Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: jééé, tak to jsme stejně praštěné, protože já včera s přítelem rozebírala, jestli to nevadí, že se na ně budu chodit pořád koukat a jestli nevadí, když si je budu chtít zkoušet, protože určitě rychle zapomenu, jak moc jsou hezký a bude mě to pořád lákat..

Hele holky, můžou se prstýnky ukázat před svatbou třeba rodičům? Nebo se na to váže nějaká pověra. Mě právě jako straší v hlavě a myslím si, že by se neměli ukazovat...teda aniž bych si to někde přečetla nebo tak, prostě mě napadlo, že by se asi ukazovat neměli, ale nevím jestli je to na něčem založené...
21. dub 2009 ve 12:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 baby, my je ukázali rodičům, chtěli jsme se pochlubit...o žádné pověře k prstýnkům nevím, ale třeba se najde..pro nás už je v tomto směru pozdě ale emoticon
jojo baby já jsem psycho, i na bižu furt lezu koukat emoticon

Jinak jsem se kočky chtěla zeptat, zda budete zařizovat kameramana...nebo jestli vám to bude točit někdo z rodiny..páč já viděla videa třeba z oslav nebo narozenin a většinou to bylo takový roztřesený...tak přemýšlíme, jestli tu svatbu a tak nenechat natočit od nějakých profíků... emoticon
21. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 viděla jsem videa od profíků a něco se povedlo,ale my profi kameru zařizovat nebudeme, pro nás jsou víc fotky, ale jinak kameru mít budeme, necháme točit někoho z příbuznýchemoticon
21. dub 2009 ve 12:30  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
Registrovala se 1. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
Registrovala se 1. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové

21. dub 2009 ve 13:01  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 bobruvko ahojky, téééda ty jsi se tady ale dlouho neukázalaemoticon

tak to je fajné, že už to máte takhle zařízený, až skoro závidím, nás toho čeká ještě hodně...ale alespoň se člověk nenudíemoticon
No a když už jsi nám to vše "práskla" tak já se tě zeptám na kosmetičku..jako já v životě nebyla, i malovat se jsem zvyklá sama, ale i tak bych chtěla, aby mě zkusil namalovat někdo, kdo tomu rozumí a kdo by uměl poraditemoticon takže máš nějaký tip?emoticon
21. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové

21. dub 2009 ve 14:16  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 bobruvka: tak to úplně koukám jak už jsi zařízená...to je parádička...

Já teď volala do tiskárny, jestli nám vytisknou náš návrh a dobrý, prý nebude problém, ale stejnak musíme občíhnout jaký mají papír - jestli se nám to vůbec bude líbit a podobně, jinak cena by vycházela celkem slušně myslím...přání výjde cca na 12 Kč/ks. Ale zatím nebudu jásat, uvidíme, až se tam zastavíme.

Co se týká dortíků, tak já ani nijak náročná nejsem, budeme mít 2 dorty od známých a jak budou vypadat netušímemoticon Nějak nejsem na sladký a stejnak se to rozřeže a sní...emoticon I když nějaký hodně ovocný je lepší než krémový...aspoň na létoemoticon
21. dub 2009 v 15:16  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
 babydoom: no zařízená, ono to šlo tak nějak ráz na rázemoticon. No neboj, taky se sama divimemoticon. Já koukala na oznámení na netu a shodli jsme se s přítelem na 100%. Do ničeho ho nenutim, ani mu neříkám, co by se líbilo mně, prostě mu to celý ukážu a zeptám se ho, co by se líbilo jemu. No a až potom mu řeknu, co by se líbilo mně. Protože taky chci, aby si k tomu řekl svoje. Přece jen je to svatba nás obou a nechci. Ale musim říct, že mě dycky dostane tim, že se tak shodneme. Až si fakt kolikrát, říkám, že to ani není možný, aby dva lidi měli takhle stejný názory, nebo stejnej vkusemoticon. Tak ti přeju, aby se vám ten papír líbil a abyste si tam to oznámení zamluvili, a mohli si odškrtnout další věcemoticon. Co se týká těch dortů, tak taky nejsem náročná. To jsem nechtěla, aby to tak vyzněloemoticon. Jen prostě oba nechceme nějaký krémový, vzhledem k tomu, že bude teplo. Teda aspoň doufámemoticon. Takže když ne krémovej, tak ovocnejemoticon. Ke kafíčku, to si každej rád dá (teda aspoň kafaři) a co se týká nekafařů, tak ty si taky kousíček určitě dajíemoticon. I když se tam bude rožnit masíčko, tak kouskem dorta určitě nepohrdnouemoticon. Ale nutit jim to nebuduemoticon). A to já zase na sladký jsememoticon. Jojo, sladký to já můžuemoticon. Chceme mít taky jen 2, jen na 2 tácech nad sebouemoticon. A jelikož není nikdo, kdo by nám ho udělal, tak musíme shánět jinde no. Ještě tam dokoupíme pár minizákusků a konecemoticon. Přece jen, maso je maso a ty ostatní dobroty taky nemůžou zůstat nedotčenyemoticon). Teď si tu přijdu jak otesánek, ale mně prostě chutná noemoticon. Naši na mě dycky, když k nim přijedeme, tak nikdy nezapomenou pronýst větu když jím "ty řekni nám, kam to dáváš"emoticon)). Njn, já za to nemůžu, že mi chutnáemoticon. Jinak dneska jsem byla ve městě mrknout na tu podprdu, a zatim nic:(. Ještě zkusim zajet do Futura, snad tam něco najdu....
21. dub 2009 ve 20:54  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 bobruvko, to je v klidu, na tu kosmeticku nejako nespecham,ale jsi hodna, tak az ji otestujes a budes spokojena, tak dej echo juemoticon kujůůůůůůemoticon jinak pradlo spodni maj celkem fesny v New Yorkeru ve Futuru, ale mozna bych zkusila objednat neco pres net..libi si mi docela pradlo od www tecka emanuela tecka cz. Maji tam toho hafo, korzeto podprdy i gelove, docela bych si i cece vybralaemoticon tak na to zkus prknoutemoticon
jinak mi máme oznámka taky z netu, je to levnější jak přes salon a docela si myslím, že jsme vybrali fešnéemoticon dnes nebo zítra má přijít náhled a do dalších 5 dnů zbytek, tak jsem zvědaváemoticon
22. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: ahojemoticon...neboj sa nic, slíbila jsem ti to, že když budu spokojená, dám ti hned kontaktemoticon. Jinak kukuju za tipa na ty www stránky na tu podprdu. I když zrovna podprdu se bojim objednávat přes net:( Že mi to nebude sedět:(. Tohle radši bez vyzkoušení nekupuju...A do toho Futura se chystám, takže taky kukujuemoticon. Jinak na to oznámení se těšim jak malá holkaemoticon. Náhled se nám moc líbil, ale přeci jen, na živo je na živoemoticon)....
22. dub 2009 v 10:50  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 bobruvka: jééé, já vůbec nemyslela, že jsi náročná na dortíky, to jsem nechtěla, aby to tak vyznělo...já jen, že já třeba nehodlám dát za dort třeba 2 tis. jen kvůli tomu, že bude celý marcipánový, to radši rozkrojím nějaký normálníemoticon
jo a k tomu jídlu, já taky jím jak zjednaná a naši ze mě vždycky nemůžou, když viděj, že pořídím třeba i 7 či 8 knedlíků ke svíčkové...apod. taky vždycky říkají, kdyby tě viděl někdo známý, tak neuvěří co se do tebe vejdeemoticon) Ale je to jednou za čas, prostě když je chuťemoticon

Jinak co se týká podprsenek, tak já kupovala ve vesně v podloubí na velkým náměstí, ale ne k příležitosti svatby, to je pravda, ale já mám problém na sebe něco sehnat, a tam se mi zadařilo už asi 3xemoticon Pak je ještě jedna speciálka na slezským, takový malý krámek jen se spodním prádlem... držím palce!
22. dub 2009 v 10:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
 babydoom: taky achojemoticon...neboj, nijak se mě to nedotklo a následky to nezanecháemoticon) Já taky rozkrojím radši normální, ovocnýemoticon))). Hmm, taky pěknej jedlík, chichiemoticon. Ale co, na světě jsme jen jednou, nebo neemoticon? Furt říkám, že tohle na svatbu fakt neřeším, že hlavně že mám šaty vzadu na zavazování, tak aby se mi tam vešel přídavek knedlíčku nebo dortíčku, kejtičky a tak, tak hlavně aby šly bez problémů povolitemoticon). Abych se jen nemusela koukat, jaxe ostatní živíemoticon))..A taky moc moc moc kukuju za tipy na tu podprdu! Cholky, jste zlatíčka!....
22. dub 2009 v 10:56  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Já mám takový dojem, že z jídla ne svatbě toho moc mít nebudu, budu vystresnutá a to do sebe nemůžu nic dostat...tak se nechám překvapitemoticon
22. dub 2009 ve 12:10  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky, tak vám příjde, že když se kouknete na tyhle stránky do bazaru, že chtěj všichni budoucí nevěsty oškubat? Já nechápu,jak může být všechno tak drahé, vždyť nabízejí věci, které se dají koupit v obchodě mnohem levnějc?! Navíc, pokud už někdo prodává věci ze své svatby, tak by to mělo být levnější než se dá pořídit v obchodě ne? Já jsem z toho fakt nasr...! Mě přijde, že na svatbě chce každej jen vydělat...
22. dub 2009 ve 14:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky, řešíte nějak židle v restauračce, budete si pořizovat potahy?? Já nechápu, proč restaurace, které pořádají svatby jak na běžícím páse ty potahy nekoupí a pak je třeba nepronajímají za babku..dyk by se jim to milionkrát vrátilo ne? A kdo by nechtěl mít krásně bílé židle? Co jsem tak viděla, tak nabízejí půjčení těhle potahů za min. 40Kč / židli, což mě přijde fakt darda... Jak to budete řešit vy?
22. dub 2009 ve 14:08  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tady se to rozjeloemoticon
Zrzulinko, jsem ráda, že jste sehnali oblek, dokonce jste jej sehnali ve stejném obchodě jako myemoticon
My už máme koupenou i košili a kravatu. Sice nastávající tchyně zuří, že jse s krátkým rukávem, ale co, v létě bude beztak teplo...a budoucí ženich nemá rád dlouhé rukávyemoticon
Jo a kolik holky necháváte tak dělat oznámení? My jich budeme mít asi 60 a to mě přijde hrozně moc, ale tchyně bude dávat oznámení počínaje obecním doktorem přes poštu až na obec, takže prostě tam jich padne... a jedno stojí 25,-. To mi taky nepřijde zrovna zadarmiko.
Babydoom, s těma židlema to neřeším, když jsme tam byli, tak vypadaly celkem dobře. A navíc, myslím, že to není na svatbě to nejpodstatnější;)
22. dub 2009 v 16:26  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj kočeny, zdravím vás po delší odmlce. Koukám, že se to tady pořááádně rozjelo, což je teda super emoticon vy jste všichni už tak daleko emoticon my ještě teda oblek pro ženicha nemáme, ale chystáme. Já nemám ještě rozmyšlené, do jaké barvy to uděláme, chtěla jsem červenou, ale přemýšlím nad růžovou.. opravdu nevím emoticon Nemáme ještě oznámení, něják se nemůžeme dohodnout, odkud máte oznámení? Chtěla bych něco origoš. emoticon
22. dub 2009 v 17:23  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
 Ahoj¨holky,tak já už to mám v pátek a začínaj se objevovat problémy...věci, který jsem myslela, že jsou samozřejmý se najednou komplikujou, ale už mi to začíná být celkem jedno emoticon V pondělí mi volala kadeřnice, že je nemocná a nemůže mě učesat..takže jsem obvolala asi 15 kadceřnic-ta poslední se nade mnou smilovala (to už mi ale bylo do breku emoticon ).Takže mě učeše, ale bez zkoušky, tak jsem na to zvědavá. Místo oranžovejch kal budu mít žlutý...hlavně, že podle kytky byla sladěná celá svatba.....tak doufám, že seženem aspon žlutou kravatu. Tak vám přeju at se Vám to vyvede bez komplikací, protože tohle je fakt na zbláznění emoticon
22. dub 2009 v 17:39  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
 Ahoj verunko, nenech si hlavně zkazit svůj velký den emoticon i když tohle nedodá zrovna na náladě, co? emoticon Zkoušela jsi kadeřnictví IREN v Malšovicích? Věřím, že to budeš mít krásné emoticon
22. dub 2009 v 18:03  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
 verunkahk: držim mocinky moc palečky a přeju hodně štěstíčka... hlavně si to nenech ničím a nikým zkazit emoticon

zrzulinka: v pátek a sobotu je svatební veletrh v Letňanech. Není to nic velkého byla jsem tam minulý rok a nic moc až na prstýnky a bižu. Stejně jsme chtěli zajet za známýma, tak toho využijeme, objednáme konečně ty prstýnky a já snad seženu něco na krček. Cestou projdeme pár krámků s oblekama.
22. dub 2009 ve 20:28  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 petruska_hk: my máme oznámko ze svatebníoznámení tečka cézet, ale nedokážu říct, jak moc to tam mají originálníemoticon je to spíš jako všude jinde, ale jsem s nima opravdu spokojená, byli moc milí a vstřícní. Rádi ti zašlou i 3 vzorečky. Myslím si, že ale tohle všechno najdeš i jinde emoticon
22. dub 2009 ve 20:30  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Týý jo zírám, jak je tu naklábosínoemoticon superemoticon
Verunko, já se ti nedivím, že tě to nadzvedlo, ale ty si tu svatbičku nesmíš nechat nikým a ničím pokazit (to se mi to kecá coemoticon) určitě to budete mít moc hezké, tak tě nějaká kadeřnice nepos.. ne? Nějaký fajný účes zvládne, jen se neboj, hm? Těšíme se na fotečky, ať můžeme obdivovat emoticon (Kdyby jsi chtěla zkusit ještě jinou kadeřnici, tak na Masarykáči vedle ManPoweru je kadeřnictví La Femme, je tam kadeřnica, co k ní chodím na melíry, je fajn a jmenuje se Kubečková, kdyby jsi chtěla číslo, písni a pošlu, ju?)

luci v Letňanech, ju? No já to zkusím nadhodit doma, už jednou se mnou na veletrhu byl, tak jsem zvědavá, jestli by jel ještě jednouemoticon bych potřebovala botí.. emoticon

petruska, my máme oznámko z kyoprint.cz náhledy posílají fajné na mejl, ještě jsem zvědavá co přijde poštou, ale ceny jsou proti salonu výborný skoro na každejch stránkách, páč přesně jedno oznámko, co se mi líbilo ve svatebním centru a chtěli za něj přes pade jsem našla na netu za necelých 30 Kč...

sluníčko, hele a neříkala jsi mi to ty, že mají obleky velký tam? Já totiž jak jsme byli v té Fashion areně, tak mi byl ten název povědomej právěemoticon síla ale sehnat to fakt..jsme chodili od obchodu k obchodu jak socky a všude jen kroutili hlavou, že oni jako nemajemoticon fakt jsem z toho byla už unavená, páč jsme obchodů prochodili mraky, ale jsem ráda, že se to takhle povedlo a že to je necháme o ty dva cm popustit a bude fajnemoticon

babydoom, na jasně, že je to předražený...v bazárku jsou občas pěkný věci a občas má i někdo rozum a dá to za dobrou cenu, když je to použité, ale to je většinou hned rozebrané (takhle jsem tu chtěla koupit závojíkemoticon a nebyl už,bééééemoticon
ale to maj předražený většinou i salony a květinářství a vůbec všechno..dneska jsem měla v rachotě klientku a ta mi říkala, že se vdává za měsíc a že má známou v nějakým floristickým obchodě a že má domluvenou cenu z velkoobchodu a že jí jedna kala vyjde na 7,-- jsem nestíhala v obchodě je chtějí za 75,-- brutus, jsem nestíhala jak jsem čuměla jak péro..bych taky potřebovala nějakou známou takovouemoticon emoticon
23. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 verunkahk: držím palce, ať i přes tyhle komplikace všechno dobře vyjde!!

Moje sestřenka, když měla svatbu, tak včas zarezervovala restauraci a hodně ubytování a 14 dní před hostinou jí volali, že tolik míst na ubytování mít nebudou a kdesi cosi, tak se naštvala a musela měnit celou hostinu, protože měla všechno hodně z daleka a nešlo na poslední chvíli někam každýho rozstrkat.. taky hrůza!
23. dub 2009 ve 12:24  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 no ono to jsou asi zákony schválnosti...známé ze školy co se loni vdávala zas odřekla kapela..fakt jako se začnu snad bát ještě víc, páč jako nic nemám na smlouvu, většinou to nikdo na smlouvy tyhle věci nechce...ani fotograf, ani restaurace...to bude požer, až se to pos....ale budeme věřit, že to bude ok, no ne emoticon
23. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 zrzu: nechci tě moc zklamat, ale minulý rok jsem na tom veletrhu neviděla ani jedny botky. Přišlo mi to, že je to spíš veletrh kosmetiky spojený s malinkým svatebním veletrhem.
23. dub 2009 ve 20:52  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
 Holky děkuji za typy, mrknu na to. No boty taky nemám... chtěla jsem do špičky, jenže když máme svatbu 29.srpna, tak to bude asi teplo a bude to chtít nějáké otevřené botky asi emoticon ´mrzí mě, že jsem nestihla v Pardubkách ten veletrh.
24. dub 2009 v 09:28  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Ahoj holčiny, hlavně se nenervujteemoticon Nic za to nestojí;)
A co se týče botek, tak ty jsem si sehnala v Salamandru...říkala jsem si, že když v nich budu celý den, tak ať si v nich nezkazím nohu, protože boty s podpatkama nedělá každá firma na celodenní nošení:( Už to mám ozkoušené emoticon
Petruska_hk, klidně si pořiď se špičkou, já je mám také se špičkou, ale s volnou patou a svatbu máme taky v srpnu emoticon Ono, když je to pravá kůže, tak to noze nic neuděláemoticon
Do Letňan jdeme taky, ael to jen proto, že si tam djeme vyzvednout prstýnky od Retofy....emoticon
24. dub 2009 v 11:37  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 luci, tak my na ten veletrh nepojedemeemoticon na botí se do Práglu pojedu podívat a hledat s kámošku asi příští víkend a tento pomažem do svatebního centra zařídit ušití košile na míru, páč jako fakt nikde nic nemajemoticon tak jsem zvědavá..tak omrknu, tu organzu a ty mašličky..(jo a zjistila jsem, že kamarád má rodiče, ty mají zahradu a tam je keř myrty, hehe tak se s nima chci domluvit, jeslti jim to můžu pak přijít trošku oškubatemoticon
slun jéé vy budete mít od Retofy? Taky jsme měli od nich vybrané..krásné takový jak mají kamínky po celém obvodu prstýnku pro mě a hladký pro něho..určo víš, který myslímemoticon nakonec jsme ale objevili Lukáše Rýdla a domluvili se s ním na jinýchemoticon tak držím pěsti, ať se líbí, dej pak echo, jak jsi spokojená, ju?
emoticon
24. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Zrzulinko, tak hlavně o víkendu dobře pořiďte tu košili. My jsme to vyřešili krátkým rukávem emoticon
Ty prstýnky jsme už měli doma, ale skoromanžílkovi byl jeho malý, zkoušel si jej asi v únory a teď v teple mu prsty nabobtnaly, jinak si to nedovedu představit emoticon Nicméně nám prstýnek předělali, tak doufám, že bude super. Můj už doma je. Vím jaké myslíš, a ty jsou moc hezké. My jsme si od nich vybrali ten model 16/L, je s takovýma kamínka do čtverce vsazenýmaemoticon A jaké máte od Lukáše Rýdla? Ten dělá taky moc pěknéemoticon
24. dub 2009 v 15:08  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 slun děkuju, jsem zvědavá..jestli budou mít blbou látku, tak bychom asi taky šli do krátké košile, ale líbí se nám, jak ta košile vykukuje ze saka s těma manžetovejma knoflíčkama, tak prostě to ušít musí emoticon
Jinak jsem mu říkala, jestli kdyby bylo vedro, jestli nechce košulu ještě s krátkým rukávem na převlečení, ale je stateční a prý to vydrží, tak jsem zvědavá emoticon
My máme prstýnky kombinace bílé/žluté zlato, s rytinou..já mám v bílé části zlata 10 maličkých briliantíků (jsou nááádherný a na sluníčku jak se krásně třpytějemoticon) jinak jsme prstýnky nechávali pro Toma ještě o 1 mm rozšířit, má velké tlapky, tak aby každá která by mi ho chtěla zkusit vzít viděla, že je to ženáč emoticon
Jo a koukala jsem na ty 16L a prstýnek je krásný, jemný, decentní, fakt mocemoticon na tlapkách vám bude určo moc moc slušet. Jo a manžílek bude mít taky s kamínkama?
24. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš