Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
albi
Registrovala se 20. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 16. května 2008
    V Jiráskových sadech, Hradec Králové, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
albi
Registrovala se 20. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Hradec Králové.
 jé, já jdu zrovna zejtra na zkoušku líčení emoticon tak jsem zvědavá, měla jsem krásnou předlohu, ale nějak ji nemůžu najít emoticon
já budu mít v hlavě kytku emoticon
7. bře 2008 ve 12:45  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
temptation
Registrovala se 18. října 2007 na beremese.cz. Přidala 633 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
 tu už mám vybranou a jasnou, na líčení jsem se ještě na zkoušku neobjednala, ale asi to budu tak řešit dva měsíce dopředu, jako ty, dřív a to asi zbytečné, pak ještě nehtíky, mno a přítel se zajde nechat jen ostříhat a má to, hold my ženský emoticon
7. bře 2008 ve 12:47  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
albi
fotoportrét
fotoportrét
albi
 Martin se ani nemusí nechat stříhat emoticon emoticon emoticon
včera jsme byli u krejčový nechat ušít košili, bude krásná, ale ta cena emoticon
7. bře 2008 ve 12:52  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
 On bude mít Martin jen košili, viď, někde jsem to tady četla..to Honza bude mít klasika oblek, bílou košily, chce i vestičku, pak do bordó ascot, budu mít rudé růžičky a mám červené melíry, tak aby ladil emoticon
7. bře 2008 ve 12:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
albi
fotoportrét
fotoportrét
albi
 jo,jo, ono se to k těm Jiráskovejm i hodí. Já mám taky jednouduchý šaty, tak to snad bude ok. Bude takovej ležérně elegantní emoticon
7. bře 2008 ve 13:01  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
 emoticon emoticon
7. bře 2008 ve 13:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
albi
fotoportrét
fotoportrét
albi
 teď ještě dáváme dokupy hudbu na obřad, vy už vítě co Vám budou hrát?
7. bře 2008 ve 13:11  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
 my jsme na magistrátu zaplatili 500,- za hudbu a Honza říkal, že pak Ti dají vybrat před obředem, tohle my moc neřeším, stejně je to jen chvilka, takže kdyby to byla ta klasika svatební pochod, tak pohoda emoticon
7. bře 2008 ve 13:14  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
albi
fotoportrét
fotoportrét
albi
 no tak to máte jednouduchý, venku je to trochu komplikovanější emoticon
7. bře 2008 ve 14:02  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
 mno, tak to každopádně, určo i na těch a hradech a zámcích si musíš vybrat hudbu sama, pokud ji chceš, ale venku to musí být zajímavý, to abyste i zkusili, jak to v tom prostoru zní, ale bude to tam hezký, jak jsem se dívala na ty lampionky a tak, tak to tam proměnite v krásný altán a hlavně už určitě bude všechno kvíst, teď je to tam takové smutné, tak to tam pak bude hezčí, my se tam pak půjdeme po obídku fotit emoticon
7. bře 2008 ve 14:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
albi
fotoportrét
fotoportrét
albi
 lampióny jsou do LTC emoticon ale altán vyzdobíme taky emoticon
hudba bude asi kytara...
7. bře 2008 ve 14:13  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
 aha, tak to jo, říakala jsem si, jak to chcete udělat, když bude bílý den, tak nebude vidět, že svítí emoticon
7. bře 2008 ve 14:23  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wobludka (20 r.)
Registroval se 11. března 2007 na beremese.cz. Přidal 151 příspěvků. Má 8 přátel.
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
wobludka (20 r.)
Registroval se 11. března 2007 na beremese.cz. Přidal 151 příspěvků. Má 8 přátel.
    Region Hradec Králové
 to Ti povím albi, nějak to letí... a to my se ještě chystáme na předsvatební cestu do Itálie emoticon
jinak se nám konečně podařilo zamluvit jídlo U Ferdinanda (pod Bonem Publicem), paní byla moc ochotná, pořád se nás na něco vyptávala emoticon dneska nás čeká x-tý pokus na prstýnky...
7. bře 2008 v 16:22  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 273 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. dubna 2008
    V kapli sv. Anny na zámku Hrádek u Nechanic, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 273 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
 ahoj holky, to to tu najednou ožilo emoticon
koukám, že jste pěkně napřed, já mám svatbu nejdřív a ještě ani tu kadeřnici ani kosmetičku vybrané nemám, ale na líčení mám tip, tak tam zítra zajdu. V pátek jsem konečně našla květinku, kde mi udělají kytku levněji než za dva litry a podle fotek byly holky asi docela šikovný, tak sjem zvědavá, jak to dopadne emoticon

albi: jé, tvůj nastávající bude taky jen v košili? Můj taky, tak doufám, že bude hezky, aby mi chudák nezmrzl....
9. bře 2008 ve 13:09  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dituna
Registrovala se 16. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 13. června 2008
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
dituna
Registrovala se 16. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
    Region Pardubice
 ahoj, jsem tu poprve. potrebuji radu zda sezenu v HK nejakou dobrou kadernici a kosmeticku. kosmeticku HODNE dobrou emoticon , jelikoz moje plet je nic moc
15. kvě 2008 v 09:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 dituna: dobré kosmetičky jsou prý v Yves rocher, pak taky na poliklinice na benešovce, je tam kosmetický salon hned v přízemí. Koukám, že máš svatbu už za měsíc, to máš teda co dělat, aby se pleť stačila vyčistit....... Ale na druhou stranu, dobrý make up dokáže zázraky emoticon
15. kvě 2008 v 09:49  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radulis
Registrovala se 24. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 12. září 2008
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
radulis
Registrovala se 24. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 12. září 2008
    Region Hradec Králové
 ahoj připojuji se .. my máme svatbu až v září..chci se zeptat albi jakou bude mít košili tvůj nastávající? My totiž plánujeme něco podobného maximálně vystičku...nemáš nějaký foto košile? nemůžeme v obchodě sehnat nic pořádnýho, chtěli bychom zelenou barvu. Prosím o nějaký tip.

Ohledně kosmetičky jsem objednaná na Benešovku na polikliniku, paní byla velice ochotná a slyšela jsem na ně jen samou chválu..
15. kvě 2008 v 09:59  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dituna
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
dituna
    Region Pardubice
 kryserka: diky. ted jsem nasla v nerudovce salon petra benesova. http://www.petrabenesova.cz/ je tam vse pohromade. nevis neco o nich?
15. kvě 2008 v 10:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kathy.skal
1
Registrovala se 19. září 2007 na beremese.cz. Přidala 105 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Svatba byla 29. srpna 2008
    Na Kunětické hoře, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
kathy.skal
1
Registrovala se 19. září 2007 na beremese.cz. Přidala 105 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Svatba byla 29. srpna 2008
    Na Kunětické hoře, Region Pardubice
 ahojda. Já jsem na petru benešovou psala a vypadá to opravdu nadějně - svatební účes zkouška 250 a v den svatby 550, k tomu i líčení zkouška za 100 a na svatbu 250. Ty ceny mi nepřijdou tak horentní emoticon spíš je to míň, než jsem čekala emoticon
holky, my budeme mít hostinu ve věkoších ... ale mě něco vrtá hlavou... kam se chystáte ulejt na svatební noc?? emoticon mě se nechce k našim emoticon
29. kvě 2008 ve 12:21  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 Ahojky Hradečandy a spol emoticon chystám se taky na "věc" v HK a toužím po radách, doporučení, poklábosení atd, jste tu některá? Čím víc, tím líp emoticon
10. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 zrzulinka : ahojky, já sice nebudu mít svatbu přímo v Hradci, bude v Chlumci n.C., ale z HK budu mít šaty, kosmetičku, kadeřnici a svatební koordinátorku - asi - pokud vše dobře dopadneemoticon a jelikož jsem taky svatební "začátečník", ráda si s tebou popovídámemoticon
12. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 klarisk: ahojky emoticon no to já taky ráda poklábosím..my dneska nastopro rozhodli termín 24.7.2008 ale máme malinko problém rozhodnout se pro místo obřadu, protože všechny tři možnosti mají volný termín...nápad máme hrad na Kunětické hoře - je tam pěkný rytířský sál a cena přijatelná, nebo uvažujeme tak Karlovu Korunu v Chlumci, to asi i Vy, že? emoticon no a nebo Jiráskovic sady na soutoku Labe s Orlicí v altánu..jenže mám strach z počasí...a taky, že se budeme rozhodovat tak dlouho, že na nás nic nezbyde emoticon
12. lis 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 zrzulinka - ano, my máme Chlumec - zámek - přesněji zámeckou zahradu, termín 19.9.2009. Pocházím odtamtud a vím, jak je to tam pěkné. Za zahradu chtějí 3000,-Kč, za zámek 5000,-Kč. Tam to budeme mít v případě nepřízně počasí - což doufám že na konec nedopadne a bude krásněemoticon Modlím se za to. Dneska se pokusím do alba přidat nějaké fotečky, tak se potom když tak jukni. A kde plánujete hostinu? Byla bych ráda, kdybychom se třeba i někde někdy sešly, co říkáš? emoticon Odkud ty jsi? Přítele je z HK, já teď z Náchoda.
12. lis 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 klarisk -ahojky, no koukala jsem, že to mají takhle cenově a že ještě nabízejí nějakou oranžerii či co...zámeček je pěknej a okolí taky (sem tam nějakej páv, no prostě romantikaemoticon) jen než se ještě rozhodnem kde to teda definitivně bude, tak by mě zajímalo, jak to tam mají s hudbou..mám totiž nějakou představu, co by se mi líbilo...
Jinak venkovní obřad by se mi taky líbil, ale stejně jako ty, mám strach z počasí..když si představím sebe, svatebčany a auta načančaný...no říká se, že prší štěstí, ale mě by to bylo asi trochu líto, no..
Jinak z HK jsem, bydlíme u soutoku, ale čistokrevná Hradečanda nejsem, pocházím z Děčína...sejít bychom se určo mohly, alespoň můžeme dát hlavy dohromady co a jak..sice je na vše ještě dost času, ale jeden nikdy neví, že emoticon
13. lis 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 zrzulinka - no, času dost je relativně, já když občas kouknu na debaty, jak holky, co mají stejný termín, už mají nazkoušené šaty a doma veškerou výzdobu, začíná mě z toho bolet břichoemoticon Jak je to v Chlumci s hudbou nevím, zatím jsem se neptala, ale je mi to celkem fuk, protože i kdyby to nešlo přes ně - uděláme si hudbu i ozvučení vlastní - dělala jsem v rádiu a občas i diskotéky, mám aparaturu, takže si přinejhorším vystačíme svépomocí. Taky mám o hudbě naprosto jasnou představuemoticon Jen na písničkách se ještě dohadujeme s miláčkememoticon A co se obřadu venku týče - bude jen za hezkého počasí, kdyby pršelo, nebudeme moknout venku, jde se automaticky do zámku, mají to šikovně zařízené...navíc my máme obřad až v 15:30 takže na případné úpravy je času dost. To odpoledne jsme si zvolili naschvál, chceme, se v klidu vyspat a mít na vše dost časuemoticon navíc nám termín i čas vřele doporučila naše astroložka...A už máte představu, kde chcete mít hostinu?
13. lis 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Jojo, řekla bych že některé holčiny co mají termíny za rok by se už mohly vdávat zítra emoticon je to ale hezký, jak těm přípravám jednou propadneš, tak není cesty zpět emoticon no a já si připadám, jak lenoch, co nemá vlastně téměř nic zařízené.. emoticon Teda vlastně dostala jsem od kamarádky podvazekemoticon tak první věc už je vlastně na světě emoticon
Jinak my bychom chtěli obřad na 11:00 aby to nebylo úplně ráno (kadeřní, nějaká úprava obličeje, rozumíš emoticon ) pak nějak odjezd a hurá na věc emoticon jen se stále nemůžeme rozhodnout které z těch míst to teda konečně bude..váháme a špekulujeme..dali jsme si limit do konce příštího týdne, že to musíme rozhodnout..volný termín je zatím u všech třech, no abychom to nepropásli..
Tak to máš fajn, že můžeš hudbu zařídit takhle..o starost míň, což je super emoticon
Jinak hostinu bychom měli mít v tenisovém klubu v HK naproti lízátkům..byli jsme omrknout pár restaurací a tady se nám líbilo a majitel bych milej, takový mladý sympaťák..je to tam veliký, parket.. a když se přidá výzdoba, tak to snad bude podle představemoticon
13. lis 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 To je hezkýýýý!!! Už toho máš víc než já - já mám jen termíny a hodně představ...ale konkrétního nic, snad je fakt čas že rozhodující bude výběr šat a barvy svatby - pak už se dá spousta věcí kupovat a zařizovat. A kdybys měla svatbu jindy, mohla bych ti třeba s tím ozvučením vypomoct, kdyby byl problém...a kdybys chtěla, znám spoustu skvělých DJů mých kolegů, takže můžu předat kontakty...
13. lis 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Jééé no tak super, to tě pak určitě poprosím, až zjistím, jak na těch místečkách jsou s hudbou,
jsi zlatíčko emoticon ...mám nějakou vysněnou, tak bych chtěla, aby to vyšlo...Takže ty děláš Djku?
Jinak o barvě, šatech atd mám nějakou představu, ale realizovat to budu nejspíš vše až po Novém roce. Myslím, že teď je důležitý termín, místo, rezervace hospůdky a popř. hudby a fotografa...navíc třeba já bych se chtěla jet s tím mojím broukem mrknou na nějaký ten svatební veletrh a třeba pokoupit a chytit inspiraci tam..a to bejvá tak nějak po Novém roce...
13. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 Tak v tom s tebou naprosto souhlasím! Taky myslím, že nejdřív je třeba zajistit místa a lidi a po novém roce to další...djka nejsem - dřív jsem občas hrála, ale spíš pro děti, dospěláci mě nebavili - zvlášť ne ti ožrarlí....ale mám mezi nimi pořád dost přátel, kteří zahrají cokoliemoticon Já mám hlavně za cíl do svatby zhubnou 20 kilo, neb jsem si sezení a prací u pc vyseděla pěknou pneumatiku...asi mám na to taky ten kritický věk, na tloustnutí, zamlada jsem měla 50 kg i s postelí emoticon
13. lis 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Tak tak emoticon
Náhodou, podle fotečky vypačáš super, vůbec bych si nestěžovalaemoticon Mně je teda 24 a taky bych nějaký to kilčo oželela klidněemoticon jenže budou Vánoce a to to zase dopadne emoticon miluju totiž to sezení s těma dobrotama u pohádek emoticon
Byla jsi se někde mrknou na šatky?
13. lis 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš