Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Zdravim do Brna. At vam vsechno vyjde!
10. čer 2009 ve 21:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
Registrovala se 6. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 681 příspěvků. Má 34 přátel. Region Pardubice.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
Registrovala se 6. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 681 příspěvků. Má 34 přátel. Region Pardubice.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Brno
 Peti, moc díky! Vám ještě jednou moc gratuluju a Janče přeju, ať se všechno vydaří! Mějte se krásně a jsem ráda, že jsme na sebe natrefili emoticon
10. čer 2009 ve 21:12  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 Holky,

ja tomu nemuzu verit, ze jsme na Vas natrefila.

Urcite mi napiste, jak se mate atd.

Jinak Milad, hodne stesti, urcite posli fotecky. At Vam vydrzi pocasi, jste stastni, mate se radi atd, vdyt to znas. Brnensky zamke je nadherny, navstivili jsme ho s pritelem, kdyz jsme byly za Luckou T. Ta taky bydli v brne. Jak je ten svet maly.

Peti, byla jsi krasna nevesta, manzel vypada, jako sympatak. Z fotecek jsem zjistila, ze ti to strasne slusi u kocarku.... Tak at brzy tlacis vlastni a ne sestrencin.

Holky, musim se venovat pritely, pry si jinak mam misto nej vzit pocitac... emoticon
10. čer 2009 ve 21:25  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 zdravím holky, to by člověk neřekl, jak se tu dá kde kdo odhalit, skoro aby jsme si dávaly pozor na jazyk
emoticon bo nevíte, kdo se za profilem skrývá emoticon
milad, krásný pejsek, svatbička se ti koukám blíží, tak ať vyjde vše podle přestav emoticon a co to stěhování, bude HK? emoticon
11. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ja vim,

hlavne kdyz jsme s nikym nebyla v kontaktu skoro 10 let...

Zrzulinko: ale holky uz budou mit svatbu za sebou, nam jeste chvilka zbyva
11. čer 2009 v 09:10  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabisku, i ty budeš dřív jak jáemoticon jsem poslední z vás...už budete šťastné novomanželky a já budu řešit a jančitemoticon

ale stejnak je to hezký období, i když lidi pruděj a tak emoticon
11. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ja vim,

konecne jsme si to zacala uzivat (vcera jsme skoncila skolu a mam 3 tydny volna nez nastoupim v praci, a to jenom na 8 dni pac pak letime do Cech).
11. čer 2009 v 09:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 týýý jo tak gratulaceemoticon a vy budete žít v anglii? Jak dlouho už tam jsi?
11. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Dekuji,

Ja jsem si tu dodelavala postragual....

ja jsem tu jiz chvilku, 8 let..... Pravdepodobne ale budeme zit jinde, a protoze je pritel od protinozcu, asi skoncime za rok ci dva tam.....
11. čer 2009 v 11:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 medakote: fotečky moc hezký, nevěsta ještě hezčíemoticon) Představ si, že jsem zjistila, že s tvým svědkem jsem chodila do tanečníchemoticon) Teda aspoň myslímemoticon
11. čer 2009 v 11:42  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ja porad rikam, jak je ten svet malej.....
11. čer 2009 v 11:55  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 aaa vvvvvvvo tom to holky je emoticon

sabísku neke, tak ty jsi takhle vzdělaná holka jo? Týýýý jo čumím jak umím emoticon šikulka...hooolky já už bych šla z rachoty domemoticon
11. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzulinko: No, ja jsem uplny genius!

Ne, jsem naprosto 'normalni' holka, jenom jsme byla ve spravnu cas na spravnem miste a mela rada predmet, kery nikdo jiny ne, no a tak me vzali.....
11. čer 2009 ve 12:23  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ale nekeemoticon ne však jo, je dobré využít příležitosti, nikdy dopředu nevíš, co bude, jak a takemoticon emoticon hele a budoucí manža je v poho, že se budete brát v ČR nebo budete mít obřady dva?
11. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzulinko: manzel se strasne tesi, ze se budeme brzt v CR. Misto byl jeho napad. Obrady dva mit nebudeme, protoze jedo rodice a 2 bratri prijedou na svatbu, ale mozna budeme mit neco jako obnoveni slibu tam u nich, az tam zavitame. To ale nechame otevrene...

Ja mam stesti, ze manzel je flegmatik, necha vse na me - ne se zarizovanim, ale s napady a pak mi rekne, co si mysli a spolecne to nejak dohodneme.
11. čer 2009 ve 14:44  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
temptation
Registrovala se 18. října 2007 na beremese.cz. Přidala 633 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
temptation
Registrovala se 18. října 2007 na beremese.cz. Přidala 633 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    Region Hradec Králové
 tak koukám, že naše diskuze nevěst z HK, které se vdávali loni poslouží i nevěstám, které se budou vdávat letos emoticon
11. čer 2009 ve 14:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 tak to je super, že je pro svatbičku u tebe v rodnémemoticon je to od něho hezké emoticon jéé obnovení slibu? To jako že si napíšete něco svého a pak si to přede všema řeknete? To je romantické,jak z filmu emoticon vidíš, bereš si určitě toho pravého emoticon

temptation, poslouží určitě emoticon však zakladatelkám děkujememoticon jak je v manželství? Kdepak jste to měli?
11. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Zrzulinko: dekuji mockrat. Hele, chtela jsem se te, jako Hradecacky zeptat na nejakou dobrou kosmetiku - budu potrebovat pred svatbou a nevim, kam mam jit. Moje puvodni slecna/ pani je na materske.....

Temptation: jojo, meli bychom predelat jmeno na 2008 a dale. Dekuji moc. diky tobe jsme se dala do spojeni se skvelyma holkama, spoluzackama ze stredni....Jaky je mazelsky zivot?
11. čer 2009 v 16:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabisku, já tě zklamu, nejsem čistokrevný hradečák, ale přistěhovalec..jsem ze severu, tady žiju cca 4,5 roku..což už bych jako měla vědět kam jít, ale já nevím, byla bych vděčná taky za kontaktemoticon na kosmetice jsem nebyla v životě a v Děčíně, odtamtud jsem a mám tam rodiče, tak chodím jen na obočí na barvení...tady mám jen kadeřnici fajnou, kontakta dám klidně, ale kosmetičku nevím..jestli tu někdo má tipa, tak ať poví...
11. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ja mam kadernici taky. Musim rict, ze vzycky za ni jdu kdyz jsme v Hradci. Kosmeticku jsme mela taky, nez mi otehotnela....

Ale nekde jsem snad cetla doporuceni na kosmetiku na Benesovce v poliklinice. Hlky, jestli prosim ma nektera zkusenost, tak dejte vedet. Dekuji.

Zrzulinko, a copak te privedlo do Hradce? Doufam, ze si to tam uzivas. Mas nadherneho pejska... Zavidim, chceme taky...
11. čer 2009 v 16:59  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Jani, z kosmetiky na poliklinice je p. Benesova (ted se vdavala, jmenuje se uz jinak), ktera licila na svatbu me. Akorat se nedavno prestehovala na Velky namesti, vedle nejakyho obchodu s pocitacema. Na poliklinice zustala jeji dcera, ktera dela hlavne kosmetiku jako takovou, liceni min. Je dobra (podle mych chatrnych zkusenosti), ale docela draha.
11. čer 2009 v 18:47  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Medakote: dekuji. Mamka prave hlasala, ze take nekoho nasla. Tak asi hodime korunou a nekoho vybereme.

Tedka mam ale jine starosti. Mam mit 3 dospele druzicky, jedna je v cechach a dve tady. Posilala jsem te v cechach saticky, site na miru a oni ji jsou pry male? Ted nevim, zda chyba je ve svadlene nebo mi kamaradka trosicku pribrala. No, asi budu mit druzicky jenom 2......
11. čer 2009 ve 20:11  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabisku, pejsák je půjčenýemoticon ale chtěla bych pejska...máme ale doma kocoura emoticon jinak tu v HK jsem se přestěhovala za přítelem...seznámili jsme se v Děčíně a byli tam spolu 3 roky a pak šli sem...
Madakote, takže tu paní by jsi doporučila? Řekla jsi si, jak chceš nalíčit nebo prostě ona vzala matlátka patlátka udělátka a kouzlila? Já totiž furt přemýšlím, jestli mám sama nebo to zkusit nechat se nalíčit od profíka emoticon

sabisku, to s tou družičkou je hustý..a jdou ty šatky nějak upravit?
12. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzulinko: nevim, jestli pujdou upravit, pry je to hodne tesne. Ja ale zbytek latky nemam...nechavalo se to sit od svadleny na objednavku. Byla tu se nechat premerit, ja nevim, kde se stala chyba... Ale patrat po tom nechci, zbytecne bych se trapila. No, druzicky mam tey jenom 2 - alespon to tak vypada. tedka ale nevim, co s tema satama - jsou krasne, drahe a nesedi...

Jinak ja se urcite budu nechat licit, profesionalni preci nemuzu nahradit tema svyma ruckama. Mamka doporucovala Harmony Hall kousek od podjezdu smerem na Prahu - v Lipkach... Musim uznat, ze tam is nechavam delat vlasy a jsem strasne spokojena. Mila pani a prodiskutuje s tebou tvoje predstavy a da rady. Super - klidne dam kontakt. jsou trosku drahy, ale urcite se to vyplati
12. čer 2009 v 10:31  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 a co jiná družička, nesehnala by jsi? Hoď do alba fotku, třeba se prodají??? jen zkouším, co mě napadne..emoticon

Sabisku, můžu poprosit o kontakta teda? Dyžtak bych paní zkusila a ještě se poptám, co kde je..kujůůůůůůů emoticon
12. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Zrzulinko: dekuji za napady. Pry pres boky a pas sei, al en epres prsa - 10 cm. Volala jsem svadlene a ta se rika, ze urcite tak moc nezmensila. Asi je prodam. Jinou druzicku nechci,aby to teto nebylo lito. Ale mam jeste 2.... To mi staci.

Jinak cislo na pani ti poslu do osobni schranky....
12. čer 2009 v 11:21  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sibisku, mrknu na toemoticon děkuju mocemoticon ještě se zeptám u své kadeřnice bo tam má taky nějaký kosmetický salonek u toho, tak jak tam jsou šikovný..uvidím uvidímemoticon
tak holčiny pěkný víkend, už se to sobotěnkuje emoticon
12. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzuklinko: tobe taky hezky vikend, ja jdu zitra vybirat prdlo a zavoj - ctela bych hodne dlouhy, cca 2.5 metru, tak uvidime, jak v tom budu vypadat.
12. čer 2009 v 17:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Dobré ránko kočenky, tak se nám ty svatbičky o týden přibližují, že emoticon my byli s přítelem (vlastně on je to snoubenec emoticon ) na třech návštěvách po příbuzných a vezli oznamka, páč jsou z daleka, tak jsme je chtěli u toho i vidět..přiblížil se nám snad už konečně definitivní počet a brouček dneska půjde zařizovat ubytování..v týdnu doladíme hudbu, snad i dort a konečně kytky a už se půjde jen po detailech emoticon a co vy, jaký jste měly víkend?
sabísku já původně chtěla taky dlouhý závoj, moc se mi to líbí a na fotkách to vypadá úúúžasně emoticon jenže mám zdobené šatečky s vlečkou, tak mi ho paní rozmluvila...ale na konci měsíce jdu hodit ještě jednou oko do salonu, páč pani říkala, že jim dorazí nové šatečky, tak že by změna?emoticon
15. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 ahojky, muj vikend byl super. V sobotu jsme byli vyzvednou dalsi saty pro 2 zbyle druzicky a tem padnou jako ulyte, alespon neco se nam podarilo.

Zbytek jsme byla koukat na svatbeni saty - ne moje, ale kamardaka co se mi zasnoubila... Super, hned bych si vybrala svoje jeste jednou.

Jinak se zavojem jeste vaham, zitra jdu do salonu a uvidim - kolik dlouhy stoji atd a pak se rozhodnu.

Zrzulinko: jsem rada, ze se vam organizace rozvozu prani podarila, copak jeste zbyva? Kolik budete mit asi hosti?
15. čer 2009 v 09:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš