Menu Forum

Svatba v Hradci Králové 2008. Podělíte se o zkušenost?

9. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 to bude psinaemoticon
no ve středu mám marketing a ve čt podnikovou ekoemoticon je to fuj fujemoticon navíc jsem nachcípaná a nikam se mi nechce natož teď tvrdnout v rachotěemoticon no musím se politovat emoticon
Týý jo to máte fajné, že můžete vzít i drahé polovičkyemoticon my když máme něco od práce, tak je to jen pro zaměstnance..a hlavně kdyby tam se mnou mohl být, tak by se asi nudil...
Na bacily pozor, množí se jak mrchy...chvilku se bavíš s někým marodným a máš jistotu, že tě to drapne takyemoticon a já to opět přecházímemoticon bééé emoticon
16. pro 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: no, já jsem byla výjimka, protože všichni to na večírek měli 25km, já skoro 300km a vezl mě tam, jelikož od bouračky stále ještě nemám auto. Tak se prosím tě brzo uzdrav a na zkouškám držím pěsti... emoticon
16. pro 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jo táákemoticon tý jo to je hodný, že tě odvezlemoticon
a že děkuju emoticon
Týý jo to jsi bourala????? A japato? A jsi ok? emoticon
16. pro 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 No, už je to dlouho, posledního srpna nás v půl čtrvté odpoledne kousek od Dvora Králové sejmul pán, co měl 2 promileemoticon auto na odpis, ale přežili jsme, to je hlavní...já řídila, 2 měsíce jsem marodila, syn a psík byli vzadu, přežili bez újmy, až na spáleniny od pásu...podruhé jsme se na narodili (já de facto už po čtrvté, mám za sebou 3 bouračky, 2 jako spolujezdec)
16. pro 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 no tak to je hustý tedaemoticon to jsi slušný kaskadér...na tvém místě bych možná měla takovou hrůzu z auta, že nevím, jestli bych sedla za volant...ještě že to odnesly jen plechy..jako jen plechy, určitě to byla finanční raketa, ale alespoň, že jste v pořádku...
19. pro 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, můžu se přidat do Vaší diskuze emoticon ?mám po dlouhé době čas v období vánočního "klidu" trošku začít konečně plánovat. Pročítám diskuzi a zdá se mi nekonečná a skvělá, což mě baví emoticon Naštěstí termín svatby už máme zařízený (29.8.2009), ale místo konání hostiny ještě ne emoticon budeme mít kolem 55 lidí /i s mrňatama/, což mě trochu děsí, protože v okolí HK toho moc není. Nejdřív teda musím sehnat nějáké svatební šaty na "velryby" emoticon respektive šaty vel. 46 emoticon tak doufám, že něco najdu.
23. pro 2008 ve 20:21  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Ahojky Petruško, tak vítej vítej, to je je jasné, že se mužeš přidat emoticon Gratuluju k termínu svatbičky, víte už kdepak to budete mít? My trošinku váháme, zda nezměnit zámek v Chlumci na Kunětickou horuemoticon to je to, když člověk začne špekulovatemoticon
Já šatky taky nemám, už bych asi měla začít hledat...bude to zas boj...mám v hlavě představu a nevím, jestli takový vůbec existujou emoticon
29. pro 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 petrusko, koukala jsem na tvoje album a jako kde jsi přišla na "velrybu" do té máš teda hodně dáááleko, tak jako pozor emoticon jsi kočka emoticon a s přítelem vám to moc sluší emoticon taky se chystám už asi půl roku, že založím album, ale vzhledem k tomu, jak jsem děsně nešikovná a jen zmenšení mé profilové fotky trvalo půl dne to asi nechám až po svatbě emoticon
29. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: AHOJDA emoticon Budeme to mít přímo v Hradci Králové na radnici /na starém městě/, také jsem přemýšlela, jestli nějáký zámek, nebo ne, ale vzhledem k tomu, že svatba bude trochu větší /cca 60 lidí/, tak jsme to pro zjednodušení udělali v HK emoticon Ale váháme nad svatební hostinou, to ještě vůbec nevíme kdy. Uvažovala jsem o tom Srchu - restaurace na Výslunní, ale tam už mají plno, tak musíme hledat dál. Vy už máte něco konkrétního? emoticon
29. pro 2008 ve 12:22  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 tý jo vás bude jak psůemoticon ale zase bude sranda, na obřadě bych chtěla taky hodně lidí, na obídek rodina a večer zase všici pospolu, tak jsem zvědavá...jinak restaruaci máme zamluvenou v LTC...tak jsem zvědavá..ještě máme fotografa zamluveného a to je jinak všeemoticon měli bychom s tím pohnout emoticon
29. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
 zrzulinka: No to mi povídej, já jsem vůbec tolik lidí nechtěla. Přítel je z "dědiny" emoticon a tak to víš, musí pozvat všechny tety a strejdy z horní i dolní apod.. no šílenost emoticon na druhou stranu budu mít 2 družičky krásné a 2 malý kluky, takže to bude roztomilý. No o tom LTC jsme taky přemýšleli.. podle fotek to nevypadá špatně. Dělali vám už nějákou kalkulaci třeba na osobu? Fotografa taky ještě nemám.
29. pro 2008 ve 12:51  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jééé smrádata tam budeš mít, to je pěknýemoticon taky by se mi líbila roztomilá družička s mládencem, nepučíš? emoticon ne sranda emoticon LTC nám kalkulaci konkretní nedělali, spíš jsme se tak bavili co a jak...a celkem se nám to i zamlouvalo..rande si dáme tak měsíc předem, abychom doladili menu a tak a pak ještě počet hostů..počítáme, že tak cca kolem 40 lidí..jinak zkuste třeba i ve Svobodných dvorech Svatý Jan..byla jsem tam 2 na svatbě a moc pěkné, ale tím, že už jsme tam byli kámošům dvakrát za sebou, tak jsme chtěli změnu emoticon
29. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
Registrovala se 31. května 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Region Hradec Králové.
 Ahojda,po dlouhé době mám čas přispět se svou troškou do mlejna emoticon vzhledem k tomu,že to máme už v dubnu..tak si začínám myslet,že to asi ani nestihnu všechno zorganizovat emoticon
petruska: my to máme taky v LTC a rozpočet 800 - 1000 na osobu. budeme mít 40 lidí na oběd a ještě asi 20 na večer. šaty si budu půjčovat ve svatebním centru(naproti Novákovejm garážím) -taky mám vel.46- cena 6000,- a půjčí ti k tomu i boty a doplnky,což mi přijde docela dobrá cena.oblek pro ženicha půjčíme v jaroměři..za 1400 oblek s vestičkou + košile s kravatou,barva dle výběru.
30. pro 2008 v 15:03  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 akorát nemáme hudbu...a vůbec nevím koho.Nemáte nějakej dobrej tip??
30. pro 2008 v 15:05  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 veru, tak to pak dej vědět, jak jste v LTC byli spokojení ju? A nějaké přespolní na ubytování máte? My právě pár lidí jo, a furt nějako nevíme, kam s nima emoticon
Do toho salonku se půjdu taky mrknout, až bude chvíle volného času, zatím jsem byla jen v Belle..
Jinak hudba - to je trošku problém i u nás, vůbec nevíme..asi bychom chtěli živou, ale kdyby byl dobrý DJ, tak bych se nebránila ani tomu..třeba i nějaké hry...na svatbě co jsme měli byla hudba živá a hráli celkem slušně, tak nevím, jestli je nezkusit emoticon
30. pro 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 pár přespolních máme,ale budou ubytovaný různě po rodině emoticon Co jsem slyšela,tak na ubytování je docela dobrej penzion Svatý Petr (nebo tak nějak emoticon ) na Slezským u Stoletý. V belle jsem byla taky,ale 13 tis.za šaty mně přijde fakt moc. Já to vidím spíš na DJ..akorát nevím,jak se to bude líbit starším ročníkům emoticon
1. led 2009 v 15:43  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 No my si říkali, že moji rodiče budou spát u nás...a my že budem na svatební noc na hotelu, ale nevím no, čím víc o tom přemýšlím, tím víc bych radši taky spala doma..nějací příbuzní budou spát u přítelových rodičů a zbytku zařídíme ubytování s tím, že rodině to zaplatíme...
Jinak Bella sice má pěkné šatky, ale jak říkáš..chtějí za ně hodně..v lednu se ale určitě půjdu mrknout na šatky a uvidím, třeba najdu ty pravéemoticon
2. led 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 Já právě chci spát taky doma...přece jen máš pak ráno takovou pohodičku a nemusíš se nikam harcovat. emoticon
2. led 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahojda, dlouho jsem se neozvala. Pred svatky byl dost frmol a pak jsme porad nekde litali po navstevach. le nasli jsme si ted trochu casu na planovani. Po bourlive debate s rodici, kde doslo i a slzicky, se nam pocet hostu zvedl na dvojnasobek. Sice tedy tvrdi, ta si to udelame podle sveho, ze nam vuuubec nehteji radit, ale ze proste ty tetickya strycky a sestrenice proste pozvat musime. Takze mame na vyber- bud to udelame po jejich, nebo to udelame po svem a krome teticek a strycku si rozzlobime jeste rodice... Jelikoz ale vydaje na hostinu pak stoupaji do astronomickych vysin, bylo dohodnuto, ze se pojede na obed, a po nem se presuneme nekam na afterparty. Obed mame zamluveny u Sv. Jana (diky za tip, Zrzulinko). Jen potom jeste nemame jasno.
Nevite nektera o nejakem objektu (chate, hospudce apod), kde by se dal pronajmout jen nejaky sal (asi pro 50 lidi) pripadne se zahradou? Jidlo bychom si tam zajistili sami. Diky.
4. led 2009 v 11:29  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahojda holky, dlouho jsem se neozvala, ale před Vánocema a mezi svátkama byl takovej fofr, že jsem ráda, že jsem to ustála emoticon

A jak tak koukám, tak diskuze rozvíjí a máte toho čím dál více. Už pomalu chytám depku, že já nic nemám a ani nestihnu, ale tak budu doufat, že vy jste moc napřed emoticon

S tím noclehem to u nás vyřešíme tak, že si zařídíme nějaký hotel a budeme tam mít jídlo včetně noclehu celá rodina plus pár přátel. Těm to asi taky zaplatíme, protože jich opravdu bude jen "hrstka statečných". Moc sním o malé svatbě, tak uvidíme emoticon Už máte všichni zařízenou hospodu? Já jen, jak moc mám na to spěchat...
5. led 2009 v 09:16  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, po pracovní odmlce jsem pryč emoticon
verunkahk: díky za info, počítala jsem tak nějak. Co se týče šatů, byla jsem o víkendu nakupovat v Intersparu a všimla jsem si, že tam je taky nějáký salon, tak jsem se šla mrknout. NO DĚS A HRŮZA emoticon paní sice milá, ale měla tam asi 10 šatů, z toho na "vetší" ženskou měla jen jedny a to byly velikost 50 emoticon nejsem sice žádný proutek, to teda opravdu ne (viz foto v albu) emoticon ale myslím, že takovou velikost nemám a paní říkala, že by byly dobrý emoticon no půjdu to někam radši ještě oukouknout. Ta bella má opravdu krásné šaty, ale ta cena, to je fakt rána. Zkusím se podívat také do toho svatebního centra.
5. led 2009 v 17:04  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bambina007 (32 r.)
2
Registrovala se 14. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Kolín - hotel Villa Romantica, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
bambina007 (32 r.)
2
Registrovala se 14. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Kolín - hotel Villa Romantica, Region Kolín
 Ahoj Peťko, jeee...tak další spolužačka se nám bude vdávat...kdybys něco potřebovala...klidně písni... emoticon Pája
5. led 2009 v 19:39  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 Nazdárek holčiny, tak to je super, že jste zase všechny na příjmu emoticon Novej rok, leden, spousta práce v práci, co ještě k tomu studujem zkouškový..no prostě zase strééésemoticon a pak má člověk plánovat, že emoticon
No nic, já bych se konečně ráda vydala na obhlídku nějakých šatků...jako první prolítnu zdejší hradecké salony a když nic, tak okolí..známá říkala, že nějaká paní povídala, že prý v Jaroměři je salon, kde mají krásné šatky a za solidní peníz..znáte někdo???? A co svatební veletrh? Jedete některá?
5. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
medakote
    Region Hradec Králové
 Zrzulinko, asi vim o ktery svatebni salon v Jaromeri jde. Jezdim kolem nej kazdy den do prace emoticon Autobusova zastavka je primo pred tim salonem. Vevnitr jsem nebyla, ale vylohama je dovnitr videt a vypada to, ze vyber je o veliky a ty co jsou ve vyloze vypadaji vetsinou moc hezky. Nevim, jak se jmenuje, ale je na hlavnim tahu Jaromerismerem na nachod, za tretim kruhacem ve smeru od HK po leve strane. Az budes mit nejeke hradecke oblihdnute, kdyztak nahod udicku, kam stoji za to zajit.... emoticon)
Na svatebni veletrh se chystame na ten v unoru v Diplomatu.
5. led 2009 ve 20:33  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
petruska_hk
    Region Hradec Králové
 to bambina: Ahoj Pajo,dekuju,jsi hodna emoticon zatim se tak rozkoukavam emoticon porad si rikam dost casu,ale ono to utika..do toho prace a VS,no mela bych se spis ucit na zkousky emoticon Ty mas krasne fotky ze svatby,moc se mi libi!
5. led 2009 ve 20:51  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Ahojda, tak my se chystáme taky na svatební veletrh do Prahy. Přeci jen to z vás máme asi nejblíž emoticon Nicméně nemají ještě vyhozený program na stránkách, ael tak uvidíme, co tam letos všechno bude. Jen se mi tam nechce jít toho třináctého v pátek, ne že bych byla pověrčivá, ale přeci jen....emoticon
5. led 2009 ve 21:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 madakote, tak super, děkujuemoticon v průběhu ledna bych chtěl jít mrknout, tak snad najdu ty pravé emoticon snad je všechny najdem emoticon TAk to se chystáme na ten samejemoticon jo a ještě tuším že 14 února je ve Futuru v HK nějaká přehlídka svatebních šatů, kytek atd..by to možná stálo za to jít kouknout, co myslíte????
5. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
slunicko7
    Region Hradec Králové
 Tak to by za to asi stálo. Jenže u mě je to s časem problém, tak budu ráda,když se dokopu do Diplomatu emoticon Já totiž vůbec nedokážu nic plánovat, pořád si říkám, že to všechno má hodně času atdemoticon. Ale po návrhu nějaké kytky se taky musím podívat. JO ale holky, muž mám kadeřnici emoticon Huráemoticon))
5. led 2009 ve 21:18  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
fotoportrét
fotoportrét
verunkahk
 ahojda,zrzu..v Jaroměři jsem byla,ale byl to salon renata(v rodinném domku)...půjčovné do 5000,- výběr celkem dobrý,ale ne v mojí velikosti emoticon
5. led 2009 ve 21:20  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 slun, ty se mášemoticon v dobrém závidíme a přejeme ti toemoticon a už jsi byla na zkoušce???
veru, ty jo já se tam snad fakt pak pojedu podívatemoticon
5. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš