Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 ahojky holky, tak kontakty na hudbu máte v IP...já v týdnu budu volat tomu fotografovi, jak ho máme zamluvenýho, snad si to nerozmyslelemoticon pak pošli info, co nám konkrétně nabídnul, jsem zvědavá, alespoň si dám oraz od učeníemoticon
mala_holka...my jsme třeba zatím s LTC spokojený..pravda, chodba, záchod a interiér nezáří novotou, ale zase mi tam přijdou příjemný a vstřícný, no uvidíme po svatbě emoticon jinak ti asi neporadím...zkus třeba, zda vám někde nepronajmout velikou chatu nebo nějaký sál... jo a ještě U Zezuláku v HK je to prý fajn a celkem prostorné, koná se tam hodně svateb...je to na netu, když je zadáš do vyhledavače emoticon
Jinak my budeme mít obřad na Kunětické hoře v rytířským sále...náááádhera emoticon a vůbec co vy holky? A co kytky? Kde řešíte? Mě napadá květinka U Kostela, jsou prý šikovný, znáte neznáte??? emoticon
28. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Mala holka : S Duranem nemam dobre Zkusenosti. Kamaradka tam teda svatebni hostinu mela, cenu mi nerekla, protoze ji to zarizovali a platili rodice a taky je to par let zpatky. Ale vastni jidlo tam nedovoli vzit. My jsme tam byli na obede, objednali jsme si kachnu, prinesli nam prtavou porci hoveziho a snazili se nam namluvit, ze to jer kachna, ale vypada to jak hovezi, protoze to neni normalni kachna ale zvlastni, francouzska... emoticon) Vedle u stolu meli objednane hovezi, a prinesli jim uplne to same.....
28. bře 2009 v 18:40  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Zrzulinko, kytky si necham udelat v kvetinarstvi Vital, v Albertu u Palachovych koleji. Vazou tam pekne,mam na ne i dobre reference od znamych, nechali jsme am udelat i "zadaci kytku" pro mamu. A ceny mi pristli prijatelne, o pulku min nez si rekli ve svatebnim centru.
28. bře 2009 v 18:45  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 madakote, fakt? No podívat bychom se tam mohli...ono to asi nejspíš všude bude levnější jak ve svatebním centru, páč tam jsou přirážky snad na vše..
28. bře 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 No, kytku mi tam predbezne rekli asi tisicovku (bude to trinact ruzi + ruzny zeleny), kyticky pro mamy ze tri ruzi asi do dvou stovek. Prijde mi to primereny.
28. bře 2009 v 19:08  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Koukam, ze mam stesti, ze neresime fotografa, kameru ani kapelu.... Kdyz vidim ty ceny.... Foto i kameru nam budou delat kamaradi, maji dobre vybaveni a pry i zkusenosti ze svateb dalsich kamaradu... Muj trosku narika, ze si to nemuze natocit sam emoticon) , taky tocil uz par svateb. A hudbu budem poustet z pocitace pres repraky, o pripadne mluvene slovo doufam, ze se postara svagr, vystudovany moderator emoticon)
28. bře 2009 v 19:14  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
 zrzulinka: já budu mít kytí z Květinky u kostela. Jinde bych si to dělat nenechala. Vážou tam nejkrásnější kytičky a navíc jsem tam kdysi bydlela, tak se s nima známe. Můžu je jen doporučit. Kytičku už mam zamluvenou. Řekla jsem jim, že chci vše max. do 4000Kč a prý to je až až. Objednávala jsem kytici z bílých kal a ranunculusu. Kytí pro obě maminy, pro svědka a ženicha do klopy, pro svědkyni, na auto a výzdobu do restaurace. Cena mi přijde velmi přijatelná.
28. bře 2009 ve 22:11  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj, my budeme mít svatbu 12.9. máme to rezervované na radnici, ale až teď jsme dělali seznam lidí a máme stovku, myslíte, že se dá radnice změnit třeba na Jiráskovy sady? Do radnice se nemůžeme vejít...a neznáte kolem HK nějakou cateringovou firmu, která by nám za Hradec do takového venkovského stavení, kde bude hostina a večer vepřové hody přivezla svíčkovou i s nádobím a tak a pak zase odjela? Nějak jsme si nevybrali žádnou hospodu v HK, tak zkoušíme vlastní režii...
29. bře 2009 v 19:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 klarinetka: já jsem slyšela, že je dobrý catering od Duranu, ale asi to bude velmi drahé
29. bře 2009 ve 20:03  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
    Region Hradec Králové
 l.luci: tam měla svatbu moje nejlepší kámoška, bylo to vynikající, ale měla jen dvacet lidí a bylo to přímo v duranu, a stejně to bylo příšerně drahé...ale výborné...ale my těch lidí máme sto, a ještě jsem na jejich stránkách nenašla, že by dělali svíčkovouemoticon, no bydlíme hned vedle, takže tam asi zajdu a zjistím co a jak...
29. bře 2009 ve 20:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 klarinetka: mě bylo jasné, že ti s tím příliš nepomůžu... zkus se mrknout někde na netu a snad něco objevíš.
29. bře 2009 ve 20:44  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 verunkahk: určitě písni jak dopadly koláčky, pokud bys mohla zkus je nafotit a hodit někam k sobě, já je objednala úplně na blint, ani jsem je nechutnala, dala jsem na radu od těch, kteří si je už dřív objednaliemoticon) jsem šílená, ale říkám si, že z vesnice musí být ty nejlepšíemoticon)

l.luci: pan Taneček mi poslal nabídku a dost ho zvažujeme, má krásný fotky...né tak exkluzivní jako u těch dražších, ale taky hezký, asi hodně záleží, pokud budeme mít i sami nějaký nápademoticon Teď jsem napnutá jak kšandy, protože máme rozjednaných ještě jednoho, ale cenu nám řekne až o víkendu, kdy se s ním sejdeme...nerada bych pak přišla o Tanečka...sááákra...to je dilema..zase mu přece nemůžu napsat, že ho bereme a po víkendu že třeba ne...to je divný ne?!

mala_holka: my máme hostinu ve Svobodných dvorech v HK - v Penzionu u Sv. Jana najdi si webovky ve vyhledávači, je tam takový salónek - dost velký a pokud neprší, tak rovnou s otevřenýma dveřma na terasu, je to tam celkem fajn, my počítáme s 50 lidmi, ale i 70 si tam dovedu představit...ale asi naknap..ale je to jedno z mála velkých a cenově dostupných míst - rozpočet cca 800-1000 na jednoho, může být i levnější, záleží co se bude pít, ale s tím vlasním jídle pochybuju, to nedovolí...myslím, že jen málo kde to budou tolerovat, pokud to nebude myslivecká chata emoticon
31. bře 2009 v 11:04  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 klarinetka: v tom kateringu od Duranu mám známou, ale asi budou držet info dost pod pokličkou, takže kdybys chtěla, zkusím vyzvědět kontakt. Jinak co se týká radnice...my jsme radnici zavrhli už na začátku, je to tam prťavý a ne moc útulný, určitě by to šlo vyměnit za Jiráskovy sady, ale musí se za to připlatit 1000Kč, oddávající tam musíš nějak dovízt a odvízt a navíc si musíš ještě vše vyjednat přes Technické služby v HK, zda tam budou mít v daný termín volno, aby tam nebyl koncert a pod. Já už to mám všechno ošéfované, takže je to v poho, jen se musíme ještě sejít s jedním pánem asi ohledně techniky - elektrika či tak kdyby bylo něco třeba..navíc pokud chceš povolit vjezd pro max. 2 vozidla, tak to jde taky přes technické služby nebo tak...někde mám snad i schované kontakty na všechny ty osoby - je to brutální byrokracie!!
31. bře 2009 v 11:19  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky, nevím jestli už jsem to sem psala, ale asi ne, dost začínáme uvažovat místo živé hudby o DJovi...nevíte někdo o někom, kdo by zahrál jak český hity, tak i zahraniční...

Zrzulinka: díky za kontakt na hudbu, dívala jsem se na repertoár a moc mě to nechytlo, ale to neva, každá jsme jiná a díky za tip.

Já mám totiž problém s tím, že když někdo hraje na klávesy a zpívá, tak většinou nemají moc velký výběr, takový opravdový hitovky, že je to spíš country - pop.. Proto teď uvažujeme nad DJ -em, já když slyším, jak někdo hraje umcaca kabáty, tak z toho umírámemoticon Nejlepší je prostě originál, neříkám, že zrovna kabáti je moje krevní skupina, ale když se tanec rozjede, tak proč neemoticon
31. bře 2009 v 11:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babydoom: já jsem také mluvila s Tanečkem a v našem termínu už má obsazeno emoticon Tak nějak jsem s tím ale počítala. Obvolávala jsem všechny možné fotografy někdy z kraje roku a už jsem nic solidního nesehnala. Asi si budu příště zamlouvat vše potřebné na svatbu hned potom, co poznám potencionálního manžela. Je to hrozný.

Zrzulinka: o víkendu jsem tu skupinu konzultovala se známýma z pardubic, protože mi přišli povědomí a oni jim hráli v září na svatbě emoticon Nemůžu říct, že by to bylo extra špatný, ale moc nadšená jsem z nich nebyla.

Jinak znovu jsme přepočítávala celkové náklady na svatbu a tak zhruba a lehce nadsazeně nám to vychází na 90 000Kč. A to mě přijde, že vybíráme jen to nejzákladnější a cenově nejpřijatelnější. Je to hrozná představa, že se to celé utratí jen za jeden pitomej den emoticon Máte to tak nějak podobně cenově?
31. bře 2009 v 16:43  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Taky jsem delala rozpocet, zatim mi to vychazi asi 60, ale asi to bude vic, urcite jsem na neco zapomnela. Podrobnejsi rozpocet teprve budu delam, jak se pri objedanvkach upresnuji ceny.Ale nemame profi fotografa, kameramana a hudbu, to by bylo taky dost k tomu. Je to hruza. Ale rodicove neco prispeji, a snad jeste nejaka korunka kapne ze svatebnich daru, takze to nejak prezijem.
31. bře 2009 v 19:17  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
    Region Hradec Králové
 Tak pritel obrad v prirode zavrhl, ze pry radeji malou radnici nez aby nam zmizel jediny pevny bod, ktery mame, a je to pravda, ze my zatim nevime krome mista obradu nic vic, takze nicemoticon Jiraskovy sady v zari maji obsazene nejakymi akcemi, takze by to stejne neslo...ach jo,
dneska jdeme zkouset svickovou do hospody, kde nam slibili, ze nam ji privezou kamkoliv, tak uvidime, ted musim sehnat cisniky nebo proste obsluhu, ktera by se nam o to jidlo postarala a dala na talire...stoji ten jeden den za tolik starosti?
1. dub 2009 v 11:06  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 klarinetka: taky si občas říkám, jestli to šílené zařizování není zbytečné. Vše chci mít naprosto dokonalé, ale nakonec to stejně bude každému jedno.
1. dub 2009 v 15:10  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
    Region Hradec Králové
 l.luci - no a nejvice ze vseho je bude zajimat jidlo...takze toho musi byt hodne...koukala jsem, ze mas taky saty od asapaemoticon vcera jsem objednal svickovou a polevku, dovezou, ale musime sehnat obsluhu...tak zase v praci jen hledam a hledam, cekam, kdy me kdo vyhodiemoticon
2. dub 2009 v 09:25  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky, rozpočet na svatbu je naprostý masakr, my jsme skončili na nějakých 70ti tisících a to mám pocit, že se nemůžeme vejít, počítám třeba za kytky jen 2 tis....ale na druhou stranu to bude od známé a říkala, že nám napočítá jen za kytky..pak třeba na oblek máme 1500Kč..jako půjčovné, což je asi taky blbost, páč velikost kterou sháníme nemají s prodlouženými rukávy..takže asi budeme kupovat. Když se na to tak podívám, tak vůbec nechápu, kde se ta částka tak vyšplhala...na jídlo a pití počítáme cca 32 tisíc (oběd, raut, pití) - oběd pro 33 lidí, raut a pití pro 50 lidí. A to mi přijde, že si nevyskakujeme. Pak prstýnky 10 tis.(asi to nevypadá na míň), předpoklad fotograf 5500 a hudba 6000Kč. Upozorňuju, že vše jsou odhady, páč nemáme zatím ani prstýnky, ani fotografa, ani hudbu, ale podle průzkumu by ty částky asi zhruba měli odpovídat... fakt to není žádná sranda. A hlavně, vše si financujeme sami, přišlo by mi trapný, kdybych po našich chtěla, aby si na to někde půjčili..
2. dub 2009 v 10:16  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
    Region Hradec Králové
 babydoom: myslíš, že se dá pro padesát lidí raut s pitim jen za 32 tisic a v tom jeste obed? to mi prosim porad, kde a co shanis, me to prijde dost malo, ale rozpocet jsem si zatim nedelalaemoticon
2. dub 2009 v 15:05  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 klarinetka: no to právě nevím, ale doufámemoticon za oběd na jednoho je jídlo za 250Kč (apreritiv, předkrm, polívka, hl. jídlo) tj. 33*250 = 8250Kč je jasný, že tam bude nějaký pití, ale raut je formou bufetu (velký bufet cca 330 Kč/ osobu), ale je jasný, že nedáme na každýho, je toho moc, takže cca 40*330=13200Kč a zbytek na pití.Je to opravdu hrubý odhad, nevím kolik se toho vypije, ale určitě bude k dispozici jen alkohol stylu berenzen, fernet, magistr, medovina, vodka, víc asi ne. No, ale asi se to vyšplhá víc, uvidíme, rezervu mámeemoticon
2. dub 2009 v 16:30  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 já počítám na jídlo a pití za 40lidí asi 45000Kč a to nepočítám panáky, ty platit nebudeme... bude jen víno a pivo...
2. dub 2009 ve 21:27  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky platí se něco přísedícímu a oddávajícímu??
6. dub 2009 v 16:43  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babydoom: jak platí? to jsem nějak nepochopila... vše platíš na matrice
6. dub 2009 v 17:23  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 l.luci: no jako za to, že třeba máme svatbu venku a oddávající si tam přivezeme a oddají nás, tak jestli jim za to máme něco dát...já myslela třeba flašku a přítel přišel s tím, jestli se náhodou nedávají peníze...mě to přijde trochu na hlavu, tak nevímemoticon

Normálka jsem myslela, dát třeba flašku, jinak obřad budeme platit u matriky..1000Kč za to, že to není na radnici.
7. dub 2009 v 16:25  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 A jak je to s vysluzkama napr. pro oddavajiciho, varhanika ? Dava se, vite to nekdo? A co kadernici a kosmeticce?
7. dub 2009 ve 20:47  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babydoom: určitě bych jim peníze nedávala, to je jen na vaší dobré vůli, nic se jim dávat rozhodně nemusí - výslužka nebo lahvinka něčeho dobrého by byla podle mě super emoticon

Jinak co jsem slyšela, tak se občas dávají výslužky oddávajícím, ale je nejlepší, když si s nimi jen připijete nějakým sektíkem, který přinesete. Varhaníkovi bych nedávala vůbec nic stejně jako kadeřnici a kosmetičce - no jedině nějakou malinkou výslužku, ale určitě to být nemusí. Ale asi by to udělalo dobrý dojem.
7. dub 2009 ve 22:18  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 medakote: výslužku pro kosmetičku a kadeřnici bych dala jen v případě, že jsou to známé, protože jinak si stejnak jejich služby zaplatíš, pro ně je to kšeft jako každý jiný, ale určitě by potěšilo něco sladkého k zakousnutí, to není nic proti ničemuemoticon

l.luci: díky za názor, asi to spraví lahvinka něčeho dobréhoemoticon Vyšli nám ve spoustě věcí vstřícemoticon Jinak varhaníkovi bych asi nic nedávala, ale toho my mít nebudemeemoticon

Představte si, že sestřenka se vdávala v Novém Městě na zámku, měli tam starýho varhaníka, celou dobu hrál, dobrý a když měla přijít nevěsta, tak to zabalil otočil se a čuměl...sestřenka málem dostala infarkt, ale dobrý no, tak došla prostě potichu k nasávajícímu, do dneška z toho máme psinu jako blázen, že na ten hlavní akt, kdy vchází nevěsta to varhaník zabalil
8. dub 2009 v 10:19  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babydoom: tak to by mě pěkně naštvalo, že tam byl varhaník takovej trouba...to není co závidět. Já bych se snad otočila a utekla emoticon

Jinak dneska nám přišlo oznámko. Byla jsem u doktora a když jsem se vrátila, tak byla ve schránce doručenka. Přítel bude muset odpolko na poštu. emoticon
8. dub 2009 v 11:07  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš