Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 holky nemáte nějakou kámošku, která měla svatební hostinu ve Svobodných dvorech v Penzionu u Sv. Jana?? Potřebovala bych nějaký rady ohledně rautu a pití atd....
5. kvě 2009 ve 14:25  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Babydoom: Necháváme si je dělat u paní Jany Kropáčkové. Je někde od Prahy, takže mi do práce dovezla ukázat několik oznámení, takže to, co jsme si vybrali na netu, jsme pak změnili za jiné. A na to, že je to ruční papír, tak dáváme i s potiskem za jedno 25 Kč. Kdybys chtěla kontakt, tak písni, hodím ti ho do IPemoticon
5. kvě 2009 ve 14:52  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 slunicko7: díky, my zkusíme v pondělí 2 tiskárny a pokud nepochodíme, tak tě poprosím, díky!
5. kvě 2009 v 15:11  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 babydoom, já tam byla dvoum kámoškám...obě svatby měly normálně oběd, pak raut na večer a omezený alkohol (jen nějaké druhy) pivo víno bylo neomezené...no a byl tam co si pamatuju salát, pak sýry, ovoce, dortíky, řízečky,salámové a sýrové mísy...jedna měla dokonce i chlebíčky, ale to v tom vedru nikdo nechtěl emoticon a taky toho na obouch svatbách hrozně moc zbylo
6. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: díky za info, pokud bys s nimi byla v kontaktu, mohla bys mi prosím zjistit pro kolik lidí měli raut a pro kolik objednali ty mísy, mají to totiž dělaný, že za osobu dáš cca 380Kč, ale je jasný, že když máš třeba 50 lidí, tak raut objednáš cca pro 40 lidí, protože to co tam nabízí by se nesnědlo...
s tím alkoholem to vím,že si vybereme flašky co budeme chtít, ale zajímalo by mě jak to bylo s víne, zda to bylo nějaký ze sudu nebo z lahve...a nevíš jaký pivo tam točili, nabízí Gambrinus a Pilsnera, ale gambáč moc našich chlapům nejede a plzeň je pulitr za 29Kč,což je masakr...
Asi se s nim zkusím domluvit, jesti by nám koupili sud třeba kozla či takemoticon
6. kvě 2009 v 11:12  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom, měli lahvová vína, to vím určitě a že chtějí takhle placení po osobách vím, chtěli jsme to tam udělat taky, ale už jsme si říkali, že se nebudem po známejch opičitemoticon
zeptám se ti určitě, kolik toho objednávali...na oběd tuším bylo kolem 35 lidí a pak asi dalších 15 - 20 kamarádů...a fakt jim toho tam hodně zbylo..nejvíc se jedlo řízečků, salát zeleninovej....
6. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: jééé, to bys mi moc pomohla, my budeme mít na oběd 34 lidí a pak do 50 na rautemoticon což je skoro stejný jako měli oni a právě si děláme starosti, aby bylo jídla dost a nebo aby moc nepřebývalo, co pak s tím, že jo...
6. kvě 2009 v 15:34  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
 babydoom: ty se nervuješ z plzně za 29Kč a nám na poslední chvíli řekli, že krušovice za 32Kč nebo plzeň za 40Kč... to je tepve šílenost - ach jo a už to nejde nijak ukecat. Je opravdu hrozné, jak na těch svatbách každej vydělává. Já si snad otevřu nějakou svatební agenturu i s restaurací emoticon
10. kvě 2009 v 17:25  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 luci, jdu do toho s tebouemoticon

babydoom, tak mi kámoška psala a měli ten velkej raut a lidí cca 50, ale prý by stačil raut pro 40 lidí, páč se toho moře nesnědlo, doobjednávali prý jednohubky a tak, ale to měli odjinud...objednávali u Jána guláš a ten měli na druhý den...a prý výbornýemoticon jinak cenu piva si už nepamatuje..tak ti moc neporadím, ale myslím, že to bude hodně podobné...
12. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 l.luci: týýý jo, to je fakt darda pivo tak drahý jo? kde že to máte?? To je snad v nějakým hotelu ne?

zrzulinka: díky za info, uděláme nějaký kompromis a snad toho moc nezbyde...jinak budeme mít hody ještě druhý denemoticon
12. kvě 2009 v 11:36  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 baby: právě že to není žádnej extra luxus, ale problém je v tom, že to patří hraběti Kinskému, a to je pak drahé všechno emoticon Jenže v okolí nebyla žádná jiná restaurace o které by se dalo uvažovat.
13. kvě 2009 ve 20:23  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 holky si stejnak nevybereme...když to nenatáhnou na pivu, natáhnou to jinde...já se jen modlím, aby nám pak neřekli sumu a my na to neměliemoticon ne sranda, peníze s sebou mít budem..
Jen se chci zeptat...páč u sebe budem mít víc peněz..jako hostina, fotograf, pro kapelu...přemýšlely jste, komu to svěřit na hlídání? Třeba rodiče, svědci? Do podprdy? emoticon
Hoooolky už se to tááák blíží emoticon
14. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: včera jsem nad těmi penězi přemýšlela, a protože budeme mít družbu (kámošku, která nám pomůže s organizací, jako podrž, přines, seřaď lidi atd. tak to asi svěříme jí..) Možná něco dám svědkovi (třeba fotografa), svědkyni (třeba na hudbu) a zbytek družbě nebo tak nějakemoticon
14. kvě 2009 v 09:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Ale určitě by o svatebním dni neměla být nevěsta se ženichem v zápřahu, aby přemýšleli kolik komu dát atd...to už radši požádat rodiče či svědky..
14. kvě 2009 v 09:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 babydoom taky si myslím...hlavně nevím, kam bych to dala...no uvidíme, ještě to musím probrat doma emoticon
14. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 tak to jste káply na dobré téma, zrovna jsem nad tím taky tento týden přemýšlela... naštěstí nám řekli, že bude fajn, když týden předem složíme přibližně 50% z předpokládané celkové sumy.
14. kvě 2009 ve 20:51  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 no že, páč jako já už začínám řešit detailyemoticon podotýkám, že nemám ještě kytky a dorty zajištěný emoticon doženu snad v sobotuemoticon
Myslím, že to asi dám na opatrování...nebo se zkusím zeptat, jestli je někde něco uzamykatelného v té restauraci emoticon
15. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 HOLKY PROSIM O POMOCemoticon odpadla mi cukrářka na upečení dortu...kdepak si necháváte péct dort a cca cenově? Můžu poprosit o kontakty??? Budu vám mocinky vděčná, děkujůůůůůůůůů
15. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
 ahojda, zrzu v LTC se hostina platí až druhý den, večer Vám řeknou kolik to přibližně bude a druhý den až si tam pojedete pro zbytky jídla,kytky atd. tak se to zaplatí a s tím dortem ti můžu poradit ty věkoše Triton,když mi písneš mail,tak ti pošlu fotku toho našeho, myslím,že vyšel cca 1500,- (3 patra)
16. kvě 2009 v 18:39  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 zrzulinko : My si nechavame delat dort v male cukrarne u muzea (na rohu, smerem k zastavce u Adalbertina). Presnou cenu nevime, cena podle pouzitych surovin (budem mit kazde patro jine) a mnozstvi marcipanu- predbezna za tripatrak 1500-2000. Maji tam katalog se spoustou fotek, jeden tam je strasne krasnej, ale hodi se bohutel tak pro svatbu v ruzove nebo bordo. Je polevany cokoladkdou, ktera dela takove "krapnicky" na bocich a kaskada bordo a ruzovych ruzi. Kdybychom nemeli uz nakoupenou vyzdobu v oranzove, tak menime barvu svatby emoticon V oranzove by ten dort nebyl tak hezky.
17. kvě 2009 v 10:08  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Holky jste zlaté, děkuju emoticon rozhazuju síťky a určitě se mrknu i na místa dle vašich rad emoticon jak furt člověk chce, aby to bylo fajn a všechno vycházelo, tak koukám, že se může "podělat" kde co emoticon ale což, nenecháme se tím vykolejit, že emoticon mocinky děkuju, písnu jak jsem kde dopadla emoticon
17. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 zrzu: my budeme objednávat dort buď na pospíšilce u flašinetáře nebo na novém hradci u šmídů - všude je to mezi 1000-2000 podle náročnosti.
