Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 baby, jůůů ty jsi stejně praštěná jako já, taky chci nazdobit všechny auta a lidi kolem říkaj, že je to zbytečný..jako moje a ženicha bude víc a nejhezčejc, ale chci aby byla výzdoba na všech autech emoticon emoticon
Jo to je JOPA, tak to jo, já totiž nejsem rodilej Hradečák, ale přestěhovala jsem se sem, tak to podle názvů neznámemoticon
Máš pravdu, že ve svatebním centru je to předražený...proto jsem byla i v šoku, že ta organza vychází docela solidně..pěkně si tam pro ní poběžím..no a hotové vývazky, jsou taky vtipný..to to radši budu zkoušet sama a zlanařím i kamarádku do toho,páč já jsem na tyhle piplačky střevo emoticon

slun...Kulhánek..to jsou kola ne?

Holky příští týden máme rande s fotografem, má stránky wéwéwé tečka ano ano tečka cézet. Fotky tam běží jako prezentace...
Jen tak pro info, kolik si koštujou vyši fotografové? Náš asi tak kolem 7000 a právě nevím, jestli to je moc, akorát...Páč třeba takovej Vokurek chce přes 10000...
15. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Nene, Kulhánek jsou jak kola, tak hned ten vedlejší vchod, ten patří taktéž jemu, tak tam prodávají nádherné látky a galanterku. Já mám odtamtud látku na šatky (satén + krajku) a vyšlo to cca na 3000,-.
A mají to tam moc pěkné a hlavně krásné věci a rozhodně ne tak předražené jako ve svatebních centrech. Teď jsem si zrovna říkala, že nakoupíme stužky a vývazky budeme sami vázat, než za to tam platit neuvěřitelné peníze.

A co se týče těch fotografů, tak my měli původně domluvené foto s paní Seničovou a ta chtěla cca 10tis., takže pak Volek je nádhera, chce jen okolo osmi tisíc a navíc všude dorazí vlastním autememoticon

Zase si říkám, že ty fotky jsou jediná věc, co člověk bude mít na očích a bude se na ně dívat celý život, tak ať jsou opravdu pěkné. Jo a ještě jsem si byla zamlvuit kytku...ale řeknu Vám, takovou mrňavou relativně jsem si vybrala a říkali že aspoň tisícovku. Kdyby nevěděli, že jt o na svatbu, tka bude stát jen polovinu:(((
15. dub 2009 v 15:11  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 slun aháááá no tak i tam se zajdu podívatemoticon náhodou nevíš, jestli tam mají i tu organzu?emoticon mi z toho hrábne fakt už...
A kytí si necháváš vázat kde? V Květince U kostela? možná jsi to tady už říkala, ale já jsem hlava děravá...
Jinak s fotkama máš pravdu, je to krom prstýnků to, co zbyde...tak ať se pánové fotografové snaží, že? Jo holky, chci se zeptat..fotograf jde na hostinu asi, že? No a když jde, tak si s sebou nikoho nebere ne, to je jako pracovně...aby nebylo nějaké faux pas...nebo tak emoticon Budete chtít focení už od rána? Mně se totiž moc líběj ty fotky z toho oblíkání a tak, jak to jde pěkně za sebou, takový romantickýemoticon
15. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 No, měli tam organzu...ale to mě nenapadlo, žes ji budu chtít na auto, tak jsem ji ještě nekoupila emoticon Ale sjedu tam příští víkend. Tenhel víkend máme v plánu přítelovy rodiče navštívit a koupit kravatu a košiliemoticon))) No a aby toho nebylo málo, tak začínáme obíhat stavební povolení a těch peněz, co nám teče na svatbu a na stavbu...to je neskutečné...až se mi z toho hlava motá:(

A fotky mě budou stačit jen od oblíkání a předávání kytí...to líčení a česání si vyfotím kdyžtak sama a nebo vůbecemoticon Ono, ať mě zrovna vidí jako labuť a nebo jako ošklivé káčátkoemoticon
15. dub 2009 v 15:29  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 slunicko7: s těmi fotkami máš pravdu, když už, tak už, my teda na cenu taky koukali a nakonec máme za 6 tis. s tím,že v tom nejsou fotky, ale to si pak stejnak vybereme sami a necháme udělat jen pár, protože stejnak budeme chtít albíčko těch nej v různých formátech atd.

myslím, že za kvalitního fotografa se pohybuje cena od 5 tis. s tím, že spíš narazíte na 6 a víc a taky spíš jen za focení bez samotných fotek, který se pak platí navíc.

Jo a s těmi látkami, já už víc jaký myslíš, hned vedle Kulhánka, akorát jsem nevěděla, že s tím má něco společnýho....tak tahle prodejna mě nenapadla, vždycky jsem si myslela, že jsou tam hogo fogo,tak to tam v sobotu vyrazímemoticon
15. dub 2009 v 15:34  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Jééé labuť, to je hezkýemoticon
no musím tam hodit oko, ale asi taky až o víkendu, protože rachotím v rachotě do 5, tak tam při mém štěstí už budou mít zavřínoemoticon jooo ony penízky tečou..my minulej týden zacvakali prstýnky, příští týden určitě něco bude chtít fotograf a toto bude lítat...ani ten oblek ještě nemámeemoticon brrrrr
Jo a co svatební cesta, plánujete?emoticon
15. dub 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 No, když nám zbydou korunky, tak asi jo...ale jinak nevím. Klidně půjdu na svatební cestu do spacáku na pozemek, kde začneme stavětemoticon I to má svoji romantiku. Loni jsme u moře byli a nejsme zrovna typy, které by tam musely být pravidelně každý rokemoticon Ale jestli, tak až v září.

A u Kulhánka jsem si taky myslela, že je jto tam hogo fogo, ale jsou tam normální...a fakt to není nijak drahé. A umí aj poraditemoticon

JO a za prstýnky jsme dali 18 tisíc, a budoucímu manželovi je malý, tak jsme jej do retofy poslali znovu a zvětší mu hoemoticon))) Takový trdloemoticon)) Ael je fakt, že jsme si vybrali hodně silné prstýnky a tím se mu špatně navlíkají a navíc na ně není vůbec zvyklý:( Tak snad už pak budou akorátemoticon Jak říkám, jsou to jen samé starosti:(
15. dub 2009 v 15:40  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 jO a kytky jsem si nechala vázat v Třebechovicích pod Orebem, aby to ženich měl při cestěemoticon Pak s kytkou to má k nám 2 kmemoticon)
15. dub 2009 v 15:43  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Mě říkal fotograf, že to fotí jako reportáž, takže co uvidí a nadchne ho to, to vyfotí, asi začneme od zdobení aut a oblékání, líčení a vlasy si nechám nafotit od někoho z rodiny, máme tam tolik dobrých fotografůemoticon

Jinak my máme jakš takš daný dokupy jaký prstýnky by se nám líbili a necháme si je vyrobit, počítáme s cenou kome 10 tis. aspoň tak nám to přibližně říkali..pak budeme řešit ten oblek, asi nejspíš další víkend, chtěli bychom zajet do Polska a pokud nic, tak obejdeme půjčovny a pokud nic, koupíme tady klasiku z obchodu. Problém je ve velikosti, na půjčení nemají naši velikost s prodlouženými rukávy...tak uvidíme jaká varianta vyhraje, ale v záloze je, že se běžně za plnou cenu ten oblek dá sehnat..tak aspoň něco.

No a takový ty drobnosti jako šperky na sebe a kravatu a košili doladíme v salóně, až bude oblekemoticon

Je to ale ještě hodně zařizování...necháváte si někdo dělat výslužky do krabiček? jako přímo už hotové...? nebo budete v průběhu večera odbíhat a sbírat dorty ze stolu?
15. dub 2009 v 15:43  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky na svatební cestu zatím nevíme jestli vůbec bude. Přítel mi navrhoval jet pod stan či pod širák, tak jsem říkala, že to radši nic. Ne, že bych musela být v hotelu atd. ale k té svatební cestě to chce něco lepšího...jinak na dovči jezdíme i na veřejná tábořiště a koupeme se v potoceemoticon)

Loni jsme byli na Lefkádě, vlastně podruhé u moře, pokud se počítá jeden den v Itálii - tu jsme měli jako poznávačku a k moři se podívali jen na jedno odpoledneemoticon Všude tam jsme byli vlastním autem, ale je to dááálka jako kráva...takže letos pokud něco, tak jedině letecky, třeba na poslední chvíli, protože musím ještě mít rok na to, abych zapoměla na cestu dlouhou 5 tis. kmemoticon)

Jo a kyti budu mít od známé která pracuje v květince ve velkém tescu, ještě jsem tam nebyla, ale snad to bude dobrý, ona je vyučená aranžérkaemoticon
15. dub 2009 v 15:56  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 No jo, když ono to je furt o těch penězích..uvidíme, jak nás zničí svatba a pak se rozhodneme s dovčou....ale chtěla bych alespoň na víkend někamemoticon
jinak já budu zkoušet květinku U kostela a pak jedno květinářství na Slezským, tak jsem zvědavá, jak pořídím...
My prstýnky máme od Rýdla, jsou nádherný máme je od pondělka minulýho furt se na ně chodím koukat, jak maláemoticon
baby my taky furt ten oblek nemáme..ve svatebním centru nás vzorek látky nenadchnul příliš a přítel se nějak nemůže svou výškou nikam vejít noemoticon o víkendu se chystáme do Práglu, tak jsem zvědavá...jinak se žení v dresu faktemoticon Nikde totiž nemaj nic na NORMÁLNÍ DVOUMETROVÝ OBŘÍKY emoticon
Jinak ty výslužky my budeme dělat samotný..dortíky a minizákusky budou v lednicích v restauraci a pak to budeme dávat do krabiček nebo to připravíme předem..ještě se v té restauraci musíme dohodnout
15. dub 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: s těmi výslužkami máš pravdu, je dobrý využít vlastních zdrojů, ale dle svateb, kde se nevěsta na hodinu zdejchla aby připravila krabičky jsem si řekla, že to chci mít předem přichystaný, ale nevím jestli mají takovou lednici v té naší restauraci, takže až po domluvě s nimi to nějak vyšmloulímeemoticon

už to tady asi někde bylo, kolik jste dali za krabičky na výslužky? já našla u nás v papíráku nejlevnější za 8 Kč - je to taková malá krabička s ouškem,tak na jednu malou roládu..
15. dub 2009 v 16:17  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 joo to asi budou ony ty krabičky...my na svatbách ale dostávali většinou klasické dortové krabice, ale samozřejmě v malém provedení..taky to nebylo špatný a bylo to obvázané mašličkou barevnou..ty košíčky co asi myslíš ty, tak ty jsou asi na koláčky..ale i výslužka by do toho šla dát...taky nikomu nehodláme dávat celé velké dorty, žeemoticon
jo a prosím tě, ten papírák jsi objevila kde prosímemoticon
15. dub 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 já myslím krabičky, který se navrchu spojí a je tam takový poutko za co to chytnout, nejsou to krabičky na koláčky s souškem, ale papírák přímo pod naším barákem na benešovce hned na rampě, když jdeš od polikliniky...snad to píšu správně s i...emoticon
15. dub 2009 v 16:37  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 nooo já nejsem Hradečák, ale zeptám se domaemoticon kde to jeemoticon ale Benešovka vím emoticon
15. dub 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 My budeme ty vysluzky asi taky delat dopredu doma. Navíc naši chtějí nechat udělat výslužky navíc pro lidi, cos e přijdou podívat:( NO, nic, trošku jsme se u toho chytili, ale tak když budou cukrovi pect, tak se to v tom stejne schova. A do toho papiraku pak taky juknuemoticon Diky za tip;)
A holky, budete si dávat péct kolik dortíků? Já jsem doma vyrukovala jen s jedním, ale naši si myslí, že mě už hráblo, tak se chci radši poptatemoticon))
15. dub 2009 v 17:03  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
 Téda, tady se nám to pěkně rozběhlo od včera, co jsem tady nebyla emoticon Já už mam kytičku objednanou v květince u kostela a můžu jen doporučit. Nevím, jestli jsem to tady už nepsala, ale veškeré kytí nás vyjdou do 3000Kč a to se mi zdá velmi dobré. Zvolila jsem bílé kaly a ranunculus. Do těch 3tis. Kč počítám kytí mě, svědkyni, maminkám, do klopy ženichovi i svědkovi, výzdobu mého auta a výzdobu do restaurace. Krabičky na výslužky jsem si objednávala na internetu z vyšly mě s poštovnym asi na 8,50/ks spolu s košíčkama asi za 2kč/ks. Hudbu máme zamluvenou za 6000Kč. Snad to bude za ty šílený peníze kvalitní. Fotografku jsem si zamluvila z Nového Bydžova - asi to nebude nic extra super, ale bohužel jsem nic jiného na náš termín nesehnala emoticon Na vývazky si sama netroufnu, asi si je koupim přímo hotové nebo někomu řeknu o pomoc. Dortík chceme také jen jeden - sladké moc nemusíme.

Díky za super tip na tu Jopu. V pátek se tam určitě vypravím emoticon
15. dub 2009 v 17:39  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 slunicko, hele my se doma chytneme co chvíli..obvzlášť se starouškama...mají totiž představu o tom, kdo by mohl ještě přijít večer na párty, koho tam třeba my nechceme emoticon se nedáme ale emoticon
Já doteď přemýšlela o jednom velkém třípatrovém dortu..ale teď nevím teda...jako jestli dávat do výslužek jen minizákusky nebo nechat udělat maličké dorty..já fakt vůbec nevím emoticon
luci, tý jo to je fajné ta cena čéčeemoticon já mám představu o liliích..takové ty co maj já tomu říkám "rozesmáté" květyemoticon jsou klasicky bílé a delší stonek zelenej (překvapivě u kytky, že emoticon )
Tý jo holky to to letí ten čas, co emoticon
16. dub 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky, tak my budeme mít asi 2 dorty, vše domácí výroba, jeden od tety a druhý od známé...tak doufám, že se to sní. Vlastně ten jeden bude místo zákusku po obídku ke kávě a ten druhý se asi rozdá..

Co se týká těch výslužek, tak jsem se informovala ve Věkoších a tam nabízeli taky buď roládky nebo mini dort, ale je to šíleně drahý, např. za roládu cca 60 kč za mini dortík přes stovku a když si vezmete krát 50...je to darda, to radši nějaký mini zákusek případně kus dortu ze stoluemoticon
16. dub 2009 v 11:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Týý jo no to je docela soda teda...hele a kolik tak tech minizakusku se dava? Jako treba 5-6 do krabicky? A slevu by v tech vekosich nedali, kdyz by byl tak velky odber? Se mi zda nejak moc vic jak stovku za dortik teda...to uz se fakt vyplati soupnout tam treba par minizakusku emoticon
16. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky a teď k jednomu hustýmu tématu....jak to děláte, abyste byli opálené na svatbu? chodíte do solárka? já mám problém, že jsem světlý tip a mám hodně pih, takže jsem ze solárka dost vyděšená...neslyšeli jste např. o nějakém nástřiku, který by byl jednorázový a nemusela bych se vysavovat nebezpečnýmu záření?

Ani by mi nevadilo být jako sejra, ale mám šaty bez ramínek a bohužel z loňského léta mám ramínka od plavek vypálenýemoticon
16. dub 2009 ve 12:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: záleží pro kolik lidí ta výslužka má být, ale asi bych to nepřeháněla, samo dám víc zákusků pro blízkou rodinu než pro kamarády...ale to už tak nějak vyplývá z toho, že ty dorty rozdělíme pro rodinu..pokud zbydou, ale o tom moc nepochybujuemoticon
16. dub 2009 ve 12:02  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby, já jsem takový exooot jsem zrzka s blond melírama, modrý oči, světlá a pihatá...rozkošný...jenže já jsem taky ten tip, co leze do solárka..teda dřív a před svatbou zase asi vlezu no a taky se občas popatlám mlíkem s přídavkem samoopalováku...už to umím bez fleků emoticon
No ale nástřik by mi nevadil..jen jeslti to nepouští barvu na hadry...to tu v HK dělají někde? Se musím poptat...
Přesně jak říkáš..někdo dostane víc a někdo míň no..asi si ty krabičky označím takyemoticon
16. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Holky, tak to nevím, kolik zákusků, ale neabudeme kupovat žádné velké krabice a je to. Naši nejdřív ale cukroví napečou do krabiček a pak dáme na stůl zbytek, ať nemusíme odbíhat od stolu a dělat krabičky a nebo je doplňovat. Beztak bychom to dělali s mamkou a ještě bychom se u toho chytili...mamka je totiž narozdíl ode mne puntičkářka emoticon
Dneska jsem byla u kadeřnice...chtěla jsem už dát ostříhat vlasy, protože mě to nebaví je mít dlouhé...ale nechtěla...takže do svatby si nechám delší vlasy a pak je sestříhnu někam ke krku emoticon Už se těšímemoticon
A co se týče opalování....tak jsem začala chodit do solárka...vydrželo mi to týden...takže najedu kůru měsíc před svatbou intenzivního solárka a je to. JInak ten nástřik taky asi není špatnej, ael vydrží 14 dní...
Kdybyste věděli, kde se dá v HK pořídit, tak by to bylo super, já bych to klidně ozkoušela za všechny co se toho bojí a řekla bych Vám, jaké to jeemoticon)) Mám totiž strach, aby to nenadělalo fleky na těle:( takže jako moc nevím, no...
16. dub 2009 ve 12:16  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 já se taky bojím fleků, ale po pravdě, netuším kde to dělají a jestli vůbec něco takovýho existuje, ale mělo by ne?
16. dub 2009 ve 12:47  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 no ono existuje, třeba v Praze...jsem viděla reklamu v metru...ale kolegyně slíbila, že se zeptá na nehtech, jestli nevědí..tak kdybych něco zjistila, dám echo emoticon
slun jéé ty by jsi byla pokusnej králíček joemoticon ty jsi miláemoticon já bych do toho asi taky šla, jen se bojím, abych nebyla jako kartotka emoticon by mě pak asi za manželku nechtělemoticon
jinak asi nezbyde nic jiného, než zakoupit permici na solárkko a krabice betakarotenů emoticon
16. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Ne, a když budu vědět, že jsem jak mrkev, tak to mezi tím smyjuemoticon Zkusila bych to teď...do léta jednou, ať bívm, jak to vypadá a jak rychle se to smývá. A kdyžtak budu mít čas na zahajovací kúru v solárkuemoticon)))
A už jsem holky našla paní, která to dělá v HK. Musím se tam asi objednat, ale zavolám tam nějak příští týden...chce za to 380,- což není tolik, za solárko bych celkem dala minimalne 1500,- a je z Malšovy Lhoty a jemnuje se Veronika Luňákováemoticon))
Tak to prostě musím zkusit, ať vím, zda do toho jít či neemoticon Pak dám klidně do albíčka fotkyemoticon
16. dub 2009 ve 14:15  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 týýýý jo slunicko, ty jsi úžasnáááá, to já to taky zkusím radši předem a pak ještě jednou, taky si zkuším zjistit podrobnosti, jinak já pracuju v Praze, takže bych případně mohla vyzkoušet někoho tady, ale na druhou stranu, to bude asi dražší, zkusím taky zapátratemoticon
16. dub 2009 v 15:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 holky, vy mě čtete myšlenky, taky mě zajímalo, jestli se dá v HK udělat něco jako ten nástřik, protože mám také ještě z minulého roku opálená místa okolo plavek a po tričku a šatičky bez ramínek by k tomu nebyly zrovna ok... bála jsem se, že bych se na solárku ještě víc opálila tam, kde už jsem a ty světlejší místa by byly pořád světlejší, ale při tom nástřiku by to mohlo být v pohodě... emoticon
16. dub 2009 v 15:26  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Babydoom, já taky pracuju v Praze, ale nechce se mi to zkoušet v Práglu, když před svatbou sjedu do práce možná tak akorát hodit koláčky a ke kadeřnici na barvu. Takže bych rovnou chtěla vyzkoušet paní, která mi to bude dělat i na svatbu. Bývá tam denně do 19 hodin a pak má závorku, dle objednávek, takže si myslím, že kdybychom se domluvili s ní, tak nás v pátek klidně vezme kolem té sedmé. Nevím teda, jak moc jezdíš do HK, ael já v podstatě každý víkend, pokud nejedeme ke tchyni, takže si to s ní zkusím příští týden domluvit.
V praze se to pohybuje okolo cca 450,-emoticon
16. dub 2009 v 15:30  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš