Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
 zrzulinka: taky nechápu, jak jen tak můžou zvýšit ceny, pěkně mě to naštvalo. Kdyby ty ceny aspoň odpovídaly kvalitě, tak neřeknu, ale ta restaurace vzhledově není žádnej zázrak, ale okolo je úžasné prostředí. Je to hotel Obora nedaleko Chlumce n.C.. Sv. Jána znám, ale tam nemám dobré vzpomínky, takže to raději ee. O tom LTC jsem neslyšela zrovna dobré informace, prý rádi píšou víc, než se vypilo atd. takže je potřeba si to ohlídat. Chceme nějakou restauraci, kde by se dalo grilovat a vyjít aspoň malinko ven. Nechci být celé odpoledne a večer zavřená v jednom sále...
9. bře 2009 v 15:14  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 ahaaa no skoro se děsím, páč my máme v tom LTC..kamarádi to tam měli loni a moc si to chválili...no tak snad to dobře dopadne..emoticon je tam právě i veliká terasa, kam se dá vyjít..ale grilování by se mi taky líbilo, jenže není kde...kdybychom měli dům se zahradou, tak je to jasný, zůstali bychom pařit doma, ale takhle?
9. bře 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 zrzu: on každý stejně říká něco jiného... neboj, budete to tam mít určitě krásné... Já jen doufám, že se s vedoucím v té restauraci nějak domluvíme a sníží nám alespoň ceny na alko - to co stanovili oni je nereálné.
9. bře 2009 v 17:11  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
 zrzu: ten kontakt ti písnu,ale musím ho zjistit od mamky...zařizovala to ona. my to máme taky v LTC a už jsem slyšela od lidí ze 2 svateb, že to tam bylo perfektní. A ten majitel mi přijde celkem sympatickej.
9. bře 2009 v 19:21  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 luc tak to je jasné, že někdo bude pyskovat a někdo zase bude nadšený..prostě se každýmu zavděčit nemůžešemoticon ale moc moc děkuju za kontakt, jsi zlato emoticon
veru nám se tam líbilo, byli jsme tam schválně nenápadně na kafíčku a pak se seznámit s majitelem...známej páreček tam svatbu měl a byli nadšený, tak prostě uvidíme uvidímeemoticon dal vám kalkulaci? Už jste měli sraza na menu??? Povíde povídej emoticon
10. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
albi
Registrovala se 20. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 16. května 2008
    V Jiráskových sadech, Hradec Králové, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
albi
Registrovala se 20. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Hradec Králové.
 ahoj Hradečačky emoticon
LTC se vůbec nebojte, já tam měla svatbu vloni a jsem maximálně spokojená, dá se domluvit na všem, milej personál, na terase jsme točili kýty a při placení jsem byla moc mile překvapená emoticon emoticon emoticon sami jsme si řekli, co chceme uvařit, udělali nám kalkulaci včetně rautu, domluvili jsme se, co se bude pít, výzdobu jsme si přišli udělat sami večer před svatbou, jinak je od nich. Lepší místo jsme nenašli a nelituju toho, ve finále tam bylo přes 100 lidí a všem se to líbilo emoticon emoticon emoticon Vybraly jste dobře emoticon
10. bře 2009 ve 14:25  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 albi no tebe nám zaslalo přímo samo nebeemoticon honem šup řekni na kolik vás to cca vyšlo, co jste měli k jídlu, co na raut a takemoticon my jsme tu hrozně zvědavé a já nejvícemoticon emoticon
jak brzo jste s nima domlouvali menu a tak? Je normoš, že nám řekl tak cca 1,5 měsíce před svatbou? Rezervované to už máme od zimy, líbilo se nám tam emoticon a ty kýty vám zařizovali oni? Omlouvám se za smršť otázek, ale nemůžu si pomoct emoticon
10. bře 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 albi a musím říct, že máte krásný fotky a sluší vám to tam emoticon takže dodatečná gratulace, hned jsem musela mrknout na albumemoticon a taky gratuluju k mimísku a přeju spoustu zdravíčka emoticon
10. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 Teda já už jsem tak naštvaná, nemůžu se dovolat tomu vedoucímu z restaurace. Už mi stačí jen málo, úplně vybouchnu a zrušim rezervaci. Nakonec si to zamluvim taky v LTC emoticon To bude ještě sranda...
10. bře 2009 v 17:34  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 emoticon
11. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
albi
fotoportrét
fotoportrét
albi
 tak cenu už si přesně nepamatuju, ale bylo to do 50 ti tisíc na 100 lidí, k obědu byl aperitiv, hovězí vývar, šunková rolka, kuřecí kapsa s nivou a ořechy, šťouchané brambory s petrželkou a oblohou, jako zákusek vlastní dorty. Potom nám roznesli na stoly zákusky (ze Stěžer), večer byl raut, to jsme nechali na nich, jenom jsme řekli, pro kolik lidí to chceme, pamatuju si, že to bylo mixovaný, sýry, uzeniny, řízečky, zelenina a ovoce. Na terase se točila kýta, myslím, že tak 10 kg masa, snědlo se všechno. Bar jsme nechali otevřený, každý si dal, co chtěl. V jedné místnosti nám dokonce udělali místo a tam jsme rozdělovali výslužky. Měli jsme tam i čokoládovou fontánu, tu tam dokonce i půjčují, dovolili nám přivézt i vlastní jahody k fontáně. Opravdu nebyl jediný problém, jídlo byl výborný, obsluha stíhala, pan vedoucí byl super, dalo se s ním domluvit na všem. emoticon
díky za gratulaci a užívejte si to, holky emoticon rychle to uteče emoticon
11. bře 2009 v 16:13  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 takže jak tak koukám, tak to LTC je naprosto perfektní... zítra se tam asi zajedu mrknout emoticon
11. bře 2009 v 17:25  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
albi
fotoportrét
fotoportrét
albi
 jo a domlouvali jsme to koncem ledna, přesné menu atd tak v duben emoticon
11. bře 2009 v 18:36  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 zrzu...zatím sem tam byla domlouvat výzdobu a jídlo až koncem března(svatba je 24.4.). S tou čoko fontánkou jsem to nevěděla..je to super že ji půjčujou¨..díky za info albi emoticon ale majitel mi přijde fakt super. Dneska jsem byla domlouvat kytky,tak už je zařízený fakt asi všechno.HURÁ emoticon
13. bře 2009 v 16:07  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 zrzulinka: tak už je to u nás zase celkem ok, byli jsme si promluvit s panem majitelem a už je to o malinko snesitelnější... Kolik vám tak odhadem řekli cenu za osobu? Nám řekli že to v průměru vychází 800-1200Kč, což mi přijde ještě přijatelné. Obsahuje to obídek, teplý i studený raut, grilování, alko i nealko, dezerty.
13. bře 2009 ve 22:20  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 nam řekl 800-1000 Kč..obsahuje to to samé
14. bře 2009 v 09:44  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 Tak to je celkem podobné.... jsem ráda, že jsme to nakonec takhle vyřešili. Jen mě malinko mrzí, že nemůžu mít vlastní výzdobu stolu. Chtěla jsem to mít bílá nebo champagne/zlatá s fialovou. Naprosto mi zkazili plány a to už mam část dekorace doma. Při první domluvě nám říkali, že mají i bílé talíře a teď z nich vypadlo, že mají pouze talíře se zeleným lemememoticon takže dekoraci nechám na nich, protože si nedokážu představit fialovou organzu se zeleným talířem.
14. bře 2009 v 10:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 albi moooc děkujememoticon
luciku, to jsem ráda, že jste to vyřešili, asi to docela nadzvedne žlučníka, co? Já mám furt stíhu, že se musím přesvědčit, zda to pan majitel určitě zarezervovalemoticon
Veru týý jo to už to máš za chvilinku co? emoticon Kolik tak plánujete lidí???
Jinak holčiny, pracujeme teď na kapele, v pátek jsme se na ní byli podívat, jako šmíráci emoticon a doufáme, že to vyjde emoticon
14. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 A můžu se jen informativně zeptat, za kolik budete mít hudbu, teda pokud bude živá?
14. bře 2009 v 17:21  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 zrzu..lidí budeme mít kolem 40 na oběd a ještě asi 15-20 večer(kamarádi)
holky máte už sehnanou kosmetičku??
15. bře 2009 v 17:53  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 veru: zatím mam zamluvenou kosmetičku od kamarádky a sídlí někde na malém náměstí, ale asi to změním, protože kousek od nás otevřeli nový salon, tak ho teď musim vyzkoušet a uvidíme...
15. bře 2009 v 19:17  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 luc chtějí 500/hodina...byli jsme se na ně podívat, jak hrajou a líbili se nám, tak jsme je zamluvili emoticon luci, jestli vyzkoušíš tu kosmetičku, tak dej vědět, ju? Já nikdy nebyla ještě a docela bych to zkusila, jak by mě namaloval někdo jiný.. emoticon
veru tak to máte podobný jako my-) doufám, že dáš pak vědět, jaký to tam bylo, budeme na vás myslet emoticon
15. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 zrzu: no nám řekli přibližně 5000-6000Kč za noc. Přijde mi to docela drahé... Do konce měsíce mam v plánu zkusit kosmetičku i kadeřnici, tak sem potom písnu své zážitky. Doufám, že se na poprvé dobře trefim.

Ještě jsem se chtěla zeptat, kdepak budete objednávat dortík? Dostala jsem doporučení, že nejlepší v HK je cukrářství u Rudolfa nebo Šmídovi na Novém HK.
16. bře 2009 v 19:18  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 díky za info..kolik tak stojí ta kosmetika (i se zkouškou) vůbec nemám představu,nikdy jsem tam nebyla emoticon
u Rudolfa je to sice luxusní,ale ty ceny tomu teda odpovídaj,takže pokud trochu koukáš na peníze,tak asi neee.Dort budu mít z Věkoš, včetně minizákusků..zákusek ke kafi nechávám dělat na pěší zóně(jak je tam ta cukrárna a prodávaj tam látky)
16. bře 2009 ve 21:31  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 luci, ono to taky tak nějako vychází kolem těch 5-6000..páč když bychom chtěli, aby hráli od 16:00 třeba do jedné...tak ono to naskáče...
Jinak dortík ještě nevím, kámoška furt slibuje, že dá kontakt, tak se s váma pak podělímemoticon jinak se chystám omrknout ty věkoše, páč podle webu mi přijdou celkem ok..ještě to ochutnáme ale emoticon
S tou kosmetičkou by mě to taky zajímalo...akorát si pak říkám, že když mě napajcuje ráno, aby mi ten obličej na ksichtě vydržel..bude léto...tak bych si to chtěla upravovat a nevím, jestli by bylo do toho dobré zasahovat..ale asi jo.... emoticon
17. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, nemáte prosím některá kontakt na paní Salačovou z Jeřic u Jiřína - kvůli svatebním koláčkům, ráda bych věděla, jestli je vůbec ještě peče... díky!!
17. bře 2009 ve 14:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
babydoom
    Region Hradec Králové
 mělo to být u Jičínaemoticon
17. bře 2009 ve 14:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 baby vůbec mi to nic neříkáemoticon
17. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 veru, zrzu: k té kosmetičce se musí přijít 3- 7 dní předem na vyčištění pleti + zkouška líčení + ličení v den svatby = 1800Kč - dnes jsem se dozvěděla tuto cenu, má to být něco jako kompletní svatební balíček. Přijde mi to docela dost drahé, takže zkusím něco jiného. Sice jsem slyšela, že je ta kosmetička výborná, ale nevím, jestli chci vyhodit tolilk kč. Sama se taky dokážu dobře namalovat, jen nepoužívám make-up, který nemam opravdu ráda, ale na svatbu ho chci, abych nebyla moc lesklá na fotečkách. Jediný důvod proč uvažuji o kosmetičce je, že se bojim, že se mi v den svatby budou klepat ruce a byla bych jako strašidlo emoticon
- sladké do výšlužek a tak podobně také nechám udělat ve Věkoších, ale tam jim moc nevěřim ve výrobě dortíků, tak si ho dám raději udělat jinam. Sestřenice si na svatbu objednávala vše z Věkoš, prý to bylo vynikající, dokonce jim to prý za skvělou cenu dovezli až k Turnovu v chladícím voze. Ale ten hlavní dortík prý nebyl vzhledově zrovna nejlepší. Ne, že by byl ošklivý, ale nebyl dokonalý.
17. bře 2009 v 16:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
 SOS! Kde sehnat svatebni kolacky? Chteli jsme si je nechat delat ve Smiricich, jenze tam v nas termin nepecou, protoze ucnice maji zkousky! V Hradecke pekarne nepecou z tehoz duvodu, protoze tam to delaji ty ucnice ze Smiric, co tam maji praxi. Dodali by nam je, ale jen tyden predem, a my je hceme na svatebni den... Nase cukrarna kolacky nedela a ve svatebnim centru jsou priiiserne drahe.
Luci, U Rudolfa jsou vazne dobri, ale dost drazi. Vypocitali nam tripatrak pro ctyricet lidi na 4500-5000. Nakonec si nechame udelat dortik v te male cukrarne u Muzea, skoro stejny, asi za dva tisice, protoze jsme usoudili, ze by to svatebcane stejne moc neocenili. Zvlast ta cast rodiny pro ktere je nejlepsi kolac rizek emoticon)) Z Rudolfa budeme mit minizakusky. Ale jsou taky pomerne drahe 11-25 za jeden.
Videla jsem nekde reklamu na kosmeticku, nabizela svatebni liceni se zkouskou za 700. Ale je to bez te kosmeticke pripravy.
17. bře 2009 v 17:44  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš