Svatba v dubnu 2013. Jsem tu snad jediná?

Profilova fotka
Ahoj nevěstinky. Vdáváte se nějaká v dubnu 2013 nebo jsem tu jediná. Jak jste na tom s přípravami? ;-)
Odpovědět
1
2
7
Profilova fotka
Ahoj, my máme květen 2013. Zatím tak různě brouzdám na netu - beremku a fléru. Teď si chci objednat nějaký krásný, ručně dělaný zápisník, kde si budu vše poctivě zapisovat a dělat poznámky, abych na něco nezapomněla. Včera jsme byli na zámku domluvit se, ale paní co to má na starosti tam o víkendu nebývá, takže ji budu v pondělí volat a domlouvat s ní schůzku ohledně termínu. Jinak hlavně, že už máme zamluvenou hudbu :-) Jak jsi na tom ty? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zikisek nooo, co koukám na tvůj profil, tak ty už jsi hooodně daleko :-) Krásný!
Odpovědět
Profilova fotka
mno tak já jediné co mám doma na svatbu je ženich a boty :D a závoj je na cestě,jinak nic :D vybráno už mám,ale pořád sbírám nápady.Jinak zamluvený máme pouze místo a fotografa a holičku,jinak nic,ani matriku.Teď v týdnu jsem si nechala pro klid nacenit šaty a teď mi naceňujou dort,ale jinak stále nic zvláštního ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, my máme předběžný termín 20.4.2013, tak doufám, že to vyjde. Zatím nejsme zasnoubení, takže veškeré přípravy jsou zatím odloženy, než se vysloví :-). Ale ja už v hlavě plánuju co a jak, mám seznam hostů a místo svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@boruvka22 jeee,to je pěkné,my máme taky 20.4. :)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem moc ráda, že jsem se sem přidala, protože mám pocit, že mou rodinu už otravuje moje nadšení ze svatby :-D a tady se řeší přesně to co je třeba. ZIKISEK: a kde se chcete brát?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, my máme termín 27.4.2013 :-)
Odpovědět
Ahojda chtěli bychom datum 27.4.2013 ale zatím nevíme kde
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky , my máme předběžný termín 13.4.2013 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@boruvka22 v lesích :) budeme to mít u Jesenice u Rakovníka u rybníka v penzionu Irena..je tam krásně :) všude kolem klid,les,malé chaloupky a už se těším,až budem vypouštět plovoucí lampiony přání na rybník :) aaach... a ty?? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, taky plánujeme, podle toho, jak se nám povede termín, buď poslední víkend v dubnu, nebo první víkend v květnu. A jediné, co mám je ženich a boty :D Zamluveno nemáme ani ťuk :D
Odpovědět
Profilova fotka
@p_apple hlavně že máš ženicha,zbytek se už dá oželit :D
Odpovědět
Profilova fotka
@zikisek Taky to tak vidím, svatební řešení bude na poslední chvíli :D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer milé nevěsty, pokud byste sháněly dárečky pro své hosty, rádi Vám nabídneme minivínečka s etiketou dle Vašeho přání. Víno z našeho sklepa ve Velkých Bílovicích Vám můžeme nalahvovat jako minivínečka pro obdarování hostů, případně pokud máte možnost si dodat vlastní víno, můžeme nalahvovat do 0,75l láhví. Rádi Vám své víno nabídneme k degustaci. K vínům Vám můžeme dodat také belgickou čokoládku s obalem ve stejném stylu jako etiketa na láhvi. V rámci promoakce na beremku nyní nabízíme minivínko s čokoládkou v ceně. Více info v našem profilu a ve fotoalbech. Hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím proč mi má máti stále rozmlouvá,abych už o svatbě mluvila normálně běžně. Pořád mi řiká,ještě čas,ještě o tom nemluvte..nechápu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, taky bych se chtěla s přítelem brát v dubnu, nespíš 27.4.2013, ale termín ještě nemáme potvrzený a rezervovaný na matrice. A pomalinku jak jsem projížděla diskuzi začínám mít pocit, že bych si měla pohnout,a bych to stihla. =) :-) V hlavě mám tolik nápadů, jak vše realizovat - tak snad to dopadne dobře. Je tu nějaká nevěsta z Novojičínska nebo Frýdecko-místecka?
Odpovědět
@gebymaruska ahoj, já jsem z Novojičínska, ale nemáme svatbu v dubnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek To nevadí, že nemáš svatbu v dubnu. Já potřebuji trochu tipů kam vyrazit obhlídnout restaurace na Novojičínsku. Hledala jsem nějaké informace o restauracích na internetu, abych věděla, kam si to mám jít prohlídnout a tak.... Tak jsem se chtěla zeptat, co bys mi doporučila? =)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, tak my máme termín 19.4.2013, ale podle toho co tady čtu, tak už teď nestíhám. :-) ale snad Vás za chvíli doženu :-)
Odpovědět
Holky, máme to první týden v květnu, ale jelikož je nás tam zatím tak málo, asi budu chodit sem za váma :-)
Odpovědět
Zdravím, tak my máme termín 27. 4. 2013 a máme to v katedrále sv. Václava v Olomouci na 11.00. Hostinu v Bohunovicich na KD. A zatim hudbu, muzete kouknout www.kanci.net. Vic nic. Ted hledam kameramana, ale z tech cen me prechazi zrak. Proste sila i za dorty to jsou neskutečné pálky, i za výzdobu. Plánuji svatbu do barvy bílo-krémové. A kytky chci na oziveni červeno-žluté (papouškové tulipány).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my ještě nevíme, jestli duben nebo 1.6. :) Rádi bychom svatbu venku a v dubnu se ještě bojíme, že nebude uplně hezky... Vy se vdáváte vevnitř nebo venku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, před 14ti dny mě přítel požádal o ruku a rozhodli jsme se také pro duben. 27.4.2013 - bude to na naše šesté výročí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,taky máme termín 27.4.2013:-)Snad nám všem vyjde počasí:-)A holky nestresujeme se,na všechno máme dost času a budeme to mít všechny mooooc krásné:-)
Odpovědět
Ahoj :-). Předevčírem mě přítel požádal o ruku a termín je předběžně 27.4.2013, týden před naším 6 výročím. Máme zatím plány jen v havě, ale nic domluveného ještě není. A teď jak to počítám, tak je to už za 9 měsíců = podle plánu tady na stránkách jsme dost pozadu :-D. Asi budeme muset pohnout, dost mě vystresovalo, že už máte boty, závoj, zamluvený termín atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@ve0r0c0a kdepak,času pořád dost :) každopádně gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už vím,co si budu přát pod stromeček :) Počasíííííí :D
Odpovědět
Profilova fotka
otázečka.volíte Djje nebo skupinu?? a máte už zamluvíno??
Odpovědět
1
2
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?