Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 sabisek: jo jo, pomalu se to blíží, teď budou plné týdny vychytávek a doladění a to mě asi picneemoticon
8. čer 2009 v 10:12  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 zrzulinko: je, vy mate taky bilo-zelenou? Jakou mas kyticku? Ja ma bile ruzicky Alavanche, pry maji maly nadech do zelena. Jinak vice mene budete mit bile ubrusy a povlaky na zidle se zelenou masli. Budeme mit kyticky a svicky - stridave uprostred stolu a bile ubrousky. Nase zelena je tam jenom jako dopnek (maly) k bile barve, ktera prevazuje). Vzdyt se prijed na tu nasi svatbu podivat. Do Chlumce na zamek je to kousek a nam to vypukne v 15 hodin - muzete si udelat vylet.

Jinak bych se rada podelila o ty povlaky, ale cateringovka nam to zajistovala - ale mozna se da zeptat a treba by to pronajali, ale nevim...

Jinak my take budeme doladovat. Botky v patek prisly, takze tedka jenom naustince. Na ruce a krku nic mit nebudu. Musim ale objednat nejakou kabelku nebo tak, kam bych dala kapesnicek, az budu pri obradu rvat.

Nastavajici musi jeste zkusit oblek a jeho svedek se nachat pomerit.

No a tak zasedaci poradek. Toho se docela bojim, to bude takova politika.

Prosim vsechny typy vytany!
8. čer 2009 v 10:36  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 sabisku, já budu mít lilie s břečťanem, snad teda jakoemoticon kytí jsem byla domlouvat jen tak orientačně, do konce týdne musím zajistit...
Jinak mám střevíčky holky, jak pro popelku, z Afi paláce v Pardubících z Mixeru...jsou rozkošné, jen ten podpatek se asi zabiju na něm, ale mám,co jsem chtěla emoticon
Jůůů tak že bychom si udělali výleta?emoticon no to není špatný nápademoticon
Jinak my máme slíbený bílý ubrusy, pak můj pruch zelené organzy, bílé tlusté vysoké svíčky se zelenou mašličkou, jmenovky, pak okvětní lístky růži bílo/světloulince zelené a takové kamínky..zas toho na těch stolech taky nechci mít naplácáno....holky ale ty potahy...jen se mi fakt za to nechce dávat tolikemoticon

Jinak my zasedací pořádek - budeme mít stolu do "U", v čele my, rodiče a svědkové a pak mix...ale ráda bych, aby starší byli trochu u sebe a mlaďoši taky, stejnak je to jen na oběd, pak jak každej běhá si myslím, že to bude jináč...
8. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabisku a gratuluju k botičkámemoticon a jak se ti v nich capká? hele taky řeším, zda nějakou kabeličku nebo pompadůrku, ale se mnou je problém, že všechny kabelky mám veliký..a jsem na ně zvyklá, asi by bylo blbý jít jako frajerka ve svatebním a pak mít na rameni tašku do který se vejde půlka chleba, co emoticon
8. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky, koukám, je je ještě spousta drobností, který se musí vychytat, co? Já už se těším, až to budu mít za sebou, nebo spíš na ten samotný den..emoticon Holky, jak budete řešit ten zasedací pořádek, budete mít vedle sebe rodiče od bud. manžela a nebo svoje? prý by to mělo být prohozený, ale není mi to 2x po chuti..

zrzulinka: a kolik budete mít hostů, kolik potahů na židle byste potřebovali? My budeme mít ke stolu 34..a pak odpoledne asi 45.., ty potahy vychází finančně různě...
8. čer 2009 ve 14:21  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 jo a taky hledám nějakou pompadurku, ale přijdou mi šíleně drahý..zkusím se zeptat v salónu, jestli třeba nepůjčují nebo tak..
8. čer 2009 ve 14:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Holky, taky premyslim o pompadurce. Ale uvidime.
Jinak zasedaci poradek me docela desi - jak jsem rikala. Budeme mit taky Ucko, i kdyz jsme chtela kulate stoly, ale pry je nemaji (no, nemuzu mit preci vsechno emoticon )
U hlavniho stolu budu samozrejme ja a drahy, vedle me nasi 9tatka a pak mamka), vedle zenicha bude jeho maminka a pak tatinek (ono je to vzhledem k cizi reci nejlepsi, nechci, aby se nasi stresovali, ze musi mluvit jinak nez cesky a neuzili si to). potom na hlacvnim stole budou mohe 3 druzicky a potom 2 druzby - pokud se vejdeme. Tak to chceme trosku pomichat, ale budeme drzet zasadu - mladi spolu a stracri spolu. potom kdo umi anglicky a kdo ne. To bude jako skatulata, az to budeme sepisovat, ale tesim se....

Jinak mi na stole budeme mit jenom svicky a kyticky. Jak rikas, moc tam toho nechci, aby to nevypadalo preplacane. V jednoduchosti je krasa.

Zrzulinko: boticky jsou super, maji jenom malicky podpatek - mame maleho zenicha, takze nemam nejmensi problem a ani nemusim porizovat botky na prezuti. Tyto jsou super pohodlne, jenom v nich budu trosku chodit doma....
A s tim vyletem to opravdu myslim vazne, jen se prijed podivat... Ja budu ta v tech bilych satech emoticon

Take premyslim, ze se zeptam tady kamaradky savdlenky a necham si pompadurku usit....
8. čer 2009 v 18:29  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom taky asi tak nějak cca kolme35 na oběd...jako dneska mě dodělala tetinka, dělá fory no to na mě skočte,zase někoho přemlouvat, áááách jo...
JInak na večerní párty bude lidí víc, ale to už nepotřebuju tolik těch potahu jako na oběd beztak se většina lidí bude míchat po obědě a nikdo nebude sedět způsobně u své jmenovky, si nedělám iluze, bez tak budou všici poletovat, jestli bude vedro tak i na terase emoticon
Jojo, pompadůrka a jejich cena mě taky zvedá ze židle, jako kdyby se to dalo nosit i normálně,ale už se vidím, jak si v létě kráčím se saténovou koblihou na provázku emoticon taky se zeptám, jestli mi k těm šatům v salonu něco nepřihoděj emoticon
Zasedací pořádek jak říkáte no..někde jsem tu na beremku viděla obrázek, že mají být rodiče nevěsty prohozený s rodičeme ženicha...jako že vedle mě by seděli tchánovci...když já jsem ale maminky emoticon tak budu mít vedle sebe své rodiče a hotovo..stejnak u nás nikdo tenhle "bonton" nikdo neřeší emoticon
8. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: zkusím se podívat, kde by se nechaly ty potahy sehnat..a za kolik nejlevněji
9. čer 2009 v 10:52  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby ok, já se ptala ve svatebním centru a cca a za 90/potah, ale je to půjčení na den...
9. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: trochu je to problém, já našla taky jen půjčový, ale třeba za 49Kč nebo tak, ale nikde nemůžu přijít na prodej...a to si myslím, že jsem před časem našla...je to záhada..
Ale půjčení je na prd, já myslela, že bychom to koupili a pak prodali a šábly se.. emoticon
9. čer 2009 v 15:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom, to mě právě taky napadlo, jsme z HK, neměl by být s prodej problém emoticon hele já ještě taky budu hledat, to přeci není možný, aby se to nenašlo no ne? emoticon
9. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Holky, ja jsme nekde na prodej ty potahy videla. Asi 40 Kc za kus, ja se jeste podivat a pripadne poslu odkaz.

Zrzulinko, ja si necham pompadurku usit a klidne ti ji po sve svatbe dam/ pujcim - mas mit preci neco darovaneho/ pujceneho. Jakou mas barvu saticke, ja ivory - slonova kost...
9. čer 2009 ve 20:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Babydoom: my jsme vyrazeli taky z te strany, od Trebse, ale az v jednu. Svedkyne mi oznamila zedorazi az pred obradni sin a jeste to neni jiste, a protoze uz predtim se projevila jako trochu nespolehliva, na posledni chvili jsme to menili na cloveka ktery je mi taky blizky ale je spolehlivejsi emoticon) Bylo nas nakonec tricet. Raut jsme nemeli řeseny na porce, zarizovali jsme si ho sami, takze mamka napekla stovku rizecku, tchyne prinesla nekolik kilo uzeneho, pak byla salamova, syrova (po 1,5 kg) a zeleninova misa, nejake ovoce. Vecer byl tatarak. Rizecky zmizely skoro vsechny, uzeneho dost zbylo, je v mrazaku. Ze syra a salamu taky dost zbylo. Ovoce se snedlo dost(hrozno, banany a jahody) teda krome ovocneho salatu, ktery nam obsluha udelala nedorozumenim. Sladkeho bylo hrozne moc, maminky napekly dvakrat tolik co slibily, tudiz dost prebyvalo a delaly se velke vysluzky. Byl tripatrovy dort, asi dve ste minizakusku podkova a rolady na vysluzky, asi sest kilo kolacku a snad dvanact plechu dalsich kolacu a podobne. Ale hrozne zbylo a dost se to rozdalo. Krom zakusku od Rudolfa, ty chutnaly i zarytym rizkozroutum.
Na obradu jsme meli vybrano Divam se divam, Just a perfect day a Plaisis d'Amour. Ale uprimne receno ani jsem nečpostrehla jestli ty prvni dve hrali. Nepamatuju si to a z videa to moc poznat neni. Novomanzelsky tanec byl waltz, The shores of the Swilly. Na tanec s rodici valciky, nevim jak se jmenuji.
9. čer 2009 ve 21:51  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Zrzulinka: Dekuju. Prvni tanec zacal docela dobre, ale manzel to v pulce zacal kazit, netancicim to pripadlo dobry, ale vzhledem k tomu, jak jsme meli nacviceno to bylo aspon pro me strasny. Svatebni noc se nekonala (respektive byla odlozena emoticon)), dostali jsme se do postele nejak po pul treti, chvilicku jsme jeste probirali dojmy a pak usnuli jak zabity. Dneska jsem videli konecne fotky od druhyho fotografa, ted delame vybery, pak sem nejake hodim.
9. čer 2009 ve 21:59  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 medakote:
Super, dekuji za vsechny tipy a rady. Uz se tesim na fotecky! emoticon
9. čer 2009 ve 22:35  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 medakote: díky za všechny postřehy a psaní, je skvělý, že ses tady ukázala i přesto, že máš už po svatbě...jsi jedna z mála, co sem píše postřehy potéemoticon))

sabisek: jestli najdeš ty potahy, tak prosím písni, ale většinou, pokud jsou takhle "levné", tak se jedná jen o půjčení a ne prodej...bohužel!

Jo a holky, nechám si u jedné paní ušít pompadurku, tak doufám, že to dobře dopadneemoticon Našla jsem tady v bazaru inzerát a paní mi odpovídala, že je sama šije asi za 109 Kč + poštovný do 40 Kč, podle druhu jestli obyč či doporučeněemoticon což si myslím, že je supr cena...nebudu přece dávat za takový doplněk 360Kč..
10. čer 2009 v 09:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabisku, tak estli najdeš kontakta, tak prosím pošli semka, nebo nám do IP, ju? Děkuju za nabídku, skočila bych po ní hned, ale mám bílé šatkyemoticon tak by se to k tomu asi moc nehodiloemoticon
medakote, týý jo tak koukám, že jste si to užili pěkně a stejně jako babydoom oceňuju, že se s náma rozdělíš o čerstvé dojmy emoticon z prvního tance mám taky hrzůzu, všici na nás budou koukat a no prostě budem s budoucím manžou nervozní emoticon ani nevím, co si máme nechat zahrát na první písničku, bo už tam bude kapela..musíme dát hlavy dohromady..navíc on je skoro o půl metru vyšší než já, tak to asi nebude na žádný velký kreace emoticon
Těším se na fotešky, určitě jsi byla krásná nevěstinka emoticon
babydoom a ta paní, můžu poprosit o kontakta do IP? ono to asi nebude nic extremně složitýho,je to přece takový "vak" mrňavejemoticon nebo jsem přemýšlela, jak jsou v obchodech s bižu takové ty kabelinky mrňavé, zdobené třeba štrasovýma kamínkama nebo perličkam,ale ty koštujou tak kolem 700-1000 Kč, což se mi zdá docela i hodně...no nevím...
10. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Holky, neco malo....

info na velkoobchod ktery sije povlaky - nemaji cenu, ale zkus zavolat;
http://www.hotelovytextil.cz/cz/ht_detail.php?kolekce=63&vbarva=&vrozmer=&vvysivka=&UID=f5756a87293950b3c809f731bba0333f20060904125518

pompadurky okolo 100Kc: http://www.dekorace-svatby.cz/dekorace-svatby/eshop/25-1-Kabelky-pompadurky

povlak na zidle - 40Kc, ale mas pravdu, jenom pujcovne...http://www.svatebni-dekorace.cz/?p=productsList&iCategory=28&sName=Pujcovna
10. čer 2009 v 19:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 medakote: mas krasne fotecky ze svatby, moc a moc ti to sluselo. A vis co jsme zjistila podle fotecek, my se zname - jsme tvoje spoluzacka ze stredni skoly.... Koukni na moji fotku - jestlipak vis o koho jde emoticon
10. čer 2009 v 19:09  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Sabisek: nezlob se, podle té malé fotečky to nepoznám. Sice mi ta tvář je povědomá ale na poznání je to moc nezřetelné
10. čer 2009 v 19:17  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Nevadi, je to mala fotka a ja jsme se trosku zmenila, co takhle Jana K. To ti neco napovi?
10. čer 2009 v 19:28  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
Registrovala se 6. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 681 příspěvků. Má 34 přátel. Region Pardubice.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
Registrovala se 6. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 681 příspěvků. Má 34 přátel. Region Pardubice.
    Region Brno
 Ahoj holky, sorry, že Vám sem lezu, ale jako zarytá Hradečačka, i když právě bydlící u Bbrna, mám snad nárok emoticon A zdravím své dvě spolužačky emoticon Přijde mi hrozně vtipný, jak si tu dopisujete a ani nevíte, že roky znáte emoticon Tak zatím čauky!
10. čer 2009 ve 20:53  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ahojky Milado,

to jsme rada, ze jsme se nespletla.... Phew..

Ja jsem se prihlasila teprve pred mesicem, mozna i mene...

Narok urcite mas! Copak delas v brne? A tak ty se nam take vdavas? Mozna to je Bozeny svatebni rok, co vy na to?
Miladko: Kdepak mas svatbu - v brne si HK?
10. čer 2009 ve 20:56  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Po napovede uz myslim vim emoticon Ale nepoznala bych Te asi jinak. Jak se mas? Blba otazka, svatebne, vid emoticon)
My ted delali vyber fotek, docela fuska, kdyz jsme meli od dvou fotogafu ty same nebo podobne zabery, vybrat lepsi...
10. čer 2009 ve 20:57  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
    Region Brno
 Jani, svatbu mám v Brně, poblíž Brna bydlím. Ale možná, že se vrátíme do Hradce
10. čer 2009 ve 20:57  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Ahoj Milad emoticon) Takymi je trosku rapne, ale podle te male fotky sem to fakt nejdriv nepoznala emoticon)
10. čer 2009 ve 21:00  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Milad, ja mam svatbu v Chlumci hlavne proto, ze se tam nasi brali (hodne a hodne let zpet) a nastavajici se snazil sphat u budouci tchyne....
A ty to mas za 10 dni, uz mas vsechno zarizene. Ja tedka valcim s poslednima pripravama, cateringem atd. Ale mam 3 tydny volna, takze se to zvladne, i nadalku emoticon
10. čer 2009 ve 21:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Tebe jsem poznala na prvni kouknuti.
10. čer 2009 ve 21:01  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
    Region Brno
 No mě fakt nenapadlo, že se budu vdávat v Brně emoticon Vždycky se mi líbila hradecká radnice, neboteď, když jsou širší možnosti, volila bych Kuks, protože jsem tam vyrůstala a mám tam silný pouta z dětství emoticon No ale vdávám se v Brně na zámku a tam je to taky pěkný. Nebudu Vám zaclánět ve vaší diskusi. Zdravím Janču i Péťu!
10. čer 2009 ve 21:04  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš