Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 hele já bych do závojíku šla..a i půjdu, jen k těm šatkům bude cca do půli zad...a chtěla bych 3vrstvý emoticon uvidíš co budou mít..
hele hostí na oběd cca 36 a večír do 70...jako přijde mi to tak celkem normální počet..kdybych měla neomezný rozpočet, klidně by bylo víc lidí to je jasné emoticon a co vy?
15. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabi tak alespoň, že zbylé družičky se ti vejdu do šatečků, to už by byla fakt smůla, kdyby ani jim to nepadloemoticon
15. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 zrzulinko: ja jiz mam 2 vrstenvny, olemovany, do puli zad - kdybys chtela, po sve svatbe daruji. Jinak premyslim o jinem az na zem - ale mozna akorat na zem, cca 2 m.

Jinak mi mame lidi 65 (obrad i vecer), vzhledem k tomu, ze cestuji, tak chceme, aby byli soucasti celeho dne. Jinak nam pap odreklo - je to pro ne moc daleko, nebo v dnesni dobe nemohou zaplatit let... To chapu.

taky jsme rada, ze se mi do satu vejdou a dneska jsme mluvila se salonem a druzicke v Cechach upravy proplati, tak alespon je neco OK.

Dneska mi volali ze zlatnictvi, mame si prijit vyzvednout prstynky. Tak tam ve ctvrtek jdu! Strasne se tesim.
15. čer 2009 v 16:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jéé no tak to je fajn, že to upraví, takže ta kamarádka půjde? emoticon
Jsi hodná, ale já bych chtěla závojík bez lemování..neříkám, že to s lemem není hezké, ale já mám představu jinou emoticon jsem hrozná, vždycky si něco vysním a pak je to jinakemoticon
a prstýnky budete mít jaké?
JInak dýlka závoje na zem je fajn, máš představu už?
15. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzulinko: ja mam lemovani, protoze to ladi s mymi saty. Neva. Jinak ten na zem bych ale asi chtela jednoduchy.

Jinak prstynky: pritel ma klasicky krouzek a ja mam zasazene diamanty po celem krouzku - ale taky takova klasika.

Jinak se nam to zacina blizit. Za 3 a pul tydne jiz budeme v Cechach. uz se tesim a jenom cekam, kdy a jestli zacnu silet. Snad ne... Co ty?
15. čer 2009 v 16:33  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Já už šílím teď...furt sejčkuju, ale hrozně se na to těším,jen mám strach,že se na něco zapomene emoticon
jinak prstýnky my máme kombinaci bílé žluté zlato a já mám deset brilošů kolem..furt na ně chodím koukat...asi by se to nemělo, ale já si nemůžu pomoctemoticon
15. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Neboj, budes mit plno lidi kolme sebe, kteri ti pripomenou co mas mit.

Je, prstynky zmeji nadherne a ja na ty nase budou koukat taky a po tajmu ho doma nosit....

Zrzulinko: To jsme jenom mi dve tady kdo se vdava v Hradci? Neva, budou to dve nej svatby v HK!
16. čer 2009 v 08:24  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 ahoj holky, tak po dlouhé době se přidávám do diskuseemoticon
Včera jsme si byli pro prstýnky, nechali jsme si je dělat na zakázku podle našich představ a vyšli z toho úplně jiný prstýnky, ale taky moc hezký, takže bych řekla, že jsme spokojeníemoticon máme kombinaci bílého a červeného zlata a vypadá to úchvatně!! Jo a holky, taky se na ně chodím pořád dívat a taky jsme si je už asi 4x zkoušeli...ráno, večer atd.emoticon)) je to bomba, už abychom je měli na soběemoticon

Dnes jedu do HK na nástřik opálení - na zkoušku, jestli to budu moc mít, nejvíc se bojím toho, že to bude hodně pouštět, ale od toho zkouška je...jinak bych musela jít do samoopalováku, ale ten asi taky pouští ne?
16. čer 2009 v 10:03  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 babydoom: vitam te zpet. Kampak jdes na ten nastrik. premyslim, zda se stihnu opalit od prirody, do solarka nechci, a kdyby ne, chci mit zalohu - o nastriku jsme hodne slysela a kamaradka mi o tom hodne taky povidala.

Muzes ziri kam jdes, jak to dopadlo, jak moc to pousti a jak dloouho to vydrzi? Omlouvam se za moc otzek, dekuji.
16. čer 2009 v 10:05  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabisku, teď v práci jsem měla pána, co jsme od něho objednávali kytí na svatbu...máš kalkulaci, na kolik tě vyjdou kytí? Jako pro tebe, stůl, maminky, klopa? Vypočítal mi to na cca 3500,-- se mi to zdá nějako moc, páč v tom není započítané auto..ale zase je to z lili..no nevímemoticon
No jo, holky na nás prdíemoticon kočeny, šup šup písat,jak se máte?emoticon

Sabisku ty jsi koukám stejně "ujetá" s těma prstýnkama emoticon přítel se mi furt směje, že jsem praštěná emoticon
16. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Zrzu: Ja jsem pekne ujeta, to mas pravdu. A to nevis co delam s tim zasnubnim. Vzdycky si ho doma sundam, abych si ho neumazala - je jsem magor, co?

Jinak ohledne kyticek te asi moc nepotesim, mi mame objednavku pro kyti pro maminky, me, druzicky a celkovou vyzdobu obradni sine a svatebni hostiny a pak na vecer - takovy kvetinovy balicek... Ale mam je od Jopy od tesca - super pani majitelka - pi Kosinova, setkala se s nami az po zaviracce a vse do detailu probrala. kdyz tedka lovim v pameti, tak myslim, ze moje kyti byla kole, 800 - mazimalne - chtela jsme jednoduchou z bilych ruzicek... Maminky a druzicky maji mezi 200 - 300 Kc kousek.

Ja muyslim ze 3 500 se da, hoavne mas lilie a ty si myslim jsou drazsi...
16. čer 2009 v 10:32  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jééé neumazalaemoticon náhodou, je to hezké, že se z prstýnkem stále raduješemoticon když už ho konečně máme, tak proč neemoticon
No zkusím ještě jedno květinářství, co mi doporučila kámoška, které tam vázali kytí na svatbu a uvidímemoticon

JO ony jsou lilie potvory drahéemoticon ale když mně se tak líběj emoticon prostě jednou za život si zasloužím krásnou kytku, no ne emoticon
jo jinak jsem byla v salonu, kde mě budou česat a je tam i kosmeťák, tak jsem se tam byla zeptat, jestli by mě zkusili namalovat...a byla tam milá sympatická slečna, tak jsme domluvené na 30.6., tak jsem zvědavá a těším se..připravit si na tu zkoušku mám 290 peněz, tak nevím, jestli to je málo nebo moc..no hlavně uvidím, co mi napatlá na hubu, páč jako vím, co určitě nechci, ale byla milá, řekla, že toho vyzkoušíme víc a že uvidím emoticon
16. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzi: dekuji. drahy si mysli, ze jsme prastena, kdyz prvni co udelam kdyz prijdu dom je, ze si sundm prstynek, dam ho do krabicky, al epak se na nej chodim koukat.

Ohledne kyticek, sestrenka si je nechavala delat v Lipkach, maji tam ucnovske kvetinarstvi - teda alespon bylo pred 2 lety. Mela vsechny kytky odtamtud a naprosta spokojenost. Jestli chces zjistim detaily.

Jinak ohledne malovani, ja jsem platila 200 Kc a to je v tom harmony Hall, ktery je normalne dost drahy - byla jsem rada.
16. čer 2009 v 10:44  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ty jo tak já jsem jak nějakej snob co má vše předražené no ne? Ale třeba je v ceně i líčení v samotný den emoticon asi ne emoticon
Holký ale já nejsem snobíkemoticon já tu kytí nemám nějak snad náročnou, tak snad to nebude koště, páč to by mě dodělalo už úplně emoticon
Nic dneska jdu volat pánovi na hudbu, do konce týdne zamluvit dort a to bude další raketa, to uplně vidímemoticon
16. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Zrzi: snob nejsi v zadnem pripade. Nam kdyz rekli kolik stoji celkova vyzdoba - vsechny kyti atd, tak se me protocili panenky, Pak jsme si to prepocitala na libry a trosku se mi ulevilo, ale stejne. Kde jsou ty casy....

Jinak jakou mas hudbu - mi mame DJ na vecer a na obrad a hostinu nejake smysce - vybis, ja si tedka pripadam jako hogo fogo....

Dortik nas stal kolem 4 000 - ale mame takove ty jednotlive porce stul dortik pro 65 lidi, takze predpokladam to je, kde se prodrazil.
16. čer 2009 v 11:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jo jako kdybych si tu kytku nevymyslela z lilií, tak by to taky bylo jinčí všechno...no nevím, jestli to nemám přehodnotit, růžičky by taky byly krásné a šly by házet...jinak jako s těma liliema se mi moc házet nechceemoticon

Hudbu máme živou, od cca 16:00 po obědě dorazí..jsou dva, hrajou na klávesy s takovým tim doprovodem a zpívají..hrajou všechno, byli jsme si je poslechnout a líbili se nám, tak snad se v nich nezklamem
emoticon
Jinak dortík chcem třípatrovej, ovocno krémovo piškotovej..obrázek dám pak do alba, snad se vyvede...no a pak budeme mít dvě veliké podkovy a pak minizákusky...táák jsem zvědavá emoticon
16. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hradec Králové.
 ahoj holky... na samoopalovacim nastriku jsem byla, dela to pani Lunakova v Malsove lhote a vypada to hodne pekne, nejlepe to vypadalo druhy az ctrvty den, pak se to postupne zacalo omyvat. Nejak moc to nepousti - zadne umazane periny, trika - jen trochu podprsenka, jak se clovek poti - hlavne pri sportu... emoticon jen na mne to vypadalo divne, protoze jsem od prirody hodne bleda, tak se to drahe polovicce na mne moc nepozdavalo, ze jsem nekdo jinej emoticon tak jsem na vazkach...
16. čer 2009 v 16:19  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zebrafo: dekuji. za info. Ja furt vaham, snazim se opalit od prirody u nas na zahrade. Zatim to funguje skvele, slunce sviti a ja se denne tak hodku ci dve vyvalim a vstrebavam paprsky....

Kdyz se pro nastrih rozhodnu a vdavam se v sobotu, kdy myslis by bylo nejlepsi si to nechat udelat - stredu?

Ja se jenom bojim, abych nemela satky umazane - aby to na nich nebilo videt a lide, aby se nedivili, co se to deje.

Diky
16. čer 2009 v 17:05  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tak nástřik už mám na soběemoticon) Teda to byla sranda, nejhorší je, že mám oranžový palce na rukáchemoticon)) Nějak jsem je asi špatně špulilaemoticon Dnes se ještě nemůžu umýt, takže nevím, jestli všechno smyju, nebo co na mě vlastně zůstane, do večera prý ještě ztmavnu, jinak to vypadá dobřeemoticon Doporučuju paní Luňákovou z Malšovy Lhoty jako zebrafaemoticon))No, takže teď vypadám jako trochu zašpiněnáemoticon)
Na ostro jdu ve čt před sobotní svatbou, to by mělo vypadat prý nejlíp..musím to na sobě vyčíhat, kdyžtak si termín nástřiku upravímemoticon
Jinak holky s těma prstýnkama je to sranda...my ty snubáky dovezli z Phy domu a pořád je zkoušíme, je to zábavaemoticon
Kyti mám zamluvený v hypertescu - je tam nějaký krámeček s kytkama, pracuje tam naše známá a teď jsme nechali dělat korsáž pro babičku - na zlatou svatbu a úplně jsem tála, měla ji z kal, ale krááásnou!! Já si nechám dělat napůl z růží a gerberek, na doladění jedu asi v pátek či sobotu...a cenu jsem si představovala sevším všudy do 2500 Kč..tak snad se to podaří.
Jo na líčení jdu taky ke známý, takže nevím co si řekne, za zkoušku zatím nechtěla nic, že až najednou, jdu ještě na jednu zkoušku ve čt, abych viděla, jak to půjde s tím opálením dokupyemoticon
Dortíky budu mít 2 od tety...není to pro mě priorita, páč nejsem moc na sladký, takže může vypadat jak chceemoticon a teta umí krásný a dobrý dortyemoticon)
16. čer 2009 v 17:24  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Zrzulinka: jinak ta cena nalíčení mi přijde standardní kolem 290 Kč...a pak většinou na samotný svatební den chtějí kolem 500Kč, což mi přijde nespravedlivý, ale je to tak..
16. čer 2009 v 17:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Holky,

dekuji za typy na nastrik. Myslite, ze je to hodne ryskantni tam zajit jen jednou pred svatbou? Ja to jinak muzu zkusit tady v londyne, ale to bude jiny vyrobek a jina pani...

Jinak ohledne kyti moc neporadim, pouze to, co jsme jiz napsala.

Ohledne naliceni, ja to mela za 200 zkouska a naostro pry 300. Takze si neztezuji, kdyz vidim plaky jako 500.
16. čer 2009 v 17:32  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 Sabisek: no nemas zac, nejake inspirace jsem odsud cerpala, tak se podelim dal... Noo ja bych to osobne bez vyzkouseni neriskla, preci jenom, kazdej jsme jinej typ, tak to muze chytat jinak. no uvidis jeste, co doporuci babydoom...
16. čer 2009 v 18:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Zebrafo; dekuji, ja si to myslela taky. Ale co potom navrhujes? Preci jenom s barvickou clovek vypada lip...
16. čer 2009 v 18:02  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 to vypada lip, ale kdyz se kazdej den vystavis slunicku, tak to bude prirozenejsi nez kdyz je clovek beloba (jako ja) a pak najednou ma "barvu" emoticon Nebyla jsem nikdy tak "opalena" jako po tom nastriku, takze se mi to moc libilo, ale je fakt, ze jsem to ani nebyla ja... tak mozna budu bezbarva emoticon
16. čer 2009 v 18:09  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 ja se snazim opalovat, jde mi to docela lehce, takze asi zustanu u prirozeneho opaleni od slunce. Alespon se nemusim bat, ze to nebude soumerne..
16. čer 2009 v 18:55  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky, já bych do nástřiku bez zkoušky nešla a hlavně, pokud zkouška, tak stejný druh nástřiku - možná i lepší stejný člověk...páč všechno se hrozně moc liší, i ty přípravky, kterýma nastříkávají a u každýho to může vypadat jinak.. já taky řešila, že paní měla jet na dovču a tak jsem čekala, dokud se neujistím, že mi udělá přímo ona nástřik, abych tam nešla na zkoušku a pak naostro nešla k někomu do Prahy, to by mě cvaklo..
16. čer 2009 ve 22:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 holky diky za radu. je rozhodnuto, bud od prirody nebo nic.
Preji dobrou noc a zase zitra
16. čer 2009 ve 23:04  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Dobré ráno holčiny, tak já trošku lezu do solárka, tak snad nebudu úplně vyblitá...babydoom ty jsi psala, že paní tam nějako není, že? Taky přemýšlím, jestli se nechat stříknout..jenže mám strach, že budou fleky a aby to pak nepustilo na korzet od šatů...jinak ta podprda obarve jde vyprat nebo to zůstává?
17. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 ahojda, tricka jsem obarvena vubec nemela, tak si myslim, ze by to nemelo pustit ani na saty... ze sportovni podprdy to vypranim pustilo - ta trochu zmazana byla, ale hodne sportuju, takze pri normalnim noseni by asi tak obarvena nebyla...
17. čer 2009 v 08:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
fotoportrét
fotoportrét
zebrafa
 ale nejlepe vyzkouset na vlastni kuzi emoticon
17. čer 2009 v 08:55  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš