Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
 medakote: Nevim, jestli nemam blbou otázku, ale na co chcete svatební koláčky ve svatební den? My je budeme rozvážet asi týden až dva předem... Myslela jsem si, že to bude u Rudolfa asi takhle drahé, ale to opravdu za dort nedám, jak nad tím teď přemýšlím, takže to zkusím u těch Šmídů. Pokud budeš mít jakékoliv info o nějaké dobré kosmetičce za nižší cenu, tak dej určitě vědět. Myslím, že nás to tady potěší všechny emoticon
17. bře 2009 v 18:13  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 medakote: teď jsem si vzpomněla, že mi v tom svatebnim salonu u plzeňský restaurace říkali, že zajišťují i koláčky, tak to zkus tam.
17. bře 2009 v 18:16  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Tam je delaji, to vim, ale jsou tam dost drahe, vychazi to asi 370 korun na kilo, vzhledem k tomu, ze v Ceske Skalici je nabizi za 140.....
O te kosmeticce nevim, jestli je dobra, ani nevim jmeno,jen jsem zahledla reklamu, v ulici co vede od nadrazi k Tescu, myslim ze by mela byt v salonu nekde tam.
No a kolacky ve savatebni den chceme proto, protoze je predem rozvazet nebudem a vzdat se jich taky nechcem. Mame svatebni hosty pomerne roztahane (od Trutnova po Prahu) a neumim si predstavit, jak bychom to rozvazeli. Tak proste hoste dostanou kolacky do vysluzek az na svatbe emoticon) A ostatni dostanou pouze oznameni.
17. bře 2009 v 19:23  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 V te Skalici by to bylo docela prima, ale jednak to je trochu z ruky (i kdyz kousek odtamtud dojizdim do prace), ale nedelaji tam ty malinkate, ale ty trosicku vetsi (130 do kila) a navic je pecou jen do stredy, takze i kdyby tam nekdo v patek extra zajel, tak budou prinejlepsim uterni....
17. bře 2009 v 19:26  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 medakote: teda to bych nečekala, že to bude takový problém. Já mam naštěstí hrozně moc šikovnou skorotchýni, která je chce dělat doma. Už jsme měli 4 zkoušky, abychom vybrali to nej těsto a jsme rozhodnuti. Jediné, co ti ještě můžu poradit je recept emoticon
17. bře 2009 v 19:39  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Luci, tak pro vsechny pripady sem s nim, dekuju.... I kdyz nevim, kdy to budu stihat pect emoticon)
17. bře 2009 v 19:45  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 Pošlu ti ho zítra do IP, nemám ho teď u sebe. Musím ho vyžádat u skorotchýně emoticon
17. bře 2009 ve 20:04  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
 babaydoom: kontakt na paní Salačovou 776 253 114 - taky mně peče koláčky. Jinak holky my koláčky budeme rozvážet 14 dní předem ale na svatbu si taky nechám ještě 2 kg upéct, aby bylo na stůl.
luci: 1800,- za kosmetiku mně taky přijde pořádná pecka...jdu 15.4. na zkoušku, tak Vám pak povím kolik mi řekne...nezeptala jsem se totiž předem emoticon
19. bře 2009 v 06:50  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 verunkahk: moc Ti děkuji, jsi zlatá...já zjišťovala ceny ještě v HK v pekárně na Benešovce a tam chtějí za kg 199Kč a v kilu je jen (80 - 95 ks), oproti tomu např. v Josefově v cukrárně chtějí 300Kč / kg a v kilu je 250 - 280 ks a davají do košíčku 16 koláčků, mají prý velikost koruny až dvoukoruny...to jde ne? Zkusím zavolat paní Salačové kolik ks a za kolik pečeemoticon
19. bře 2009 v 09:56  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Tak už mám i nejčerstvější info od paní Salačové, pečou kg za 195 Kč a v kile je 160 - 170 ks, roháčky mají 1 ks za 6Kč, prý jsou koláčky veliké cca jako pětikoruna s tím, že jsou malé, ale dá se prý poznat jaká je v nich náplňemoticon
19. bře 2009 v 15:29  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Holky můžu vás ještě některou poprosit o kontakt na cukrářství ve Věkoších, ráda bych se zeptala, kolik chtějí za mini zákusky.. dííííky
19. bře 2009 v 16:57  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babydoom:ceník mají přímo na jejich stránkách, adresu ti písnu do IP
20. bře 2009 v 09:22  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 l.luci: děkuji za pomoc emoticon
20. bře 2009 ve 13:43  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babydoom: není za co emoticon ráda pomůžu emoticon
20. bře 2009 v 17:33  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 V cukrarne na Benesovce (pece to Peko v Ceske Skalici) maji takove ty nebalene kolacky, takove ty zmensene kolace. V Cukrarne Jadran v Malsovicich maji takove ty balene, asi 300 za kilo. Suverenne nejdrazsi jsou ve svatebnim centru za mostem u muzea. Pak je pece pry jeste nejaka pekarna buhvikde, ktera je na objednavku doveze do nejakeho sveho prodejniho mista, ale tam pry snad chteli tri koruny na kolacek a pet na vetsi. Pak je pry pece nejaka pekarna Kontis, ale ty se nam nepovedlo zkontaktovat, na kontaktni adrese sidli jen nejake vedeni, nedozvonili jsme se, a na mail neodpovedeli. Nejlepe nam to vychazelo v Ceske Skalici, 140 za kilo (asi 130 kolacku), ale ma to zadrhel, nejmensi objednavka je mozna 7,5 kilo, to jsem sla do kolen. My je nakonec budeme mit z Hradecke pekarny, asi 180 za kilo (260 kusu) a nechame je zamrazit, protoze v nasem tydnu kvuli zkouskam ucnu nepecou...
21. bře 2009 ve 20:45  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, nemáte některá tip na kapelu, která by na svatbě mohla zahrát? Vůbec netuším jak se pohybují ceny, co je moc a co málo... díky moc!! emoticon
24. bře 2009 v 16:56  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babydoom: nám doporučili kapelu přímo v restauraci, že s nimi mají dobré zkušenosti a perfektně hrajou. Budou to 3os. a na noc nám to vyjde na 5000-6000Kč. Když jsem slyšela tu cifru, tak se mi lehce podlomila kolena, ale pak jsem postupně zjišťovala, že je to normální.
24. bře 2009 v 17:29  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 l.luci: asi to je fakt normální cena, záleží ale jak dlouho budou hrát, máte někdo představu kolik hodin za tuhle cifru hrají, mám zkušenost, že chtěli za 6 hod. hraní 8 tis. ale bylo tam hodně členů kapeli...ale i tak hraní od 18 - 24 hod. se mi zdá málo..ale dá se to pak asi udělat formou nějaký disco či tak po půlnoci..

Holky ještě další dotaz a to ohledně focení...koho máte objednaného? měla jsem pár tipů např. Wagenknecht, ale ten už má daný termín obsazený, nechtěla bych na fotkách moc šetřit...teda jako, že bych chtěla mít fakt supr fotky, žádnou nudnou klasiku...
25. bře 2009 v 11:56  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 Ahojky Holky, tak se po delší době zase hlásím...vlezl na mě nějakej bacil a ještě k tomu šrotím na státnice, blééééemoticon bojim bojimemoticon
baby, my budeme mít kapelu, ve které je paní a pán, mají klávesy s takovým tim tuc tuc doprovodem, zpívaj oba a hrajou vše, jsou super a chtějí 500,- za hodinu za oba. Byli jsme se s přítelem na nich podívat a moc se nám líbili a jsou osvědčení ze svatby našich známejch...kdyby jsi nemohla nikoho sehnat, dám kontakt, když budeš chtítemoticon
Jo a fotografa budu řešit po státnicích, máme předběžně zamluvenýho borce, co fotil dvě svatby našim kamarádům a je to takový číslo, že si kvůli dobrý fotce lehne i na zememoticon snad nám vyjde...
Jo a ty koláčky, kde to teda budete objednávat, se v tom nějak nevyznám co je dobrý a co neemoticon jestli ty menší nebo větší...
25. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 zrzulinka: prosim prosim, pošli mi kontakt na tu skupinu do IP. Když slyšim tu cenu, tak nehodlám vyhodit za pitomou hudbu 6000Kč.
Babydoom: taky jsem zkoušela pana Wagenknechta, ale v mém termínu měl obsazeno, tak jsem zkoušela Vokurka a to taky nevyšlo. V mém termínu se se svatbama asi roztrhl pytel a ti nej jsou obsazení. Jinak v HK jsou asi nejlepší Marian Volek, Taneček a Lukavská.
25. bře 2009 ve 22:34  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: prosím taky bych požádala o kontak, ať máme srovnání, my zase klidně dáme za hudbu víc, ale musí být kvalitní, protože to je základ celý pařby, jakmile tam bude umcaca, tak nikdo tancovat nepůjde..a my hrozně rádi tancujeme..emoticon
K těm koláčkům, já je budu brát od paní z Jeřic, dnes jí mám navečír zavolat, říkala, že má koláčky jak pětikorunu, takže nic mega, ale poznáš v tom, co je za náplňemoticon)

l.luci: k tomu focení já zkoušela hrozně moc fotografů, ale těch vážně skvělejch, ale ty ceny, na mě šli mrákoty, je to padára, ale skutečně nemůžu dát desítku za fotky, to je moc, jo, kdyby nám to nějaká duše zasponzorovala, tak asi neváhám, ale takhle, to by nás zruinovalo dnes se ozval pan Vokurek, ale to je taky darda 6 tis. za focení a další 3500 - 6000 za foto knihu, v případě, že foto knihu nechceš, tak 2 tis.materiál, ze kterýho si necháš udělat vlastní fotky..ale jinak fotí skvěle...kouknu ještě na ty dalšíemoticon
26. bře 2009 v 15:09  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babydoom: známí si nechávali fotit svatbu od vokurka asi před dvěma rokama, byli moc spokojeni, fotečky byly nádherné. Tak jsem se rozhodla, že ho zkusím také, ale oni mi říkali, že to měli celé asi za 6500Kč i se střední fotoknihou. Ty ceny, co jsi psala mě docela dostaly emoticon, ale naprosto věřím tomu, že takhle zdražil, protože je po něm větší a větší poptávka. 10 000Kč emoticon To bych za to opravdu nedala.
26. bře 2009 v 17:10  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 l.luci: je to přímo z jeho ceníku, dneska jsem ho dostala, ty ceny jsou opravdu masakr, když si vezmeš, že tě vyfotí za 6 tis. a pak abys měla všechny fotky k dispozici připlatíš 2 tis. a nebo si nechách foto album za 3,5 - 6 tis. nemám moc srovnání s ostatními, protože ti měli plný termín a tudíž ceník neposlali...mám rozjednané další kontakty, ale říkám si, že to bude vše nastejno, tak nevím co s tím...
26. bře 2009 v 18:04  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 fotky od všech těch machrů jsou nádherný a v naší rodině se dost na fotky dá, to je prostě základ všeho, ale za ty prachy to vážně nejde...navíc se bojím, abych nakonec našla aspoň někoho..zkouším i pana Tanečka, má moc hezký fotky, díky za tip! Stále jsem si říkala, že času je dost, ale červenec už se blíží a pomalu zjišťuju, že nejlepší je rozebránoemoticon)
26. bře 2009 v 18:07  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babydoom: jo s tím rozebráním máš naprostou pravdu...
26. bře 2009 v 18:12  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 babyboom: tak já jsem taky zkusila napsat Tanečkovi a uvidím, jak to dopadne. Sice už fotografku zamluvenou mam, ale nejsem z toho nějak nadšená. Nikoho lepšího jsem nesehnala v mém termínu.
26. bře 2009 ve 21:17  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 Ahoj holky, tak my budeme mít koláčky taky od paní Salačový (9.4. je budeme rozvážet), tak pak dám vědět. Fotografa mám domluveného pana Kamila Salibu z Brna, fotky parádní, cena asi 8000,- (ale nevím co přesně obsahuje - focení od rána až po začátek hostiny). No a kapelu zamlouvala mamka, tak snad to buded v pohodě - 3 lidi, hrajou na zábavách a svatbách a říkají si za hodinu 400,-.
27. bře 2009 ve 14:35  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mala_holka
Registrovala se 27. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Svatba byla 8. června 2009
fotoportrét
fotoportrét
mala_holka
 Ahoj. Pracuju v Praze, bydlím v Liberci a svatba bude asi v Hradci Králové. Přečetla jsem CELOU diskusi... a pořád nevím ,kde je to správné místo na hostinu.
-Volala jsem do Baru 69 - je to vhodné pro max. 40 lidí. Cena je cca 1000,- Kč na osobu.
- Inflagranty otestuju - bojím se ale malých vnitřních prostor.
- Reseci neznám.
- Pod Věží je šíleně drahej podnik.
- Eliška je totéž co Pod Věží
-Teniskovej klub je naprostý dno.
- Stoletá hospoda - neznám a nenašla jsem ji
-Knihomol na náměstí se nelíbí mé drahé polovičce
- Duran je ideální - ale bojím se cen
-Šatlava - prostory nejsou na svatbu vhodné
-Kuňka - je to z ruky.

Dejte mi prosím tip na podnik, kde: se vejde 70 lidí . Dovolí mi si přinést část jídla vlastního ( babičky chtějí vařit) , bude zahrádka, klidové místo pro děti a bude prostor na tanec. Jo a v Hradci .. cena - dostupná.
Prosíííím
27. bře 2009 v 17:33  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mala_holka
fotoportrét
fotoportrét
mala_holka
 Jo a další otázka .. Kde obřad? Něco romantického, dostupného, soukromého. =)
27. bře 2009 v 17:36  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 verunkahk: jak je možné, že jste všechny sehnaly, tak levné kapely a ti, co máme zamluvené my, si řekli 6500Kč za jakkoliv dlouhé hraní na svatbě. Jestli můžeš, pošli mi do IP kontakt. Díky
mala_holka: z Hradce bych ti pro tolik lidiček doporučila asi jedině ten Duran, možná i U svatého Jána ve Svobodných Dvorech. V Inflagranti byste byli asi moc narvaní, ale jinak tam vaří výborně. Mě by se ale nelíbila svatební hostina přímo v centru HK. Cenově je to přibližně shodné s Duranem, ale v Duranu budete mít pro sebe pouze určitou část restaurace. Já bych brala určitě něco, co bude celé uzavřené jen pro nás. Recese už není recese, teď je to nedávno předělané a netuším, jak se to tam změnilo. Pokud jde o ten obřad, tak by sis představovala přibližně co? Někde venku nebo zámek?
27. bře 2009 v 17:50  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš