Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kristy81 (35 r.)
Registrovala se 27. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Domažlice.
  • Svatba byla 10. října 2009
    V Hradci Králové, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
kristy81 (35 r.)
Registrovala se 27. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Domažlice.
 Holky, napadá vás kam v Hradci na svatební hostinu - jen 10 lidí?
3. zář 2009 v 08:38  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 mala_holka...no však já jí nevnucuju, jen říkám svou zkušenost, která vznikla tím, že tam hostinu měli naši kamarádi a byli spokojení, tak jsme to šli okouknout, vyzjsistit jaký má pan majitel přístuk atd..je fakt, že tam jsou třeba starší toalety, ale ty byly čisté...ano koberec tam taky není novej, ale všude bylo čisto, jídlo bylo super a obsluha taky. Restauraci jsem si chtěla vyzdobit sama s kamarádkama a i podle fotek z mého alba můžeš vidět, jak to vypadalo emoticon já nemůžu vytknout ani nejmenší... emoticon

kris...známej to měl U Zezuláku a byli jsme na svatbě 2x ve Svatém Jánu ve Svobodnejch dvorech, taky to tam bylo pěkný emoticon
3. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristy81 (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kristy81 (35 r.)
 A co na náměstí? Nevím, jestli zkusit Nový pivovar...anebo Pod věží? No vlastně ani nemáme vybráno co k oběduemoticon
3. zář 2009 v 09:35  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Pod věží to měla kolegyně z práce...je tam zároveň i možnost ubytování, ale ceny jsou už trošinku vyšší...
3. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristy81 (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kristy81 (35 r.)
 zrzulinka: Jo to jo, ale zase v těch 10ti lidech se to dá....to snad tolik neprojíme. Koukala jsem na net, píšou o salonku jen pro 12 lidí....no nejsme rozhodnutí
3. zář 2009 v 15:12  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 kris to určitě a budete mít i soukromí...skočte se tam podívat, ať to vidíte i ve skutečnosti..nebo i v Inflagranti se prý dělají svatbičky a není to tam taky velký..
4. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
temptation
Registrovala se 18. října 2007 na beremese.cz. Přidala 633 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
 ahojda, jen jsem nakoukla emoticon kristi, v 10 lidech je toho k mání hodně a bez problémů emoticon

např. http://www.ferdinanda.eu/ - příjemná obsluha, dobré ceny a výborné jídlo
http://www.inflagrantihk.cz/
http://restaurace-nahrade.cz/index.php?categoryid=3 - super vaří, skvělé ceny, měli jsme tam rodinnou sešlost, oslavu narozenin, dole mají salónek a byli jsme tam úplně sami, bylo to super, doporučuju

a asi by se toho ještě našlo..
4. zář 2009 v 08:30  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
temptation
    Region Hradec Králové
 jinak o restauraci LTC jsem zase já naopak slyšela samou chválu od nevěst, které tam měli hostinu, tak nevím..
4. zář 2009 v 08:31  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristy81 (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kristy81 (35 r.)
 Ahoj holky,

tak to nakonec vyhrála restaurace pod věží....líbil se nám salonek, byli jsme tam o víkendu.
Hkavně že je to blízko od domu U Špuláků...ale představete si: včera nám mamča nesla doklady na matriku a paní jí oznámila, že se U Špuláků od října zavírá a že svatby budou v hudební síni. Což se mi vůbec nelíbí. Nechápu, proč mě to už neřekli, když jsem tam rezervovala termín,,,fakt ochota.
Nemáte zkušenosti se svatbou mimo obřadní síň? Uvažujeme o muzeu...

Krista
8. zář 2009 v 07:59  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zajici
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
zajici
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tak my uz mame po svatbe. Bylo to naprosto nadherny, bajecny, kouzelny proste fakt super. Dokonce nam i vyslo pocasi coz uz jsme ani nedoufali. Naprosto kazde neveste mohu doporucit svatbu pod sirym nebem. Je to romantika a jiraskovy sady jsou v srpnu cele rozkvetle.
Vzhledem k tomu, ze jsme maximalne 100% byli spokojeni s restauraci, s cukrarkou a fotografem, tak jim tady udelam malou reklamu. Restaurace Na Vysluni je proste jednicka, skvela obsluha, nadherne prostredi a vynikajici jidlo. Muzeme jen a jen doporucit. Cenove take v pohode. Pokud by jste nektera chtela blizsi informace napr. muzu poskytnout i rozpocet a slozeni jidel napiste mi do IP.
Mini zakusky a svat. dort jsme meli od jedne pani z Vysokeho Myta. Dort byl presne podle nasich predstav, by vyborny a stejne tak i mini zakusky a vysluzkove krabicky. Mohu Vam zaslat foto dortu, vysluzek ...
Asi nejvic jsme byli spokojeni a nadseni z naseho fotografa - Martina Horkeho - fotografie jsou uzasne, doopravdy vystihl vsechny okamziky naseho dne na jedicku. Foceni byla legrace a neustale prichazel s novymi napady (meli jsme motorkarskou svatbu a dokonce nam i vyjednal foceni na Hradeckem letisti). Fotky jsou originalni proste super!!! Pokud se chcete nekdo podivat na nase fotky - poslu Vam web. adresu.
9. zář 2009 v 11:27  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš