Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
 slunicko: my dáváme oznámko i s koláčkama 14 dní před svatbou... Kdepak jsi koupila ty vývazky a za kolik? díky za info
20. kvě 2009 ve 20:23  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 babydoom nabízeli nám to ve svatebním centru na třídě Karla IV. mám tam od nich šatečky...a cca kolem 6000,-- ušití i s látkou.
Jinak oznámko chceme odesílat tak 1,5 měsíce před, takže na konci května, páč máme příbuzenstvo daleko a rádi bychom, aby nám potvrdili účast, páč zase měsíc před svatbou máme rande s pánem z restaurace ohledně menu, musíme zarezervovat ubytování a tak..lidičkám co jsou z HK a už hlásí dopředu, že půjdou, tak oznámka dostanou tak 14 dní před i s koláčkamaemoticon
21. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tak my už máme oznámení taky doma, budeme ho rozdávat 3 týdny předem i s koláčkama...ti, kteří budou pozvaní ke stolu už to tak nějak vědí, je to rodina, svědci a pár kamarádů, zbytek bude pozván jen na odpoledne, takže to klidně stačí, když to budou vědět ty 3 týdny před. Stejnak každej z našich známejch ví kdy bude svatba, takže už s tím buď počítají a nebo si naplánujou dovču a nepříjdou...necháme se překvapitemoticon
Jinak vývazky to bylo snad první co jsem vyrobila, takže už je to hezky uložené a čeká se jen na svatbuemoticon Příští týden budeme mít i prstýnky, tak jsem zvědavá......a pak ještě ten zatracený oblek....ale už máme další tip, kde se podívatemoticon
Jinak v tom Egistu , myslím, že o něm psala zrzulinka, tak tam jsme nepochodili, byla to taková má modla, že když ne jinde tak tam a ono prd...chjoooo
21. kvě 2009 v 10:28  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom a japato? Nelíbilo se vám tam nic? My tam koupili černej s jemňoulinkatým proužkem, skoro ani není vidět a teď čekáme na ušití košile, páč tu fakt neseženeme na něj emoticon držím pěsti, aby jste konečně pořidili emoticon
Já se půjdu ještě do konce týdne koupit do papíráku na krabičky na vejslužky a koláčky, tak jsem zvědaváemoticon
21. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
 l.luci: koupili jsme vývazky přesně v tom obchodě na třídě Karla IV., mají tam kouzelné věci. Jeden vývazek stál 8 Kč, takže nás to nijak nezruinovalo a vypadjí líp, než kdybych je dělala doma. Nemám na to čas a ani nejsem tak zručnáemoticon Máme krásné, s kytičkou uprsotřed. A mají je v různých barváchemoticon
21. kvě 2009 v 11:18  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 slun jsem si myslela, že tamemoticon já tam vždycky slintám takyemoticon minulej týden jsem tam koupila úúúúúžasný srdíčka na dveře bytu z maličkej růžiček, krásný za 59,-- tak jsem vzala i starouškům, ať taky maj a hodily by se i na autí....jo holky, co budete mít na autí? emoticon
21. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 tak si představte holky, jaký my máme štěstí, vůbec mě nenapadlo se zeptat přímo v práci v kostymérně a ejhle, oblek je na světě, tmavý se světle oranž. proužkem...a my máme svatbu do oranžova, to nám někdo seslal snad z nebeemoticon)) Já mám radost jako blázen, takže to bude jen za buchtu a něco dobrého k pitíemoticon))
21. kvě 2009 ve 14:31  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: v tom Egistu měli naši velikost ve 2 verzích a z toho ani jedna neslušela...ani střihem..
Jinak na třídě Karla IV. mají fakt krásný blbůstky...taky mě to vždycky láká, ale říkám si, že už toho mám dostemoticon

Včera jsem na webové stránce svatebniatelier vyčíhla úžasný perličky na krk, do uší a na ruku a to vše ve výprodeji za 169Kč - mají i kamenný obchod na černým mostě, tak jsem tam hned sjela a mám to doma, je to šampaň a krásný, decentní, parádička.. mají tam veliký výběr bižuterie, můžeš to objednat přes e-shop nebo osobně..mám fakt radost, už jsem myslela, že na krk nic neseženu...a hlavně za takovou cenu, to je rááááj!
21. kvě 2009 ve 14:34  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 aha...tak to mě mrzí, tak uvidíš co ta vaše druhá varianta a snad pořídíte..držím pěstiemoticon
Jinak máš tedy šampáňo šatky? Mrkla bych se na ty stránky, ale bižu už mám, sehnala jsem takou, co jsem chtěla a mám strach, že když budu koukat jinam, že už jí nebudu chtít emoticon jsem hrozná emoticon
Jinak já se chystám dokoupit ještě kravinky na vývazky a na autí a ještě něco na stůl...

Holky na dnešek jsem měla sen, že je svatba a že nic ale vůbec nic není nachystaného, noční můra, kterou sem tam mám od té chvíle, co jsem dostala prstýnek...brutus, teď se tomu už směju, ale v noci jsem z toho byla celá zděšená emoticon
21. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: tak s tím snem tě musím uklidnit, protože snad každých 14 dní mám sny typu, že se mám druhý den vdávat a nemám šaty, ani jsem nezařídila kadeřnici a co víc...jedou jsem ve snu zapoměla pozvat hosty..emoticon Je pravda, že to je fakt hustý, takovýhle sny, ale jsme ráda, že se vždycky ráno probudím a zjistím, že to není pravdaemoticon Ale úplně jsem si říkala, že mi asi začíná hrabatemoticon Tak vidím, že nejsem samaemoticon

Ještě tady zazněla otázka co na auto...tak to fakt nevím, budu mít nějakou kyti, ale o finální podobě se pobavíme až cca v průběhu měsíce jinak chci mašle na kliky u auta a doufám, že se mi pro nevěstu podaří sehnat na auto bílý tyl, ženich bude mít jen širokou stuhu, ale jedno véčko bude vepředu k zrcátkům a druhý bude ke střeše, takže ve předu budou jakoby 4 silné pruhy stuhy..
21. kvě 2009 v 17:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Jee, svatebni nocni mury, to taky znam emoticon)
Dneska jsem koupila tyl na nevestino auto. Zenichovo bude ozdobene tak, jak je v albu, nevestino bude mit tylove vecko pres kapotu a zivou kytici, kterou pak dame na stul. Chtela jsem to i vzadu ozdobit tak, jako zenichovo, ale ma jiny zadek a nejde to tam . Tak aspon pridelam masli ze siroke stuhy na sterac emoticon Maslicky na klikach by se mi moc libily, ale bohuzel obe auta maji takove ty plne a prisavkama to tam pridelavat nechci.
Koupila jsem predtim tyl na netu, a myslela jsem, ze ho podelne rozstrihnu a bude na obe auta, ale bylo by to hodne tenke, tak jsem prikoupila, galanterii na pesi zone. Mozna ho po svatbe zkusim prodat.
21. kvě 2009 ve 20:00  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 uf, jsem si oddychla, tak nejsem blázen emoticon
My na auto budeme dávat organzu s přísavkama, už mám zakoupeno, jen to chce jeste vyzkousetemoticon naměřit a tak...na ženicha auta půjde organza taky, ale s cilindrem..tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat emoticon
babydoom a tyl je něco jako vlizelín?
medakote koukala jsem do albíčka a pěkný..jen prosím tě, kde se dají koupit ty kytičky na ozdobu auta jak máš na té stuze? Někde v květince???
Jo a objevila jsem krabičky na výslužky za 6 Kč a krabičku na koláčky za 4 Kč, tak kdyby někdo neměl, tak písněte a já povím, ať se tu nikdo nečílí, že sem dávám reklamu emoticon emoticon
22. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: písni mi prosím, kdes sehnala ty krabičky a jestli mají to ouško nahoře a jaký je rozměr...já sháněla sháněla a nelevnější jsem našla v Praze za 6,70 Kč a rozměr 19x15x9 myslím..

tyl je něco jako hustě tkaná záclona, ale je to taková umělina..nevím jak to líp popsat, na omak je to takový umělý..emoticon)) většinou se to právě dává na auto nevěsty..vizelín je jako rozmočená vata, která je sežehlená..a hlavně by neměla zmoknout!!
22. kvě 2009 v 11:08  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ups tak rozměry nevím, ale je to u papírnictví Koh-i-nor nebo jak se to píše, na rohu vedle Populáru...pak je most a jela by jsi na Ulrichák...já na ně byla jen koukat, rozměr si nepamatujuemoticon ale můžu se skočit podívatemoticon

ahááá tak to neznámemoticon se asi na to budu muset podívat, co je lepčejší, jestli tyl nebo organza???? emoticon
22. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: já si myslím, že obojí jak tyl, tak organza je v pohodě!! Nevím jak to vychází finančně, vím, že organza je celkem drahá, ale tyl....netuším....
22. kvě 2009 ve 13:51  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 jinak za tip na krabičky moc děkuji, určitě se tam podívám, pokud mají otevřeno v sobotuemoticon A rozměry tam rovnou zjistím..emoticon díky
22. kvě 2009 ve 13:52  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Zrzu: kyticky jsem koupila umele pres internet ve svatebnich-dekoracich.
Koh-i-noor na otrvreno i v sobotu dopoledne. Krabice jsme tam taky kupovali, za sest jsou takove ty mensi dortove, 20 krat 20, bez ouska. Maji i vetsi. Jestli tam maji i s ouskem, nevim.
Tyl je myslim trosku levnejsi nez organza, na inernetuse da sehnat tak 54Kc/m, v galanterce 75Kc/m.
22. kvě 2009 v 16:18  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jééé holky děkuju za radyemoticon

medakote super, asi se mrknu...nějak to na to auto musím namatlat, jsem zvědavá, jak to dopadne, už teď mě z toho chytá amok emoticon já tam v tom papíráku taky s ouškama neviděla, ale omotám to nějakou mašličkou látkovou, aby to vypadaloemoticon jinak prej papírnictví Pastelka u Polikliniky 3 je prý taky má...ale tam jsem ještě nebyla, se nedostanu z práce před pátou a pak tam zavírajemoticon
25. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky já jsem asi střevo...viděla jsem v jednom textilu náhderný podvazek celý býlí a uprostřed malou modrou zcela decentrní mašličku...no, já to koupila...fakt levný asi 85 Kč a až doma mi došlo, že mám šampaň šaty a ne bílý, ale mě se tak líbil, že sem měla zatemění... nemáte některá zájem? O víkendu bych ho mohla i vyfotit.. velikost je to M. A propo nevíte, kde sehnat šampaň podvazek za dobrý peníz?

Nebo myslíte, že není blbý mít šampaň šaty a bílý podvazek?
25. kvě 2009 v 11:46  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom, nejsi emoticon hele já myslím, že nevadí, že budeš mít bílej podvazek...já teda za sebe musím říct, že jsem snad ani neviděla šampáňo podvazek...ale je fakt,že jsem po nich nekoukala, tak je možné, že jsem si jen nevšimla..já bych si nechala bílej...a i bych ho klíďo koupila od tebe, ale mám už minimálně půl roku jeden od kámošky a je modrej, s bílou kraječkou a kamínkem mališkým..
JInak já myslím, že takovéhle detaily, řešíme jen my nevěsty...to jen pro nás je důležitá každá "kravinka" zbytek lidí si většinou klepe na čelo emoticon
25. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Uz se nam to blizi. Uz jen tri dny... Svagrova se me ptala, jestli uz trenuju podpis emoticon Netrenuju, poprve se podepisu az na matrice... Ale pocasi se nam kazi. Hlasi velice studenou a velice destivou sobotu. Skoromanzel sice tvrdi, ze bude krasne, ale prestavam tomu verit... Mame naplanovane foceni v parku. Kde se da fotit kdyz bude lejt ??? Odhlasili se nam dalsi lidi, tak volame do hospody a uprosujeme je, at jeste zmeni objednavku. Silene nervy presly do takove nejake letargie, zacina mi byt vsechno fuk emoticon)
Tak mi drzte palce, ozvu se pravdepodobne az po svatbe.
3. čer 2009 v 16:31  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 Ahojky holky,

jsem take nevesta z HK, budu se vdavat 18/cervence 2009 v Chlumci na zamku.

Ja jsem se prihlasila az ted, do nedavna jsem o techto strankach nevedela.
Medakote: vsechno nejlepsi na ten vas veliky den, at uz prsi nebo ne, urcite to bude pro tebe ten nejlepsi den.......
4. čer 2009 v 08:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 medakote: držím palce, ať se vám všechno vydaří, pokud bude pršet, tak určitě na napořád, takže nějaké fotečky stopro pořídíte!!! A určitě se taky pak objev, ať víme jak vám to všechno dopadlo!!!

sabisek: ahoj, máme stejný termín svatby, 18. je krásný datum a 100% nebude pršet, už to máme zařízenýemoticon)
4. čer 2009 v 09:52  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 babydoom: dekuji, doufam taky, ze nebude prset. Kdepak mas svatbu a hostinu? Mas jiz vsechno zajistene a objednane? Ja cekam na moje botky, meli by prijit dneska nebo zitra a pak jenom rozmyslet jake doplnky.
4. čer 2009 v 10:17  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 madakote, to to letí to to letíemoticon držím pěsti, ať máte svatbičku povedenou...hele z počasí mám taky strach, ale ze všeho nejdůležitější je, aby jste byli šťastný. a jak říká babydoom, tak i kdyby pršelo, nebude to nafurt emoticon v kolik to máte, ať si na tebe vzpomenuemoticon
Ty lidi jsou fakt vtipný, čekám to samé, že se vše bude měnit na poslední chvíli..no zákon schválnosti, že emoticon

sabisku vítej, v Chlumci v Karlově koruně jsme to měli mít původně, ale rozhodli jsme se pro Kunětickou horuemoticon svatbičku máte týden před náma, tak to vy už to budete mít úspěšně za sebou a já se budu klepat ještě týden emoticon jééé a jaký botky budeš mít? Já furt nemůžu nikde sehnat to, co by se mi líbilo, chtěla jsem je objednat ze slovenska, ale bojím bojím, že netrefím velikost a prachy v čouduemoticon
4. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzulinko: ja mam botky objednane pres internet, omrkni to. Jsem docel adlouha, asi 175cm a nastavajici je stejne, takze jsem chtela jenom neco maleho. Ale uvidim, az prijdou. Kdyz nebudou sedte, tak je vratim a objednam Powell od Benjamin Adams - videla jsem je v kranu a strasne se libili, aby byli drazsi....Na strankach, ktere jsme nasla muzu botky vratim za pnou catsku kdyz nesedi, tak se to vyplnati zkusit (ja bydlim v zahranici, takze se snazim koordinovat svatbu prostrednictvim netu a super svatebni koordinatorky.

http://www.crystalbridalaccessories.co.uk/products/wedding-shoes/belle/lapis-by-belle.htm

Jinak holky, kolik mate hosti na svatbe?
4. čer 2009 v 10:30  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Jinak jsme se rozholdi pro Chlumec (tedy nastavajici manzel) protoze se tam brali nasi pred 34 lety... Jinak jsme nevedeli kde jinde, sestrenka se brala na Kuksu a v castolovicich jsme mohli mit ostinu pouze do 22 hodiny vecerni, coz nam prislo kratke, takze jednoduse zbyl ten Chlumec.
Ale musim rict, ze pani Zahalkova v Chlumci je super, ochotna, se vsim vyjde vstric, i s nejakymi mymi blaznivymi napady, urcite doporucuji
4. čer 2009 v 10:34  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pindruzka
Registrovala se 28. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 383 příspěvků a 2 alba. Má 53 přátel.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Na Valdštejně, Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
pindruzka
Registrovala se 28. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 383 příspěvků a 2 alba. Má 53 přátel.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Na Valdštejně, Region Jičín
 zrzulinko, ja si take boty objednavala pres net a velikost v pohode, uz mam takhle 2 a vzdycky sedly jak ulity
4. čer 2009 v 10:38  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ahááá no já se na ty stránky mrknu, páč jako začínám být lehce nervní...my máme s přítelem mezi sebou rozdíl půl metru, je totiž chlapec přes dva metry vysoký emoticon tak sháním vysoký podpatek, bílé nebo stříbrné botí..jako jsem toho prošla tolik, že snad jdu v jarmilách emoticon

sabisku to je romantický, že budete mít svatbu tam, kde rodiče emoticon já jsem zvědavá, jak dopadnem my...na Kuňce se oddává v každou celou hodinu, máme to v 11, tak bych chtěla, aby před náma a po nás nikdo nebyl, abychom měli dost času na focení, hosté prohlídku hradu a tak...no nejsem já ani náročná, že ne emoticon
4. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 zrzulinko: to mas super, muj pritel je super ve vsem, jenom mensi (no, jsme stejne velici). On to nejka neresi a ja normalne taky ne, ale na svatbe bych chtela byt alspon stejne velika. Bot s podpatky je plno a krasny, hned bych objednala, kdybych mohla....

Ohledne nasi svatby, mame vyhodu, nas tatinek je upovidany a zensky to maji radi a tak nam to krasne domluvil, ze budeme jedina svatba v ten den.... je to super, prtoze nebudeme muset resit problemy s casem. Ale hodka je plno casu, to se neboj a narocna nejsi!
4. čer 2009 v 10:48  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš