Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 Devcata jsme zpet!

Po 5 hodinach v nakupnim centru (bylo obroske a hodne jim to trvalo) mam pradlo (a hned nekolik sadicek: svatebni noc, posvatebni noc, prvni noc na libankach) - potrebovala jsme si zpravit naladu - dam do albicka

Dale jsme okoukala retizky a mam favorita!

Je koukam Kunka leti. My meli Chlumec hlavne kvuli nasim a tatinek gentleman a pysny otec nevesty zaplatil poplatky emoticon

Zrzi: kam v Hradci chodis na solarko? Ja tady zacala, ale budeme tyden v Hradci pred savtbou a asi bych mela nekam vlitnout... emoticon
23. čer 2009 v 19:33  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 sabí jůů ty budeš fešanda, manžílek bude slintat blahem emoticon a víš jak, Chlumec byl u nás taky, ale neměli na nás termín...a tak je to Kuňka..ale nelitujem..jen ten rytířský sál, kde to máme není tak velký jako ten sál na Karlově koruně..na příchod nevěsty je to tam náádherné, krásně dlouhé a vychutnáš si to..u nás je to pár kroků, ale pán slíbil, že nám písničku dohraje celou emoticon
Jinak solárko chodím do Paprsku blízko kina Centrál..víš? A pak je super vibrasolárko ve squash centru v Třebši na proti je hospoda Ve dvoře nebo jak se to jmenuje..jezdí tam 24ka..a to solárko smaží hezky a ještě vibruje, je stojací a naklepává špíčky, takže se u toho i spaluje..dneska jsem tam letěla emoticon
23. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzi: to v Trebsi zni dobre. Ja sjme z Pod Strane presneji Pod Zameckem a 24 nebo 23 od nas tam jede. Hospoda U dvora je nam dobre snama, drahemu se tam strasne libi - v te jidelni casti....

Musim se tam objednat, nebo staci jenom pritapkat, a jak maji otevrine. Dekuji * emoticon
23. čer 2009 ve 20:55  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jojo, vaří tam dobře a za málo penízkůemoticon s kámoškou tam po spinningu chodíme na !jedno"emoticon
stačí přiťapkat, maximálně deset minutek počkáš...když budeš chtít, můžem jít spoluemoticon
23. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Je, zrzi to by bylo skvele a pak muzeme skocit na to 'jedno'... To uz se tesim, rekni si kdy, mi v Hradci budeme od nedele 12 cervence.... emoticon
23. čer 2009 ve 21:31  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 tak si dáme echo v tom termínu ju? Můžu po páté kdykoli, to jdu z rachoty emoticon a zajdem, bude co probírat emoticon
23. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzi: tak super, uz se tesim. Me je jedno ktery den...napisi ti do IP telefon, na kterym budu v Cechach, tak si budeme moct textnout...

Zatim emoticon
23. čer 2009 ve 21:35  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 tak jůů a já ti písnu svůj emoticon zatím papa, taky už od toho jdu, adminka mi smazal kočku z alba, tak mě nakrkla a přítel se ptá, jestli jsem normální, že u toho sedím zas dvě hodiny emoticon
23. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Zrzi: procpak ti smazali kocku? Ja nevidim duvod, proc by tam nemohla byt, psiska tam nechavaji. AAsi budete muset kocku obleknout do svatebniho emoticon pak ti ji tam nechaji
23. čer 2009 ve 23:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
 proc by z alba mazali kocku? tomu nejak nerozumim...

tak to jste se holky hezky domluvily, zaskocite jeste na jedno, poradne to svatbu rozeberete emoticon
24. čer 2009 v 09:05  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 dobré ráno kočenky, tak přesně ode dneška za měsíc je to tuuuuu emoticon
Hele napsala mi adminka, že kočky (mazlíčci) do svatebního alba připrav nepatří, jenže ta kočka mi třeba pomáhá emoticon nic jsem to dala do alba, asi třikrát mi to zmizelo a já si furt říkala, kde to je, co dělám blbě a pak mi do IP přišel vzkaz emoticon nic no...
24. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 no trosku pritazene za vlasy... to jako kdyby tam nemohly byt deti, taky primo se svatbou nesouvisi
24. čer 2009 v 09:14  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 zcela přesně a slušně řečeno...nejdřiv mě to rozčílilo, ale teď se tomu musím smát...jako pochopím, kdybych tam dávala hambatý obrázky jo, nebo reklamu na fetování, ale tohle...jako mám tam 4 fotky, kočka byla 5, tak snad to není takový průšvih - no vlastně je, číčan je smazanej emoticon
24. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 jesteze s usmevem jde vsechno lip emoticon
24. čer 2009 v 09:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 no jasný...a docela jsem zjistila, že se to i vyplatí...některý prudiče to ještě víc nas... když se na ně člověk líbezně usmívá emoticon
24. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tak koukám, jak se tady zase rozvášinila diskuse, to je pěknéemoticon) Já sem občas nahlídnu, ale někdy nemám moc času přispívat do diskuse..
Holky, dneska si jedeme pro koláčky k paní Salačové..tak jsem mooooc zvědavá, jestli nám budou chutnatemoticon No a už se to rozjede, budou se dávat oznámení a budeme pomalu finišovatemoticon Ještě mě zbývá objednat zákusky (asi ve Věkoších) a pak ještě udělat jmenovky na stůl a doladit zasedací pořádek..a to bude masakr největší..
24. čer 2009 v 11:21  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom zdravím těemoticon
jůů koláčky, my pro ně jedeme 10.7. tak jsem taky zvědavá, písni pak jo? Držím pěsti, ať se líběj a ještě líp chutnají emoticon zákusky...na ty se taky chystámeemoticon jen ještě váháme mezi Stěžerama a Věkošema emoticon
24. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ahojky devcata,

omlouvam se, za pozdni vstup, ale vedla jsme decka do skoly (ne moje, ale sousedce a ona mi za to dava penizky - moje brigada, nez za tyden zacnu pracovat....)

Jinak zrzi, my mame kolacky ze Stezer a musim rici, nasi mamince strasne chutnaji a ona ma velice mlsny sladky jazycek... emoticon Ja jen kdybys potrebovala pomoc s rozhodovanim.

Zasedaci poradek jeste musime doladit.... tedy po pravde, jeste jsme nezacali.

Jinak devcata, ja jdu zase pryc, tedka ale na solarko... Tak papa asi za hodnu - no ja nez tam dojdu a prijdu, tak je to takovych 40 minutek, ne ze bych tam byla tak dlouho, pry mi 6 minut staci!
24. čer 2009 ve 12:23  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ahojky, sabís...to je dobře, že máš brigošku a co budeš robit pak za práci??

Užij si hezky solárko, já byla včera na tom, jak půjdeme spolu a bylo mi tam krásně teploučko...když je venku tak hnusně, aby se člověk ještě nezahřálemoticon
jooo zasedací pořádek..my budem mít účko..to je jedine co víme a že budeme sedět vedle sebe a s rodičema..ale už nevím, jestli máme uděla účko v čele pro 6 lidí nebo pro 8 i se svědkama...a kam posadit prarodiče..jestli vedle rodičů a nebo až pak za svědky...babo raďemoticon

Tak pěkné slunění emoticon
24. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Zrzi: ja budu ucit fyziku decka na stredni skole. Zacinam 1 cervence - 10, pak mam tyden volna a pak jsou tu pradniny, takze pohoda az do zari....

Jinak brigoska je jenom hlidani deti sousedce, ona plati velice dobre a ma velke deti, tak se moc nepredru. A ze je to pres ulici, tak jsem hned doma... emoticon

My budeme mit ucko, v cele jen s 6 (beze svedku) a bohuzel mam ouze jednoho prarodice emoticon , babicku, tak ji posadime vedle brachy a strejdy...Jinak pak budeme sedat lidi z jedne strany koho znaji a z druhe koho ne, le s kym si myslime, ze si budou rozumnet. Mame asi 60-65 lidi, tak to bude prca. Babo rad i me! emoticon

Dekuji a jiz se tesim. skoro manzel zavidi, ze pak pujdeme na jedno....
24. čer 2009 ve 13:29  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrz.: já myslela, že tady někdo už před pár měsíci psal, že stěžery zavřeli...tak nevím teda... proto jsem koláčky nechala dělat u paní Salačové..a určitě písnu jak chutnalyemoticon
My máme taky stůl do U v čele se šesti místy, tak se tam snad s ženichem vejdeme emoticon jinak přítel má ze své strany asi jen 11 lidí, kdežto já mám zbytek do 36ti...je to trochu nespravedlivý, ale je to tak..no, takže u nás nejde nijak dodržet strany. Navíc jsme se dohodli, že moje rodiče budou u mě a jeho u něho..no a pak to bude masakr, máme tam směsku mladých, což by se hodilo, aby byli u sebe a pak směsku tetiček a babiček atd. to bude mazec..vůbec mě to nebavíemoticon
24. čer 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabí, tak to máš super a dodatečně gratuluju k robotě emoticon jsi stejně borec, že budeš učit v cizině, hůůůstý emoticon
jůj jen ať manža závidí, však si to zasloužíme...já se sice domluvím po anglicku, ale na machrování to teda není..chtělo by to doúčkoemoticon
jinak zasedací budeme mít tedy podobný..ještě tak za cca tejden 14 dnů jdem doladit menu a počet lidí a je toemoticon

babydoom, ono bylo ve Stěžerách zavřeno, psala jsem to myslím já, ale zase fungujou..vím to určitě, bo jsme tam byli nakouknout. Jinak ty svatební budeme mít od té paní Salačové taky, byla milá, tak snad nezklame...
Já když si ten zasedací začnu čmárat, tak mi to furt někde nevychází...jenže lidi dělaj naschváli a sem tam někdo řekne že jede, pak zas že ne...ale holky, já se na... a začnu rozsazovat emoticon no jako ve škole emoticon
ne prostě moji rodiče taky u mě, Toma rodiče vedle něj a pak svědkové, prarodiče (sabí, já mám taky už jen babí jednuemoticon ) a pak něco mladého, pak tetky a směsica...stejnak je to jen na oběd, pak už budou škatulata hejbejte se...
Jo holky, jak to máte s lidma, co jdou odpolko? Budete jim taky dělat jmenovky? Já bych chtěla..a aby měli připravený místa...
Sab ty máš návleky i pro lidi co jdou na večerní párty?
24. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: a dělají ve stěžerách i zákusky?? mini zákusky?
Jinak já jmenovky pro příchozí nebudu dávat, jen se pak přidají židle či stůl, protože pak už stejnak nikdo nebude sedět na svém místě a navíc nemáme společnou večeři, tak mi to přijde zbytečný..hoky jaký máte jmenovky..nějaká klasika nebo jste něco vyráběly?
24. čer 2009 ve 14:44  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 holky, stezery urcite funguji, mamka tam byla pred tydnem a rikala, ze mela kosicek na ochutnavku - pry super...

Ja snad ten zasedaci poradek zvladnu, jak rikas, je to jako ve skole... No uvidime, decka moc neposlouchaji, snad hoste budou lepsi emoticon

zrzi: lide maji zasedaci poradek, nechci aby se tlacili a motali, budeme mit tabuli (pujcenou za dara) a na ni vyveseny poradek, pak mame cokoladicky, jako jmenovky emoticon Az si je lidi snedi, nebudou vedet, kde maji sedet.

potom, navleky mame po celou dobu, protoze zustavame na zamku po celou dobu a cislo se nam meneni (Jonathan - pritel, nechtel, aby nejaci lide prisli pozdeji a pak se museli seznamovat - kvuli jazykove bariere) a tak je mame vsechny a na porad, ale spis nam lide busou odpadavat, protoze nekteri musi do Prahy jiz ten vecer..[pracovni zavazky nasledujici den...Tak myslim, ze vecer nas bude asi jenom 50 emoticon

Jinak nebere, ze jsme borec, ale blbec, ucit decka na stredni a jeste v Anglii je na masli...... emoticon No, ale po rocnim studiu a treningu jeste ziju!!!!! HURAAAAAAAAAAAAA
24. čer 2009 ve 14:47  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom dělajíemoticon právě proto chci, aby přítel mrknul a donesl vzorek z Tritonu, pak je ještě na Novým HK nějaká cukroška a pak se rozhodnem..cenově stěžery co vím, vycházely dle starého ceníku dráž než triton, ale ten má nové stránky, tak je možná i novej ceník...

sab no joo jsi šikula, já ti to i klidně zopakuju emoticon člověk se musí umět pochválit no neemoticon tak to máte fajné, že máte všeci dohromady...líbí se mi i ta varianta s přidáním židliček a stolů, ale zase aby u toho nebyl zmatek no vyzeptám se ještě v té restauračce...
24. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzu: ty židle by měli být už připravéné na místě možné někde kousek stranou od stolu nevím, ale něco tak jsem snad zaslechlaemoticon) na tu cukrárnu se mrknu, chtěla jsem zákusky objednat ve věkoších, ale asi zjistím kde jsou levnějšíemoticon)
24. čer 2009 v 15:09  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jooo a baby, vy to máte kde tu hostinu? U Jána nebo taky LTC? Už v tom mám zmatekemoticon
tak triton má ceník na netu, stáhla jsem to....
24. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ahojky holky, jak slysim povidani o sladkem, bere me mslna... Tak to snedu na vas a jdu si vzit susenku! emoticon
24. čer 2009 v 15:13  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzu: titon jsou stěžery?? jsme zmatená emoticon Jinak my máme u sv. Jána - ve svobodnejch dvorech
24. čer 2009 v 15:19  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 triton jsou věkoše...stěžery snad ani nevím, jestli maj název....
JOjo, tak si to pamatuju dobře emoticon
24. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš