Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 Jééé holky zdravímemoticon taky máme prstýnky z veletrhu, moooc moc hezkýemoticon přijdou na konci března, tak jsem zvědavá emoticon jinak jsem dostala od kámošky firgurky na dort, tak jsme taky hroooozně pokročili emoticon no a možná možná mám šatkyemoticon příští středu je jdu porovnat s jinýma, ale myslím, že mám jasnoemoticon
Jooo rodičové...u nás sice nikdo moc neřeší, ale sem tam se ozve rýpal, proč jako tak, a proč ne jinak...smůla, je to naše svatba emoticon stejně si ale myslím, že postupem času bude prudit snad skoro každej a že já se rozčílím a bude sajgon emoticon
24. únor 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Tak máme zamluvenou restauraci na obed, presunuli jsme od Sv. Jána do Jána emoticon) Jsem zas o neco klidnejsi, kdyz uz jsou obe mista na obed i party najita a zamluvena.
A figurku na dort resim emoticon) Hrozne se mi libi "Promise" od Willow, ta co se tu neda sehnat. Tak premyslim jak ji z Londyna importovat sem a jestli to stoji za to, je pomerne draha. (Teda asi stejne jako ty hezci u nas na trhu...) Nebo jestli zajit do Mlicnaku a koupit tu za tech osmdesat korun. I kdyz mozna bych ji pak na bazaru mohla prodat.
27. únor 2009 v 19:38  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahojda holky, tak mám doma závoj (koupený tady na bazaru, je pěkný, nic přehnaného) a také jsem si koupila korunku. Mám obojí v albíčku, můžete mrknout. ALE FOTKY jsou HROZNÉ emoticon NEJSEM FOTOGENICKÁ. Nebyla jste se některá podívat v tom svatebním centru za mostem na nábřeží v HK? Jaké s tím máte zkušenosti?
2. bře 2009 ve 13:05  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 holky čááuemoticon já už figurku mám od kámošky z její svatby, zapůjčila, tak jsem ušetřila emoticon jinak jsem koukala, že ji maji ve svatebnim salonu asi za 400 blázni!
petruš, se svatebním centrem v HK mám zkušenosti zatím super (musím zaťukat emoticon ) asi si odtamtud půjčím šatky. Byla jsem tam totiž minulej týden, zamilovala se do jedněch a paní mi slíbila, že mi doveze podobné ještě na porovnání z Pardubic, tak tam teď ve středu s mamušou jdememoticon Tak pak dám echo, jak jsem se rozhodla...ze všech salonů v HK musím říct, že se mi tam líbilo nejvíc..mají hodně šatečků, kytiček, doplňků..a celkově je to tam pěkný a čistý emoticon
2. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: Fakt? hmmm... chci se tam tento týden stavit, jen na kukačku... asi v pátek to zkusím, to budu mít volněji. No jinak ještě jsem chtěla zkusit ten salon Bella, ale to jsou prý za šatičky docela pálky..
2. bře 2009 v 15:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. bře 2009 v 17:13 • lindex
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
 V tom salonu u mostu se mi také docela líbilo, jsou schopní ti tam zařídit snad cokoliv, co má něco společného se svatbou emoticon V belle jsem byla nadšená z několika šatů, ale mají tam ceny daleko vyšší než třeba v Praze, kde mají šaty podobné. Já si budu šatičky nechávat šít, tento víkend jsem se proto definitivně rozhodla, ale nejdřív jsem obešla všechny salony v HK, abych viděla aspoň přibližně, co mi sedí a co naopak vůbec ne. Přibližnou představu už mám, teď už to chce jen odvahu je objednat emoticon
2. bře 2009 v 18:13  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 no to mi holky povídejte, Bella je cenově hustá docela a zase popravdě žádný extra zázraky tam taky nemají...myslím, že při troše dobré vůi a chuti zajet si i dál se najdou ty pravéemoticon
petrus na kukačku tam určitě zajdi, ale jestli chceš zkoušet, tak je lepší se objednat, páč se může stát, že tam bude jiná nevěsta nadšeně zkoušet hodinu a ty budeš čekat, ale podívat tě nechají emoticon
Jéé luci to je hezký, že budeš mít vlastní šatky? A jaké? Douhé, s vlečkou, bez? Jakpak?emoticon
2. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 Pořád nejsem definitivně rozhodnutá - váhám mezi dvěmi modely. Rozhodně je chci dlouhé bílé na šněrování a s vlečkou. Sukni nechci hladkou, ráda bych ji měla poskládanou z více částí. Dneska přidám do albíčka další obrázky, tak se třeba mrkni pro představu...
3. bře 2009 v 15:52  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Petrusko... S tim salonem ja mam zkusenost zatim dobrou, budu mit odtamtud saty. Ale oproti Renate v Jaromeri bych rekla ze maji trosku mensi vyber a dvakrat vyssi ceny. Ale na zkouseni se urcite objednej. Moje svedkyne si tam vybirala temer vsechno, od satu, oznameni, prstynky, kolacky, kytky... a byla spokojena.
3. bře 2009 ve 20:29  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 Tak jsem dneska malinko hnula s přípravou svatby a objednala jsem košíčky na koláčky a krabičky na výslužkyemoticon Objevila jsem je na netu za skvělou cenu, tak jsem neváhala. Zítra po poradě se svědkyní objednám dekoraci svatebního stolu. Brouzdala jsem na netu a narazila jsem na skvělou inspiraci. Konečně jsme vybrali i oznámení, stačí jen odeslat objednávku. Ale k objednání šatů se pořád nemůžu dokopat emoticon Pořád nevím které...

Nemáte někdo zkušenosti s hradeckým fotografem Marianem Volkem? Hrozně se mi líbí jeho fotečky, ale ta cena mě malinko odrazuje...
4. bře 2009 v 18:56  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Ahojky holky, tak koukám, že s příprava se to začíná hýbat, coemoticon já byla včera s maminou ve svatebním centru v HK a zamluviala šatky a zaplatila zálohuemoticon juchůůůů tak jsem ráda emoticon jinak jsme se zasekli na oznámkách..furt nevíme..
jináč s výzdobou už bychom taky mohli začít plánovat..chceme to do bílo/zelené, tak jsem zvědavá emoticon zatím mám z Ikey lísky okvětní z růžiček..to toho moc nemám, coemoticon

luci s tímhle fotografem zkušenosti nemámemoticon budem mít jiného...máš na něho doporučení?
5. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamino
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
jamino
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahojky Holky!
Po dlouhe dobe se opet hlasim emoticon Koukam ze pripravy jsou v plnem proudu a to je dobre.
Ja nejak v posledni dobe nevim kde mi hlava stoji emoticon Svatba pomalu za dvermi a zarizovani je jeste more, tak nevim nevim jak to stihnu.Momentalne resime dilema s prstynkama, uz jsme jich videli asi 500 a porad nic emoticon nejhorsi je ze nemame moc ani predstavu jake by se nam libili.
Jinak uz mame oznameni a i saticky se docela rysuji.
Chtela bych se zeptat zda nektera nevite kde by se v HK dali pujcit zidle a stoly?? Predem diky. emoticon
5. bře 2009 v 11:53  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamino
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
jamino
    Region Hradec Králové
 Jo a jeste jsem se chtela zeptat zda jste nektera byla v Salonu Daria v Intersparu??
Na strankach moc satu nemaji a tak zda to ma vubec cenu tam chodit? Diky
5. bře 2009 ve 12:35  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahojda holky, s vetsi odmlkou se zase hlasimemoticon Uz mame latku na satky. A v tom salonu Daria jsem byla o vikendu, shanim pod saty podpprsenku, kterou tam vsijeme na stálo. Jsou tam velice milí a ochotní. Není to tam zase tak moc drahé, ale saty bych prirovnala tomu salonu v Jaroměři - tam se mi šaty provedením a ani vizáží vůbec nelíbily. A výběr taky nic moc. Ale na doplňky vřele doporučuji. A chtěla bych se optat, jeslti nevíte o nějaké šikovné kadeřnici, kosmetičce a "nehtařce"emoticon A co se týče květiny, tak taky nevím, kde ji objednat:( Nějak si nevím s ničím moc rady, ale už máme v hospodě hotový jídelní lístekemoticon)) Hurááemoticon))
5. bře 2009 ve 13:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jamino, já na ten salon ve spáru slysela negativní info, od jedné kámosky, ale může to být jen její názor..si stěžovala na kvalitu a právě že nemají moc šatků...sama jsem tam nejela, ale jestli furt hledáš, tak se tam mrkni, za kukandu nic nedáš..a s židlema ti asi neporadímemoticon já bych zase chtěla sehnat půjčovnu potahů na židle....jako nestačím zírat, co se všechno musí zařídit...
slun kadeřnici sháním taky, ta moje sice dělá fajn melíry, ale účesy jí vůbec nejdouemoticon jéé a co budete mít za menu? My asi rolku křenovou se šunkou, svíčkovou a knedlíčkovouemoticon
5. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tak zírám, co vše už máte. Jinak co se týče půjčovny v interparu, tak podle mě tragédie emoticon já jsem baculatější postavy a paní na mě měla akorát jedny šaty ve tvaru jeptišky emoticon no hrůza katastrofa největší. A mojí mamině tam nabízela takové šaty šedive s knoflíkama z 50 let emoticon)) což by nevadilo, ale mamina je taková šťabazjna a tak raději nic neříkala emoticon Jinak jsem byla v tom svatebním centru před/za mostem, ale jsem objednaná až na úterý. Pak jsem byla také v Adeli a tam jsem byla moc spokojená, není to tak "načinčané", ale skvělý servis a soukromí. Myslím, že šatky vybrané, něco v albu mám, mrkněte, ale blbé fotečky - mamina fotila emoticon navíc šatičky nemám na fotkách dotažené, byla to rychlovka, když jsem šla z práce.
5. bře 2009 v 16:26  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 Mě se šaty v Intersparu také moc nelíbili. Rozhodně je neměli moc moderní, ale obsluha byla fajn.

Zrzulinka: nemám na něj žádné doporučení, jen jsem viděla jeho fotečky na netu a u jedné nevěsty ...
5. bře 2009 v 17:05  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamino
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
jamino
    Region Hradec Králové
 petruska_hk : Muzu se zeptat zda v Adeli maji vice saticek pro plnejsi postavu? Nejsem zadna twigy a tak aby tam na me nemeli pouze jedny saty. Rada bych si jich vyzkousela vice abych mela z ceho vybirat. emoticon Diky
5. bře 2009 v 17:56  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 Jamino: já jsem tam byla taky a neboj, je z čeho vybírat...
5. bře 2009 v 18:38  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 NO právě, takže nevím, kde kadeřnici sehant. Ale až narazíš, tak písniemoticon)
A jasně, máme rolku, knedlíčkovou a svíčajduemoticon) A pak už máme raut se sálamama a sýrama a kanapkama a haldou mozzarelly a rajčat a ovoce a pak máme mnamku ... čokoládovou fontánuemoticon
Co máte zrzulinko v plánu vy?
5. bře 2009 ve 22:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
 jamino: já zkoušela jen jedny, ale mají jich tam opravdu celkem dost emoticon toho se vůbec neboj.
6. bře 2009 v 07:36  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 luci ahá a já právě myslela, jestli třeba kámoška ho neměla na svatbě, víš? No tak s ním domluv schůzku, ať vám ukáže ještě nějaký fotky a uvidíš..my máme Martina Horkýho jako fotografa..viděla jsem jak pracuje, dvě alba a líbí se námemoticon Je takový blázínek, co si klíďo lehne i na zem, jen aby byla pěkná fotka emoticon
slun dám echo určitě, páč to musím jít už někam prubnout, ať mi někde vytvoří to, co si představuju..a ještě za rozumnou cenu - no ani nejsem náročná emoticon
jinak my budem mí tu zminovanou rolku, svíčkovou, knedlíčkovou - klasika a s rautem asi taky nepřekvapíme moc, páč budou řízci, saláty, salamové a sýrové talíře, ovoce a tak..a i alko chceme omezit na víno, pivo, 2-
lahve whisky, pak vodku, zelenou a nějaký berentzenový lepidlo a nealko. No a na přípitek buď bohemku nebo cinzano, ale to se domluvíme až při tvorbě menu s majitelem restaurace...
6. bře 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 zrzulinka: včera jsem na zámku, kde bude svatba, dostala tip na fotografku, která prý výborně fotí. Je z Nového Bydžova, ale to mi nijak nevadí. Zítra dopoledne se tam zajedu mrknout na nějaká albíčka...

My také budeme mít klasicky svíčkovou a knedlíčkovou polévku, ale ty šunkové rolky opravdu nemusím, tak jsme to riskli a objednali broskve plněné kuřecím salátem. Snad to nebude katastrofa emoticon
6. bře 2009 v 17:04  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Zrzulinko, tak pak poreferuješemoticon Já ani nevím,co bych na hlavě chtěla vytvořit,takže to bude o to horší:(
A alkohol si přivezeme vlastní víno, od nich jen nealko, tvrdý a pivko. A co se týče přípitku, tak nám poradili sekt obarvený do růžova grenadinou a na skleničku zapíchnou jahůdku, tak snad to bude vypadat pěkně...doufámemoticon
6. bře 2009 v 17:37  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 luci, za kolik jsi objevila krabicky? Ja hledam obyc male dortovky. Mam obejite mesto, nejlevnejsi jsem objevila dvacitkove za sest korun. na internetu jsem je moc nevidela, maji vetsinou ozdobne a objednavat je samotne z nejake stranky, tak se mi zda se se to pak prodrazi na postovnem. Kolacky rozvazet nebudem, kosicky odpadaji.
My jsme predkrm vyresili fikane- vynechame ho. Budem mi knedlickovou a kureci steak s prsutem a mozarellou.
Kadernici mi doporucla tchyne, ja byla v kadernictvi v zivote asi trikrat. Kdyz jsem si na vlasy zacinala sedat, tak proste sel kus dolu emoticon)) A ofinu resim samoobsluhou. (podle toho to obcas vypada emoticon))
Akorat bych potrebovala poradit kosmeticku, byla jsem jen jednou a ne v HK. A licit se neumim, normalne to nedelam, maximalne pakrat do roka neco zkusim, pak si pripadam jak klaun a zase to smazu emoticon)
6. bře 2009 ve 20:48  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 medakote: brala jsem krabičky asi za 8Kč, takže je to dražší než jsi objevila ty, ale jsem z nich nadšená a už je mam doma i s košíčkama...
7. bře 2009 ve 13:18  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
 Ahoj holky, po dlouhý době se taky hlásím emoticon Jelikož máme svatbu UŽ v dubnu,tak mám většinu věcí zařízenejch, ale pořád se bojím abych na něco nezapomněla emoticon šaty budu mít půjčený z toho salonu za mostem, dokonce mi je šijí fungl nový na míru a pak si je tam nechají...takže super a za dobrou cenu(6000,- i s půjčením bot a bižuterie). Na ženicha oblek taky půjčujeme, ale v Renatě v Jaroměři, tam jsme objednali i oznámení..mají je tam o hodně levnější než v HK. Prstýnky máme od firmy Breuning..z bílého zlata, já tam mám jeden briliant..cca 14000,- Koláčky mi bude péct jedna paní na vesnici...takže budou skoro domácí emoticon Kadeřnici mám, ale nevím jak to bude vypadat ještě jsem nebyla na zkoušce, tak pak písnu a kosmetička mi byla doporučená na pěší zóně, jak je parfumerie, tak je tam i kosmetický salon a tam...ale ještě jsem taky nebyla na zkoušce,paní prý přijede i domů,když chcete. No a dort a minizákusky budeme objednávat ve Věkoších...je tam nějaká výrobna lahůdek.Fotografa máme objednanýho pana Kamila Salibu z Brna.tak to je asi zatím vše...jen doufám, že to všechno klapne emoticon
8. bře 2009 v 09:19  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 Ach jo, přišel mi koncept svatby z restaurace, kterou máme asi od listopadu zamluvenou a nestačila jsem se divit. Neuvěřitelně zvýšili ceny - řekla bych tak o 30%. Včera jsem zkoušela obvolávat a objíždět jiné restaurace v okolí a nic jsem nesehnala. Obřad bude v Chlumci n. C., tak jsme chtěli restauraci někde poblíž nebo po cestě zpět do HK, ale nic. Zřejmě budeme muset začít pořádně šetřit emoticon Nevíte některá o nějaké restauraci v okolí Chlumce nebo cestou do Hk?
8. bře 2009 v 10:47  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 luci to si děláš pr...ne? A to jako oni můžou zvýšit ceny jen tak???? To je hustý teda...se úplně děsím co bude...
hele mi to máme v LTC naproti lízátkům v Malšovicích, tak zkus je na restauračku, pak jak už jsem psala, tak je dobrý ten Svat Jan ve Svobodných dvorech...kdeže to máte naplánované?????
veru týý jo tak vám už se to ale blížíemoticon za mostem, to myslíš to svatební centrum???? Určitě pak dej vědět co ta kosmetičkaemoticon A který den to máte? Ať můžeme držet pěsti emoticon
veru prosím tě, máš kontakt na cukrárnu ve Věkoších??? Píšni mi ji prosím do IP..páč já počítala s cukrárnou ve Stěžerách (prý vyhlášená) a oni to tam ukončili, říkala mi včera kámoška, což je pro mě docela průser... emoticon
9. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš