
Oblek jsme sice u nás koupili, ale za dvacet let ho určitě nosit nebude, protože beztak přibere, alespoň u nás v rodině se do svatebního obleku vejde snad jen nastávající tchán emoticon TAkže je asi fakt lepší ho půjčit.
21. lis 2008 v 08:39  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Ahojky holky, zdravímemoticon
Veru, tak v té Belle jsem byla taky..moc se mi líbíly Nepal od Pronovias myslím...ale cena jak říkáš...jsou tam drahý...no uvidíme, stále je ještě časemoticon
K té Šatlavě, my jsme tam byli jednou na véče a je to tam hezký..akorát si myslím, že to bude znát na ceně..ale svatební hostina by tam byla nádherná...mají tam prosklenou terasu a ještě normální, kde se dá být v létě při pěkným počasí..taky jsem si na ně brala vizitku, tak dyžtak pošlu do IP kontakt, kdby jsi chtělaemoticon
Jinak já se na ty veletrhy chystám na oba...alespoň pro představu..ničím tím asi neuškodím (minimálně si udělám zmatky ze všeho co uvidímemoticon)
A oblek budeme asi určo kupovat...občas vyrazíme na plesy a sem tam nějaká ta akcička, tak snad ho můj nastávající (joo holky konečně se tohle pojmenování dá používat, no není to nádhera?emoticon) využije...jen by se mi k tomu líbila vestička a s tou to vidím docela jako problém....
medakote, růžičky jsou pěkný, mdlé určitě ne, dají se do nich přidat na oživení třeba perličky nebo tak..určitě budeš mít krásnou kytíemoticon
21. lis 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Hradečandy, vy jste se mi nějak rozprchly, no co to jéééé emoticon
24. lis 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Nerozprchly emoticon Třeba teď se přiznám, že mám plnou hlavu starostí v práci, vybíráme hospodu a ještě do toho Vánoce emoticon Sice mám Vánoce ráda, ale přijde mi, že to všechno hrozně moc rychle utíká a najednou se budu vdávat a nic nestihnu uchystat emoticon

Ale jinak, abych přišla na jiné myšlenky, tak si hledám nějakou pěknou netradiční svatební kytku emoticon
24. lis 2008 v 18:57  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 slun...a už máte nějaké tipy na hospůdku? Kdepak vůbec budete mít obřad?
Joo práce...já dneska odešla dřív, páč mi nebylo dobře a kolegové nechtěli, abych na ně prskala emoticon za to zítra to bude mazec..a do toho ještě zkouškový - jo bude veselo emoticon
A netradiční kytí, copak tě láká?emoticon
24. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Zrzulinko, obřad máme domluvený v Hrádku u Nechanic. Docela ráda bych měla hospůdku v Golfovém areálu u Kunětické hory. Je tam i hotel, takže bychom tam všichi přespali, ael tak uvidíme, aby měli vůbec volno.

Z kytiček mě láká Protea nebo hortenzie, tak nevím...chtěla bych totiž jen jeden květ do ruky emoticon A co máš v plánu Ty?

A jakou školu studuješ? To zkouškové Ti vůbec nezávidím....ještě si pamatuju na to svoje a byly to muka! emoticon
25. lis 2008 ve 12:06  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Jéé Nechanice, to budete mít pěkný...hospůdku zamluvte brzo, páč jak je to místo pěkný, tak se tam lidi pohrnou..ale je fakt, že je ještě spousta času, ale čert nikdy nespí emoticon
Jinak mi ten Chlumec..z kytí se mi líbí kaly nebo lilie..jestě nevímemoticon musím očíhnout..ty si budeš nechávat dělat kytí v HK? Já tu totiž žiju teprve 3 roky a za tu dobu jsem jaksi nestihla zjistit, kde dělají pěkný kytky a za dobrou cenu, kdyby se jim to tak dařilo, no náročná nejséééém emoticon
Jinak studuju v Praze - podnikovou eko a management, moc roztomilýemoticon
25. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 NO právě, já bydlím kousek od HK zatim teprva třetím rokem, takže taky o tomhle nevím vůbec, ael vůbec nic emoticon
Taky budu vděčná, za pěknou kytky v dobré cenové relaci, ale zase si říkám, že jeden květ snad tak drahý nebude emoticon Ale kde, to vůbec netuším. Asi zkouknu albíčka a jukni, kdo jakou měl a tam pak skočím, jinak nevím...

No a jinak právě bydlím v Praze emoticon Vystudovala jsem systémové inženýrství, ale moc roztomilé to nebylo emoticon
25. lis 2008 ve 12:34  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 takže to jsme dvěemoticon no nic,tak asi budeme muset hledatemoticon asi teď budu kupovat každýmu jako dárek kytky, abych věděla emoticon
tý jo systémové inženýrství jo? Tak to jsi hustá, to musel být masakr, ale zase jsi hlava emoticon
26. lis 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Nejsem, to je možná jednodušší než cokoliv jiného emoticon

Nicméně, kytky kupovat nebudu, ale na tom veletrhu se kouknu na floristky a optám se jich, jaký druh kytky by se hodil jako solitér a doufám, že mi poradí. A pak si je najdu na netu emoticon

V HK fakt totiž nic neznám. Ale zase jsem přišla na to, že se už hrozně moc těším. A říkám si, jestli to nepřenáním. Kolegové z kanceláře se mi už smějí, ale co nadělám, jsou to jen chlapi.... emoticon
26. lis 2008 ve 12:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Ja bydlim v Hradci cely zivot, ale co se tyce kytek jsem taky bezradna. Spis bych poradila kam urcite nechodit, ale to kveinarstvi uz zrusili,takze to je jedno... Nikdy jsem nekupovala nejake nobl kytice, a co se tyce svatebich, to uz vubec nevim emoticon) Dneska jsem dokonce preslapovala u jednoho kvetinarsvi, ze si pujdu rict o fotkovy katalog, ale pak mi to prislo blbe, vsude advetnience a vanocn vyzdoba, asitonecham ponovem roce...
Slunicko- me uz se kolegyne taky zacinaji smat, ale nevim, jestli mi ty svatebni starosti tak trosku nezavid iemoticon)
26. lis 2008 ve 12:35  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jooo holky, já se svou kámoškou, co se taky bude vdávat, tak o svatbě meleme v podstatě neustále a strašně se v tom vyžívámeemoticon je ale fakt, že lidi okolo, co se vdávat nebudou teď v nejbližší době nebo už to maj za sebou, tak se do diskuze nehrnouemoticon já až to budu moct oplatit, tak si myslím, že se o svatbičce budu chtít bavit furtemoticon a co si budeme nalhávat, celý život na to čekáme, až se ten náš vymáčkne, tak proč se v tom nevyžívat emoticon
26. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 To je pravda emoticon Jen já mám kolem sebe v kanceláři samé chlapi, tak ti vůbec dělají, jako když ani nevědí, co to znamená emoticon Ael je pravda, že když potřebuju, tak mi poradí, to je zase výhoda chlapů, že nežárlí, že právě oni se nežení emoticon

Já se o tom budu taky bavit s každým, i když bude po svatbě, budu se pořád radovat z toho, že jsem měla to štěstí a už jsem vdaná za tak báječného chlapa......aspoň teď si to myslím emoticon
26. lis 2008 v 16:52  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamino
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
jamino
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Hradec Králové
 Ahojky holky!
Tak i my uz mame pevny termin 20.6.2009, dokonce nam to vychazi den pred nasim vyrocim,tak je to super.Pritel hned jasal ze se mu to bude dobre pamatovat kdyby nahodou nekdy chtel zapomenout emoticon
Jinak mi budeme mit trosku netradicni obrad doma na nasi zahrade, mozna to nekomu muze pripadat trosku americky styl, ale ja jsem si to tak vzdy predstavovala emoticon a sny se maji plnit tak proc to nezkusit emoticon
Jinak jak jsem na tom s pripravama ?? No po pravde to jde pomalu, nejak si porad neuvedomuju ze uz je to jiste a mela bych opravdu zacit poradne planovat emoticon Vlastne uz jsem se pustila do vyroby Svatebnich Novin a oznameni, to si vyrobime sami mame jistou predstavu a te se chceme drzet. Snad to pujde.
Kyticku bych docela chtela Kali a nebo mozna tulipany, kamaradka je mela na svatbe a bylo to moc krasne.Tak uvidim jinak dobre kvetinarstvi je v Kuklenach "Kvetinka" u kostela. Slysela jsem dost chvaly a mi osobne jsme tam meli kvetiny na narozeniny a byly super.
Jinak holky nevite kdy delaji svatebni dorty podle vlastne donesene predlohy ??
27. lis 2008 v 08:39  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 slun.. no viď já si furt připadám v takový tý euforii a mám radost jak malá z každý nový věci...třeba jako já mám na svatbu spoustu věcí: podvazek od kamarádky z její svatby a koupila jsem si bižu, úplně úžasnou emoticon no a to je vše emoticon (pokud teda nepočítám, že máme termín, zamluvený místo, restauraci a fotografa... emoticon )

jamino, náhodou mě to přijde hrozně hezký, mít to na zahradě...kdybychom měli velký dům s velkou zahradou, tak by se mi to líbilo taky...úplně unešená bych byla z velkého bílého stanu a mít oběd i párty tam...vyjde to mnohem levněji než normálně..ale my to můžem mít tak maximálně na trávníku před barákem, kde bydlíme v bytě emoticon
O tom květinářství U kostela jsem taky slyšela, párkrát jsme jeli okolo a je to takové mini květinářsvtí, že zvenčí by mě nenapadlo tam ani jít, ale už to tady někdo psal, že je to tam fajn..asi se tam půjdu mrknout emoticon
Jinak dortíky co vím, tak Stěžery (ale nemám vlastní zkušenost) a pak si myslím, že cukrárny by to mohly zvládnout. Vlastně u nás v rachotě jsme jednou nechávali dělat dort a byl úžasnej, tak se zeptám a dám vědět, co to bylo začemoticon
27. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 Ahojky holky, po delší době se zase hlásím...měli jsme s přítelem takovou menší "krizi" - právě ohledně svatbičky, drahý najednou začal panikařit a řekl, že se mu to zdá ještě brzo...takže nejdřív byly nervičky a slzičky a dlouuuuhé povídání...a teď jsme v takovém příměří - o svatbě se bavíme dál, ale termín je neurčitý (ačkoli je pravda, že jsem rezervaci toho našeho, původně vysněného, zatím nezrušila - co kdyby, že? emoticon Ale jinak je to teď mezi náma moc krásný, možná lepší než dřív, takže mám pořád naději, že to jednou přijde...Mmch včera jsem byla na matrice vyměnit si občanku a paní už tam pro mě měla v deskách připravený formuláře na svatbuemoticon Tak jsem je dovezla domů, miláčkovi ukázala a musím říct, že si je podrobně proštudoval...a už vůbec nepanikaří. Co jsem se zklidnila a začala mu dávat najevo, že na té svatbě můj svět nestojí a že důležitý je pro mě on, bere vše jinakemoticon Tak uvidíme, holky...ale pokecat a plánovat tu s vámi stejně můžu, ne? emoticon
Jo...a jak se tu bavíte o kytkách - v HK teda žádné super květinářství neznám, ale pokud by pro vás nebyl problém Nový Bydžov - asi 22 km od HK, znám tam super květinku - paní je fakt geniální, váže dokonalé a originální kytky a vyhoví tomu, co po ní chcete - já budu chtít kytí jedině od ní, tak pokud byste měly zájem, písnu sem kontakt...
27. lis 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 klarisk ahooooj, já už si říkala, jestli nejsi nemocná, že jsi se tu neukázala emoticon mrzí mě, že jste měli "krizi" ale asi to bylo potřeba k vyjasnění a uvědomění si některých věcí..ono to občas pomůže..navíc člověk si pak uvědomí, že toho druhého vůbec nemusí mít jistého a že ten vztah musí oprašovat emoticon
Jinak držím pěsti, aby svatbička přece jen dopadla, i když na ní opravdu svět nestojí..Já třeba čekala 6 let, než můj drahý zjistil, že jako by se teda mohl oženit emoticon
Jinak tu květinku jestli můžeš, tak prosím pošli do IPemoticon děkujůůů
27. lis 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 ahoj holky,

tak jsem ráda, že to všude tak pěkně pokračuje, i když s většími či menšími obtížemi...u nás taky byly menší potíže, ale je vše ok a to je hlavní emoticon

Jůů, zrzulinko, máš toho teda už hodně, oproti např. mně emoticon já mám jen místo, fotografa, vybrané šatky a ženicha emoticon

U nás v práci nikdo žádný dort nepeče emoticon Ael vím, že úžasné a dobré dorty pečou na e-party, nebo svatebnidorty.cz. A jsou opravdu výborné ...mnamemoticon

A holky, já se už tak těším na vánoce a na volno, že ani nevíte, to si toho na svatbu možná promyslím ještě víc emoticon
27. lis 2008 ve 12:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 slun..hele víš jak, z těch věcí, co máme teda spíš nemáme je stejně nejdůležitější jedno - máme ženichyemoticon emoticon ty snad už nefouknouemoticon

A japato, že potíže? Z toho si nic nedělej, hlavně, že je už vše ok.. všude občas je nějaká ta neshoda, porafání se atp.. alespoň se člověk pak může usmiřovat emoticon
jinak na ty stránky mrknu..jsem zvědavá, chtěla bych nějaký bílo-zelený..no ve svatebních albech je spousta krásných fotek, tak snad něco dopadne.

Joo volno, už aby to bylo..jenže furt je k tomu ještě daleko emoticon
27. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš