Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 slun jééé tak se domluvíme a když nás baba vezme takhle večír, tak by to bylo superemoticon
Hele a říkala, jestli to bude barvit nějak nebo tak? A o kolik odstínů to opaluje? Abychom nebyly negřice emoticon jinak tě ale vyhlašuji za Colomba dne emoticon
16. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 holky, já si načetla o tom opalování a je to supr, sice to vydrží jen 5 - 7 dní, ale to je fuk, hlavní je efekt na tu svatbu.

Už jsem paní psala mail, jestli by šlo udělat objednávku i na víkendemoticon Jinak do HK jezdím každý pátek, páč tam máme byt, ale přes týden jsme v Praze, je to na bednu, ale HK je prostě nášemoticon Takže ta sedmá je hraniční...emoticon
16. dub 2009 v 16:07  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 ta metoda se jmenuje SUN FX
16. dub 2009 v 16:09  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 jedna nevěstinka v historii byla také na tom nástřiku u paní Luňákové a byla moc spokojená, takže já to taky prubnuemoticon
16. dub 2009 v 16:32  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jůůůůůů já se už těšímemoticon emoticon
16. dub 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
 Tak to je super, že jsi tam napsala, tak pak dej vědět jestli bere i o vikendu a ja to pak zkusim takyemoticon))))
Děkuji za cenu Colomba dneemoticon Vážím si toho, zase ráda něco najdu emoticon
16. dub 2009 v 16:51  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Juuu, tady se to nejak rozjelo, co jsem tu nebyla emoticon)
Krabicky na vyslzky, pokud shanite klasicke dortove, tak dvacitkove maji nejlevnejsi v papirnictvi na rohu u (Prazskyho?) mostu -ten s tema kulatejma rotundama. My budem do vysluzek davat co zbyde. Zatim to vypada, ze sladkeho bude hodne, tak asi budou emoticon) Chystat se budou postupne jak budou lidi odjizdet, asi na to dohlidne jedna z maminek.
Dneska jsem byli objednat kytky, zaplatili jsme uz i zalohu. Pocitam, ze to bude 2500-3000, za kytku, ctyri maly kytky, kytku na auto, korsaz a kvetinovej polstarek na prstynky.
Prstynky budou pristi tyden, predbezna cena je osm tisic...
Dekorace- organzu, vlizelin, tyl na auta, masle na auta a vyvazky jsem objednavalaze svatebnich dekoraci (s pomlckou). Zasilka dosla v pohode, pani se jesete po telefonu domluvila na podrobnostech, protoze jsem chtela vic tylu nez meli zrovna skladem. A cenove to vyslo docela dobre masle asi nejlevneji co sem kde vydela. Vyvazky budu vyrybet svepomoci - babydooom- taky mame oranzovou svatbu, tak budou bilooranzove, taky takove, jak pises, akorat nebudu nasivat perlicky, ale misto toho mam rovnou spendlik s perletovou hlavickou. Nekde jsem taky videla takovy pruhledny kaminky, jak asi hledas, bohuzel, hlava derava... Jestli vzpomenu, dam vedet. My jsme koupili nejake nepruhledne kaminky a pisek v jednom krame u hypertesca, nejake levne obleceni a byly tam i ruzne jine pitominy, jako tohle....
Auta budeme zdobit vsechny, nevesty a zenicha tylove vecko, nevestin s kytkou, ostatni auta jen bilou masli do vecka.
16. dub 2009 ve 21:13  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Jo, do solarka jsem objednana na pondeli, jdu tam poprve v zivote...
A na svatebku pojedem na Korfu, trosku se rozsoupneme emoticon) zatim jsme jezdili jen pod stane po Cechach. navic nevime, co bude pristi rok, kdyby treba nahodou uz bylo brisko... I kdyz to asi budem muset jeste odlozit emoticon
16. dub 2009 ve 21:19  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamino
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
jamino
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahojky,
holky chci se zeptat nemate nektera zkusenost s Cukrarnou u Flasinetare (je to na Slezkem Predmesti naproti Stavebce)? Jinak koukam ze se vsude jede napne obratky a to je spravne.
17. dub 2009 v 10:10  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 jamino: myslím, že ta cukárna u Flašinetáře je dobrá, párkrát jsme odtamtud měli kuba dort, moc výborný, zákusky nám tam taky chutnají, jen nevím cenově, už si to moc nepamatuju, ale jinak myslím, že jsou dobrý.

medakote: ty dovolený pod stanem znám, je to zážitek a čechy jsou krásný, nejvíc nás zatím uchvátili výhledy v jizerských horách, ubytovaní jsme byli v kempu v Hejšovině, musím říct, že je to nekrásnější příroda, co jsem zatím viděla...a že jsem toho už vidělaemoticon Výstupy jsou tam sice smrtelný, ale ty výýýýhledy, hned bych tam jelaemoticon Ale na svatební cestu to chce něco hogo fogo, souhlasímemoticon Uvidíme, co za penízky nám zbyde a kdyžtak taky vyrazímeemoticon
17. dub 2009 v 10:38  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 holky jinak mi odpověděla paní Luňáková a bohužel o víkendu je salón zavřený...navíc mě paní nepotěšila, protože říkala, že na červenec plánuje dovolenou a tudíž nemůže slíbit, že by ten nástřik na svatbu klapnul...chjooooooooooooooooooooooooo!!

já snad budu muset vyrazit do prahy, sehnala jsem jeden salón, kde měli celé tělo za 390 Kč, což je jen o 10 Kč dražší než v HK a měli pěkně udělané webovky, tak to snad nebude nic strašnýho...uvidíme, ještě hodně zapátrám. Jinak se taky dost bojím, aby to pak na svatbě nepouštělo barvu na šaty...
17. dub 2009 v 10:41  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ahojky holky, zdravím...to se nám to sobotí, coemoticon
jamino, s tou cukrárnou ti povím, že nevím..no to jsi asi nechtěla slyšet, coemoticon ne vážně, jen kamarád přítele říkal, že tam kupujou zákusky a že dobrý...jen ty ceny taky nevím..když by jsi zjistila, tak dej vědět, ju?

babydoom, to je právě to, čeho se taky bojím, že to bude pouštět...já jak se občas natřu tím krémem s trochou samoopalováku, tak když to zopakuju tak 5x za sebou, tak to pak na bílém tričku když se zapotím je vidět, ale jen z té rubové strany..co by to udělala s tou jemnou látkou na šetech ale netušímemoticon jako vyprat to jde určitě, ale asi by to vypadalo dost blbě, kdyby to třeba kolem dekoltu a u podpaží bylo oranžové nebo nahnědlé emoticon
Joo tak to paní teda ani nepotěšila mě teda..ale nevzdáme to, já se budu ptát, páč mi neříkej, že tu v HK nic takovýho není! se mi tomu nechce věřitemoticon
17. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
 jamino: já bydlim kousek od té cukrárny, kupujeme tam zákusky a jsou celkem dobré. Narozeninové dortíky objednáváme jedině tam, jelikož to máme blízko a opravdu si nemůžeme stěžovat. Také už jsem začala přemýšlet, že objednám dort tam, i když jsem to brala jako poslední možnost z mého výběru.
17. dub 2009 ve 12:35  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 nooo holky a co ty cenyemoticon
jinak na víkend držte pěsti, jedeme do Práglu mrknout jestli seženeme oblek na mého dvoumetrového "drobka" emoticon
17. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zajici
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
zajici
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Liberec.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, chtela bych Vas poprosit o radu, shanime nejaky hudebni doprovod k svatebnimu obradu. Obrad mame v Jiraskovych sadech a nechceme poustet hudbu z CD. Neznate nejakyho hudebnika? Predem dekuji!
19. dub 2009 ve 20:25  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 zajici: tak s tím ti bohužel neporadím, ale kdybych se o něčem dozvěděla, tak dám vědět emoticon
19. dub 2009 ve 21:05  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zajici
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
zajici
    Region Hradec Králové
 l.luci: dekuji.
My mame obrad 29. srpna 2009 ve 13h v Jiraskovych sadech! Neni tady nejaka nevesta co ma svatbu pred nama ci po nas?
19. dub 2009 ve 21:15  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 zajici, hele jedna slečna myslím, že je to albi, je to pár stránek zpátky měla obřad v Jiráskových sadech, zkus jí písnout emoticon jinak naši kámoši měli obřad loni přímo na soutoku a tam hudbu neměli..řvaly tam jen kačeny s mláďatama..no nebylo to úplně ono emoticon
20. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zajaci: my máme svatbu v Jiráskáčích 18.červenceemoticon Nad hudbou už jsme taky přemýšleli, hlavně když je to venku, tak je to špatný s aktustikou, zatím jsme nic nevymysleli, máme pár známých, co umějí na různý nástroje, tak ještě nevíme, třeba něco domluvíme od nich...ale až se nějak rozhodneme, písnu sem
20. dub 2009 v 09:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zajici
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
zajici
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: jsi moc hodna dekuji. O Albi vim a myslim ze meli hudbu z CD. J. sady jsou super,ale tech veci co clovek musi vyresit, ach jo emoticon

babydoom: ja mam taky kamose co hraji na hudebni nastroje, ale nejak se na nas vyprdli.....pry se stydi a nechteji nam to pokazit. Jem zvedava jak to vyresime,hudba z CD mi neprijde nejlepsi - ale to spis proto, ze nevim kdo by nam to tam obsluhoval emoticon A jak to mate s vyzdobou v sadech? Budete to nejak resit? Ja bud sezenu nejakeho kamarada co by nam tam dopravil stolek atd. a nebo se zkusim domluvit ve svatebnim a kvetinovem centru co by chteli za vyzdobu. Mam totiz od nich saty i kytku,tak by to snad nemel byt problem!
20. dub 2009 ve 20:15  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 mám doma šatičkyyyyy.... jsem šťastná jak blecha, přišly naprosto nečekaně a jsou dokonalé. Kazí je jen moje šílená postava emoticon Foto v albíčku, tak čekám komentáře a nešetřete mě, chci pravdu a né nějaké chlácholení emoticon
20. dub 2009 ve 20:29  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 l.luci, myslim, ze saticky jsou naprosto bezva !!!
20. dub 2009 ve 22:02  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 akorát mi jsou trošku větší přes prsa a přes bříško, je potřeba je malinko zúžit, ale jinak jsou úžasné. Na Asapa nedám dopustit emoticon
20. dub 2009 ve 22:04  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Lucíí ty šatečky mají krásný ten zalomený vršek, jsou super a zúžit by trošku chtěly, aby seděly tak jak mají. Budeš v nich jak princezna, uvidíš emoticon
jinak dámy, my máme konečně ten oblek! Byli jsme s Tomem v Práglu a prošli tolik obchodů, že i jako babu mě to nebaviloemoticon no ale na drahého oblek máme, což je fakt umění sehnat, ale botičky pro mě neemoticon nikde nemůžu sehnat, holky já půjdu asi bosá emoticon
21. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 zrzu: já taky nikde nemůžu sehnat botky, které by se mi líbily, ale byly by i praktické na nižším podpatku nebo klínku. O víkendu také jedeme do Prahy: za 1. na svatební veletrh pro prstýnky a něco na krk, za 2. pro oblek
21. dub 2009 v 09:12  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 l.luci: tééééda, to je nevěstinka, ty šaty máš moc krásný, moc se mi líbí, jak je vyřešený vršek a pas, to je paráda, no a samo, celý šaty nazdobený jsou krásný!! Hele a vůbec neřeš postavu, každá jsme nějaká a náhodou si myslím, že jsi zvolila moc hezký střih šatů, že ti krásně zdůrazní prsa a hezky máš vyšněrovaný pas, takže paráda!!

Já mám šatičky zamluvený, ale hodím je sem až po svatbě, vše podléhá totiž maximálnímu utajeníemoticon) Jsem prdlá, ale je to tak, viděla je jen mamka a kámoška a tatík z fotky, ale to není takový jako naživo...pro všechny ostatní je to tajemství a ani můj drahý netuší jak budou vypadat, řekla jsem jen, že jsou šampáňoemoticon)

zrzulinka: kde jste pořídili oblek? my se chystáme do Polska, prý se tam nechají pořídit obleky i s vestou za 2 tis... ale teda taky záleží, aby byly hezký, pokud ne, tak budeme taky bloudit po Praze. My už totiž Prahu prochodili po Vánocích, slevy byly šílený, ale s velikostí jsme nepochodili....dej prosím tip a písni pokud ti to neva, za kolik jste ho pořídili, díky!

Jo jinak botky mám přímo ze salónu, dají se tam objednat, takže jsem chytla i barvu k šatům, tak paráda, to naštěstí řešit nemusím, ale je fakt, že mám vyšší podpatek než bych chtěla, ale to kvůli šatům, tak snad v tom vydržím, když ne, budu tančit nabosoemoticon
21. dub 2009 v 10:04  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zajici: jsi šikulka, že jsi stačila vše ohledně jiráskáčů zařídit, to je supr, je fakt, že lidi jsou většinou na těch úřadech milý, jak se jedná o svatbuemoticon A ta čekací lhůta je děsná, ale paní mi říkala, že mají spoustu žádostí a tak asi upřednostňují dle data akce a ne dle data podáníemoticon

Výzdobu budeme řešit tak, že kyti, co příjdou na hostinu využijeme v sadech a bude to. My totiž neplánujeme využít altán, kdyby ale pršelo, tak v něm skončíme a to by pak nějakou přízdobu fakt chtělo, ale myslím, že naše známá, která aranžuje by mi s tím pomohla. Každopádně taky teď hodně přemýšlíme koho zneužijeme, aby to tam nazdobil - sestavil stůl, dal ubrus a na stromy mašle atd. Chtěla bych tam i kobereček - kvůli šatům, aby se nezašpinili od trávy atd.... snad někoho uškemrám....

Jinak s tou hudbou je to děs, pokud budeš mít živé muzikanty/a, tak je blbý, že třeba nebude moc slyšet, pokud budeš mít cd, budeš mít i bedny, tak to vynikne v přírodě asi líp, nevím no, těžko raditemoticon Ale klidně když budeš mít volno 18.7., tak se na nás přijď podívat, ať třeba vidíš čeho se vyvarovatemoticon)))))))))
21. dub 2009 v 10:10  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 luci, on je zase svatební veletrh? Nekecej a kdy a kde? emoticon my už na jednom byli, ale sháním botíííííííemoticon

baby, no my jeli po obchodech a pak jsme si vzpomněli, že je ve Štěrboholech Fashion arena...je tam dost obchodů a outletové slevičky..no a v obchodě jmenuje se Eguisto mají obleky a i ten můj 207 cm vysoký drobek našel oblek (pravda, necháme o 2 cm popustit kalhoty a sako, krejčová to prý zvládne aby to bylo perfektní) ale našli jsme. Prodavačka byla sice chladná jak psí čumák, ale na tu prdímeemoticon jo a oblek stál 8500 byl zlevněnej asi ze 13 litrů. Je černej s jemným proužkem. No a teď ještě ve svatební centru necháme ušit košili, páč tu fakt jako nikde nemůžeme sehnat, všude mu čouhají ruce a to ta košile má prý podle bontonuemoticon koukat ze saka...jo a taky vestičku chceme emoticon ale tu maj ve svatebním centru taky. (původně nám nabízeli ušití obleku asi za 6000 ale nějak nás neuchvátila ta látka no)
Taky jsem "znásilnili" ikeu a odtáhli kořist emoticon svíčky, ubrousky, mističky a takový ty kravinyemoticon táááákže holky...v pátek máme rande s fotografem (chudák neví co ho s náma čeká bo já se neumím do foťáku tvářit a stydím seemoticon no a v so jdu otravovat květinářku a paní na dort a v neděli jedeme na Kuňku doladit co a jak bude a zacálovat poplatek...ooo ty penízky se tááák kutálíemoticon
21. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: díky za info, my taky byli v té fashion areně a pravda, že se na nás všude tvářili jak na úplný idioty... třeba se tam cestou domu taky zastavíme, uvidímeemoticon

jo a holky, my si zase včera zadali na výrobu prstýnky...dnes jsem celou noc nespala, protože se mi o tom pořád zdálo...dokud nebylo nic domluvené, tak jsem byla v klidu, ale jak už se vyrábí, tak se nemůžu dočkat, až je uvidímemoticon
21. dub 2009 v 10:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 já se na prstýnky taky těšila jak malá a pak to přišlo a já na ně furt chodím koukat a zkoušíme si jeemoticon nejradši bych je už nosilaemoticon jsem přemýšlela, jestli je nemáme dát k rodičům, abych na ně furt nechodila, jsem hrozná emoticon
21. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš