Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 Týýý jo tak to je perfektní tedaemoticon že bych si tatínka půjčila? emoticon
Jinak jsem hned slintala na ty stránky, co jsi posílala, ta Alisha Hill má nádherný sandálky, něco na ten způsob si představujuemoticon
4. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 Ja vim, tatka je super.... emoticon

Jsem rada, ze se ti botky libi, koukala jsem a muzes je objednat i do Cech.....

Jakou mas paradu na svtabu, ja potrebuji inspiraci, je to myslim ( a doufam) to posledni, co na svatbu chybi.....
4. čer 2009 v 10:55  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 já mám bižu obojek, jsout to 4 řady štrašových kamínků a podle toho, jak to zapneš to můžeš mít pevné kolem krku, nebo na přechodu dekoltu a krku...a k tomu maličké štrasové naušničky...no a závojík bude, ale ten ještě musím vybrat emoticon
POkud neseženu tady v ČR botky, tak asi vážně nezbyde nic jiného než objednat a dám tomu tak 14 dnů, páč aby zbyl čas na dopravu..
Jinak dneska mi přijde podrrda s gatěma pod šatky PPLkem do práce, tak jsem zvědaváemoticon
4. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 No a podrpdu taky potrebuji. Takze jsme to jeno ja, kdo to u nas doma brzdi.

Jinak botky myslim trvaji asi 14 dni dorucit do cech. Oni by ti meli i dat cilso tve zasilky a mela by si byt schopna 'trackovat' svoji zasilku - kde to je.

Ja mam zavojit, ten je jiz porizeny a premyslim o perlickach nausnickach. urcite nechci naramek a premyslim o necem na krk, al enevim, ja nrmalne nocim jenom prstynek a to je vse a tak nechci vypadat 'preplacane' na muj normalni styl....
4. čer 2009 v 11:08  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 když budeš mít třeba jemné perličky kolem krku, jednu řadu, tak to bude něžné a romantické..zase jestli nejsi zvyklá, tak nemá na sebe navěšet cingrlata, aby tě to pak někde prudilo, že to máš na sobě...

Tak to je fajné, že 14 dnů...já si objednala podprdu tady tu http://spodni-pradlo.emanuela.cz/svatebni-a-korzetove/podprsenka-leilieve-800-bila
4. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 dekuji, moc krasne - tvuj manzel bude urcite nadsen. Urcite taky neco objednam maji super vyber.

Ja chci zkusit neco k satum, ale ty mam v cechach, takze bizu budu muset nechat na posledni chvili.... Snad neco vyberu v salonu. Ale asi koupim nausnicky, ty chci urcite....
4. čer 2009 v 11:31  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 kujůůůůemoticon
no já tam slintala hroznou dobu, než jsem vybrala..objednávku jsem zadávala na konci minulého tydne, včera přišel mejl, že je na cestě a dneska volali, že mi ji ve 12,30 přivezou, tak jsem zvědavá emoticon

a šatičky máš tu z HK? V salonech většinou bižu maj, ale většinou to bývá dražší..tak ale uvidíš emoticon já nejdřív měla bižu a pak až šaty, viděla jsem to na jedné nevěstě na obrázku, strašně se mi to líbilo, tak jsem jí koupilaemoticon šaty jsem chtěla korzetové, tak to k tomu půjde emoticon
4. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ja mam saty v Praze, Kleinod. Korzetove a sukne do A. Klasika, ale ta je nejlepsi....

O bizu se nebojim, urcite neco najdu... Jinak ja slintala taky - pradlo je nadherne...
4. čer 2009 ve 13:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ha, tak už došla, je kooouzelnáemoticon ta mašlička z přední strany je super..moje první korzetová emoticon a i sedí, za což jsem ráda, páč příroda na mě v některých směrech maličko šetřila emoticon
a šatečky máš vcelku?
4. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 To jsem rada, ze to sedi.

Ja mam saticky na dva kusy - korzetek a sukni. Vzdycky jsme rikala, ze chci saty v celku a vidis, jak jsme dopadla. Ale protoze jsou sity velice dobre, tak vypadaji jako vjednom.

Ja mam podobny problem, priroda me neobdarila a tak musim nejka ty moje krivky umele vytvorit. Premyslim o vlozeni 'podprdy' do satu. Na jednech satech jsem to videla a ja sebe samou v zrcadle nemohla poznat. Mozna to vyresim takto...

Ale stejne neco na svatebni noc poridim.

Kde mate svatebni noc?
4. čer 2009 ve 14:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 tak já je mám vcelku, ale prý v salonu dostali novou kolekci, tak se půjdu podívat, jestli to ještě nezměnímemoticon prý by záloha šla převést na jiné šatečkyemoticon
měla jsem jedny vyhlídlé, ale v dekoltu mi byly volné a ani s vycpanou podprdou by to nebylo ono, tak smůla emoticon

na svatební noc budu taky pořizovat nějakou rebeliiemoticon jinak my asi budeme nejspíš doma, páč spolu bydlíme už nějaký ten pátek a nechce se nám dávat peníze za hotel, páč už takhle platíme příbuznejm ubytování a vy?
4. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ja jsem saticky taky menila. To vis, maminka je chtela vybrat se mnou a preci jenom v Cechach jsou podstatne levnejsi nez tady. Ja jsem si prvne zkousela v cervenci 2008 (rok do svatby) a zakoupila jedny od Pronovias. Ale nejak mi to lezelo v hlave a kdyz jsme na saticky myslela, nebylo to takeve - jeeeeee. Tak kdyz jsme jela do cech na Vanoce, sla jsme do salonu jeste jednou a vybrala si saticky jine, penize sli prenest bez problemu a jeste jsme dostala 25% slevu, prtoze meli nejakou akci. Saticky byly levnejsi nez puvodni a 50% zaloha na ty prvni saticky plne uhradila cenu saticek druhych.

Svatebni noc budeme mit asi v Novem Adalbertinu, protoze tam nam spi svatebni hoste a mi dostaneme pokoj zadarmo a jeste lahev bublinek. protoze hoste jsou bud z HK nebo ze zahranici, ty si plati hotel sami, tak my nastesti meli o problem neme.
4. čer 2009 ve 14:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 týýý jo no tak to máte fajnéemoticon taky by bylo super, kdyby si to naši hosté chtěli zaplatit samotný, ale naštěstí jich nebude tolik z daleka, tak nás to nezničí, snad emoticon

Koukám tak ty jsi taky expert na změnu šatekemoticon já byla na šatech nejprve sama s kámoškou a pak jsem šla s maminou..docela i zážitek na celý život, když mě poprvé viděla v šatkách emoticon no jsem zvědavá, jestli až se půjdu podívat na novou kolekci, jestli se nezamiluju do jiných emoticon pak už tam nepůjdu, abych nebyla v pokušení emoticon
4. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ja vim,

Mamka me rikala, ze nemuzu mit nic normalne....

Ale vzdyt to k tomu patri, je to (snad) jednou za zivot a pritel a budouci tchyne mi rekli, at si to uziju, jak muzu - a tak se sanzim uzivat, jak jen to jde...... emoticon
4. čer 2009 v 15:23  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 no však jo..alespoň jednou za život být princeznou, o tom to je emoticon
4. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Holky, já už mám snad vše zařízené, jen mi chybí datailíky jako pompadurka, sponečky do vlasů...včera jsem koupili 6 skleniček na šampáňo na přípitek..atd. Ženich nemá košili a kravatu, ale to zvládneme snad příští týden..Taky bychom měli mít příští týden prstýnky..pak už jen objednat sladké na výslužky a je toemoticon Holky budete mít některá z vás hélium na balónky, mě se to děsně líbí, ale je to celkem drahý, kdybyste měli tip, budu ráda...ale je jasný, že i bez létajících balónků se obejduemoticon

sabisek: my máme svatbu v Jiráskových sadech, pršet nám nebude, takže normálka na takovým paloučku, kdyby se přece jen nějaký ten mráček snesl, tak budeme v tom velkým altánuemoticon
5. čer 2009 v 11:02  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom, já chtěla helium taky původně, páč jsem chtěla nafouknutý balonky přivázaný na stuze a zatíčený pytlíčkem s barevnýma kamínkama...koukala jsem po netu a zdá se mi to drahé emoticon taky bych chtěla mašle na židle do restauračky, ale zase se mi je nechce kupovat na jedno použití...co výzdoba restaurace holky, řešíte to nějako? Já už mám nakoupenou nějakou organzu, svíčky a tak...

babydoom, v Jiráskáčích jsme to chtěli taky měli bychom to kousínek od baráku, ale měla jsem strach z počasí, ale to mám i takhle a navíc přímo na soutoku to měli kámoši, tak jsme si říkali, že to bude na hraděemoticon
5. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Výzdobu mám nakoupenou - oranžová organza, svícínky z ikei s kytičkami, čajové svíčky, oranžový píseček do svícnů, ubrousky do barvy, kamínky bílé a oranžové a pak jsem z oranžového vizelínu vystřihala motýlky a kytičky, no paráda. Hodně jsem řešila ty židle, mít ještě trochu víc peněz, ale přijde mi dost a za návleky dát 1500..a to samé a o něco dražší je to hélium..ale jak Zrzulinko říkáš, ty balónky s těma pytlíkama, to je úžasný..!!!
Na ty židle by bylo dobrý se s někým domluvit, jenže každý potřebuje jiný počet atd...
5. čer 2009 ve 14:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ahojky holky,

mi mame tema bilo- zelene a tak mame vyzdobu jednoduchou. Bile ubrusy a bile povlaky na zidle (pritel na nich trval) s zelenou masli na zidle. Na stolech pak budeme mit kyticku a svicku (v pisku ve sklenicce). To bude vsechno. Nechteli jsme zadne okvetni listky nebo tak.

Heliove balonky nemame, ale budeme mit lampiony prani - strasne se nam to libilo.

Ohledne zidli, myslim, ze by se snad dalo s nekym domluvit - co treba dohodnout se s restaurackou kde to mas, mohla by jsi navrhnout - meli by to pak jako dalsi marketingovy trik pro dalsi nevesty....

Dneska me prisli botky, jsou super, jenom nevim, mozna budu protrebovat o cislo vetsi (ja mam nohu jako slon).

Napad na zidle, co treba dal na ne balonky, nebo jenom malsi - je to levnesji nez cely povlak....
5. čer 2009 v 15:40  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 sibisek: úplně mi mluvíš z duše, nechápu, že v restauračkách, kde jsou vyloženě připravené na svatby a mají popis i meníčka na netu nemají k dispozici za nějaký peníz návleky na židle...to by byl kšeft jako blázen, kdyby jim každá svatba za pronájem dala třeba 300, tak z toho mají za chvíli hory doly..zkusím se zeptat, ale pochybuju..
mašle už nás taky napadly, ale nevím, asi to nebude vypadat tak hezky, musím to ještě vyzkoušet na nějaké podobné židli jako mají tam..

dnes jsem viděla v HK dvě svatby, jedna jela z benešovky, parádní káry, supr a ta nevěstaemoticon) úplně jsem měla husí kůži a pak druhou, která se vezla na čtyřkolce a za ní byl průvod nadubaných motorek a pak i autaemoticon
6. čer 2009 ve 20:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 me taky beha mraz to zabech kdyz vidim nejakou svatbu. Minuly tyden jsme byli na jedne a za mesic jdeme na dalsi. Pak nase a dva mesice po me brachova svatba .... my to mame nejak naslapany.

Ja kdyz jsme na svatbach, tak si predstavim, jak bych to asi ja resila a potom se snazim okoukat nejake tipy nebo co se mi nelibi - abych to bud zabudovala ci ne do nasi svatby...

Babyboom - promin, ze se ptamale kdy a kde mas svatbu, na tve vizitce vidim, ze svatba byla 30/11/1999...
7. čer 2009 v 01:30  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 sabisek: už jsem si to opravila, máme svatbu 18.7.2009 v Jiráskových sadech, za sucha i deštěemoticon
7. čer 2009 ve 13:48  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 babydoom: jeeeee, tak to mame ve stejny den. Nase ano je naplanovane na 15 hodinu, takze docela pozde, ale protoze nejaci hoste priletavaji do cech az v tu sobotu rano, museli jsme to mit pozdeji, aby to chudaci stihli

No, uz to mame za par, 6 tydnu - ja jsem vcera zacala pocitat
7. čer 2009 v 15:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tak to mame za sebou emoticon) Az na pocasi bylo vsechno relativne v pohode, velka katastrofa zadna, jen par malych zadrheliku (kuprikladu zmena svedka den pred svatbou, led do piti zapomenuty v aute a podobne).Jinak se to docela vyvedlo, pry mi to desne sluselo emoticon) , fotojmenovky a ombola mely uspech. Jenom jsem samozrejme brecela a rozmazala si liceni, takze vetsina fotek je s narychlo opravovanym. Predchvili jsem si prohlizela hrube video ze svatby. No, je tam pomerne dost zaberu chodniku, bot a kanalu, zabery z obradni mistnosti jsou plne fialove a ze zaberu venku neni slyset mluveni ale sireny sanitek, ale snad to manzel najak sestriha emoticon) Odpoledne jsme rozbalovali svatebni dary, porcelanovy jelen se nekonal, ale asi osm krabicek vselijakeho nepouzitelneho porcelanu jsme nasli. Mimo to varnou konvici, kterou jsme si koupili na podzim a slehac, ktery jsem dostala k vanocum (kdyby se ty lidi aspon zeptali). Fotky uvidim az v tydnu, zkusim manzela (rika se to hezky emoticon) premluvit a nejake sem dam. Jinak nam zbylo hafo jidla a zjistila jsem, ze resit hudbu na obrad neni vubec dulezite, protoze jednak hraje hrozne potichu a navic to clovek ani nevnima ak se soustredi na rec. (kdyz nas oddavajici zacal presvedcovat o potrebe spravne davky erotiky v manzelstvi, trochu mi cukaly koutky emoticon) Jinak se klido ptejte, jsem plna dojmu emoticon))
Babydoom, odjizdela jsem Benesovky, ale videla jsi asi nekoho jineho, protoze ty "kary" mi k nam nejak nesedi.
7. čer 2009 ve 20:31  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Medakote: uprimne gratuluji.

Urcite se tesim na fotecky a nemuzu se dockat!

Preji hodne stesti a lasky do manzelskeho zivota.

Planujete svatebni cestu?
7. čer 2009 ve 20:43  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Sabisek: Diky. Odjizdime ke konci cervna, na Korfu. Uz se tesime emoticon)
7. čer 2009 ve 21:23  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Medakote: to budete mit super. Tak si to uzijte!
7. čer 2009 ve 21:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 medakote: moc gratuluju a přeju hodně lásky, ať vám všechno vychází!!! Viděla jsem jednu nevěstu na straně jak je poliklinika, tak hned na té zastávce (benešova) se postavil výřad aut a v jedenáct vyráželi, nevěsta překrásná, auta ještě lepšíemoticon - hlavně to nevěstino. Jinou svatbu z benešovky jsem neviděla...škodaemoticon Ale rozhodně jsem si na tebe vzpomělaemoticon

Těším se na fotky...mám taky takový dojem, že všechno probulím a na fotkách budu napuchláemoticon)
8. čer 2009 v 10:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 medakote: tak já se jdu teda ptátemoticon Jak jste měli řešený raut, bylo to na počet lidí, jako na každého porce a nebo odhadem? Kolik lidí se vás sešlo? A japato, že se vám na poslední chvíli měnil svědek???
Ale jinak počásko bych řekla, že vyšlo ne, na to jak slibovali, že bude celý den pršet...
Jo a ještě by mě zajímalo, co jste si nechali hrát při obřadu a co jste si vybrali na úvodní tance? Díík
8. čer 2009 v 10:10  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Jůůů holky vy jste toho napovídaly zaseemoticon jako ty židle, mně by se to tak lííííbiloemoticon klíďo bych se s někým domluvila, kdo by do toho šel?emoticon máme taky výzdobu zeleno/bílou...ta byla jasná už od začátku emoticon
Hooolky tak vy to budete mít fakt všechny za sebou a já se budu nervozitou ještě klepatemoticon
medakote, veliká gratulace, už jsi vdaná paní emoticon a povídej, jaký byl první tanec, první pusa, svatební noc? Byla? emoticon Já si říkám, jestli mám vůbec něco plánovat, páč většina kámošek říkala, že byli všichi tak unavený, že nic emoticon a kdepak jste to měli? Jestli budou fotečky, tak už se moc moc těšímemoticon tak ještě jednou přeji spoustu lásky, něhy, romantiky a prostě vše nej do manželství emoticon
8. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš