Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 Díky, ale ta fotka je stará 4 roky a mínus 10kg...a mně je o deset let víc, než toběemoticon na šatky jsem se ještě podívat nebyla, ale šla bych - jen tak nezávazně, asi zatím bez zkoušení - nejlíp do HK - Bella, tam mám totiž vyhlídnutý jedny dnový šatečky!!! Ale samotný se mi tam moc nechce...a s kamarádkou - svědkyní, na to vlítneme až po novém roce.
13. lis 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 Tý joemoticon tak to bych ti vůbec nehádala emoticon stále jsi ale kost emoticon navíc tohle ještě není žádný věk emoticon
Já se jednou kouknout byla..právě v Belle a ještě v jednom salonu..strašně se mi líbí od Pronovias Nepal..ale omrknout toho chci víc..abych si pak neříkala, že jsem měla jít a nešla protože jsem si to zamluvila v první salonu...tady v HK je jich víc, tak se chystám...kdyby jsi chtěla, tak třeba můžeme vyrazit spolu, to by nebyl problém emoticon
13. lis 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 Tý jo, to by bylo fakt skvělý!!! A byla jsi se zatím jen dívat nebo i zkoušet? Moc ráda s tebou někdy vyrazím, dělám teď doma na pc, takže mám volnou pracovní dobu, takže se určitě na nějakém termínu domluvíme. Jsem strašně zvědavá a myslím, že čekat na příští rok nevydržímemoticon Musím něco vidět, už jsem tomu šílenství propadla dokonale! emoticon Jinak díky za kompliment, skutečnosti to až tak slavný není, ale míním projít metamorfozou z obludky na krásnou nevěstuemoticon Jo a narazila jsem na stránky svatebního veletrhu v Pardubicích - bude už v lednu Jupíemoticon
13. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 No jasný, tak vyrazíme a domluvíme...já sice dělám v bance (takže do 5 ale když to budu vědět dřív, tak to půjde zařídit, nebo víkendemoticon)
Já jedny zkoušela..strašně se mi líbily šatky Nepál od Pronovias..cena 11000 myslím a právě v té Belle..mají tam nádherný věci, ale byla to taková rychlovka, že stojí za to tam jít znovaemoticon slintala jsem tam skoro u každýho ramínka emoticon člověk by se hned vdával každej tejden, když vidí tolik pěkných šatů..ale já čekám furt na tu "lásku na první pohled" emoticon jestli chápeš jak to myslím..
Jinak tyhle stránky vidím už jako solidní závislost emoticon
No a na veletrh se chystám..už jsem tady do jednoho tématu lezla a koukala a slídila emoticon akorát jsem nikde nenašla datum, kdy to přesně bude, ale určitě stojí za to se jít mrknout
13. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, mám radost, že jsem konečně našla budoucí nevěsty z okolí HKemoticon Také se chci vdávat v HK.
Jak jsem pročítala Vaši diskusi, tak jsem četla, že už máte i po zkoušení šatůemoticon Ale ta cena, 11 000 je fakt docela dost....i když jsem si byla zkusit šatky, které jen teda prodávají a šijí na míru a cena byla okolo 16 tis.
A už máte domluvené místo a termín svatby?
14. lis 2008 v 10:06  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Jéé další Hradečanda, to je super emoticon my už termínek máme...24.7.2008 a jen to místečko furt váháme, ale zatím všechny tři místa mají volný termín...tak to rozsekneme příští týden.
Se šatkama je to někde drsný no, ale těch 11000 chtěli v Belle a ta je známá vyššíma cenama..taky ale přemýšlím o ušití...třeba by se pak dali prodat.. emoticon
14. lis 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 A co ty, jak jsi na tom s přípravama? emoticon
14. lis 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 No, akorát jsem byla v pár salonech. Jedny šatičky mě uchvátili, ale ta cena, byly jen na prodej, takže stály 29tis. Prostě hrozně drahé emoticon
Tak jsem se rozhodla, že si je nechám ušít.
Termín už máme také, jen teda se řídíme podle místa obřadu...chtěli bychom to na Hrádku u Nechanic. V srpnu i červenci mají jen dva termíny.
A červen i červenec je pro nás z důvodu pracovních povinností nemožný emoticon Takže to bude 7. 8. 2009. Jen vůbec nevím místo pro hostinu, takové, abychom tam mohli všichni i přespat, protože nás bude relativně málo. Jak velikou svatbu plánujete?
14. lis 2008 v 10:57  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 ahojky holky - slunicko7 - vítejemoticon Koukám, že já jediná z vás šatky ještě nezkoušela žádný...až z toho začínám mít komplex. Asi se na to budu muset vrhnout, ale zdá se mi to trochu blbý - teď něco zkoušet, když jsem zahájila odtučňovací kůru...asi to zatím jen omrknu, eventuelně se poptám po velikostech, které majíemoticon Slunicko7 - máte moc pěkný termín - bude se dobře pamatovatemoticon my máme podobně vtipný - 19.9.2009. Je doporučený i astroložkou. Měli jsme od ní ještě jeden návrh, ale ten byl na léto a to Martin nechce, nemá rád vedro (i když do počasí a do melounu člověk nevidí).
14. lis 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Od astrolozky?emoticon Teda, tak to me nenapadlo se optat. Ja jsem nechtěla termín, který by byl 8.8. nebo 9.9., a v tom hrádku jiné termíny, než v měsíci jeden pátek a jedna sobota nenabízí emoticon
A s těma šatama asi není kam pospíchat. Nevím jak v HK, ale salonů a šatů je tolik, že si vybereš ty správně klidně až v létě emoticon Já jsem na to spěchala, abych věděla, jestli si je nechám ušít a nebo jestli si je půjčím...a rozhodla jsem se pro ušití. Nevím jak v HK, ale v Praze naváží až během listopadu a prosince nové kolekce, a ty staré vyprodávají, takže je určitě lepší si počkat na ty nejnovější trendy emoticon
14. lis 2008 v 11:47  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 No, s tou astroložkou mě to napadlo, protože jejích služeb využívám asi dva roky a na to, že nás ta paní nikoho předtím neznala a při prvním sezení mi hodně přesně odříkala celý náš život, zlomové body - dokonce s přesností na dny a naše povahové rysy a tak, věřím jí. Je to úžasně chytrá paní, pracovala dřív v bance a miluje matiku, což je vlastně základ astrologie. O peníze si neřekla, dala jsem jí je sama, dělá to jako koníček. Takže jsem po seznámení s Martinem nechala udělat náš partnerský výklad, kde bylo, že by příští rok byl ideální na svatbu...a když jsme o tom s miláčkem začali uvažovat, zeptala jsem se jí na data a ona mi dala dvě, z toho jedno jsme chtěli i my....brala jsem to jako dobré znamení....a když jsme se o svatbě rozhodli, byla všude kolem - v televizi, v každém, filmu, seriálu, jezdily kolem nás svatby, dostali jsme náhodou tip na dobrého svatebního fotografa - aniž bysme o tom komukoli říkali....bylo to jedno znamení za druhým - a na to já hodně dám. Když má člověk oči otevřený a vnímá, co mu život nabízí, je to obvykle správná cestaemoticon
Slunicko7 - já už ty "zamilované šaty" vybrané mám - jsou ze salonu Bella, ale nejsou nejnovější, takže jsou dost levné, mají je i ve výprodeji - nové za 9tisíc. Pokud mi sednou, jiné už nechciemoticon
A jak ses ptala na tu svatební hostinu - je to těžké najít nějakou, kde by se pak dalo přespat - náš tip, co bychom rádi my - je Hotel Obora v Kněžičkách, ale na mejly mi zatím nereagují, takže tam chceme zajet - byli jsme tam minulou neděli, ale otvírali až v poledne a miláček musel na druhou do práce, takže jsme to nestíhaliemoticon Snad příště....pokud se dokopu, šoupnu ještě dnes do albíčka fotky.
Jo a ještě mě napadlo - s tím termínem - ten náš v Chlumci taky nebyl oficiálně vypsaný, ale zkusila jsem se optat na matrice - a vyhověli nám - bez keců a bez příplatků. Zkuste se taky zeptat, za to nic nedáte!
14. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 klarisk, se šatkama si nedělej hlavu, já šla jen ze zvědavosti a ani jsem nepočítala s tím, že bych do nich vlezla, ale ta pani je hned sundala a prý ať jdu zkoušet, tak jsem neodolalaemoticon no a když budeš chtít, můžem vyrazit.
Ale jak psalo slunicko, tak oni opravdu teprve nove kolekce budou. Jenže nová kolekce = větší cenaemoticon
Já určitě půjdu okukovat a opravdu zvažuju, zda je nenechat ušít...
slunicko: ty Nechanice jsou malinko čára přes rozpočet ve smylu datumů..taky by se nám tam líbilo, jenže termín nevyšel, noemoticon
14. lis 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 zrzulinka -jo, určitě zajdeme! a co nejdřív, musím se k nim aspoň přiblížit!!! emoticon jsem hroznáááááá, už mě to úplně pohltilo! a ad šaty - mě ani tak o ty nejnovější nejde, chci ty jednyemoticon ale zase nejsou bílé, což mně nevadí, nejsem nejmladší a tak mi to přijde i takové patřičnější, ale miláček by rád bílou.,..jenže ví, že to stejně rozhodnu jáemoticon ale jisté je, že on bude mít také bílý /nebo světlý) oblek - v tom máme jasno od začátku...akorát se děsím, že budeme muset shánět krejčího, protože drahý má 2 metry a 4 cm navrch...a nohu jako slon - to bude legraceemoticon nevíte holky o nějakém dobrém krejčím/krejčové?
14. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 tak jasný, slušná závislost na beremese a na přípravách..já už jsem mezi kámoškama za blázna, jak furt mluvím o tomhle..jenže když já si nemůžu pomoct emoticon
No a barva...já jsem vždycky chtěla bílé..jenže kámoška do mě furt hučí, že by prý ke mně šly spíš šampáň..no asi je nějaké vyzkouším, ale vnitřně jsem stejnak pro bílou...ale je možný, že se rozhodnu stejně jinak...prostě to musí být ta láska na první pohled no...a strašně bych chtěla, aby na nich byla vlečka, která by šla připnout v případě potřeby na hostině a tak, dlouhý závojík a no už mi solidně hrabe emoticon
klarisk normálně jsi mě dostala, protože můj drahý měří na centrimetr přesně co tvůj skoromanža emoticon emoticon nehraje on ten tvůj taky basket???
14. lis 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 zrzulinka - jo, proto jsem ráda, že jsem tu na vás narazila - taky se o tom s normálníma lidma (rozuměj s těma, co svatebně nešílejí) prostě nedá bavit. Ne moc dlouho, nikoho to nebaví tak, jako nás, že? emoticon Jinak jsi mě pobavila tím, že máš taky obříka, to je super! Ne, miláček basket nehraje, je to velmi nesportovní typ - jako jáemoticon ale mohl by, je fakt velikááánskej, já měřím 162 cm, jsem mu málem jen do pasuemoticon myslím, že to budou velice legrační svatební fotky - nedávno jsme byli v divadle - minulý týden - a šla jsem do něj zavěšené - tedy vlastně jsem na něm spíš visela s loktem ve výšce mé hlavy...a tak je to pořád....Hele a vy už víte, kde na něj pořídíte obleček?
14. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 klar..jsem ti tu sesmolila takovej elaborát dlouhej a ono se mi to smazalo, no to by člověk brečel emoticon takže to zkrátímemoticon
Jinak mě ti ani nenapadlo zkoušet jinej termín, zda by nám to dovolili..nějak se nám i líbil ten, co máme, bereme se, páč chceme po docela dlouhé době (jsme spolu přes 6 let) tak snad už z toho máme i rozum emoticon
noo ono s tím oblekem je to těžký, páč já jsem dost náročná..Tom už oblek má, ale je to oblek z maturity..takže už skoro 9 let starej..takže to chce novej..byli jsme kouknou v OP Prostějov, tam to vcelku i šlo, ale musela se hledat prodloužená délka a nebyl tak velký výběr..navíc mně by se táák líbila vestička emoticon jako nebylo to tam nejhorší, ale ještě jsme říkali, že zkusíme Blažka, tam maj mo pěkný obleky..jenže na normální chlapy, tak snad i na toho mého "drobka" se tam něco najde...když ne, tak zkusíme popátrat ještě jinde a jinak ušít no..zase to chce, aby mu nekoukali kotníky..taky ruce má jak chapadla..no je to super snadný nakupování emoticon
taky chci, abychom k sobě ladili, páč bych ráda svatbičku do bílo zelono s troškou zlaté, princeznovský šatky a dlouhý závojík..no rozumíš, jsem zkrátka "strašně nenáročná" emoticon emoticon
14. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 ach, jak ti rozumím!!! emoticon taky chci, aby všechno ladilo...přd chvilkou jsem na netu našla kravatu, která se mi děsně moc líbila...a hned nato asi 5 dalších, takže se ještě budu rozhodovat, jaká to nakonec vyhraje. Marťas má celkem pěkněj obek- taky sice starší, ale má, jenže je černej s proužkem a my chceme tu bílou. A našla jsem i půjčovnu, kde mají ten oblek, co bychom chtěli, jen aby byl v jeho velikosti, jinak to asi jistí krejčí. Musela jsem se smát, jak popisuje drahouška - máme to úúúplně stejný - taky je to takovej halama - samá ruka, samá nohaemoticon to bude prča! Už se těším, až se sejdeme a poklábosíme, to bude bezva! Já dnes jedu do HK za miláčkem, máme srazík se strejdou z Mnichova...a zítra jedeme pro změnu k našim a k prababi slavit, to bude asi náročný - my jsme spolu relativně dost krátce - včera to bylo 5 měsíců, co jsme spolu začali žít, takže se naše rodiny ještě neznají... ale my spolu být chceme, takže si myslím, že to je to nejdůležitější!
14. lis 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 tak víš ono ani na délce vztahu tolik nezáleží..někdy to prostě víš a srdce ti to řekne...(jasný, kdyby jste se brali po 14 dnech, tak by to asi bylo divný, ale takhle je to okemoticon) navíc si myslím, že máš věk na to, aby jsi se rozhodovala taky s rozumem a nehnala se bezhlavě do závazku.
Tak to koukám, že máte pěkně rušný víkendemoticon my se zítra jedem podívat na autíčko, chtěli bychom koupit nějaké pěkné přibližovadlo, tak jsem zvědavá...
Jinak už na stopro máme rezervovanou restauraci - ten Tenisový klub v HK, fakt se nám tam líbilo a až se to vyzdobí, tak to bude vůbec super.
Klar, jak to budete mít s hudbou? Budete pouště CD nebo živá kapela?? My totiž furt nevíme..jedna kapela se nám celkem i líbila na jedné svatbě, co jsme byli....ale nevím nějak emoticon
14. lis 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 KOukám, všude je to stejné. Jarda měří dva metry, takže máme také problém s obleky a vůbec vším oblečením, ale oblek jsme už sehnali, takže to je vpohodě, sehnali jsme ho v Praze v Equistu. A měli i io číslo dokonce větší než potřebovalemoticon)))
A ty Nechanice fakt nic jiného nevypíšou, už jsem se tam ptala:(
A my kapelu nechceme, takže s tím asi moc neporadím. A já jsem koukala na golfový klub u Kunětické hory, tam by to mohlo být hezkéemoticon Snad tam svatby dělají a hlavně jsou tam krasné pokoje na přespáníemoticon
14. lis 2008 v 16:28  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 No tak my jsme se tady všechny hledaly až jsme se našly emoticon jsem zvědavá na naše fotky s našima "drobkama" to bude komééédie emoticon
Když si představim, jak na nás furt lidi zíraj - malá-velkej emoticon
slunicko, to máte dobrý, s tím oblekem...a máš nějaký odkaz na ten obchod? Odsud ti ho vypažou, ale z IP by nemuseli...pošleš prosím, jestli máš?
14. lis 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky. Jsem taky z HK a budu se tu v červnu vdávat. Co jsem tak pročítala ty příspěvky, tak to vypadá, že jsme s příiravama docela pozadu emoticon Vlastně máme akorát termín a přihlašovací jméno sem emoticon) Tedy, začaly jsem schánět reference na místo na hostin. Taky jsem přemýšleli o Tenisovém klubu, koukala jsem, že už to má jedna z vás zarezervované, to abycho si asi taky pospíšili....
15. lis 2008 v 11:45  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
 Ahoj holky, taky se bereme příští rok 24.4. Něco už zařízenýho máme:fotograf, hostina(zatím LTC,ale ještě se porozhlídnu),a půjčení obleku pro ženicha. Nevíte, kde v Hradci udělaj pěkné a dobré dorty???
15. lis 2008 ve 12:53  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Ahoj kočky, tak vítejte mezi náma emoticon je super, že už je nás víc emoticon
LTCéčko máme zamluvený...kdyby se ale kdybychom nebyli hned dvakrát známejm na svatbě a hostině ve Svobodnejch dvorech u Svatýho Jána, tak bychom to rádi tam (bylo to tam fajn a na spoustě věcí se dalo domluvit je to tam i se spaním, ale jak už jsem psala, byly by to stejné tři hostiny za sebou a to se nám nechtělo. TAky Na Byřičce to je pěkný...ale na míň lidí...tak cca 30 řekla bych.
medakotě: my jsme to rezervovali takhle brzo, protože se mi blíží poslední zkouškové a pak státnice, do toho chodím do práce, tak abychom to měli takhle v klídku, než začnu jančit se školou...až budu mít hotovo nebo se budu chtít odreagovat od učení, tak budu řešit ty úžasný kravinky atd emoticon no prostě ladit, vylaďovat, vychytávat a svatebně šílet emoticon
Jinak pozadu jsem stále i já..jen máme termín, tušíme místo (příští týden definitivně rozhodnem) a máme fotografa.. emoticon
Veru dorty prej celkem slušný ve Stěžerách...ale nebyla jsem tam ještě..asi by to chtělo nějakej útok a skočit si tam na "čumendu" emoticon
Jinak co šatky, máte vybráno? emoticon A místo? emoticon
15. lis 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 My to budeme mít na radnici..klasika, nechceme jet po obřadu nikam daleko. Jinak Stěžery jsou prej dobrý na koláče a minizákusky, ale slyšela jsem , že dorty prej nic moc. Zrzu - my taky máme zamluvený LTC...domlouvali jste tam už nějaký podrobnosti?? My bysme chtěli kromě vlastního cukroví i vlastní víno..netvářil se na to moc nadšeně,ale myslím,že se domluvíme. Šaty jdu poprvé zkoušet ve středu..tak jsem zvědavá emoticon
17. lis 2008 v 09:55  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamino
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
jamino
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Hradec Králové
 Ahojky Hradecandy !! emoticon
Hlasi se dalsi nevesta z HK emoticon s pritelem planujeme veselku na 6.6.2009 ale nevim zda nam nase vysnene datum vyjde, slysela jsem ze je o nej celkem zajem, no jo atraktivni datum, docela by me to mrzelo kdyby to nevyslo.
Ja uz pomalu zacinam s pripravame, ale jde to pomalu emoticon
S dortikem si zatim hlavu nelamu, ale slysela jsem velkou chvalu na cukrarnu ve Stezerech, ale i nejake stiznosti, tak nevim.
17. lis 2008 v 16:28  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Jamino,
terminy na 6.6. jsou na hradecke radnici skoro vsechny zamluvene, my jsme si zamlouvqli jeden z poslednich emoticon
pred tydnem tam byly jeste volne dva, myslim ze v devet rano a ve dve odpoledne. Jak to vypada jinde, netusim.
Zrzulinko,
mame to 6.6. na radnici v HK. saty jeste neresim, asi az po vanocich, mame do toho jeste nejake zarizovani doma, ala rozbita lednice... Chteli jsme spis mensi skromnejsi svatbu, hlavne kvuli financim,abysme tovubec utahli, ale zacinaji nam do toho kecat rodice, ze dvacet lidi je malo a jak si predstavujeme nepozvat teticku XY a sestrenici YZ...
Mam tip na jednu pujcovnu satu, je pry dobra a levna, ale je to az nekde daleko, u Noveho Bydzova, zvazuju, jestli se vyplati tam vubec jezdit. Ale setrenka tam mela za necele tri tisice saty i botama, doplnkama a oblekem pro malyho brachu...
17. lis 2008 v 17:57  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Teda holky, koukám, jak to máte všechno už zařízené nebo minimálně promyšlenéemoticon To je dobře. My se v tom tak trošku plácáme, protože do toho pomalu začínáme stavět.
zrzulinko: na ten obchod nemám žádný odkaz. Ale koukni se na stránky od Equista, a ten krám mají ve Štěrboholech. A pak mají ještě o dvě čísla větší obleky v Kleinodu v Praze. Kdyby se Vám chtělo až do Prahy, tak Vám dám přesný popis adresy emoticon Ale jsou to už obleky o něco dražší. Vůbec ale netuším, za kolik se normálně dají pořídit, jsem v tomhle lehce zaostalá emoticon
A holky, chcete mít všichni velikou svatbu? My jsme právě přemýšleli maximalně o 15 lidech. Rodiče, sourozenci a opravdu Ti nejbližší kamarádi. Protože pak je to tak, že někoho nepozvete a už na Vás blbě koukají emoticon
18. lis 2008 v 08:34  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Ahojky holky, jééé já mám radost z dalšího človíčkaemoticon
Veru, takže taky LTC ju? emoticon Nám se tam celkem líbí...zákusky a chlebíčky to říkal, že můžeme, ale na ničem víc jsme se s ním nedomlouvali. Máme to zarezervovaný a tak měsíc a půl před svatbou si dáme "rande" a doladíme detaily a tak...(menu, výzdoba a co můžeme a co ne..)
Jinak šatky já teda furt nemám, ale asi taky začnu řešit po Vánocích...do té doby bych se chtěla ještě někam mrknout a pak se rozhodnu, jestli půjčit nebo ušít...furt čekám na ty pravé emoticon když už toho pravého mám emoticon
madakote: určo si myslím, že se tam vyplatí jet..jestli je to levnější a ještě k tomu pěkné a máš na to dobrý reference od sestřenky, tak není co řešitemoticon klidně bychom mohly udělat společný útok emoticon prý ještě v Kolíně jsem tu někde četla, že je tam dobrý salon, ale to už je úplně dál....
slunicko: díky za rady, určitě mrknu na net...kdyby ten oblek seděl, byl pěkný, tak by to bylo super..a stát to určitě něco bude, s tím se už počítá..nicméně 30 000 by se nám za něj dávat teda rozhodně nechtělo emoticon

Jinak svatba....pokud nám nikdo neodřekne (jako že určitě odřekne..u někoho v to docela doufámemoticon tak oběd cca 25 lidí (je to počítaný jen na rodinu, svědky a nej kamarádku a kamaráda) a pak večír hezky pěkně s kamaráda a všici pospolu..to už myslím tak 50 lidiček (narůstá to pěkněm, ale když ty lidi se zvou v páru no...) snad nás to nezruinuje, páč si to chceme zaplatit samotný bez pomoci rodičů...
18. lis 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 V tom Equistu, protože to je v Outlet Arene, tak jsme dali za ten oblek něco kolem 6 tis. V tom Kleinodu jsem koukala měli v rozmezí 10 - 16 tis. Ale byly ty obleky opravdu krásné a hlavně v těch správných velikostech emoticon

My si budeme platit asi prstýnky, obřad (a to je docela pořádná suma v tom Hrádku), kytky a vše okolo sami, jinak pak hostinu a ubytování necháme zaplatit rodiče emoticon

I tak jsem to spočítala na pěknou sumičku a to si myslím, že v tomhle moc náročná nejsem
emoticon
A jakou vůbec máte v plánu svatební kytici, potažmo jaký druh květiny?
18. lis 2008 v 09:36  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Jo Outle arena, tam mají ale i víc obchodů, ne? ...a mají tam otevříno i v neděli?? Asi jo, ne?emoticon tak to je ale fakt slušná cena, slunicko...páč známej, co jsme mu byli letos na svatbě, tak dal za oblek 20 000 a to nejsou žádná "honorace"...no stejně to bude masakr, to zaplatit všechno...ona ta sumička pěkně roste, to je pravda -ale co, snad je to jednou a navždyemoticon
Jinak kytí bych chtěla kaly, lilie nebo takový bílo zelený malinký(neívm, jak se to jmenuje, ale viděla jsem je u někho v albu..něco jako kopretiny tvarově) je ale stále brzo, tak jsem zvědavá, jak to bude po Vánocíchemoticon
a co ty, rozmyšleno?
18. lis 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš