Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 zebraf ahojky,
doufám, že jsi se pěkně vyspinkala..držím moc moc pěsti,aby vše krásně vyšlo a byli jste oba moc moc šťastní...ani se nedivím, že jsi zapomněla batoha někde bo člověk myslí na tisíc věcí a pak se tohle lehce stane,ale hlavně, že jste ho našli a můžete si říct své ANOemoticon teď už se asi oblékáš do šatiček a za chvilku budeš nádherná princezna emoticon krásně si to užijte a písni pak, jaké to bylo emoticon
3. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 zebrafa: už je to tady, krááásný den, dnes obzvláště vydaření, aspoň v Praze od rána svítí sluníčko a je pařecemoticon Držím pěsti a hodně štěstí emoticon
3. črc 2009 v 09:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom a co ty, čtrnáct dnů a jeden den, jak se cítíš?emoticon
Sabí sabí, kde tě máme holka? Snad tě ty studentíci moc netrápěj. O víkendu jdeš myslím taky na svatbičku, že? Tak si ji pěkně užij a načerpej poslední inšpiráááceemoticon
3. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzu: já jsem si taky říkala, že od tý doby co Sabi naštoupila do školy se tu neukázala emoticon copak copak emoticon

jinak je to fakt, už se to blíží...a docela se začínám dost těšit, tak doufám, že to pak nebude tragédieemoticon už jsem i rezignovala na počasí, ale dnešek je fakt vydařený, ale prý v HK byla bouřka...tak snad to Zebrafa stihlaemoticon
jinak už mám zamluvený i zákusky, tak jen dohnat pár mašlí, co my chybí a snad už to všechno budeemoticon No jo, už jen 2 víkendy za svobodna, to je srandaemoticon a jak ty, jak to prožíváš...doufám, že nešílíš, ono ani není proč, dyk to má být nejkrásnější časemoticon
3. črc 2009 ve 14:37  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 holky, jak je to, když máme svatbu v sobotu, normálně o víkendu nepracuju, žádný směny atd. tak mám ze zákona placené volno v pátek před svatbou? díky za info.
3. črc 2009 ve 14:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby jako to co předvádí počasí je děs..jako to bude hřmět furt nebo jak? Myslím na zebrafku, aby jí vítr z Kuňky neodvál a užili si to i deštěm, ale jim prší vlastně štěstí, ty se budou v životě mít emoticon
Jojo v HK hřmělo jak blázen a cestou z obídku jsem zmokla...dneska jdu ke kadeřnici na zkoušku, tak "doufám" že zmoknu znova emoticon
Hele já začínám stresovat, že se něco někde pos... dneska jsme objednali z tritonu zákusky, v út jdeme do restauračky doladit menu, ve středu na kytky, ve čtvrtek zkouška poslední na šatky a v pátek vyzvedneme koláčky a...no mazec emoticon
babydoom a v pracovní den máš ze zákona volno a den před svatbou je myslím taky volno jen nevím, jestli placený nebo neplacený...
3. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 Ahojky devcata! nejak toho je v praci hodne, tak sem moc nestiham chodit, omlouvam se. emoticon

Zebraf: Preji hodne lasky a spokojenosti v manzelskem zivote, jakpak sis to uzila?
5. črc 2009 v 17:15  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
 ahoj holky, dekuju moc za vsechna prani...

zrzi+baby: pred svatbou mas narok na den dovolene navic - pokud svatba pripada na sobotu, tak v patek mas narok na dovolenou, pokud je svatba v patek, tak mas narok na dva dny dovolene navic, tj. ctvrtek a patek.

Musim dat za pravdu vsem, ktere tady rikaly, ze ten den strasne rychle utece - je to tak... Na patek jsem spala prekvapive dobre, rano jsme s maminou udelaly jeste nejake chlebicky pro hosty a pak uz jsem vyrazila smer kadernice, kosmetika - bylo prima se nechat opecovavat a zkraslovat emoticon vsechno klapalo jak melo, zenich si me nezapomnel vyzvednout, takze jsme na Kunku vyrazili vcas. tam nastal jediny zadrhel dne - svatby se pred nami protahovaly, takze jsme na parkovisti v puli kopce cekaly hodinu, nez budeme moct vyrazit na horu. Bylo to nekonecny, stresujici. do toho zacinalo trochu prset, ale nakonec spadlo jen par kapek, takze dobry... pak uz zadny zadrhel nenastal, takze jsme si mohli ten den krasne uzit... V sobotu mi az bylo lito, ze uz to mame za sebou emoticon

takze se holky teste a preju co nejmene stresu, nema to cenu, neda se vsechno ovlivnit... emoticon
7. črc 2009 v 06:13  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 dobrééé ránkoemoticon
sabí, to je je jasné, to chápememoticon hlavně ať tě mláďata poslouchají a baví tě toemoticon a co svatba, užili jste si to? V děčíně, kde jsme byli my, to byl mazec, chuděrkám se jim pokazilo co se dalo a nikdy jsem neviděla větší průtrž mračen! Ale to jim obrovsky pršelo štěstí emoticon
Zebraf to je moc dobře, že jste si ten den užili...a jak říkáš, jsou věci, které se opravdu ovlivnit nedají - počasí atd...a budou fotééšky?emoticon
Týý jo tak svatba měla zpoždění jo? To jste tedy přijeli pozdějc i na hostinu a tak, co? No hlavně, že na té Kuňce pán říkal, že se opravdu hodně musí dbát na to, aby se dodržel čas emoticon a povídej, jaké jsi měla šatečky, co kytí a tak? Jsem zvědavá, to víšemoticon
7. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zebrafa: díky za info ohledně dovči, to by mě docela potěšilo, už jsem se děsila, že příjdu o další den mé drahocené dovolenéemoticon) Tak to by bylo fajneemoticon)
Jinak ještě jednou velká gratulace, jsem ráda, že vám všechno klaplo, teď trneme my, jak vyjde počasí atd, ale zatím to vypadá slibně, vyprší se tento víkend a ten další bude parádně..prostě to tak budeemoticon))

sabi, jak se těšíš?? už se to blííížíííemoticon)
7. črc 2009 v 10:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabi baby, no jo vy to vlastně máte ve stejný den emoticon už budete krásně v klídku a já se budu klepat emoticon držím moc pěsti, aby vám to vyšlo co možná nejlépe a užily jste si to obě dvě emoticon
A jinak vše nachystáno? My jdeme dneska do restauračky doladit menu, tak jsem zvědavá...snad si to pán nerozmyslel a nechá nás si to i vyzdobit...
7. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 holky, já mám teď docela takový vztek, protože ve Svobodnejch dvorech máme tu restauračku jen do jedný hodiny a pak všichni musí vypadnout. Když jsme to zkoušeli přes kámoše zda by to nešlo nějak prodloužit, tak říkali, že je to prý kvůli číšníkům, kteří musí druhý den na devátou do práce..a prý by se dal zajistit nějaký jiný číšník, ale ten si řekne 600/hod... to se normálně posrali...teda promiňte za ten výraz, ale to prostě neuvěřitelný..navíc to má fungovat jako samoobsluha, vše si budeme nalívat sami atd., tak by snad nemusel být problém, kdyby tam zůstala jedna osoba třeba do třech a pak všechno zamkla, stejnak myslím, že úplně do rána to táhnout nebudeme, ale je to jednou za život a oni prostě řeknou do jedný a šlus..vůbec nevím co s tím..
7. črc 2009 ve 13:14  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby do jedný? A jako jim nedochází, že je to byznys jako? Asi nepotřebujou peníze..dyť co se propije za dvě hoďky??? To je síííla emoticon
Byla jsem tam na dvou svatbách a už si nepamatuju, jak dlouho jsme tam byli..odcházeli jsme před koncem a vím, že jedna kapela nechtěla hrát po půnoci...a nalívali jsme si taky sami, jen pivo točili..a donášeli lahve, nové...
7. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 neni to moc do jedne, dalo by se tancovat a popijet dal - na druhou stranu pro nektere jedince to bylo tak akorat emoticon mozna se ne nadarmo rika, ze je dobry v nejlepsim prestat emoticon tak si tim nelamej hlavu, uzijete si to urcite i kdyz to bude "jenom" do jedne...
7. črc 2009 v 16:08  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 noo já když o tom tak přemýšlím, tak ta jedna ráno se mi nezdá tak hrozná...teď o víkendu jsme byli kamarádům na svatbě, odcházeli jsme v půl druhé a já byla totálně unavená a to si myslím, že jako nevěsta budu ještě víc i když tam bude ten velkej adrenalin, který člověka nahecujeemoticon ale zase na druhou stranu si říkám, že když už člověk platí tu svatbu, že by v té restauraci měli být trochu vstřícnější..jako jasný, že i číšníci jsou lidi, ale zase je to výdělek...
Jo a ještě něco...jako nevěsta se ženichem musí zůstat až do posledního člověka nebo jak to v té hospodě je?
7. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 no mne to taky nejdriv prislo strasne brzy ta jedna hodina (premysleli jsme, kde udelame pripadne after party), ale myslim si, ze to je tak akorat - ono sice je v jednu konec, ale nez se vsichni odvozi, tak je pul druhy, dve ani nemrknes... My jsme odjizdeli posledni, ale myslim si, ze neni nutne tam zustavat do posledniho cloveka - jen mit pak asi povereneho cloveka... nam nakonec provedli soucet, co jsme tam projedli a propili, takze jsme vedeli, kolik korunek mame druhej den dovizt...
7. črc 2009 v 16:41  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 zebraf to máš asi pravdu, že se to pak ještě protáhne...a jinak jste byli spokojení?
7. črc 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 byli jsme spokojeny - jidlo bylo super, aspon dle ohlasu - ja jsem na jidlo moc cas nemela emoticon obsluha byla taky mila, takze nemam co vytknout...
7. črc 2009 v 17:17  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ahojky,

tak decka jsou docela v pohode, jenom trevim hodiny nad pripravami... ale alespon ten cas leti a jiz v patek letime do cech. uz se tesim.

Svatba byla nadhrena, strasne jsme si to uzili a musim rici, ze v nedeli jsme mela trosku bolehlav... emoticon

zebraf: gratuluji a vse nej v manzelskem zivote. Kdypak budou fotecky?

zrzu: uz se tesim na spolecne solarko. Dneska vyrazim tady u nas po tydenni pauze....
7. črc 2009 v 18:25  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 zebraf, tak to je fajn emoticon my byli včera domluvit papu na svatbu a pán v LTC je opravdu moc milej, nic není problém, výzdobu můžu udělat s kámoškama, byla u toho i psinaemoticon tak snad i ten den D bude fajn...jen ty záchody se mi tam nelíbějemoticon
Sabí přeju klidný a spokojený let a už se těším, až dáme to slunkoemoticon já byla včera taky a už je to vidět trochu..opaluju se v minitangáčích,tak pozoruju vypálený provázky
emoticon
8. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 No holky uvidíme, zkusíme ještě zavolat přímo těm číšníkům, jak by se tvářili, kdybychom požádali aspoň jednoho z nich za nějaký bakšiš, aby tam zůstal, když ne, tak vymyslíme nějakou after party nebo takemoticon Jinak já byla v pondělí na koupálku a dost solidně jsem si spálila záda, tak mám na sebe vztek, ale zase jsem se trochu zbavila ramínek, ale i tak to za tu bolest asi nestálo...ach jo, jsem prostě trumbera..
8. črc 2009 v 10:13  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 snad se to do svatby zajojííí emoticon
8. črc 2009 v 10:13  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 myslela jsem zahojíemoticon
8. črc 2009 v 10:14  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby zahojí, skoč si do lékárny pro panthenol a mazat mazat, ať se kůže promastí a nepálí a neloupeš se pak...
a s restauračkou uvidíš..třeba se vám po té jedné nebude ani chtít nikam jít...já se schválně ptala, do kolika můžeme v LTC být a on pán říkal, že většinou tak kolem jedné se končí, ale jestli chceme dýl, že to taky není problém..ale asi by nás tam taky nechtěl do 3 do rána emoticon
8. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 hojly,

my planujeme asi do 1 do rana... Myslim, ze toho budeme mit dost.. Ale urcite kdyz uvidi, jak se bavite, nechaji dele, alespon doufam emoticon
8. črc 2009 ve 21:49  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 no jen abychom to nezabalili ještě před 12emoticon mám strach a noční můry z toho, že lidi budou sedět, koukat se na sebe a nikdo se nebude bavit, hrozný emoticon
JO a přišly mi mašle na židle, tak jsem ráda...potahy jsem nakonec vzdala po rozmluvách s přítelem, mašle budou taky krásný emoticon
Dneska jdu na poslední zkoušku šatečků, tak jsem zvědavá emoticon
9. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzu: pantenolem se patlám od začákuemoticon je to mazec, nejvíc mi vadí ramínka od podprsenky, ty to si teda zkusím, i když dnes už je to podstatně lepšíemoticon Ale díky za raduemoticon)

do hospůdky jsme ještě nevolali, tak uvidíme, už pomalu sepisuju, co dokoupit a dozařídit, třeba mašle a alkohol pro čumily na rozlití atd. je toho hodně, to se nezdáemoticon)
Taky sleduju počasí, ale je to dost předběžný, tak se necháme po víkendu překvapit, jak nám to naplánují, docela z toho mám sranduemoticon
9. črc 2009 ve 12:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 tak holky, už to mám zjištěný, jelikož máme svatbu až v sobotu a normálně máme víkendy nepracovní, tak máme nárok na páteční volno, ale NEPLACENÉ, bylo by placené jen kdyby byl obřad v pátek a to by měl člověk nárok i na den volna ve Čt, ale opět neplacené...no, tak to mi sklaplo..

Takže musím pončat dovču i na přípravy, což mě celkem mrzí, ale příští rok si to vynahradím a dovču si řádně užijuemoticon
9. črc 2009 v 15:57  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby na to jsme si taky vzpomněli, že je třeba pořídit alko a nealko a tak pro ostatní co přijdou ránoemoticon už to vidím, sousedky babky ve voknech, naproti taky..to bude masakremoticon zase z toho bude žít celá ulice emoticon
Ani mě to neplacené nepřekvapujeemoticon člověk do toho dá takových peněz a ani to placené volno není..ale to nám náladu nezkazí, no ne?emoticon
9. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzu: to je super, ze mate masle, a ze se ti libi!

ohledne placeneho volna, ja si take musela vzit tyden bezplacene - no, jako uciteli mi nikdo tyden ve skolnim roce neda... Ale aslepon mi zaplati zbytek prazdnin, takze to neni tak strasne.

Zatim kocky emoticon
9. črc 2009 v 17:03  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš