Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
 a ted se tu o slovo zacina hlasit bourka... v patek bude veselo emoticon
29. čer 2009 ve 13:32  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 holky my dávali jména jen...taky jsme uvažovali o iniciálu příjmení, ale to bychom zas museli udělat všem..pár stejných se tam taky sejde, ale mají s sebou třeba přítelkyně, tak to poznají, kde se bude sedět...a já plánuju, že se s každým přivítáme a ukážem, kam jít sednout na večír..ale myslím, že se stejnak moc sedět nebude...LTC restauračka je veliká, spíš si říkám, aby se nám to nerozprchlo, nebo je pochytám a zavřu emoticon
sabi nedráždi s tím teplem, tu je dusno a vidím mrak, určitě bude lejt..ale ať se vyprší, a na víkend je hezky a na pátek emoticon
zebraf, copak máte za hudbu na obřad? A kdepak máte hostinu??
29. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 no my mame zasedaci poradek a jmenovky jenom pro lidi, co budou na hlavnim obede, nove prichozi budem taky pokud mozno vitat osobne a to si myslim, ze se uz moc sedet nebude - ze se bude tancovat a hrat a korzovat emoticon

na uvod mame nejakej svatebni pochod, pak mame Richarda Mullera, Philla Colinse, proflaklou pisen z Top Gunu a zbytek nechame na kamaradovi... ale myslim, ze to ani nepoznam, co se hralo... porad si to nedovedu predstavit, ze tam stojim a mluvi se k nam... jsem zvedava na rec, kterou k nam oddavajici povede, snad to bude mit hlavu a patu emoticon
29. čer 2009 v 16:21  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 zebr my ho furt nemáme ten zasedací, bééééemoticon pomooocemoticon
Jinak dneska jde drahý posílat oznámení těm, co jsou z daleka, zbytek (tak já pracovně nazývám ty, co jdou taky na svatbu emoticon ) to dostane až s koláčkamaemoticon
Jůů tak to budete mít hezký, určitě pak písni, jaké to bylo jo? Budeme tu s holkama netrpělivě očekávatemoticon ještě tři dny, beruško a bude z tebe vdaná paní emoticon
No a já dneska byla u kosmetičky a musím říct, že jsem spokojená emoticon takže jí svěřím ksichtíka na ten den Demoticon
30. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 no nic neni bez problemu... tak nam dneska odpadla muzika na vecer, tak nevim co budeme dneska shanet, kdyz to potrebujeme uz za tri dny... takze mi drzte palce emoticon
30. čer 2009 v 11:28  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 ZrzU: my take jeste zaseaci poradek nemame, ale to je otazka chvilky, nebo ne?

Oznameni mame rozeslana a mam to jiz za mene nez 3 tydny, bozicku.... emoticon

Zebraf: a co, jak je? Jeste muzes v noci spat? Jeslti ano, obdivuji. Drz se holka!
A muzika na vecer se klidne da nahradit DJ nebo vlasnimi CD... Kdyz bude nejhur!
30. čer 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 zebraf, chtěla jsi kapelu? Můžu ti dát kontakt na naší...když by jsi chtěla..hm?
sab máš pravdu, je to otázka chvilky..když je někdo normální a ne jako já...no nebudem špekulovat, posadíme je nějak a hotovoemoticon nebo budem sedět do kruhu jak v alkoholický léčebněemoticon
30. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Zrzi: to je dobry napad, a jmena pak nehraji roli, protoze se budete postupne predstavovat emoticon
30. čer 2009 ve 14:09  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ano...jsem nevěsta Zuzana a jsem alkoholik emoticon
30. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 tesime, nevesta Jana, zavislost na vine emoticon
30. čer 2009 v 15:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Jano a chcete nám něco říct, jak se to projevuje?emoticon já zítra budu vázat s kámoškou mašličky na jmenovky, jako to bude síla a chladím v ledničce vínečko, takže jako pozor emoticon
30. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Zuzano, Tudy cesta nevede.
My chladime vinecko bile na patek - prijede budouci tchan a tchyne emoticon a potom jedeme na svatbu. V nedeli asi budu v deliriu.... emoticon
30. čer 2009 v 15:16  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 janí sabískuemoticon jo vínečko taky, tak si pak sdělíme informace o opičkách joemoticon hezky si to užijte a načerpej poslední inspirace emoticon
30. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Zrzu: dekuji, to planujeme. V nedeli pak napisi, jak se navzajem lecime emoticon
30. čer 2009 v 15:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 no ja jsem zrala na vinko nebo spis poradnyho panaka uz dneska... teda chvilema. chvilema mi to uz je snad vsechno jedno. chteli jsme jenom DJ, ale byl overeny, dokazal lidi vyburcovat k tanci, takze i zaprisahli netanecnici se nakonec svijeli na parketu... dostali jsme kontakt na kapelu, ale nejak to neni ono, ze se to k nam moc nehodi emoticon no kdyz zadnyho dj nesezenem, tak asi ji vezmeme a nebo nekde pujcime aparaturu a budem si to prehravat sami - asi to bude na nic, ale co se da delat. dneska neni dobrej den - neni patek trinactyho? emoticon
30. čer 2009 v 16:17  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 sabi: do dneska jsem spala celkem dobre, jednu noc se mi zdalo, ze jsme nechali obcanky doma, tak jsem se vzbudila hruzou, ale jinak jsem byla celkem klidna, ze je vse zarizeno... a drzim zitra palce prvni den ve skole!!!!
30. čer 2009 v 16:19  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 zrzi: jestli te muzu poprosit o kontakt na tu kapelu? uvidime, co jeste vecer doma vymyslime... dekuju moc
30. čer 2009 v 16:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zebraf: dekuji, snad to dobre dopadne. Mame tu tropicka vedra a tridu mam v poslednim patre - decka se mi usmazi za ziva.

Hele, drzim pesti na toho Dj, nemohl by on sehnat nahradu, kdyz takhle vypovedel? Nemeli jste s nim nejakou smlouvu? emoticon
30. čer 2009 v 16:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 tak zatim nikoho jisteho nemame, zitra rano nam to ma jeden DJ potvrdit, tak doufam, ze to klapne... Nas puvodni DJ je bohuzel v nemocnici, takze se s tim moc delat neda... ale ono se jeste neco vyvrbi emoticon

sabi: zitra na tebe myslim! a i s tim vedrem to zmaknes na jednicku...
30. čer 2009 v 19:29  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 dobré ráno kočky, tak vítejte všechny v červenci, našem srdíčkovém měsíci emoticon zebraf holka já na tebe furt myslím, jak jste to zvládli, včera jsem už odpolko nebyla u pc, tak jsem ti poslala dneska ránko kontakt na kapelu, ju?
1. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 ahoj holky...

taky vas vitam v nasem dulezitem mesici... rano jsem se vzbudila a rikam si, teda uz za dva dny!!!! Je to vubec mozny, ze to takhle uteklo? vzpominam si, ze kdyz jsme si domu donesli prstynky, tak do stavby zbyvalo nejakych 7 nebo 8 tydnu a prisla mi to strasna doba, nez budu moct prstynek navliknout na prst drahe polovicce a ono to tu uz pomalu je. zacinam byt takova nervzozni, vcera jsme si pousteli jeste nejakou muziku, tak jsem nemela i daleko k slzam... tak jsem se trochu vypsala z pocitu a ted, co jsme vcera jeste sehnali...

segra byla zcela nahodou na nehtach a rikala nehtarce co se nam stalo a dala ji kontakt na jednoho DJ, ze hraje na svatbach a ze je moc fajn a hraje dobre. tak jsme mu vecer volali, rikal, ze to je dost na rychlo, ze ma nekde hrat, ale ze to zkusi s nekym prohodit nebo ze nam pripadne doporuci nekoho jineho. o pul desate nam poslal dobrou zpravu, takze jsme DJ sehnali. Nicmene zrzulinko, dekuju moc... Jinak mame v nemocnici jeste jednoho z hostu, dobrou kamaradku, tak me to mrzi, ale zdravi je dulezitejsi, tak hlavne, aby byla v poradku...
1. črc 2009 v 11:47  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 a vzpominam na sabi, jak probiha prvni den ve skole!!!

holky, fakt vam preju, aby ten posledni tyden se vam nic nepokazilo, vcera to byla takova bezmoc, jen par dnu pred svatbou...

zitra uz mam dovolenou, tak budem vyzvedavat saty, oblek, pujdu jeste na nehty - jen si je necham nalakovat, nechtela jsem umele, a vyzvednout zakusky a povezeme je do hospody... jsem zvedava, jak se mi zitra bude spat emoticon jestli budu vubec nervozitou spat emoticon
1. črc 2009 v 11:49  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 zebr no hlavně si vzpomeň na období, kdy jste se vůbec dohodli, že bude svatba, jak to bylo dlouhé emoticon
Jééé tak to je fajn, že jsi sehnala DJ, říkala jsem si, jak jsi na tom....
asi neumím představit, co to musí být za masakr, když se něco podělá..jinak to fakt říct nejde..modlím se, aby to vyšlo...
Tobě držím mocinky pěsti, aby už bylo jen sluníčko a nic se nekazilo a vše vyšlo na jedničku s *
A jestli nebudeš moct spinkat, tak písni emoticon takže zákusky vyzvedáváte den předem? To je asi rozumné, to je fakt emoticon
1. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabí sabí, tak co, dala už jsi poznámku? Dává se to vůbec ještě ve škole? Určitě tam budeš mít spoustu ctitelůemoticon
Joo holky, jak máte velký ty krabičky na výslužky?
1. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 ahoj holky, po delší odmlce se zase hlásímemoticon
Koukám jak diskuse zase pokročila...zebrafa: s tím DJem je to šílený, ale fajn, že se nakonec vše vyřešiloemoticonmám radost za vás. Držím moc palce, dva dny to je mazecemoticon Já už si teď říkám 18 dní to je mazecemoticon... emoticon

Začínám se docela těšit, myslím, že to všechno klapne, hlavně klid...taky nám teď hodně rozí různým červencovým počasím...no, pozoruju to docela s úsměvem..dokonce jsem včera našla na netu nějaké historické záznamy posledních 30 let jaký bylo počasí v jaké dny v červenci a zrovna 18. vychází jako jedno z nejdeštivějších...a to když jsem něco takového hledala před půl rokem tak prdemoticon Ale i tak si myslím, že nám bude svítit sluníčkooo emoticon a když ne, tak se svět nezblání, prostě budeme tančit i v deštiemoticon)

Holky, dyk je to tak krááásný, jednou za život svatba..to bude parááááááááádaaaaaaaaaaaa!!
1. črc 2009 ve 12:48  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom ahojkyemoticon no jo krátí se nám to neskutečně rychleemoticon my včera koupili kravatu a dneska letím pro organzu do salonu na výzdobu stolů, v pátek zkouška účesů a u toho budu myslet na naší milou zebrafku, jak už je z ní vdaná paní emoticon
1. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 ahoj holky, tak se sem dostavam nejspis naposledy jako slecna emoticon dnes to bude ulitany den, nez se vsehcno vyzvedne a pak jdu mamine pomoct s pripravou nejakych dobrutek na zitra...

zrzi: at zitra klapne zkouska ucesu!!!! je to prijemne se tam nechat cesat emoticon v hospode jsme se domluvili, ze zakusky muzeme privist den predem. no hlavne jsem zvedava jak dopadl dort, ale jsem odhodlana se nestresovat at uz vypada jakkoliv, treba jako velka neforemna hrouda emoticon vysluzky davat nebudeme zadne, mam pripravene jen dve krabicky zitra pro kadernici a kosmeticku... ono to je uz ZITRA!!!!

tak se mejte krasne, uzijte si vikend....
2. črc 2009 v 07:45  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 zebraf ahoj slečnoemoticon na zítřek, ti držím obrovsky pěsti, vám oběma...ať to vyjde jak si přejete a prostě držím pěsti, holka úplně mě mrazí v břiše, když na to myslím emoticon
Asi budeš mít honičku, ale vždycky si řekni, že si to chceš maximálně užít a nenech si ničím a nikým zkazit radost. Dáš sem pak fotéšky? Určitě napiš, jaké to bylo, budeme na tebe myslet
emoticon
Tak tfuj tfuj tfuj a svatbě zdar emoticon
A děkuju za přání, taky se zítra těším, doufám, že to nezmrší emoticon
2. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zebrafa: hodně štěstí a lásky, myslím, že teplíčka budete mít až až, držím palce, ať všechno klapne, určitě to bude bez problémů a hlavně si to moooooooooooooc užijte, vždyť ten den je jen a jen váš!!! Držím palce a těším se na případné fotkyemoticon)) Tak tfuj tfujemoticon)
2. črc 2009 v 11:30  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 hezky letni vecer holky...

tak jsem dorazila na noc domu, jak se na slusnou slecnu slusi a patri. Dnesni den utekl jako voda a to jsem se snazila ocima posouvat rucicky hodinek proti smeru - strasne to utikalo, obcas sibenicni terminy, abychom byli presne tam, kde jsme meli byt... malem jsem udelala prusvih, na jednom miste jsem zapomnela priteluv batoh se vsema dokladama, takze kdyby nam ho nedko "ukradl", tak snad ani svatba nemohla byt... nastesti vse dobre dopadlo, oba jsme se tomu dokazali nakonec i zasmat emoticon jsem zdrave nervozni, tak dooufam, ze se dobre vyspim emoticon tak se mejte krasne, kocky
2. črc 2009 ve 21:38  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš