Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 zrzu: už mi asi hrabeemoticon triton je v těch věkoších, žeemoticon)
24. čer 2009 v 15:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 já se tady pořád plácám nad hostama, dnes budeme pytlíkovat ty koláčky a tak jsem nějaká roztěkaná, navíc bych ráda zjistila ten ceník ve stěžerách, ach jo...asi poprosím mamku, aby si tam někdy udělala výlet emoticon
24. čer 2009 v 15:24  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 holky, ja se s vami pro tuto chvili loucim, decka musim vyzvednout ze skoly... Ale budu zpet kolem 8/9 vecer, tak si pak poctu, co jste tu napovidaly. emoticon
24. čer 2009 v 16:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
 ahoj holky, preju vam hezky den, dneska konecne aspon trosku vykouklo slunicko, tak ze by to leto preci jenom zacalo???? emoticon vcera jsem byla na skoleni, tak jsem se k pocitaci poradne nedostala a dneska rano koukam, jak jste poskocily v povidani si emoticon

Mam za sebou barveni u kadernice, dala si hodne zalezet a uz se tesi, jak me bude cesat na svatbu emoticon Vcera jsme byli doladit v hospode menu, drahe polovicce jsme koupili kravatu a dneska nebo zitra musim do cukrarny objednat minizakusky a pak uz "jen" zasedaci poradek a jmenovky - ty zatim nevim jak jednoduse a vtipne udelat...

Priznam se, ze jsem vcera jsem z tech priprav a vecnyho rozhodovani a vymejsleni, co a jak bude a nebude, byla psychciky vyrizena a to jsem si rikala jak v pohode to beru... no dneska uz je zasejc lip emoticon
25. čer 2009 v 08:07  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 babydoom je ve věkoších...a vychází levněji než ty Stěžery..jsme to s přítelem včera lustrovali..jsou to řádově koruny nebo halíře, ale i tak emoticon jinak mi dovezl přítel jakýsi ceník, tak ti ho přepíšu nebo můžu naskenovat do mejlu, jestli chceš, ale mám ho doma a teď jsem v rachotě emoticon
sabí, to jsi si moc nepočetla, co emoticon dneska to zvládneme líp emoticon
zebraf ahojky, tak to je fajn, že jsi spokojená s prací kadeřnice, hned je jedna noční můrka fuč emoticon jinak jmenovky já budu mít klasickou stříšku s mašličkou...nic složitého, jen mi hrábne z vázání těch mašličekemoticon a neměj depku, ono se to sice lehce říká, a i když všechny chceme svatbu jako z pohádky, tak nesmíme zapomínat na to, že máme toho svého prince a to je nejdůležitější emoticon nicméně abych se přiznala taky, tak mně z toho už taky solidně hrabe emoticon
25. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 zrzi: diky za podporu, vcera mi zacinalo byt uz vsechno jedno emoticon

my budeme objednavat zakusky z cukrarny na Novym HK, a i kdyby mely byt drazsi, tak uz to neresim emoticon jen jeste nevim jestli i dorrt tam necham udelat nebo zkusim nekoho jinyho, ale nevim koho, takze asi tam taky emoticon
25. čer 2009 v 08:23  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 zebr jasná věc..neboj, já věřím a doufám, že si to všechny krásně užijeme a že to bude jen v dobrém nezapomenutelný zážitek emoticon pravda ale je, že toho zařizování je hafo a co mají říkat holčiny, které to zařizují z ciziny..no to by mě už mrsklo emoticon alesoň se pak můžeme chválit, jak jsme šikovnýemoticon
na Novým Hk? tam je ta malá cukroška, že? Naproti nějakému penzionu..odtamtud jsme taky uvažovali, že objednáme, ale nakonec to bude asi fakt ten Triton....
25. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 jj presne tak, je to ta mala cukrarrna naproti nejakemu penzionu, uz jsme od nich zakusky testovali, kdyz meli nasi vyroci svatby a vsem chutnali...

no vcera jsem si rikala,z e jsme meli odjet na druhej konec zemekoule a tam se tajne vzit a pak udelat mejdan tady... samozrejme bych to nechtela, ze budu rada ten den s lidma, ktery mi jsou blizky, ale v tom stresu me to uz napadlo emoticon

a dort budete mit taky z tritonu nebo odjinud?
25. čer 2009 v 08:33  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 hehehe, to s tou svatbou jinde já už taky párkrát pláclaemoticon jako jo, je to hezký, ale já vím, že bych toho pak litovala....
tak to je dobře, že chutnali emoticon já dort furt řeším...buď to budou pekárny cukrárny náchod nebo mám od známé ještě tip na jednu cukrošku, ale to až jestli nevyjdou ty pekárny...
25. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 dobre rano!

Tak musim priznat, zacinam mit nocni mury ze svatby. Na dnesek jsme spala jenom 4 hodiny, no jestli to takhle pujde dal, tak budu mit pekny kruhy pod ocima. Problem je, ze mam cas vsechno rozebirat, uz se tak tesim do prace a jak nebudu mit cas na vsechny blbosti emoticon

Jinak ani nevim, odkud mame dortik, mamka ho objednavala, ale mame ho podle obrazku - ty jednotlive porce, prijde nas pry asi na 4 000 coz je pry vice, ale zase jsme ho moc chteli.. emoticon
25. čer 2009 v 09:41  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabí ahojky....práce pomůže určitě, ale já musím říct, že i tady nad tím přemýšlím, prostě mi to nedá emoticon
Tááák já volala paní do cukrárny a dort bude snad jak mám v albu..nejdřív mi rozmlouvali trubičky, ale budou emoticon ještě aby se mi to nerozpadloemoticon no jsem zvědavá...
Sabí hele já si taky říkám, že některé věci by šlo udělat levněji, ale zase to je to, co jsem chtěla...nebo co jsme oba chtěli..prstýnky jsme taky mohli mít za 200 stovky stříbrné, ale vysnili jsme si nějaké a mohli to zaplatit, tak je máme podle představ...jako nešlo to tak u všeho, páč bychom se nedoplatilo, ale alespoň věci co jsou snad natrvalo jsme chtěli trošinku lelpčejší emoticon
25. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzi: naprosto s tebou souhlasim. saticky a oblek na tech jsme mejlant utratit nechteli, zato (stejne jako vy0 jsme 'ujeli' na prstyncich. Ale ty jsou na cely zivot...

Jinank sjem rada, ze nejsem jedina, co na svatbu mysli jak muze... emoticon
25. čer 2009 v 10:24  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 no já doufám, že jsouemoticon jen si říkám, kdo bude ten "zlej" kterej ho ztratíemoticon větší průser by byl u mě, mám v tom kamínky....
a jediná nejsi, já v posteli na to myslím nejvíc a to pak nemůžu spát a pak nemám mít noční můru, že se nic nestihlo a tak...
25. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzi: ty mi primo vidis do duse, ja porad premyslim o svatbe, jake to bude, jak se to zvladne atd.. Asi se ze me brzy stane magor emoticon
25. čer 2009 v 10:29  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 hele víš co bude největší průser? Až bude po svatbě a my nebudem míc co dělat, hahahaha emoticon
25. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 ahoj holky, snažím se sem napsat už od rána, ale pořád mě někdo rušíemoticon))... bodejť by ne, když jsem v práciemoticon)

Holky, kolááááčkyyyyyyy od paní Salačový jsou výýýýbornýýýýýýýýý, a ty roháčky jsou výstavní, škoda, že žádný nezbylemoticon Včera jsme to pytlíkovali až do půl desátý a pak je ještě odvezli bráchovi, kámošce a jedněm rodičům...to byla akce, ještě dnes jsem z toho rozlítaná a nemůžu se uklidnit. Koláčky i oznámko sklidili ohromný úspěch, tak nás to moc těší, zkusím sem dát pár fotek jak koláčků, tak případně oznámka, pokud se mi to podaří vyfotitemoticon
Jinak právě s tím rozvozem koláčků na mě padl divný stres...ale to přejde a bude zase dobřeemoticon Mini zákusky objednám v těch věkoších, asi už taky rezignuju na shánění lepších cen atd. už je to vlasně poslední co nám chybí, pak už jen ty jmenovky...někdo tu psal, že dělal místo klas. jmenovek postavičky panáčka a holku...nevíte kdo? ráda bych viděla jak to vypadalo..emoticon
25. čer 2009 ve 12:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky, já včera večer taky nemohla usnout, bušilo mi srdce a představovala jsem si, jak všechno dozařídíme, aby všechno klaplo, od ozdobení aut, po obřad, focení a zábavu a ..bojím se, že prostě budu ve stresu, začne mě bolet hlava (jako vždy při stresu) a bude vymalováno...potřebovala bych se naučit nějaký relax, abych se nad všechno povznesla a že už to nějak dopadneemoticon
25. čer 2009 ve 12:29  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 berušky tak jak to tak čtu, asi možná bychom mohly dostat hromadnou slevu na psychárnu co emoticon
Jinak babydoom zdravím taky z rachotyemoticon jsem ráda ani nevíš jak, že chválíš koláčky, o to víc se na ně těšímemoticon prosím dej vědět, jak dlouho vydrží použitelné, dám pak část zamrazit, aby byly dobré na svatbu...rohové mám taky objednané, ať můžu zase brzo na svatbu emoticon
Ty postavičky dělala asi medakote myslím..zkus jí, jestli nejsou ale na dovče...my budem mít ve velikosti cca vizitek takové stříšky ze čtvrtky světlezelené s mašličkou...jsem zvědavá na tu makačku emoticon
JInak jestli tě napadne relax sem s radou bo jinak mi rupne už fat emoticon
25. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzi: toho se taky bojim a vis co na tom skoromanzel "no tak si poridime miminko", ja sla do kolen emoticon
babydoom: vitej v klubu panikarek

s tou psycharnou to neni spatny napad, alespon budeme spolu a mohly bychom rozebirat, no treba svatbu emoticon

relax napad: naprosto zadny (to jsem na tom opravdu spatne)
25. čer 2009 ve 14:35  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jéééé mimísekemoticon manža je srandistaemoticon
myslím, že by nás v blázinci dali do izolací...tohle je totiž nakažlivéemoticon za pár let nebo měsíců budeme probírat plenky emoticon
25. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 noooo, mimisek. Z toho ja jeste moc nadsena nejsem. Samo, ze chci deti, ale hnedka takhle po svatbe jsme nemyslela.... emoticon
25. čer 2009 ve 14:49  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 holky, tak naštěstí já práci mám a tak o svatbě tak nějak přemýšlím, ale zatím jsem nic moc nehrotila...ale jak přišli ty koláčky a starost o rozvoz a co kdo na to řekne, tak jsem jak na trní...doufám, že to brzo přejdeemoticon

zrzu: asi ti moc nepodám reference jak koláčky vydrží, páč včera jsme pro ně byli, dnes je rozdáváme a to málo co zbylo se dalo do mražáku...takže moc hodnotit nemůžu, ale je fakt, že ještě zítra máme schované pro partičku lidí, tak je ráno koštnu, ale určo vydrží, píš že trochu zvhnou od cukru co na nich je, ale to není žádná škoda, aspoň budou líp klouzatemoticon Jo a zase tak moc veliký, jak jsem si je představovala nejsou, jsou to klasický svatební koláčíčky, řekla bych tak akorát...ale ty roháčky..to je fakt mega luxusemoticon) Z těch já prostě nemůžu emoticon
25. čer 2009 v 15:28  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 jo holky a téma miminka, to se mě asi tak rok taky nebude týkat, ještě potřebujeme něco ušetřit...zalepit díru po svatběemoticon)
25. čer 2009 v 15:28  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 babydoom: taky jsem byla uplne v pohode, ale ty kolace, to tak nejak nastartovaly a tenhle tyden uz jde proste do tuhyho, vcera jsem byla zrala na navstevu Dr.Chocholouska v HavelBrode, dneska je ale uz zase dobre... no je to hruza jak to uteklo, sice u nas to bylo takove rychlejsi, tak zadne dlouhe planovani, ale prijde mi ze to uteklo a uz skoro za tyden....
25. čer 2009 v 16:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 jeste mam holky otazku - kolik minizakusku pocitate na osobu? 3-4 nebo vic nebo min? emoticon
25. čer 2009 v 16:47  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 holky, ja mam dneska taky docela silejici pauzu, no uvidime, doufam, ze si to nebudu vynahrazovat zitra..

Ohledne minizakusku nevim, objednavala to mamka (doufam, ze budeme mit dost)
25. čer 2009 ve 21:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 ahoj holky, preju hezke patecni rano, zacina vikend.. a my to uz mame za TYDEN!!!!
26. čer 2009 v 07:44  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 dobre ranko taktez!

Zebraf: No, za 7 dni z tebe bude mlada pani. Tak co, je jiz vsechno hotove nebo mas jeste nejake dodelavky?
urcite to budes mit super a ja se strasne tesim na fotky... emoticon
26. čer 2009 v 08:37  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 dobré ránko kočky emoticon
babydoom díky i tak...co nestihnem rozvézt v ten pátek, dodělám v sobotu a zbytek jde do mražáku...jsem na to zvědavá emoticon
zebraf no jo, ty to z nás máš jako první emoticon tak už teď držím pěsti, je to přesně za týden, že emoticon jinak zákusků jsme si říkali asi tak cca 5 na osobu s tím, že někdo má rád někdo nemá rád tolik sladké a budou ještě svatební dorty...
Ale co já řeším jsou výslužky, to holky uděláte jak? Připravíte už den předem nebo jak?
26. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzi: my vysluzky nedelame (vzhledem k tomu ze 3/4 hosti jsou ze zahranici a v nedeli po svatbe ci pondeli odjizdenji a nemaji to kam dat), budeme davat lidem svatbeni vino a podekovani emoticon

Jinak ze me se stava zoufala skoromanzelka: dneska rano jsem vyprala, navarila, vyzehlila skoromanzelovi kosile (po prve za 6 let, pry mu maminka rekla, ze je on kdo ty kosile nosi, tak at si je take vypere a vyzehli). Ale bylo mi ho lito a kdyz jsme cely ten den a nic nedelam aby on zehlil, kdyz prijde vecer z prace emoticon Ja su taka hodna!

Jinak ohledne zakusku, brachova pritelkyne byla na svatbe kamaradky asi pred mesicem a rikala, ze meli malo sladkeho a maly vyber - jen 2 druhy (opna je na sladke hodne), tak mozna vzit toto v uvahu: asi 5 kusu/ osoba a alespon 3-4 druhy. emoticon
26. čer 2009 v 08:44  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš