Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bambina007 (32 r.)
2
Registrovala se 14. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Kolín - hotel Villa Romantica, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
bambina007 (32 r.)
2
Registrovala se 14. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
 To Petra: děkuji za pochvalu fotek, taky jsme moc spokojení......času máš ještě dost...já stihla připravit svatbu cca za 2 měsíce emoticon Jinak já jsem si šaty ani v Pardubicích ani v HK nevybrala...tak následovala Praha a tam mají velký výběr, ale i tak mi to dalo zabrat...ale ceny tam jsou teda vyšší než tady... emoticon
5. led 2009 ve 21:34  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 bambi, no jo, když to je právě těžký, někdo se zamiluje do těch svejch v prním obchodě a někdo musí zlítat půl republiky než to "ono" najde emoticon já byla zatím jen výše zmiňované Belle a tam to srdeční záležitost nebyla...tak třeba příště emoticon
5. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bambina007 (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
bambina007 (32 r.)
2
 no právě...já jsem byla na šaty i v jižních Čechách...a nic...a v Praze asi v 10-ti salonech a až v posledním jsem si vybrala, ale ne hned...vyfotila jsem si je na sobě a až za týden volala, že je bere...to bylo asi 6 týdnů před svatbou.... emoticon já v té belle v HK byla a taky jsem si nevybrala, pak si někdo chválil janette, nebo tak nějak...jsou v Pcích i v HK, ale přístup děsnej....paní mi vynadala, co si o sobě jako myslím, že ještě 2 měsíce před svatbou nemám šaty, tak jsem řekla díky a práskla dveřma.... emoticon
5. led 2009 ve 22:02  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 zrzulinko, jasně, mám dvě už hotové, ale u mě to není už na tom doktorandském takové psycho, jako u klasického. Každopádně hodně štěstí při zkouškách Tobě i všem ostatním nevěstám emoticon A kolik máš vlastně zkoušek zrzulinko?
A co se týče šatů tak musím říct, že jsem si vybrala snad jen v jednom salonu v Praze, Kleinodu, ale ta cena je tak strašná, že teď doufám, že mi je doma mamka ušije, protože to byl hodně jednoduchý střih, jinak nevím, a vůbec se nedivím, že si nemůžete z té nabídky vybrat emoticon
6. led 2009 ve 12:45  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 Ahojky holky, tak zdravím všechny v novém roce a přeju jen to NEJ a ať vám všem vyjdou všechny plány! U nás ohledně svatby nového nic, asi to nakonec odložíme...zatím na neurčito. Máme teď oba dost práce a nerada bych se připravila o pěkné plánování, fakt nevím. Ale termín máme stále aktivníemoticon Každopádně sem za vámi budu chodit dál...
7. led 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Zrzulinko, mala oprava, ten salon v Jaromeri je az za ctvrtym kruhacem, spatne jsem je v duchu spocitala. emoticon
Mame trosku problemy s mistem na afterparty. Dostali jsme kontaktna jeden objekt, ktery by celkem bajecne vyhovoval, ale je to asi rok stare, telefon neexistuje, objekt je zamceny a nikde zadna cedule komu to patri, ten komu to melo udajne patrit se k tomu nehlasi... Mam jeste jeden tip, ale je to az nekde u Nechanic, zda se mi to daleko,kdo pak bude ty lidi odvazet domu... Moc se jich k dobrovolnemu strizliveni nehlasi...
A mam pevne predsevzeti do konce ledna najit cas a jit kouknout na saty emoticon
8. led 2009 ve 20:05  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidl., Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 2 alba. Region Hradec Králové.
 medakote: Přítel měl minulý rok pronajatý domek od zahrádkářského klubu v HK na Pouchově. Je tam kuchyň, 2x wc, velký sál, venku je místo na grilování a parkovat se tam taky celkem solidně dá. Pronájem myslim na celý víkend byl jen 1000Kč. Není to tam žádnej luxus, ale pokud sháníš něco obyčejnějšího, tak tohle je docela fajn.
8. led 2009 ve 20:12  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Hoooolky tak zkouškové je za mnouemoticon už jen dopsat bakalářku a státnice a bude ze mě chytrá holkaemoticon noa teď bych se mohla vrhnout na ty přípravy, no ne emoticon
Jooo a hlásím, máme nový přírůstek do svatebních věcíemoticon s přítelem jsme koupili pánské botky k obleku u Bati a mooooc hezké emoticon
madakote, děkujůůů pokud v HK nenarazím na ty echt pravé, tak určitě vyjedu do světa za HKemoticon
9. led 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 teda hooolky, kde se touláte?????? emoticon
17. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: ahoooj, jak se máš, kočko? emoticon já se flákám střídavě v práci a v posteli - chřipka, sviňa, mě letos prostě dostala emoticon Ale jinak vcelku dobrý, o víkendu (ač marod), jsem byla s miláčkem v divadle (měli jsme lístky na premiéru) a v neděli jsme měli první lekci v tanečních pro dospělé....jen jsem se o nich drahýmu letmo zmínila a hned nás tam přihlásil...jediný rozdíl mezi náma je ten, že já do tanečních chodila a tančila 3 roky i závodně, miláček ani ťuk a je - s velkým odpuštěním - dřevo bez hudebního sluchu a smyslu pro rytmus emoticon Ale moc ho miluju a chci tančit pouze s ním, takže jsem trpělivá, i když on je chůdě moje dvoumetrový v depkách, že mu to nejde, musím ho pochválit - kroky na čaču zmáknul, nakonec se porval i s walzem a jivem....a když budeme doma trénovat, myslím, že to spolu nějak zmáknemeemoticon jsem na něj MOC pyšná! emoticon
19. led 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
Registrovala se 1. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
Registrovala se 1. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holkyemoticon, vůbec nemám čas sem něco písnout:(...jen to vždycky rychle pročítám, abych načerpala inspiraci na tu naší svatbu, a zase pádím:(....Já vím, stydím se....My máme svatbu 20.6.09 v 11 hod. na radnici v HK. Zítra se jdeme s mojí drahou polovičkou podívat na prstýnky a v sobotu mám zkoušku šatů. Jelikož jsem prcek a velikost 36-38, šaty taky nejsou mojí oblibou, taxe toho děsim:(....No uvidíme. Každopádně pořád nemám vybranou kadeřnici a nalíčení:(. Chjo. Sice máme svatbu až v červnu, ale myslim si, že vybranou kadeřnici a nalíčení už by to chtělo mít. Navíc s mojí pletí to je děs, mám v plánu zajít ke kožařce, protože akné je horší a horší, už nevím, co si na to koupit, nic nezabírá, tak aby se mi to zlepšilo. Make-up nic neřeší. Navíc takový boláky co mám, by stejně byly vidět i s dobrým make-upem:(. Už jsem z toho fakt zoufalá:(. Do HK jsem se přestěhovala před půl rokem za přítelem, takže vůbec nevím, kde je nějaká šikovná a super kadeřnice a na nalíčení. Nějaké rady už se mi od některých z vás ke mně dostaly, jednou jsem sem psala, ale nikdy toho není dost, zvlášť když jsou osvědčenéemoticon! Takže děkuju moc moc moc za další a další radyemoticon...A ostatním budoucím nevěstám přeji pevné nervy při tom všem zařizování svatby, ať je ten váš den "D" tím nejkrásnějším a těm ostatním už vdaným přeji, ať vám to klapeemoticon...zatím pa pa, pokusím se sem zase něco písnout a ne jen čerpat...
19. led 2009 v 15:04  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 Bobruvka: jéé, to máme svatbu ve stejný den, ale my jsme se nakonec rozhodli pro zámek, jelikož se mi hradecká radnice vůbec nelíbí. Pokud zjistíš nějaké informace o super kadeřnici a kosmetičce, tak bych je taky brala...Sice bydlim v HK už od narození, ale moje bezvadná kadeřnice se odstěhovala a poslední dobou vůbec nemůžu narazit na nějakou pořádnou. Předem díky.
19. led 2009 v 19:55  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
19. led 2009 ve 23:42 • markytana
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
 l.luci: jakmile nějakou šikovnou najdu, dám infoemoticon. Jinak co se týká tý radnice...my to takhle řešíme hlavně z finančních důvodů a hlavně, ani jeden z nás (já a přítel) jsme nikdy netoužili mít nějakou velkou svatbu, víš. Po rodičích z obou stran nic nechceme (peníze), chceme aby si to užívali a ne aby přemýšleli nad tím, kde na to vezmou, a aby se z toho pak dostávali. Takže na 11tou ten obřad, pak oběd - jen rodina a svědci, což i tak je do 25 lidí a potom velká oslava v hájence s příbuznýma + s našima nej kamarádama a známýma. Takže večer do těch 50 lidí. Pro tolik lidí nakoupit jídlo a pití - no nebude to zadarmo. Všichni rádi jedí a pijouemoticon. Naštěstí nemusíme řešit to, že musíme pozvat tuhle tetičku a tuhle....prostě zveme z rodiny jen ty nejbližší a potom ty nej kamarády. Nikdy jsem nechěla velkou svatbu, proto mi radnice bohatě stačí, hlavně když tam budu mít svoje nejbližší a když si to budou všichni užívat. A hlavně jsem šťastná jak blecha, že si beru toho nej chlapa na světě;). Jsem ráda, že s přítelem máme stejný názory i co se týká svatby, takže je to všechno super. Dneska jsme měli jet vybírat prstýnky, ale včera když jsem vyšla ven z práce, tak můj přítel stál s autem před barákem, a že změna, že na prstýnky jedeme už dneska (jako včera). Taxem neprotestovala, vybrali jsme nádherný a za super cenu. Až mi to přišlo na jednu stranu divný, že to šlo tak rychle a hladce. No ale máme z nich oba velkou radost, fakt se nám trefili do naší představy. No a teď v sobotu mě čekají ty šaty, tak uvidíme. To už asi tak hladce nepůjde:(..
20. led 2009 v 07:58  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 klarisk nazdááár paníemoticon tak vy máte takovou kulturu ju? Tý jo to je superemoticon až skoro závidím, ale v dobrém emoticon my se kvůli sportu toho mého nikam skoro nedostaneme, furt je na trénincích nebo zápasech - náročné zaměstnání noemoticon...do tanečních pro dospěláky bych taky chodila, ale on je nestíhá a prý si žádného náhradníka hledat nemám (ani bych ho hledat nechtělaemoticon ale pššt to on nesmí vědětemoticon
Je to od něho hezké, že se s tebou do toho pustil, musí tě mít moc moc rádemoticon hele a třeba je to další krok k té svatbičce, třeba nacvičujete na první společný taneček emoticon
20. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Joo jinak holky, velká změna místa činuemoticon termín 24.7. 2009 nám zůstává, ale ze zámku v Chlumci nad Cidlinou jsme to přesunuli na hrad na Kunětické hořeemoticon a v 11:00 juchůůů emoticon včera jsme to byli zamluvit na matrice v Pardubicích, tak mám radost emoticon
A taky mám radost, že to tu začíná žítemoticon holčiny, na nějakou radu ohledně kosmetičky moc asi platná nebudu, pokud kontakt někde sama nezískám, páč já tam nechodím - ostudaemoticon od 25 ale začnu, mám to za chvilinkuemoticon no a kadeřnici bych mohla doporučit tu, co k ní chodím na melíry a stříhání..ale účes jsme zatím nezkoušely..ale chci jít zkusit kadeřnici co češe mojí kámošku a když to bude fajné, tak písnu kontakt, ju?
Markytánko, my už fotogra máme zamluveného, ale když pošleš info, určitě se na něho mrknuemoticon
20. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 bobruvka: jéé, promiň, pokud to znělo nějak blbě proti tobě s tou radnicí. To jsem vůbec nechtěla. To jen, že jsem byla na svatbě kamarádovi na radnici v Pardubicích a byla jsem až naštvaná, jakou mají pěknou radnici a my máme v HK takovou příšernost. Nakonec jsme se s přítelem rozhodli, že to uděláme v Chlumci, jelikož se nám tam v okolí zalíbila jedna restaurace. Taky se snažíme zbytečně moc nerozhazovat, ale pak si občas řeknu, že je to přeci jen jednou za život, zbláznim se a rozhodnu se pro něco dražšího. No hrůůza se mnou... Můžu se jen tak informativně zeptat, odkud máte ty prstýnky?
20. led 2009 ve 20:17  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
 l.luci: Nic se neděje, já to nebrala jako nějakou narážkuemoticon. Jen jsem ti vysvětlila, proč my se rozhodli pro radnici. Prostě z finančních důvodů, toť všeemoticon. Abysme si mohli třeba dopřát lepší prstýnky, který nám zůstanou a tak víš. Jinak prstýnky máme přes známýho mýho budoucího tchána. Od Retofy. Ještě teda nevíme přesně cenu, ale do 5 tis. za oba se prej v pohodě vejdeme. Takže jsem z toho byla fakt nadšenáemoticon. Já jsem tam měla mít 3 malinký zircony (nevim jestli se to tak píšeemoticon ), ale když nám řekl jestli bych do toho mýho prstýnku nechtěla briliantíky, že jsou fakt malinký, a že to fakt není žádná velká pálka, tak jsme se rozhodli pro ně. Nebo já na tom netrvala, ale můj budoucí manžel řekl, že 600,- navíc nás fakt nevytrhne a že když za briliantíky jen tolik, že chce, abych měla pořádnej prstýnek, tak jsem si nedovolila prostestovatemoticon. Neboj, taky se právě snažíme to trošku krotit, vzhledem k tomu, že si to chceme platit samy, a ty příjmy fakt nejsou velký. Ale na nějakých věcech taky šetřit nechci....takže si myslím, že jsme na tom podobněemoticon...
22. led 2009 ve 14:44  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 bobruvka: Tak to ti ty prstýnky opravdu závidim... od retofy kolem 5000Kč, to je opravdu super. Já jsem si u nich také vyhlídla prstýnky, ale poté, co mi to předběžně spočítali, by oba prstýnky s brilianty na dámském prstýnku vyšly dohromady asi na 14000Kč. My se chceme vejít max. do 10000Kč.
22. led 2009 ve 20:20  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
bobruvka
    Region Hradec Králové
 l.luci: Neboj, taky určitě narazíte na prstýnky, který budou odpovídat přesně vaší představě i ceně. Každopádně držím pěstičky ať je seženete co nejdřív a ať je z nich velká spokojenost!...
22. led 2009 ve 21:13  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
fotoportrét
fotoportrét
l.luci
 bobruvka: mému nastávajícímu se do shánění prstýnků vůbec nechce, hrozně nerad nakupuje emoticon Většinu zlatnicitví musim obejít sama a pak spolu půjdeme jen tak, kde se mi to bude zdát nejlepší. Pronesl, že chce, aby se ty prstýnky líbili mě, že jemu to je jedno a tak to všechno nechal na mě. Pěkně mě to štve, ale asi s ním moc nehnu.
23. led 2009 v 15:33  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, po delší odmlce jsem zase tu. Bylo toho nějak v práci hodně emoticon Ale další pokrok, máme zamluvenou hostinu. Je to ve Starých Čivicích a je to tam docela pěkný a pro relativně malou svatbu nám dají samostatný salonek a je to i s ubytováním emoticon
A prstýnky vyřešíme v únoru na tom svatební veletrhu v Diplomatu emoticon Tak se už těším emoticon
26. led 2009 v 17:57  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Tak se po delsi dobe zase hlasim. Chripajzna potvora me skolila, tak blbe mi uz dlouho nebylo, ale musim rict ze muj se o me krasne staral, rano behal do pekarny pro cerstvy koblizky, varil cajicky a kdyz jsme mela zimnici, dal mi na noc i svoji perinu emoticon) Proste ho moc miluju.
Diky tomu ovsem seslo ze zkouseni saticek, musela jsem to odlozit.
Akorat porad nemame jasno o miste afterparty, a vzhledem k tomu, ze mozna jeste budem menit misto hostiny....
Uz z toho mam docela depku, svatba skoro za ctyri mesice, my nemame misto- od toho se odviji snad vsechno, takze skoro nic jineho nemuzu zarizovat....
Jinak, zacala jsem zvazovat, ze si svatebni dort upecu sama... Jaky na to mate nazor?
28. led 2009 v 11:28  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Hlasim pokrok. Oblekli jsme zenicha! Oblek koupen u Blazka, lonsky model za polovicni cenu. Tmave sedy, lehky. Zenich se v nem citi dobre, tudiz proti koupi ani moc neprotestoval a desne mu slusi emoticon)) Kosili a kravatu poridime pozdeji, podle barvy nevestinych satu a domluvene barvy kytice.
Byli jsme na svatebnim veletrhu v Pardbicich. Nic prevratneho jsme tam neobjevili, zdalo se nam to tam celkem male. Akorat tam meli na ukazku nadherne minizakusky. Nechteli nam prozradi, odkud je maji, ze nam je ojednaji pres salon, ale mame znameho, ktery takove dela, tak nas to moc netrapilo. Stejne se ukazalo, ze je do toho salonu dodava on emoticon) jedine, co mi na nich vadi je, ze uzasne chuti a vzhledu take odpovida patricne uzasna cena....
1. únor 2009 v 11:10  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Nazdáááár holkyemoticon tak se taky po delší době hlásím...zkouškové a do toho práce je opravdu zážitek emoticon
My sice v přípravách nepokročili, ale chystáme se příští víkend taky na ten veletrh, tak jsem moc moc zvědavá, jeslti tam něco pořídíme..máme vyhlídlé prstýnky mimochodem taky od Retofy a mají tam mít stánek, tak jsem na ně zvědavá..ta cena by tam měla být lepší prý emoticon
5. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Tééééda holky vy to tady ale chladíte emoticon
11. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tady to něják utichlo emoticon No mezitím jsem stihla zařídit na svatbu hudbu a mám už i fotografku. Takže všechno kromě šatů máme, nicméně to je to nejhorší...
20. únor 2009 v 07:29  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 no viď, síla...sem nikdo nechodí...se nechtěj kamarádit nebo se nikdo nevdává z HKemoticon jééé hudbu? Se máš...my pokročili, máme objednaný prstýnky emoticon
20. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, omlouvam se, ale vubec nejak nebyl cas vubec na nic:( Uz je snad klidneji, jen abych to nezakriklaemoticon Uz jsme si byli domluvit hostinu, ted o vikendu tam jedeme doladit detaily. Nejak moc na to spechaji, ale aspon to budeme mit z krku. Ze svatebniho veletrhu v Praze mame krasne prstynky s relativne vysokou slevou a pak u znemame vubec nicemoticon Teda, jeste latku na satky emoticon
20. únor 2009 ve 13:43  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Ahojda, konecne se to tu malicko rozproudilo. Hlasim dalsi pokrok. Mam vybrane saty! Porad jsem cekala, ze se u nekterych dostavi takovy ten pocit "to je ono" a ono nic... Tak jsem proste vybrala ty, co vypadaly asi nejlip a je to. Pak jsem teda doma porad zkoumala, jestli jsem udelala dobre a neunahlila se, jestli nemam chodit zkouset dal, ale zaloha je zaplacena, tak to proste nebudu hrotit. Mozna. Mame take kravatu, z veletrhu v Praze, nadhernou. A nejake drobnosti z Ikei, svicinky, svicky. Nasi se zacinaji angazovat, do vseho maji tendenci kecat "hlavne si to udelejte jak chcete, ale...." A navic uz nam do toho zacinaji kecat i tchanovci. Ze se chteji angazovat taky. Tata zacina resit, jak na hostinu preveze tu velkou palmu z chodby, aby to tam nebylo "hole", tchyne zase chtela mermomoci na studeny raut varit gulas..... Uz toho mam hlavu gumovou, jak se je vsechny snazim umravnit a jeste na to jit od lesa, aby se neurazili....
21. únor 2009 v 18:20  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš