Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 ahááá no to máte lepšíemoticon páč kdo se s tím má matlat emoticon
Jééé sabí ty jsi zlatílčko hodné, přijdeš vyžehlit i k nám? emoticon Ohledně zákusků, to my budem mít víc druhů, to se lidi bát nemusej.. emoticon hooolky zas o den blíž.....
26. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 Zrzi: zehlit neprijdu, primin, mam toho dost tady u nas.... emoticon Zehleni me nebavi, ale uklizeni si docela uzivam (je ze me asi uz magor emoticon )
26. čer 2009 v 08:54  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 tak asi budu muset žehlit zase samaemoticon
26. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ja s tebou budu v myslenkach emoticon

Hele, my mame novou strategii, co se zehlit nemusi nezehlime a co se na me natahne take nezehlim a ono toho potom neni tolik... emoticon
26. čer 2009 v 09:35  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Dobré dopoledne holky, tak další den za námi i před námiemoticon
Zachytila jsem tady diskusi nad sladkým a zákusky...tak nám při sepisování objednávky v hospodě radili, že odhadem máme objednat v cukrárně cca 2 zákusky na každého, že pak stejnak toho hodně zbyde, že mají zkušenosti, že stejnak v teple atd. při tom rautu se toho tolikero nesní, takže na hostinu budu mít asi 7 druhů zákusků a nějak to rozpočítám, aby vycházely cca 2 na člověka, s tím,že tam pak budou 2 dorty (od tety) a pak budou objednávat mini zákusky do výslužek, ale to asi tak 2 do krabičky, zbytek vyplním roládama a moka řezy od babičky a pokud zbyde dort (s čímž moc nepočítám - ale třeba pro nejbližší rodinu jo), tak to tam rozdělíme.
Asi teda poprosím svědkyni a kámošku, jestli by pak těch 21 krabiček naplnili...nejdřív to budu mít vše v lednici ve velkých krabicích a postupně s přibívajícím večerem poprosím holky o nakrabičkování...nebo nevím jak nejlíp to udělat, ale 21 krabiček se do lednice prostě nenarveemoticon
26. čer 2009 v 09:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zebrafa: moooc držím palce, ať ten poslední týden uteče co nejrychleji, ať už nemusíš šíletemoticon Já už se holky docela začínám těšit, dnes jdu na zkoušku účesu...nemám vůbec představu, co chci na hlavě, protože mám hodně jemné a celkem řidké vlasy...takový kratší-možná trochu polodlouhý, nechala jsem si je teď trochu narůst, ale bojím se bojím, co z toho bude...
26. čer 2009 v 10:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 emoticon babydoom: hodne stesti u kadernice a dej vedet, jak jsi pochodila. Ja mam polodlouhe vlasy (na ramena), ne moc jemne a budu je mit vycesany.... Taky sjem je pres rok nechavala narust, ale stalo to zato.
26. čer 2009 v 10:04  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabí, dobrý nápademoticon
babydoom taky to tak nějak podobně budeme mít...jen jsem zvědavá, jak budeme stíhat ty výslužky...no zkusím se zeptat ještě v té restauračce, jestli s tím mají zkušenosti a třeba pomůžou i oni...
babydoom, písni pak, jak dopadl účes, ju? emoticon
sabí já mám do půl zad...ale jsou mrchy děsně jemné..jsem zvědavá, jak si s tím kadeřnice poradí..v út jdu na zkoušku líčení a v pátek na zkoušku účesu a nové melírky...budu mít šlechtící týdenemoticon pak jdeme cvičně na svatbu 4.7. kámošům a pak už to posvištíemoticon
Chtěla bych účes takový jako mám v albumu, tak jsem zvědavá, co na to kadeřnice, už jsem jí to jednou ukazovala a říkala, že to dá...no tak nevím
emoticon
26. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzu: určitě ten účes zmáknou...s delšíma vlasama jdou zázraky, i když jsou řidčí...zato já mám fakt prekérku, všechno mi hned lehne, kór když je to delší, navíc mám vlasy tak nějak postupně sestříhaný, takže sice na ramena vzadu, ale postupně kratší, ale i vršek jsem si nechala dost dorůst, ale ...

Určitě vám dám holky vědětemoticon) a díky za podporu emoticon
26. čer 2009 v 10:45  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzu: psala jsi té paní ohledně potahů na židle za dvacku? Já jsem psala včera mail a zatím se mi neozvala..docela by to byla rozumná cena..ale nevím ani jak vypadají, čekám, jestli pošle fotečky..
26. čer 2009 v 10:46  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Je, my jdmeme cvicne na svatbu 4.7 taky. nasi byvali sousedi se berou. Uz se tesim, protoze pak to bude 2 tydny do nasi svatby.

Ja jdu na druhu zkousku ucesu a liceni tyden pred svatbou (v utery), ale jiz bylo vse zkouseno v unoru, kdyz jsme byli v hradci naposledy.
26. čer 2009 v 10:46  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom já mám hřívu jen dva dny po umytí...pak už tom mám dzárovité..jako slámu prostěemoticon jinak ale mi ty vlasy kloužou, což vede k rychlému splihnutí vln, ale když to natuží dobře, tak snad budu jako oukej emoticon
hele tak jako tak, ten den budeme středem pozornosti emoticon
baby, mně se ozvala..mám i obrázek, ale nic moc upřímně řečeno..doma jsem to ukazovala a Tom říkal, že mu to přijde divný...a že 70 potahů je moc..to je největší počet lidí co by mohlo být večer a zas nám přijde hloupé dát potahy jen těm, co jdou na oběd...tak jsem si řekla, že by docela šlo mít potahy jen pro to čelo stolu..my, rodiče...
chceš fotky? Přepošlu ti mejl, pošli do IP...
sabí vím, tak budeme pak rozebírat zážitky, juemoticon a zkouška účesu dobré?
holky dotaz..kdo vám ponese prstýnky? Kam je dáte popř. komu????
26. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzi: to jsou to pomlaky, jak jsme ti rikala. promin, jestli nejsou moc hezke, ja jenom videl aten inzerat bez obrazku.
Jinak uces sel super, ja mam vlasy docela dobre a drzi, tak uvidime. Chci to mit vycesay do zadu a pak z vrchu zavoj...
26. čer 2009 v 11:47  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabí, se neomlouvej, jako já neříkám, že jsou ošklivé..jen že nejsou tak hezké jako ty co stojí třeba těch 80-90..ještě jsem viděla někde za 40 a ty už tedy byly moc hezký..jako na půjčení...jenže večer nám má přijít dost kamarádů a nevím, jestli těch cca 70 potahů není už moc...
26. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzu: tak fotečku s potahem jsem už dostala jen jedu a je to židle zezadu, nevíš náhodou jaký jsou rozměry toho potahu? nebo nemáš víc těch fotek?? Paní chce zálohu 100Kč za jeden potah..a pak vrátí zbytek, až pošleš potahy a odečte si 20Kč za jeden...nemáte s tím někdo zkušenost, aby nám ty peníze fakt vrátila.. emoticon

jo a určitě bych pořídila jen ty na hostinu, ti co přijdou dýl si tam pak přistaví židle obyč, to už je jedno, ani by se to tolik už nefotilo, tam jde o ten první moment toho krásného stolu s bílými židlemi..pak už to neřeším..
26. čer 2009 ve 14:36  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzi: ja vim, jenom me to mrzi. Ono se rika, ze vidis vetsinou cenu na vyrobku... za 40 ale neni tak strasny, a kdybys je mela jenom na hostinu?

Jinak jsme prave dostala rozvrh na pristi 2 tydny v me skole. Tak jsem takova nesva... Ale tesim se emoticon
26. čer 2009 ve 14:59  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
 sabi: prima, ze zkouska ucesu sla hladce, uces dopadl dobre emoticon a ve skole to bude urcite moc fajn, jasny nejaka nervozita pred tim byt musi...

minizakusky jsem nakonec objednala 4 ks na jednoho, 7 druhu, ale rozpocitala jsem to nejak, takze si kazdy vybere - snad i ten nejvetsi mlsout a dort jsem taky objednala... v restauraci nam taky rikali dva kousky na osobu, ze toho spousta zbyde, ale nasi se boji, ze toho bude malo, tak jsme dali 4 kousky emoticon

za tyden uz si tim budeme cpat pupiky emoticon
26. čer 2009 v 16:11  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zebraf; nemuzu tomu verit, ze ty tu to mas jiz za tyden! emoticon Tak si poradne uzij posledni svobodny vikend.
Jinak dekuji za podporu. alespon mam dalsi veci, kteryma se muzu nervovat.. emoticon
26. čer 2009 v 17:30  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ahojky holky, tak se nám ten víkend zase krátí, a zasejc do robory emoticon
babydoom mám taky jen jednu fotku..rozměry paní nepsala, jen že jich umí i víc než 35...jinak stovka záloha za jednu je dost..a doufám, že když tu inzeruje, není to podvodník, ale je fakt, že v kategorii nesolehlivé firmy má spousta holek špatné zkušenosti..já asi objednám do čela ty potahy..viděla jsem tu inzerát potah za 40 + 5 mašle..a vypadaly ty potahy krásně...kdy žá furt nevíííííííííííííííím emoticon emoticon
no jo, zebraf už bude panička za týden...to je brutus jak to utíká...kočko držím ti pěsti, ať ti vše vyjde, ať už si to teď jen užívá a nikdo a nic ti nekazí radost z toho krásného dne emoticon
sabí tak ty už budeš souška učitelkaemoticon držím taky pěsti..a alespoň na dálku posílám imaginární kornout plný bonbonu na první školní den emoticon
28. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 ahoj holky, vikend pomalu za nama a ted to fakt utece jako voda...

sabi: drzim pesti prvni den ve skole, urcite to bude prima a "decka" budou fajn!!!

Zrzi: nejtezsi je to se rozhodnout, vid? z tema potahama neporadim, pac je davat nebudeme ...

my jsme o vikendu dali do kupy zasedaci poradek a vybirali music na prvni tance, to bude asi legrace emoticon Nevyrese mam jen jestli jit do samoopalovaciho nastriku a co dat rodicum jako podekovani (a jestli vubec...). O vikendu jsme byli v klidu, tak doufam, ze nam to zustane i pristi tyden emoticon
28. čer 2009 v 19:03  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 zrzi: ted jsem si vzpomnela - jeste jsme s drahou polovickou resili kolik aut se vejde uplne nahoru na parkoviste na Kunce, jsme to zapomneli - nevis? diky moc
28. čer 2009 v 19:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 zebraf no masakr, si připadám jak blázen už...emoticon prosím tě, jak jste teda vyřešili ten zasedací pořádek? A máš jmenovky? Jak tam píšeš lidi? Já to teď tvořím a nevím, zda tam psát i příjmení...jako fakt nevím
Na tu Kuňku myslím cca 10-12 pře bránu a nějaký se vejdou ještě tam jak je ta kašna, tam se dá taky parkovat..
28. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Holky!

Dekuji. Ano, jsem souska ucitelka, ucim fyziku, takze me decka nesnasi jeste nez jsem zacala. Nastesti mam jen 7 dni, pak letime na svatbu, no a pak jsou tady jiz oficialni skolni prazdniny. Bude sranda.... emoticon

Zebraf: No, ty to mas jiz za par. Jak se citis?

Zrzi: s potahami ti neporadim, musis si zormyslet, jestli do toho tech 1500 Kc ci kolik te to bude stat chcete vrazit nebo ne. Vim, ze to vypada hezky, ale je to tak dulezite? Jakkoliv se rozhodnes, lidi jdou na svatbu kvuli Vam a ne potahum emoticon
28. čer 2009 ve 21:17  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Berušky moje, ještě že vás mám..potahy nebudou, ALE objednala jsem od jedné slečny mašla na židle..krááásné, tak jsem zvědavá až dorazí..taky je na cestě cylindr emoticon
Sabí ahooooj, já taky neměla ráda fyzikuemoticon vzpomínám, jak jsme zapojovali ve třídě nějaké kabely připojené na baterku takovou tu socanskou placatou a mělo to svítitemoticon ale jako smekám klobouk, muselo to být náročné studium, jsi šikulkaemoticon
Zebraf, tak holka už jen pár dnů, jsme s tebou emoticon
29. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzi: dekuji. me fyzika na stredni taky nejak nesla, chudak fyzikar, ten ma tedka asi nocni mury.... maslivcky budou urcite super! A urcite jsou levnejsi, ale stejne krasne ozdobi, tak super!

zebraf: no jakpak se citime skoronevesto? drzim pesticky na poslednich par dni! emoticon
29. čer 2009 v 10:43  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 ahoj holky! uz se tesim az bude ten den, jeste jsme do toho resili dovolenou, tak jsem uz docela utahana, tak nevim, jestli na svatbe nebudu prvni, kdo odpadne. no snad ne emoticon

zrzi: diky moc, nas bude 11 aut, tak to bychom se tam mohli krasne vejit... ostatni, co se na nas prijedou podivat, tak se tech cca 700 metru projdou. hlasi teplo, missty bourky, tak jsem optimista, ze pocasi bude prat emoticon a ty masle budou urcite fajn, ono jak se bude blizit i termin svatby, tak nakonec pujdes tou nejjednodussi cestou. v patek rano jsem jeste premyslela, jestli dorrt nenechat udelat U Rudolfa, ale nakonec jsem si rekla, ze ne - bylo by to vic litani nejen v patek ale i den pred svatbou az by se to vezlo do hospody... zkrratka si uz rikam, ze to nejak dopadne. K zasedacimu poradku - skoromanzel zacal psat jmena a prijmeni, mne to prislo neosobni, tak tam mame - rodice nevesty, rodice zenicha, svedek, kamaradka XX. atd... jeste oznacujeme v zasedacim poradku decka, aby se nam pri obede neopili emoticon

sabi: tak jaky byl prvni den? a to ucis prvaky nebo starsi?
29. čer 2009 ve 12:32  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zebraf: prvni den bude az ve stredu, zatim procitam knizky, co je budu ucit, vymyslim aktivity, aby se zabalvili a me a fyziku meli alespon trosku radi! Ucit budu decka od 11-16 let, tady je to povinny stredni skolni vek...
Uvidime uvidime...

Ohledne jmen na jmenovky piseme jenom jmeno, deti mame jenom 4, takze se to dobre uhlida (ten alkohol). Hele, jak byste to udelaly, kdyz mame 7 lidi se stejnym krestnim jmenem - Petr - dat tam inicial prijmeni? emoticon
29. čer 2009 ve 12:37  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 sabi: no vidis to, jakej uz v tom mam zmatek... ale stejne mas muj obdiv, nevim, jestli bych na decka mela trpelivost emoticon ale nejakejma aktivitama, hrama jim to krasne zprijemnis, ozivis - znam to z hodin angliny a nemciny, jedna lektorka hry pouziva a druha ne a je to sakra rozdil... takze ti moc fandim, at je nadchnes a vychovas trebas nejakyho Einsteina emoticon

Na ty jmenovky to dame, jak pises, krestni jmeno + inicial prijmeni, nic lepsiho jsme nevymysleli...
29. čer 2009 ve 12:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zebraf: dekuji moc. ... emoticon

A dneska tu mame takove teplo ze misto solarka se rozplaznu na balkon emoticon
29. čer 2009 ve 12:52  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 taky tady mame vedro k padnuti, ale na opaleni jsem uz rezignovala, budu bleda nevesta emoticon svet se ale taky nezbori emoticon
29. čer 2009 ve 13:31  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš