Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 l.luci: určitě bys neutekla, ale bylo to dost trapný, snad i idiotovi by došlo, že by měl na příchod nevěsty zahrát... emoticon
Jinak to máš supr, že už máš oznámko, odkud ho máte? My si vymysleli svůj námět, máme to zatím v polo stavu a vůbec nevíme, kde a na co to necháme natisknout, kdybyste některá měla nápad či tip, budu moc ráda.
8. dub 2009 v 16:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
 babyboom: bohužel, ale v tomhle ti neporadim, poslední dobou mi úplně dochází nápady, vůbec nejsem kreativní. oznámko jsme si vybrali od svatebnioznameni . cézet, už ho máme doma, ale ten potisk má naprosto jinou barvu než jsem doufala, že bude. Chtěla jsem zlatý potisk a on je takový hnědožlutý emoticon asi se o zlatou jen snažili emoticon kdybych to věděla předem, tak si barvu vyberu naprosto jinou
8. dub 2009 v 18:28  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 Ahojky kočky, tak koukám, co toho máteemoticon já mám konečně chvíli klidu, od včerejška mám za sebou státnice, tak jsem šťastná jak blechaemoticon
Jinak ná, v pondělí dorazili prstýnky, jsou úúžasný a přesně tak, jak měli být, tak máme radost. Dneska jdeme vybírat látku do salonu na oblek, páč brouček je vysoký hodně a nikde nemůžeme sehnat, tak jsem zvědavá..
No a oznámko taky budeme objednávat přes net, už máme pár favoritů..
9. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: velká gratulace, to je úleva, že? emoticon No, my to tak nějak všechno dáváme dokupy, hodně jsem zneužila kamarádky, takže jedna nám napíše a řekne řeč, druhá nám nakreslila nádherný obrázek na oznámko, takže si toho moc vážím, že od těch nejbližších mám kus na svůj velký den...ještě někoho ze známých ukecat, aby nám zahrál při svatebním pochodu a bude toemoticon

l.luci: určitě se vsadím, že nikomu ta barva nepříjde divná, věř, že to bude v poho a na druhou stranu, nemůže se povést úplně všechno a tak už sis to vybrala a teď už vše klapneemoticon
9. dub 2009 v 11:38  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babydoom: já si taky myslím, že to nakonec asi bude všem jedno, jen tak si to prohlédnou a zahodí...takhle to bude asi se všim, nemyslim si, že by si někdo po týdnu pamatoval, jaká byla výzdoba svatebního stolu, nebo jakou jsem měla kytici...kolikrát si opravdu říkám, jestli to nervování při výběru a celkově při zařizování svatby má cenu emoticon
9. dub 2009 ve 13:22  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby díky, jsi hodnáemoticon úleva to je jak blázen, jen tomu furt nemůžu uvěřit emoticon
a luci určitě to za nervy nestojí ale stejně je to krásný to plánování a těšení se a takemoticon takže si to jen budem užívat, no neemoticon a hele, oni se hodně dělají oznámka s pískovaným písmem, a to je právě takové nahnědlé...kolik jste jich nechávali dělat?
9. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 zrzu: máme 70 oznámení, chtěli jsme jich původně jen 60, ale takhle to vyšlo levněji emoticon docela jsem na to zírala. Až se přítel vrátí s foťákem, tak je hodim do albíčka a samy posoudíte...
9. dub 2009 v 17:32  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jůůů tak se těšímeemoticon tý jo ale to je hodně oznámeníemoticon my počítáme tak s 50, ale nevím, jestli to není málo, bych to nejradší rozeslala do celého světaemoticon
10. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 tak foťák je doma, ale vytratil se kabel k pc, se z toho už asi zbláznim emoticon Jen jsem ještě chtěla poinformovat, byla jsem v cukrářství u Šmídů na Novém HK. Zajímalo mě, kdy objednat svatební dort, jak je to cenově a jaký mají výběr. Takže dort máme objednat až asi týden předem - což mi přijde hrozně pozdě. Ukázek moc nemají a ty co mají, tak se mi vůbec nelíbí emoticon . S cenou mě potěšili. Dort pro 40lidí se prý do 1000Kč vejde a to jsem počítala tak se 2000Kč. Prý mi udělají klidně dort podle fotky, ale teda nevim nevim, ty ukázky mě opravdu nezaujaly, takže teď vůbec nevim, jestli se porozhlédnout jinde nebo co dělat...
10. dub 2009 ve 14:22  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 holky, mě až udivuje s jakým klidem vše zařizujeme, nějak to samo zapadá jak skládanka...žádný stresíkemoticon Oznámek budeme mít taky hafo, odhaduju taky asi 70 ... ještě to nemám přesně napočítané, ale tak nějak to bude.
l.luci na to oznámko se těším, my budeme mít takový netradiční a myslím, že naše známé pobavíemoticon Až bude zrealizované, tak ho sem dám. Dohodli jsme se, že nechceme nikde žádný srdíčka a nic přeslazeného, prostě aby to vypovídalo o tom, že se máme rádi, ale bez kudrdlinekemoticon Ale i přesto se mi taková přáníčka líbí...jedny naši známí měli oznamení jako parte, černý text na bílém papíře a bez jakýchkoliv ozdob, fakt děs. Myslím, že oznámko by mělo být milé, hezké a za nás i srandovníemoticon
10. dub 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby mluvíš mi z duše...taky nechceme žádný labutě, fontánky a kdesi cosi na oznámení...líbilo by se nám jednoduché nějaké kyoprint má docela pěkný, tak asi vybereme tam... emoticon
10. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 mě se líbilo takovejch oznámení, ale s přítelem se vůbec nedalo mluvit, bylo mu to všechno naprosto jedno. Měla jsem vybrané takové úžasné docela srandovní a nechápu, proč jsem si nakonec vybrala tohle. No co, je to jedno, budu doufat, že to každý zahodí někam do kouta emoticon
10. dub 2009 v 17:53  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
 ahoj holky, tak koláče máme rozvezený. Paní Salačová je perfektní, koláčky byly krásný a chuťově výborný. Můžu jenom doporučit. Vše bylo připravený přesně jak jsme se domluvily. Jinak s těma oznámeníma...ono je spousta krásnejch, ale těch peněz co to stojí..tolik jsme do nich investovat nechtěli, v Renatě v Jaroměři jsme si vybrali celkem pěkný oznamko a ten motiv z oznámení nám natiskly i na košíčky, takže to vypadalo super emoticon
11. dub 2009 v 07:50  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 verunkahk: taky jsem původně chtěla stejný motiv z oznámení natisknout na košíčky, ale ta tiskárna odkud jsme objednávali tuto službu nenabízí emoticon
11. dub 2009 v 10:58  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky, já se rozhodla, že nebudu kupovat košíčky, ale že dáme koláčky do takových průhledných sáčků, k tomu mirtu a mašličku a bude tom, myslím, že to vyjde levněji a moc se mi to líbí.
verunkahk: tak to já se na ty naše koláčky taky těším, jsem ráda, že jsi paní Salačovou pochválila, já už se taky těším až ochutnámemoticon
My už dáváme pomalu dohromady náhled na oznámení, ale stále nevíme kde to necháme vytisknout...
12. dub 2009 v 15:49  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babydoom: teda s těma pytlíčkama jsi mě dostala... předevčírem rodiče obdrželi od sousedů svatební koláčky v igelitovém sáčku s mašličkou. To byla katastrofa, myslela jsem, že se smíchy poto... hlavně ať tě v rámci úspor nenapadne něco podobného emoticon
12. dub 2009 v 17:04  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 týýý jo holky a kolik těch koláčků tak objednáváte?
14. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 l.luci: neboj, to nebudou obyčené igelitové pytlíky, jsou to ty silnější, jak se do nich může naaranžovat třeba sprcháč a mýdlo a je to průhledný...měla to tak moje sestřenka a kámoška a vypadalo to božsky a navíc si ti nic nezamastí, nemám ráda takový košíčky, který potom pod tíhou koláčků rupnou a nebo se promastí, to už radši ten "pytlík"emoticon ale jestli to někdo dal do obyčenýho mikroteňáku, tak je to na zamyšlení...emoticon

Já objednala 7 kg koláčků, protože hodně poneseme do práce, máme moc kolegů a mamky chtěj vzít taky do práce, takže máme pro cca 45 lidí a pak do práce, na svatební stůl už nic nechci, jídla bude dost a koláčky mi příjde už se pak moc nejedí..
14. dub 2009 v 15:28  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babydoom: je to zajímávý nápad s těmi sáčky, ale já radši zůstanu u klasiky a navíc už je mam doma emoticon hlavně mě nestrašte s nějakým propadnutím a nebo promaštěním, to bych z toho byla za chvíli šílená emoticon
14. dub 2009 v 17:33  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 Jééé a teď mi došlo, že jsem tady někomu slíbila recept na koláčky a zapomněla jsem na to... ta moje hlava děravá emoticon
14. dub 2009 v 17:34  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
 Já se hlásím o ten recept, prosím. Budem je sice mít zamražené, ale pořád se bojím, že jich bude málo a víc nám jich už neudělají. Tak jestli bude čas, zkusím. Navíc na ně od té doby, co jsme je objednali mám nezřízenou chuť emoticon))
Jinak se nám to blíží mílovou rychlostí, už jen sedm týdnů.... Oznamka jsme začali rozvážet a posílat teprve teď. Je to docela pozdě, ale většina pozvaných věděla termín stejně dopředu.
Ale stále nemám prádlo, boty, kosmetičku... Začínám mít depku.
A drobné pokroky- vybraná hudba na sólo, koupená košile pro ženicha, a došla objednávka ze svatebních dekorací, takže se můžu pustit do vývazků.
Bohužel jsem byla nucená ustoupit z přání mít jen jeden dort. Ženichova babička prohlásila, že dort dala ke svatbě všem vnoučatům a u nás to nebude jinak, i kdyby nám ho měla položit před dveře.... Akorát si prý můžeme vybrat, jestli panenku, podkovu, srdce nebo vějíř...
14. dub 2009 ve 20:52  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tak se po delší době se hlásímemoticon U nás už máme snad vše zařízené. Jen nám na hostinu změnili paní, která nám to v restauraci zařizovala, takže jsme řešili změny:( A dneska mi napsala fotografka, že v době mé svatby bude v 35. týdnu těhotenství:(
Prosím vás, napište mi sem, nebo do IP adresy kontakt na Vašeho fotografa, ať to zkusím. Je mi fakt celkem jedno cena, hlavně ať ho máme a ať je aspoň trošku dobrýemoticon
A jinak hodně zdaru při zařizování.
A jak tu čtu to kolem koláčků, tak u nás se pečou doma...ktak jsem na ně zvědaváemoticon
14. dub 2009 ve 21:42  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 medakote: pošlu ti ho ve čtvrtek do IP, zítra jdu na trhání moudráku, tak budu naprosto nepoužitelná, ale jsou opravdu výborné, máme je už perfektně otestované emoticon Jinak my budem oznámka rozvážet asi 4 týdny před svatbou, takže těch 7 týdnů to je dost času podle mého názoru.
14. dub 2009 ve 22:57  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Týý jo vy jste šikuly, že už to máte zařízené takhle..holky chci se zeptat pokukuju po dekoracich jako je organza a takovy ty blbůstky..odkud objednáváte? Máte zkušenosti? Celkem bych řekla, že ceny jsou si podobný, ale aby firmy byly spolehlivé...kujůůůůůůůůůůůů emoticon
15. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 medakote: já budu oznámka rozvážet taky 4 nebo 3 týdny před svatbou, všichni známý tak nějak vědí, kdy máme termín, tak snad si naplánují dovču nějak šikovněemoticon

Momentálně zařizujeme hudbu, asi nějakého DJ-e, ale nechci to jako klasickou diskošku, takový to pravý svatební, ale cenově je to taky darda, vše je kolem 5tis. a víc...

slunicko7 - napíšu ti seznam fotografů, který jsem zkoušela a kterýho mám, ale asi až zítra, vše mám doma...

zrzulinka: já dekorace kupuju jak se dá, většinou v nějakým květinářství, když je specializované na aranžování, koupila jsem tam 2 barvy vizelínu a z toho si teď vystřihávám ozdoby - motýly a kytičkyemoticon Jinak organzu koupím ve svatebním centru 9m za 144 Kč...je to snad nejlevnější, kromě výrobce, který to dodává za 66Kč..ale při objednávce do 8 tis. platíš poštovný přes stovku, tak se to nevyplatí..
15. dub 2009 v 10:07  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby fakt, ve svatebním centru? To je fajn cena, na netu jsem sice viděla levnější, ale tam zase chtěj poštovný...tak tam taky vlítnu asi..chci totiž organzu na autíemoticon stejně je to darda, co si tam daj za marži, co? emoticon
Jéé holky my oznámka teprve furt vybíráme..sice jsou nějaké top, ale furt nevíme, jsme jak malý harantiemoticon jo a co vývazky a takový ty kravinky, to budete dělat samotné? Já bych si s kámoškou na to snad možná troufla...ty mašličky se asi dají koupit v galantériích že?
Slun já budu dneska volat našemu fotografovi, jak se s ním dohodnu a podle toho jestli bude tak vstřícný jako když jsem s ním mluvila před Vánocema, tak taky dám kontakt, ju? Jestli ne, tak máme stejný problém emoticon
15. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: v HK jsem vizelín koupila v Jopě...mají to na metry, ale na cenu si nevzpomenu, ve svatebním centru za mostem od Muzea po levé straně prodávají vizelín jen po rolích a organzu taky, myslím, že vizelín tam dokonce vycházel líp než v Jopěemoticon To jen pro info, že budeš hledat v HK..

jinak vývazky jsem si vyráběla sama, dala jsem mašličku bílou a do toho oranžovou doprostřed jen takový očko a sešila perličkou, zabralo to pár večerů, ale s výsledkem jsem moc spokojená, je to krásnýemoticon
Pak jsem si koupila v Ikei takový svícínky do kterých dám čajovou svíčku, která bude zabořená v oranžovém písečku..ten jsem koupila na Andělovi v Praze jak je albert, tak tam v květinářstvíemoticon chtěli asi 45Kč za puclák, kterým to odměřovaliemoticon

Holky, ještě bych ráda někde koupila takový kamínky či perličky, co bych poházela na stůl, nevíte o něčem, v galanterkách mají jen korálky...a já bych chtěla třeba kyti nebo motýli nebo jak napodobeninu kamínků, asi průhledný jako sklo...bez barvy nebo bílý, ať to vynikne na oranžové..
15. dub 2009 v 10:59  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby děkujůůůů ty jsi zlatoemoticon
hele právě v tom svatebním centru když jsem si byla zkoušet šatky, tak za výlohou takový kuličky měli...a měli různý barvy, v pytlíčku igelitovým..a možná by mohli mít něco takového v květinářství co je vedle Skaličanu u Bílé věže..jo a ty mašličky se dají koupit v té galanterii teda jo? Jsem teda zvědavá, co umotám emoticon
my máme z Ikey koupený lístky okvětní světlounce zelený a svíčky takový tlustý a jsou takové slonová kost no ne uplně bílé ale do smetanové barvy, ty dáme taky na stůl...
15. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Holky, moc všem děkuju za kontakty na fofografyemoticon
Už jsem se domluvila s panem Marianem Volkem, tak doufám, že ty fotky budou pěknéemoticon
A koukám, že s přípravami jedeteemoticon Já myslela, že Organzu na auto koupím třeba u Kulhánka v HK. A budete holky zdobit všechna auta v koloně nebo jen to pro nevěstu a pro ženicha?
15. dub 2009 ve 13:07  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: asi se tam budu muset vypravit, abych očíhla jestli mě ještě něco nezaujme, celkově dost nerada nakupuju ve svatebním centru, protože to mají předražené, např. bílou mašli na vývazek tam měli za 28Kč a tu samou v galanterce na pěší zóně za 17 Kč...tak si vemte, jak nás tam voškubávají...

Taky jsem koukala, že tam měli lístečky na zdobení asi za 120Kč, no nikde jsem je levněji neviděla, tak asi půjdu tam a na ty korálky taky juknu. Jinak tom květinářství u Skaličanu - to je Jopa, tak tam ty korálky ty co chci nemají...tada myslím, že tam měli oranžové kytičky na navléknutí na šňůrku, jenže to bylo moc drahý...za jeden kus.

slunicko7: fotograf bude určo v poho, na náš termín byl obsazený, jinak bych mu taky řeklaemoticon Ona se dá organza koupit u Kulhánka??? to snad ne, to spíš někde v látkách atd. ne?

Jinak auta budeme zdobit všechny bílou mašlí a nevěsta a ženich budou odlišený, buď budou mít vizelín či organzu či hodně hodně širokou mašli pro ženicha...ale i zbytek aut chci ozdobit, navíc je můj se ním i na klice od auta mašliemoticon
15. dub 2009 ve 13:45  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš