Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 sabí no jo, ty vlastně potřebuješ volna víc, když to máš v ČR...ale zase tu budeš mít rodinu, krásný zámek a máte to jako zahraniční dovču emoticon no a je fajn, že ti cvaknou prázdniny, to by nemuseli...vidíš, seriozní zaměstnavatel emoticon
Tak papa v ČR a opatrujte se cestou emoticon
10. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 3. července 2009
 ahoj holky, o vikendu odlitame na dovolenou, uz se moc tesim... vam vsem bych chtela poprat pevne nervy do poslednich dnu priprav, at si ten den co nejvice uzijete a nenechte se vykolejit necim, co nebude trebas uplne podle predstav... strasne to uteklo, uz je to tyden, co jsme si rekli ano...

tak kocky, hodne stesti, prijemne pocasi a at je to ten vas nej den ve vasem zivote....
10. črc 2009 ve 12:34  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 zebrafa: díky moc za podporu, užij si svatební cestu a odpočiň si od toho svatebního frmolu, který máš za sebouemoticon
10. črc 2009 v 15:57  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 zebraf to máš pravdu, utíká to strašně...krásně si užijte dovču emoticon a děkujem za přání, snad bude hezky emoticon
10. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky, tady to nějak umřelo... emoticon
14. črc 2009 v 17:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby no fakt, nějako je to tu mrtvé...emoticon a co ty, jak se máš? Už se ti to kráti, co emoticon v sobotu na tebe budu myslet a držet pěsti ať to dobře dopadneemoticon
15. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzu: to jsi moc hodná..emoticon Dnes si jedu pro šatičky, budou mi je upravovat, tak snad už se má postava do soboty ani nehneemoticon) Jinak stresy ani moc nemám, ale zařizováního je ještě dost, ale to už jsou detaily...nejhorší pro mě je výběr svatební cesty, tu stále nemáme objednanou a nemůžeme se rozhodnout..

Rádi bychom k moři, ale do Evropy, aby nám nehrozili zažívací protíže, ale je to buď dost drahý, nebo se nám nelíbí hotel či moře, asi jsme moc vybíravý..ach jo

Jo a taky se dost bavím tím, že na sobotu hlásí z celého týdne nejhorší počasí, což je pro nás, co se chtějí brát pod širým nebem docela sranda...ale po pravdě to nijak neprožívám, bude jak bude, stejnak si to užijemeemoticon
15. črc 2009 v 11:47  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby já jdu dneska taky na poslední zkoušku, vyzvedávat je budu příští týdenemoticon

nic si z toho nedělej, taky nemáme jasno o svatební cestě..líbilo by se mi řecko, egypt...ale spíš to vypadá na chorvatsko autím, což je taky super...ale kdo ví....a vybírat člověk musí, stojí to dost peněz, tak ať to za to stojí když už a hlavně, je to svatební cesta, že emoticon
Užijete si to určitě, raději tvoř zásobu deštníků, já už mám doma sbírku pro jistotuemoticon

baby a máte kameramana? Já furt přemýšlím, zda vzít profi kameramana..volal mi fotograf náš, že by nám ho mohl zařídit... a já furt nevím..bude nám to točit bratránek přítele...ale není to profík, bude to takové to domácí video....
15. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
 Ahojky,

tak jsme konecne dobehla k pc. mame totrosku naplno, ale uzivame si.

Zrzu, nejak to nestiham, ale v patek to vypada volneji, tak corikas kolem pate?

Drzim pesti se vsema pripravama a taky s pocasim, nevypada dobre emoticon
15. črc 2009 ve 12:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Sabí ahojkyemoticon já jsem ještě v pátek v rachotě, mohla bych tak cca kolem šesté...?
15. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzu: kamaramana nebudu mít profíka, jen domácí výrobaemoticon My jsme spíš na fotky, takže jsme si připlatitli fotografa a video stačí jen amatérské na památku jak to vypadalo a jak to zněloemoticon
15. črc 2009 ve 14:24  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby tak to máme taky profíka na focení, je úžasnej, tak snad budou i ty naše fotky pěkný, ale mám brouka v hlavě na to video..přeci jen je to taky památka..ale zase se mi nechce dávat 7000 za video
15. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabí, babydoom mocinky moc držím pěsti, ať se zítřejší den vydaří a je to pro vás nejkrásnější den v životě, moc na vás budu myslet, berušky emoticon budete krásné nevěsty...
Sabí mrzí mě to solárko, asi to nestíháme, co?emoticon ale neva, podaří se jindy a to "jedno" si dáme emoticon umím si představit, jak asi vypadá den před svatbou emoticon

Tak kočenky, tfuj tfuj tfuj, ať to vyjde jak si přejete emoticon
17. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zajici
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
zajici
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Liberec.
    Region Hradec Králové
 Ahoj vsem, holky prosim Vas, nemate nektera zkusenost s letajicimi lampiony prani. Radi by jsme si je poridili na svatbu, ale mame strach aby jsme nekde neco nepodpalili. emoticon Poustely jste je nekdy???
18. črc 2009 ve 20:58  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ahojík, já byla včera v hospůdce a lampionky pouštěl někdo u náměstí...viděla jsem jen jeden a vypadalo to moc hezky, bohužel ale nevím, jak to přesně funguje, jen cosi se tam zapálí...ale na netu se určitě najdou nebo někde tady v diskuzi?
18. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zajici
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
zajici
    Region Hradec Králové
 zrzulinka - dekuji moc za odpoved. My mame jen strach, aby nekde nezavadili napr. o strom a nebyl z toho prusvih. Radi by jsme je pousteli ze zahrady restaurace , ale nevim, nevim. emoticon
18. črc 2009 ve 21:06  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 no zkus nějaké recenze..co já viděla, tak jim to moc do vejšky neletělo, ale třeba to měli blbě udělané...a v restauraci co máte hostinu s tím nemají zkušenosti? Ale hezké jsou o tom žádná emoticon tak držím pěsti, ať to vykoumete...
18. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zajici
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
zajici
    Region Hradec Králové
 zrzulinka - v restauraci jsem se ani neptala. Zapatram na netu, ale lepsi jsou osobni zkusenosti. Na netu Ti kazdy napise co se mu hodi - hlavne prodejci. Dekuji emoticon
18. črc 2009 ve 21:40  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Ahoj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy, už jsem vdaná paníemoticon Všechno klaplo a bylo to bez jediné chybičky...až na to počasí, ale i tak byl obřad venku v altánu, velká romantika, za kapek deště a bouřky...když řekl manžel ano, tak tak ohromě zahřmělo, že se všichni rozesmáliemoticon) Pak měla taky jako první řeč moje svědkyně, kterou jsme požádali a to jsem držela slzy v koutcích očí, ale udržela, po řeči všichni tleskali a já ji objala, pak už promluvil oddávající a nemělo to jedinou chybu, krááása. Prý mi to šíleně moc služelo, tak jsem měla radost, na tak moc pozitivní ohlasy, to jsem nečekalaemoticon
zajici - ten lampión jsme dostali darem a navečír ho pouštěli, přestalo chvíli pršet, ale foukal vítr a stejnak nejdřív nechtěl stoupat, pak naletěl mezi přihlíženící ..hrůzostrašné, ale nakonec vystoupal daleko daleko...ale taky to chvíli letělo přímo na luxusní rodinný barák a to jsme se báliemoticon
No a při té přílležitosti mě unesl bratr s kamarádem a ženich mě musel hledat, ale byla sranda, páč než jsme stačili vyrazit, ženich doběhl auto a tak mě tam zamkli a ženicha málem porazili..navíc kámošky se pak jak lijány po manželovi vrhli a tancovali atd, takže chudák ani nemohl jet rychle za mnou. Bylo to krásný, úžasný, fakt zážitek, lidi se moc bavili a říkali, že to byla úplně ta nejlepší svatba..co víc si přát..i za deště jdou dělat zázraky.. jo, měla jsem v tom největším dešti zátah přes cestu, musela jsem pod deštníkama řezat kládu, tím, jsem muže vysvobodila z koule a pak mě ještě manžel vozil na sáňkách po silnici...sáňky byli durch, tak mi na to hodili vaťák...no špica!!!
19. črc 2009 v 18:44  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
 babydoom Moooc gratuluju. At se vam vzdycky dari. Stesti vam naprselo habadej, tak si ho uzivejte emoticon)
19. črc 2009 v 18:55  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zajici
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
zajici
    Region Hradec Králové
 babydoom: Moc Vam gratuluju To je super, ze Vam vse vyslo....tak jen tak dal emoticon Ja to doopravdy parada, uplne si me nadchla....nam jeste zbyva par tydnu. Ja uz se taky moc tesim. Muzu se Te zeptat - my mame svatbu taky v Jiraskacich, museli jste zajet pro oddavajiciho? A ten kdo pro ne jel bral s sebou rovnou obcanky? A pak bych se Te jeste chtela zeptat, jestli jde udelat to, aby nevesta prijela jako posledni....mysim aby vsichni byli na mistech i oddavajici a nevesta prijela az posledni. Ja totiz na vsech svatbach co jsem byla, vchazel posledni oddavajici, takze nevestu mezitim vsichni okoukali emoticon Dekuji za odpoved.
19. črc 2009 ve 21:17  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 holky díky za gratulace, vážně jsme si tu svatbu užili a byla jen naše, vše jsme si zařídili a vymysleli sami a prostě to klaploemoticon Jsem ještě teď trochu v eufóriiemoticon
zajici: pro oddávající jsme jeli jen do obřadní síně, před námi měli svatbu - původně ji měli mít na soutoku přímo ve špici, ale v případě deště, který byl, tak v obřadce. S paní přísedící jsme měli domluvené, že pokud bude pršet zajedeme pro ně do obřadky a že pošleme po někom občanky, aby si to připravilaemoticon No a dopadlo to, že tam jel myslím brácha se svědkem a s občankamaemoticon
Nevím jak s tou variantou příchodu až po oddávajícím, ale domluvit bych to určitě zkusila, myslím, že snad není nikde psáno, že oddávající chodí vždy poslední... to máš, jako, že řeč nám řekla nejdřív kamarádka, paní přísedící ji představila a vše hezky okomentovala...bylo to úžasnéemoticon)
19. črc 2009 ve 21:59  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zajici
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
zajici
    Region Hradec Králové
 babydoom- dekuji za info. Zkusim se tedy na matrice domluvit zda by to slo. emoticon
20. črc 2009 ve 21:07  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby jůůů tak koukám, že jste si to vážně užívali emoticon moc jsem na vás myslela v poledne v sobotu, když tak lilo, jak chudáci zvládáte..nejdřív jsem se chtěla jít mrknout, ale pak jsem si říkala, že jsem se tě ani nezeptala, tak jsem nešla...
No každopádně vám oběma moc gratuluju a přeji lásku, štěstí a hlavně, aby jste se měli rádi navždy a aby vám ten den zůstal v paměti...jste šikulky, že jste to takhle super zvládli i když to chvilkama asi musela být skoro bojovka, když byl déšť, ale to vám pršelo štěstíčko emoticon tak ještě jednou veliká gratulace emoticon
22. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristy81 (35 r.)
Registrovala se 27. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Domažlice.
  • Svatba byla 10. října 2009
    V Hradci Králové, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
kristy81 (35 r.)
Registrovala se 27. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Domažlice.
 Ahoj holky, chodí sem ještě někdo?
Hledám nějakou "zkušenou nevěstu" z Hradce.
O víkenu jsme s přítelem rodičům prozradili, že se chceme vzít.
A že to má být malá svatba, a už v říjnu....
Tak sháním rady
27. srp 2009 ve 14:52  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
 ahoj, a copak potřebuješ vědět??
31. srp 2009 v 18:09  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristy81 (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kristy81 (35 r.)
 Ahoj Verunko,

asi pár zkušeností: svatba bude 10.10., a sháním fotografa, nevím, kde se nechat nalíčit, kde nejlépe koupit prstýnkyemoticon
1. zář 2009 v 10:33  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mala_holka
Registrovala se 27. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Svatba byla 8. června 2009
fotoportrét
fotoportrét
mala_holka
 Prosííím, moc Vás prosím. Mám svatbu teď 18. KDE SE PAK NAPAPAT A ULEHNOUT? Nechci do toho dát moc peněz. Bude nás kolem 30-ti.
1. zář 2009 v 16:28  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ahojky, za sebe a všechny svatebčany můžu doporučit LTC restauraci, výborný jídlo, obsluha..my byli absolutně nadšený..blízko je ubytování penzion U mlejna..cenově super a nikdo si nestěžova emoticon

kristy, v IP máš kontakt na fotografa emoticon
2. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mala_holka
fotoportrét
fotoportrét
mala_holka
 na LTC jsem slyšela hodně zlého. Není to to, co hledám =/
2. zář 2009 ve 22:13  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš