Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
čauky,taky se vdávám v dubnu. už mám hudbu,foto,kameru,restauraci,nějakou dekoraci,vývazky a co nemám,mám aspoň vymyšleno. a co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@ritush Tak jsem to zkoukla oba jsou dobrý podle mého názoru má Bigoš dobré oko na momentky a Pešková má originálnější nápady na fotky vás dvou. Teď záleží na tobě co je pro tebe důležitější! Na jak dlouho plánujete tam mít fotografa? A je mezi nima velkej rozdíl myslím v ceně?
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen My budeme mít velkou svatbu, cca 170 lidí a možná i víc. Tak nám všichni doporučovali mít 2 fotografy. Když je vezmeš jako jednotlivce, tak ten rozdíl není velký, ale pokud chcete dva, tak už je tam celkem velký cenový rozdíl. Sice na foto a video nechceme šetřit, ale vzhledem k tak velké svatbě, je každá ušetřená kačka dobrá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ajanoskova Ahojky, tak to jsi na tom o proti mě hodně daleko. Já mám je foto a video. Oznámka chceme dělat sami, tak jsem včera koupila potřebné věci a budu zkoušet. Uvidíme, co z toho bude.
Odpovědět
Profilova fotka
@ritush Tak to se nedivim a hlavně co nechytne jeden fotograf chytí druhý ;-) a pokud chceš mít zadokumentovány všechny lidi co na svatbě byli je jasný že na tomhle se šetřit nedá. Hele oznámka se chystám taky dělat sama už máš nějakou vizi? Už se na to celkem těšim. Co tam budeš psát? to bude mazec udělat tolik pozvánek, když počítáš se 170 lidmi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen No nějakou představu mám, teď to jen musím přenést do reality. Mám spoustu papírů, krajek a stuh, tak snad něco vymyslím. To máš pravdu, bude to mazec udělat tolik pozvánek. Ještě nevím, co tam bude za text, ale vybereme spolu s přítelem. A jak jsi na tom ty s těma pozvánkami.
Odpovědět
Profilova fotka
@ritush Včera jsme vymysleli jak cca budou vypadat tak z toho mác docela radost ale nořád nevím jak to formulovat a jeslti tam dát citát tak který všechny mi příjdou přeslazený.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) taky se přidávám do klubu svateb v dubnu :) My to budeme mít už 7. :) chtěli jsme sedmičku v datu, protože jsem se dali dohromady 7. září :) zatím máme fotografku (Zuzku Scharf) a snad i místo (Penzion Světice..) a pomalu zkupuji výzdobu- chceme vintage svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu nová, tak doufám, že se tu dozvím plno užitečných novinek. V úterý mě přítel požádal o ruku, tak mě popadlo to prvotní nadšení a hned jsem začala na netu hledat různé šaty, prstýnky a podobně. Pak jsem narazila na tuto stránku a zdá se mi moc fajn, jak si tu holky pomáhají vzájemnýma radama a hned jsem se registrovala. Ráda bych poprosila o radu zkušenější, jelikož já jsem v plánování svatby teprve na začáku. Zatím jsem si s přítelem určili datum svatby na duben 2012. Jelikož bydlíme ve vesnici u Jihlavy, tak obřad asi proběhne v Jihlavě a nebo se nám líbí v Třešti na zámku. Chtěla jsem Vás poprosit o radu, jak moc předem začít vše plánovat? Máme takovou představu o 30 až 50ti lidech. A máte některá zkušenosti se svatbou v Třešti na zámku nebo s obřadem v Jihlavě a hostinou u Jihlavy v restauraci Tři věžičky (toto místo se nám taky velice zamlouvá)? Předem děkuji za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka Ahojda já nevim my začli datumem místo ještě nemáme určené rozhodujeme se mezi 2. Nám pomohl nnapsat si položkový rozpočet co za kolik pořídit dokonce máme knihu kam si píšeme nápady a postřehy. Včera jsem neodolala a koupila první dekorace. Do jaké barvy budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen A mezi jakými místy se rozhodujete, jestli se můžu zeptat? O barvě mám už celkem jasnou představu, pokud seženu šaty s červeným motivem, třeba výšivky), tak určitě bude vše do červena, to barvu prostě miluju :-) Druhým favoritem je fialová. Včera jsem se tak domluvili, že nejdůležitější bude asi přesný termín, místo obřadu, místo hostiny, kapela a fotograf. Tak doufám, že jsme zvolili správný postup :-) S tou knihou je to dost dobrý nápad, taky nad tím zauvažuji. Jak velkou svatbu budeš mít?
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka My chceme na hostinu pozvat cca 30 lidí (vesměs rodina) a na raut každý 10 svých přátel. Pochybuju že prarodiče vydrží až do večera. a zdá si mi te jako nejlepší řešení prijdou lidi co máme rádi. Rozhoduju se meži zámečkem ale je od nás 24km daleko a pak radnicí, která nabízí oddání buď přímo na radnici a nebo v městském parku. Takže mám na výběr vlastně 3 místa :-D Ze začátku se zdá že je toho hodně ale máme 8měséců čas tak se to dá.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak my se bereme 30.4.2012, na čarodky ;-) Vyplynulo to tak nějak samo...protože budeme mít svatbu na pláži a jen ve dvou, nezařizuju skoro nic...jen jsem si teď koupila nový plavky....a až se vrátíme, uděláme svatební afterparty.
Odpovědět
tak my včera konečně napsali pevné datum.. 27.4.2012.. jelikož to budeme mít v pátek odpoledne, tak to zatím moc neřeším.. místo bude určitě.. jen šaty si zajistím.. do příprav se vrhneme v září, zajdeme do kostela, objedeme 2restaurace, které si myslíme, že by byly dobré.. akorát fotografa mám zajištěného..
Odpovědět
@lunciatko Jee tak vy jste nám vzali Zuzku na 7. dubna? :o)Taky jsem chtěla mít sedmičku, a tak nakonec máme týden po vás :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Tak už máme zařízený snad to nejdůležitější. Shodli jsme se na datumu 28.4.2012, obřad bude v Jihlavě a hostina v restauraci Tři Věžičky u Jihlavy. Dneska jsem došla zamluvit paní fotografku a přítel vybírá z posledních 2 adeptů na kapelu (jelikož je přítel muzikant, tak v tomhle nechávám konečný výběr na něm :-) Dneska jsem se byla podívat s kamarádkou po šatech, jen abych věděla, jestli vůbec ve své blízkosti najdu šaty bílo-červený nebo bílo-fialový. S konečným výběrem jsem chtěla pak začít až tak kolem nového roku, ale dneska mě ty paní v půjčovně celkem překvapili, že pokud mám určitou představu, tak by mi dopuručovali šaty zamluvit dřív, třeba i půl až třištvrtě roku dopředu. Jedny šatičky mě úplně nadchly a zamilovala jsem se do nich, ale nevím, jestli to fakt není moc dopředu, si je už teď zamlouvat, ale na druhou stranu bych potom nechtěla být zklamaná, kdyby už náhodou byly zamluvený (už teď se prý zamlouvají šaty třeba na únor příštího roku - tak nevím :-( .
Odpovědět
Prosim, chtela bych se zeptat, co za kytky se pouziva do svatebni kytice v dubnu - resp. co je zrovna "prirozene kvetouci" :-) ? Diky.
Odpovědět
Profilova fotka
@iduska79 tulipány přece ty budu mít já :D
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka No já nevim s těma šatama chci si je nechat šít od nového roku mají jít ceny nahoru tak uvažuju jeslti si je nenechat ušít už teďka, zase na druhou stranu co když seženu někde nějaké hezčí? a kdo ví jeslti do svatby nezhubnu nebo ne ztloustnu stát se to může kdo ví co bude za 8měsíců. V tomhle je těžké radit myslím že je to spíš tah půjčoven na tebe jak z tebe dostat peníze. Já být tebou tak bych se urči ještě měsíc 2 rozkoukávava a hledala šaty nebo typ šatů které ti budou sedět k postavě. My máme zamluvenou restauraci jinak vše až za měsíc. Rozhodila jsem sítě na osvědšené cukrárny (kvůlu dortu popř cukroví). Na kolik v Jihlavě výjde fotografka?
Odpovědět
@happyhelen Jo, jo, to je pravda, jen mám strach, že nevydrží... .mne tulipány vždy zvadnou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@iduska79 No já teda nevim, ale do svatebních kytic se dávají celkem často tak nějakou dobu vydržet asi musí ne? žádná kytka není nesmrtelná :-D a v dubnu nebývají pařáky, aby tak brzo zvadla. Na hostině jí šoupnu do Vázy ;-)
Odpovědět
@happyhelen Jo, jo, já vůbec neplánuju žádné sušení kytky atp... spíš jsem měla na mysli to, že u spousty tulipánů, které jsem měla dříve doma jako kytku se během pár hodin začaly tulipány rozvíjet a vůbec to nevypadalo hezky. Já tulipány ráda, takže o nich rozhodně budu uvažovat. Pokud byste měly ještě nějaké další návrhy , budu jen ráda. Děkuji !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,my plánujeme taky 28.4.2012 a koukám, že je nás tady víc... :-) trochu jsem se bála toho, jestli už bude pěkné počasí, ale doufám, že ano a už nebudu potřebovat žádný kabátek.. :-) mě každý zase říká, že to řeším moc dopředu, tak jsem ráda, že tady mám nějaké spojenkyně, které už taky začínají s přípravou.. :-)
Odpovědět
teplo už budééé, určitě :-) já mám 26.4. narozeniny a vždycky zahajujeme grilovací sezonu ;-) takže počítám s tím, žebude hezky, prostě musíííí :-D O té kytce jsem taky uvažovala.. co bude zrovna kvést.. a zatím u mě vyhrála kombinace modré hortenzie a bílých růžiček.. No, uvidíme.. zatím je to první nápad co se mi fakt líbil.. Ty tulipány by taky nebyly špatné..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, my jsme si taky vybrali duben a to 21 :-) Momentálně scháním fotografa, který dělá fotky i video.....neznáte někdo nějakého z Ostravska? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 ahoj, vitej...jojo na 28. 4. 2012 je nas tady vic :-D proste pekny datum...Nikdy neni pozde na pripravy...alespon mas dost casu vsechno poresit a vybrat si to, co se ti libi.
Odpovědět
V dubnu už se dají sehnat hortenzie? Já myslela až tak od června_??? Já se v tom tedy vůbec nevyznám =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 čímdřív začneš tím víc věcí bdueš mít hehe už mám doma i věci, které nevím jeslti použiju protože jsem objevila někde lepší které jsem samožřejmě koupila :D Dokud to přítel toleruje je to OK poseldní dobou nakupuju jen na svatbu a vždy mám radost z nějakého nového úlovku zatím musím zaklepat se mi daří schánět vše ve stejném odstínu modré :D @iduska79 Ono se dá sehnat podle mě víc květin, které jsou už předpěstované ale nevim jak to jo s cenou budou dražší.Toho rozvíjení tulipánů bych se nebála v květinářství ti určo neprodají úplně rozvité.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my jsme se dohodli na červenci, asi 21.7.,takže my máme ještě hodně času:) Takže vlastně nemáme vymysleného nic, ani kde to bude, kdo tam bude, jen vím,že se v létě bereme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 koukám, že je nás tady víc.. :-) :-) prostě pěkný datum..a snad už to počasí bude trošku pěkné..:) toho se taky bojím..já už mám právě skoro vše vymyšlené a začínám nakupovat a skladovat.. :-) jak jsi na tom ty? a kde to budete mít?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?