17. kvě 2009 v 18:41  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 luci já taky zkoušela paní Schmiedovou, ale nedělá v červenciemoticon kámoška od ní měla nádhernej dort, jen bych slintala, ale smůlaemoticon
17. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Hlasim, ze jsem dnes mela posledni predsvatebni zkousku satu, ucesu a liceni. Mozna mi to bude i sluset emoticon)) Zacinam mit nervy, uz zbyva jen ctrnact dni a dneska jak jsem byla na te zkousce, oblecena, nalicena, ucesana, tak uz to bylo takove "opravdove". Licit me nakonec bude p. Benesova st. (teda ona se ted vdala a uz se jmenuje jinak, ale nove jmeno neznam). Zkouska vypadala dobre, ale nepatri mezi nejlevnejsi. A i kdyz jsme si doma z drdolu vyndala "pul kila zeleza", tak to bude potreba jeste asi zvysit, nektere praminky se zacaly docela brzo uvolnovat, holt mam moc vlasu...
Dodelali jsme jmenovky. Mame stylizovane postavicky, neni na nich jmeno, ale maji proste vsazenou fotografii hlavy prislusneho svatebcana. Dalo to par veceru prace, ohybani klop panum a navlekani koralku damam a podobne koninky, ale vypada to docela dobre. Doufam, ze se vsichni poznaji emoticon)
19. kvě 2009 ve 20:56  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jééé tak to budete mít krásný a originální, to je superemoticon holky vám už se to pěkně blíží, to mi v klidu ještě tři měsíceemoticon
já jdu na zkoušku až za měsíc vlasů i šatků a tak..jsem na to taky zvědavá. Budu držet pěsti, ať to vše dopadne jak má a napiš pak emoticon Uvidíš, že pak na finální účes to bude ještě lepší, nalakuje to pořádně a upevní..takže tfuj tfuj tfuj emoticon
20. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 ahoj holky, zrovna včera jsem přemýšlela nad tím, jestli budu nervózní nebo tak...nám se to blíží za 2 měsíce, zatím všechno zvládáme s klidem, máme téměř vše zařízené, chybí mi jen domluvit výslužky a udělat jmenovky...a to nejpodstatnější je, že nemůžeme sehnat oblek...to mě asi teď vadí nejvíc, už jsme si i říkali, že ho necháme ušít, ale nemůžeme najít látku, prý teď moc nechodí, až tak na podzim, což je nám na nic...Kdybyste věděli o nějakým tmavým s proužkem ve velikosti 114..což je prodloužená 56-ka, tak mi prosím dejte vědět...díky
20. kvě 2009 v 10:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 medakote: ty cedulky to je fakt dobrý nápad, my jsme taky chtěli vyrobit nějaký z fotek, ale takový, že by se na nich každý ksichtil, což už máme zčásti podchycený, protože jsme veselá rodina a na každé oslavě nějaký ten ksichtík zachytíme...ale ještě jsme nepřemýšleli jak to zpracovatemoticon)
20. kvě 2009 v 10:29  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby tak já nervozní jsem vždycky, když mám jít něco zařídit, nebo ověřuju, zda to platí a čekám furt, kdo nám naleje vodu do té loďky příprav, ve které plujeme emoticon taky jsme měli problém s oblekem, už jsem to asi psala, ale koupili jsme ho v Praze v Equistu...u krejčové jsme nechali nadoraz popustit kalhoty a sako pro jistotu a je to fajn teď...ve svatebním centru by ho ušili obleka a i za pěkný peníze celkem..nabízeli vzorek látky s jemným proužkem a černej oblek nebo smokingovou látku...mrkněte tam. Kdybychom bejvali nesehnali oblek, tak ho necháváme šít tam..
Jinak já se taky postupně dám do vyrábění jmenovek a menu a takových kravinek emoticon už mám domluvenou kámošku, že dáme u nás vínko a budeme motatemoticon
20. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: v jakým svatebním centru by ušili oblek a víš za kolik cca? My když si koupíme látku, tak nám ušijou sako za cca 2 tis. - 2500 a kalhoty cca za 800Kč
20. kvě 2009 v 16:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tak se po delší odmlce hlásím. S tím oblekem to nikomu nezávidím, to jsou celkem nervičky. Ale my už máme hotové vývazky (koupili jsme je v HK, objevila jsem ta úžasný salon) a rozkošný toaleťák s čtyřlístkem a beruškouemoticon)) Na takové kraviny mě užijeemoticon Máme vyzkoušené koláče svatební a pomalu se začínají šít šatky. Jo a abych nezapomněla, tak máme už hotové oznámení. Jak dopředu budete ta oznámení rozdávat???
20. kvě 2009 v 17:11  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš