Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Uz mame prstynky taky doma! Jak to tady o prstynkach ctu, tak maem o dost ednodussi. Zenich ma vlastne jen uplne hladkej krouzek, zluty lato, a ja to samy, jan vsazeny tri maly zirkonky,v radce, ten prostredni o malicko vetsi. Jsou dost jednoduche, ale u vyberu jsme u nich vzdycky skoncili.... Ale zatim se drzim a divat se nechodim emoticon)
24. dub 2009 v 19:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 medakote: my mame take jednoduche, cisty krouzek s drazkou u prostred, jmena jsou klasika zevnitr vygravirovana. Chtela jsem opravdu decentni, protoze nosim celkem vyrazne doplnky i sperky, tak abych nebyla jak od kolotocu emoticon a bylo vubec poznat, ze je snubni emoticon
24. dub 2009 ve 21:54  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Jééé, holky, tak jak to čtu, jsem asi jediná, která bude mít prstýnky z bílého a červeného zlata. Původně by mě tahle kombinace vůbec nenapadla, ale oni na ruce vypadají úchvatně, ta červená (vipadá jako cihlová) a jde krásně k pleti a hlavně zvýrazní i tu bílou. Zdá se mi totiž, že u některé kombinace bílá žlutá to zaniká...No uvidíme, jsem napnutá jak kšandy, jak to dopadne, máme taky jednoduchý kroužek ke kraji drážku, která uděluje menší část červeného a větší část bílého zlata, navíc já budu mít v drážce cca 8 briliantíků...původně to měli být zirkony, ale přítel se asi zbláznil... emoticon
24. dub 2009 ve 22:24  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
 Ahoj holky, tak to máme za sebou. Vše nakonec klaplo na jedničku, LTC můžu jenom doporučit..vše bylo super, teda kromě stále nefunkčních záchodů, ale i to se vyřešilo, takže paráda emoticon Počasí nám přálo, fotograf byl velkej sympaťák a profík. Dokonce jsme ve svatebních darech vybrali tolik, že pofrčíme do Dominik.rep. emoticon už se těším
26. dub 2009 v 19:07  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 verunkahk: tak to moc gratuluju!!!! to je supr, dáš sem nějaký fotečky, až budeš mít?
27. dub 2009 v 09:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 verunkahk: Gratuluju! Fajn, ze vam vsechno vyslo. A pocasi jste si objednali nadherne emoticon)
27. dub 2009 v 11:17  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
 veru: taky mocinky moc gratuluju...
27. dub 2009 v 11:41  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 veru super,posílám velikou gratulaciemoticon mám radost, že LTC mělo úspěch, o to víc se můžu za necelé tři měsíce těšit na naší svatbičkuemoticon Takže do manželského života přeji spoustu lásky a lásky a láááááááááskyemoticon
A jaké jsou pocity novomanželky? emoticon
A ještě dotaz...s cenou v LTC jste byli taky spokojený?
Babydoom, týý jo přiznám se, že bych chtěla vidět obrázek prstýnkůemoticon určitě budou originální a moc hezké emoticon
27. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: ráda bych sem dala obrázek prsýnků, ale bohužel žádný takový neexistujeemoticon Splácali jsme víc variant do sebe, takže je budu moc ukázat až po svatběemoticon) Jen doufám, že se opravdu povedou, ale jdeme tam ještě na konzultaci před dokončením, tak kdyžtak to ještě necháme upravitemoticon
28. dub 2009 v 11:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 ahojda, všem díky za přání emoticon
zrzu: cena byla řekla bych dobrá...na oběd 45 lidí, od 17 hod dalších 15 lidí, všichni pili, řekla bych docela dost emoticon , grilovali jsme kýtu, studený raut, čokofontána + ovoce....všechno 48 tis.
28. dub 2009 v 18:20  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 veru tak já myslím, že to je cena slušná...taky počítáme nějak takhle...ještě dotaz prosím tě, měli jste limitovaný alkohol? Třeba jen nějaké druhy? My totiž uvažujeme o tom, že nebudeme chtít mít plně otevřený bar...

Moc děkuju za odpovědiemoticon

babydoom tak se těšíme na fotečky po svatběemoticon já si taky furt říkám, že sem dám pár fotešek, ale nějako není čas emoticon
29. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: no já mám zatím fotečky jen dekorace, kterou jsem si doma zkoušela..koupila jsem organzu a zajímalo mě, jak se bude dát řasit, k tomu jsem dala svícínky do kterých jsem nasypala písek a dala čajovou svíčku a kolem jsem z vizelínu vyrobila kytičky a motýlky (teda vystřihala jsem je z vizelínu), sice to zabralo dost času, ale výsledek se mi líbíemoticon
29. dub 2009 v 11:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 tak já taky vše nafocené nemám, lenochod jsememoticon ale nějaké jsou, ale zase není tolik času se s tím mordovat...jo holky tak máme zamluveného na stopro fofografa a za 14 dnů jdu k nové kadeřnici, aby mi zkusila na hlavě vytvořit nějakou náááádheru, tak jsem zvědaváemoticon

Můžu se zeptat...co ty koláčky svatební, máte to nějako zamluvené už?
30. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: koláčky mám zamluvené u paní Salačové z Jiřic už asi měsíc..
ke kadeřnici se objednám až v průběhu května a chtěl jsem se zeptatl jestli jste některá postoupila v pátrání po tom nástřiku opálení...

paní Luňáková z HK plánujem na červenec dovču, ale jsem domluvená, že ji v polovině června zavolám a už by měla vědět, kdy bude a kdy ne...nechce se mi jít nikam do Phy...abych pak před svatbou musela jet jen kvůli nástřiku do Prahy...není něco v pardubkách či blíž HK? Já nic nenašla...
30. dub 2009 v 09:43  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby já vůbec nevím, jeslti je někde něco blížemoticon Kolegyně z rachoty se ptala nehtařky a prý neví..kdybych věděla něco nového, dám echo,ju?

a prosím prosím, můžeš do IP poslat kontakt na tu paní Salačovou? A nějaký návod, jak se k ní dostat z HK? Kujůůů
30. dub 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 jé a nevíte kde by dělali p-shine na nehtíky (v HK), nějak se mi nechce dávat umělý nehtíky a raději bych vyblejskala a nalakovala ty svý, navíc jednou za život bych si dopřála ten luxus, že by za mě někdo toto vytvořilemoticon
30. dub 2009 v 11:40  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby já mám gelovky...ale v skoro v každém nehtovém studiu ti to udělají..já to nikdy neměla a nevím jak dlouho ta paráda vydrží, ale pokud nechceš umělé drápky, tak tohle je fajné emoticon
30. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Je, holky, jak se tu bavite o nehtikach- ja o tom nic nevim, co je to p-shine? Mam nehty kvuli praci uplne nakratko a nenalakovane. A umele si rozhodne nechci nechat davat, stejne bych je hned po svatbe musela dat dolu... Premyslim jestli se da neco udelat i z uplne kratkych.... Premyslela jsem, ze si je jenom trosku nalestim- mam na to takovej "smirkl"a lakovat je nebudu vubec.
1. kvě 2009 v 18:11  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 zrzu:alkohol jsme měli taky omezený(2 druhy berenzenů, zelená, oba fernety, amundsen, meruňka,gin) + tam bylo asi 30 panáků whisky, víno bílé a červené, pivo.
1. kvě 2009 v 19:51  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
 verunkahk: gratuluji moc, jsem ráda, že se to vyvedlo emoticon !
Jinak já si budu nehty dělat sama, protože si je dělám sama, dělám si gelovky, aktuálně tedy růžové, ale vidím to na klasiku bílou. No sehnala jsem holky konečně botky, tak jsem ráda.
2. kvě 2009 ve 21:39  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 veru kujůůůůemoticon no jsem ti holka na to zvědavá, jak to dopadneemoticon a jak užíváte novomanželskýho života? emoticon a co dovča, plánujete?
petrus týýý jo jsi šikulka, že to zvládáš sama emoticon
Jinak kamarádky, já byla v so v Praze a boty nemámemoticon nikde se mi nic nelíbilo, já snad půjdu bosáááá!!!!!!
4. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 medakote: p-shine je vyleštění nehtů nějakým včelým voskem či co, podporuje to kvalitu nehtů, když se někomu třepí nebo růst nehtů - já ani jedno nepotřebuju, ale chci je vyblejskat a nalakovat...emoticon
4. kvě 2009 v 09:34  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tak vzhledem k tomu, že nosím gelovky, tak tomu tak bude i na svatbě.
Zrzu: prstýnky jsou nádherné, i na rukách, ale než jsem je stihla vyfotit, tak jsme je odvezli budoucímu švagrovi, ať se má o co staratemoticon Nevěřila bych tomu, ale normálně, když otvíral krabičku, tak se mu klepala ruka....Tak si jen říkám, jak vyděšení budeme myemoticon Jinak už máme skoro htové oznámení...paní nám jej vyrábí z ručního papíru a jka jsem koukala na ceny, tak levnější, než klasicky tištěné a vypadá prozatím moc krásně emoticon
4. kvě 2009 ve 12:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 slun týýýý joemoticon tý jo holky ono se to tááák blížíemoticon
Jinak děkuji za rady babydoom ohledně koláčkůemoticon už jsem volala a objednáno 4 kg a nějaké ty rohové, ňam se těšímemoticon
slun my si říkali, že ty prstýnky asi taky dáme na hlídání, páč já jsem hrozná furt bych se na ně chodila koukat
emoticon
4. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: jsem ráda, že máš koláčky zamluvené, já se na ně taky moc těšímemoticon
slunicko7: kde si prosím necháváte vyrobit ty oznámení? My máme vlastní návrh a hledáme kde je dáme vytisknout a taky bychom rádi našli nějaký hezký papír, aby na něm byla vidět nějaká strukutura...
4. kvě 2009 ve 14:16  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 teď ještě, aby to bylo jedléemoticon no jsem na to zvědavá,..
babydoom, hele a krabičky jsi prosím na ty koláčky kupovala v HK nebo přes net? Nějako totiž důmám nad tím, zda by se vyplatilo objednat přes net i s krabičkama na výslužky..jsme to tu už tuším řešily...kujůůůůů
4. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: já budu dávat koláčky do takových průhledných sáčků s mirtou a mašličkou a ty koupím v papíráku na benešovce, jinak krabičky na výslužku stále řeším, nejlevnější jsem sehnala přes net asi za 6,75Kč..ale v praze, jen už nevím ty rozměry..musím to ještě promyslet, nejradši bych se na celou výslužku vykašlala..emoticon)
4. kvě 2009 v 15:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 mi mluvíš z duše normálně..když si představím, že bych chtěla dát každému páru výslužku, tak je to pěkně mastné emoticon jenže zase bez výslužek nevím nevímemoticon my dycky všude dostali, tak je mi to hloupé, ale ty ceny jsou brutus jako
4. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 No právě, my taky dostali výslužku, ale třeba sestřenka žádnou nedávala...měla snad 60 hostů..emoticon
4. kvě 2009 v 16:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 no 60 výslužek by mě taky trefiloemoticon budeme to dávat do páru dycky...většinou stejně všechny zveme v páru, tak ať se pak o to doma porvou emoticon
normálně, paní na koláčky už skoro měla plno na ten náš termín...mě vyděsila normálně,ale v poho, 4 kg prý ještě udělá..to stejně musí být na budku to matlat emoticon
5. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš