Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už se mi rýsuje kameraman a fotograf. Nechci se radovat předčasně, ale věřím, že to dopadne velice dobře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak první hádka s kámoškou chtěl jsme jí za družičku, tak jsem jí už oznámila že se budu vdávat. Dotklo se jí že jí i s manželem pozvu, ale bez jejího syna( v době svatby mi bude rok a půl), že je prý součást jejich rodiny a že je jí to proti srsti. S přítelem jsme se dohodli že dokud nemáme děti chceme to bez dětí, podle mě ruší celou svatbu a hlavně v tomto věku se o ně musí pořád někdo starat a savtbu si ani neužije. Jaký názor na to máte vy? jsem jen já ta sobecká mrcha?
Odpovědět
No, řekla bych, že nevěsta má právo si určit, jaký bude její Den. Na druhou stranu ale nemůžeš po nikom chtít, aby se Ti zcela přizpůsobil, pokud mu to je proti srsti. Chápu Tvojí kamarádku, taky bych s tímhle měla problém...pokud už zveš celou rodinu (manžela), mělo by tam být i dítě. Zvlášť, pokud je takhle malé, pozvání 20-letého synátora by asi ani Tvá kamarádka neřešila. Je Tvým právem si říct : "když mi ne, tak nikdo", ale taky se nemůžeš divit, že ti lidi odmítnout přijít na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@ritush Tak to je super. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Ja mam stejny problem :-) opet. Nejdrive to vypadalo, ze budeme mit svatbu bez deti. A ja jsem byla tak rada. Jenze pak prisel pritel s tim, ze by chtel pozvat kamaradku, ktera ma 1 rocniho chlapecka. Takze jsem ustoupila, at si je pozve. Ale v koutku duse doufam, ze neprijedou. Preci jen si rikam, ze jet takovou dalku s malym ditetem a jeste jen na vikend, bych neabsolbovala ani ja. Takze jsme asi 2 sobecke mrchy. Ale ja taky deti na sve svatbe nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 Tak to jsem ráda že nejsem sama :D Třeba fakt ti nedarazí my jsme v tohle neoblomní jen mě to mrzí že ani jeden den nemůže nechat svojí mámě malého. Prý čeká že se jí za to časem omluvím.
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Tak to je spravne, je to vas den. Hele moje nejlepsi kamaradka co mam v Irsku ma porodit koncem ledna. A kdyz jsem s ni mluvila. Tak mi sama rikala, ze ji to bude moc mrzet, ale na svatbu nepojede s 3 mesicnim ditetem, aby tam nekde vyrvavalo a ona se nemohla ani pobavit. Tak to jsem si oddychla...no a ten druhy par, to se budu jen modlit, aby nejeli. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@demian Já se nedivim, kdyby to odmítla jen mě to mrzí protože já jsme byla jejím svědkem letos a také jsme se jí přizpůsobila protože to byl prostě její den a já to respektovala(nehledě na to že jsem kvůly tomu cestovala až ze zahraničí). Nezvu celou rodinu jen páry. Nehledě na to že 20letý syn se umí chovat a chápe že na obřadu musí být zticha jednoletýmu dítěti to vysvětlíš těžko!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 Ono se to vystříbří neboj ona to není moc levná záležitost jen tak letět na svatbu na víkend ještě z dítětem. Btw kolik lidí z Irska poletí na tvou svatbu?
Odpovědět
Ale to je přeci každého svobodné rozhodnutí. Ty sama ses rozhodla, že ze zahraničí přijedeš, abys jí mohla svědčit na svatbě. Krom toho, svěděk je mnohem důležitější "funkce", než družička. Rok a půl staré dítě se dá bez problémů zabavit hračkou. A že zveš jen pár, ale rodinu ne? A k čemu pak vede svatba a manželství? Sorry, ale mám dojem, že Ty z toho chceš mít především párty. Pak chápu, že Ti děti vadí. Jen pro zajímavost, jak se k tomuto staví Tvá rodina? To nezveš ani malé děti svých sourozenců, své neteře a synovce? Chápala bych Tvé rozhořčení, kdybys Ty nechala své malé dítě doma a šla na její svatbu a teď vyžaduješ to samé. Možná má Tvá kamarádka pravdu. Časem se jí nejspíš omluvíš a to až budeš mít sama vlastní dítě.
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Budeme zvat asi 30 lidi. Ale pocitam ze pojede max 15. Spoustu tech lidi zveme tak ze slusnosti. Jako nase zamestnavatele. Ale nepocitam, ze kazdy prijede. Ono to opravdu stoji dost penez, letenky, hotel, penize na utratu...a shanet take pro vsechny prepravu Praha letiste - Plzen....takkovych starosti uz s tim je... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen kolik vy planujete vubec lidi. Bude to mala, nebo velka svatba?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kris88 No tak to nevim to záleží kdo příjde na hostinu cca 30lidí a na raut by nás mohlo být 50 ale nevim rodinu nezvu celou jen nás je 50 a na to by jsme fakt neměli hlavně mám je všude (celá čr) a všechny sestřenky a bratránci maj děti jsou ode mě o cca 10let starší všichni tak já zbu jen rodice dedu, bráchu a 2tety a 2srýce a kámoše a ty?Kolik bude Vás? Chci si to užít s kamarádama. Tak nějak mi chyběj když nejsem v čr.Jen jsem zvědavá jeslti mě za to sestřenky neodepíšou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím vás, mám dilema ... Dlouho jsem se dívala na práci různých fotografů a pár jich oslovila. Nakonec jsem se rozhodla pro Bigoše a jeho přítelkyni, jsme domluvení, jen čeká na to až mu pošlu svou adresu, aby mi mohl poslat smlouvu. Dneska jsem ale dostala odpověď od jiné fotografky - PK photography, od paní Peskove a její cenová nabídka je podstatně nižší. Také budou dva fotografové. Teď se ale nedokážu v té euforii rozhodnout co mám dělat. Máte někdo s paní Peskovou zkušenosti? Poraďte prosím. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Neboj neodepisou te. Ja taky nezvu celou rodinu. Treba tatovu sestru. Nevidela jsem ji a nemluvila jsem s ni asi 5 let, tak nevidim duvod ji zvat a s ni celou jeji rodinu. Taky nebudu zvat vsechny bratrance, sestrenky, tety, strycky....Naposledy kdyz jsme se cela rodina sesla, tak nas bylo 125 clenu familie. Takze ja si zvu 10 lidi z rodiny a 10 kamaradu..a tim to hasne...Tim jak zijeme v zahranici, tak spousta kamaradu z detstvi se treba ani neozve a kasle na me. Tak nejak nevidim duvod je zvat.
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 Tj se ty kámoši tak nějak vytřídí sami. jakmile se mi neozvou ikdyž jim píšu tak se doprošovat nebudu, V tomdle jsem za jedno hlavně spousta lidí se hrozně změnila. Tak jsme si odcizili :-( v některej případech me to mrzí. Jak se ta rodina rozrůstá to je amzek když se vdávala první sestřenak měla to nejjednodušší všichni byli single a bez dětí! to nás bylo cca 10 ted je nás 4x víc. A ja k to berou avši že se budeš vdávat?
Odpovědět
Profilova fotka
@ritush Neznám nevim ale když mám já dilema dávám si tak den na rozmyšlenou a napíšu si pro a proti. koukni se na fota těch fotografů a porovnej je které by se ti víc líbili.
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen to jsem udělala a nějak to nedokážu posoudit. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen jo, ja jsem mela kolem sebe vzdy hodne kamaradu a ted jak prijedu do Cech tak nikdo nema cas. A kdyz se jim ozves, tak taky nic...Je to bida. Hlavne to asi bude i tim, ze vsichni kamaradi a znamy porad studuji, k praci se nemaji a bydli s rodici. Kdezto ja jsem se ve 20 sbalila, odjela nekam, kde jsem nikoho neznala. No s moji rodici to tezke. Mami tu to vubec nejak nezajima a nebere. Rika, ze je to jen plytvani penezi. Pritom si celou svatbu platime sami. Ale tati se snazi. Ten byl se mnou vybirat i saty. A co vasi, uz vi,co planujete?nebo to je zatim prekvapeni? Jak dlouho uz jste v zahranici?
Odpovědět
Profilova fotka
@ritush maj oboje webovky? já ti poradim mám kámoše fotografa co s nim občas chodim fotit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Jj, mají webovky. Stačí když zadáš jejich jména do vyhledávače. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak naše plánování bylo ukončeno rozchodem...Tak holky všem moc přeju ať nedopadnete jako my...A ať je váš den ten nejhezčí co může být...
Odpovědět
Ahojky, také se přidávám, já mám termín 14.4 a ještě nemám nic :-), já začnu asi tak v listopadu.Je tady někdo poblíž F-M?
Odpovědět
@kcvrcekz to je mi moc líto, také kámoška před svatbou se rozešla, většinou se to stává u toho plánování, já říkám, vždy je lepší před než po, ale samozřejmě chápu , jak se cítíš...
Odpovědět
@ritush koukni na uživatelku efe, ta jí měla na svatbě a podle mě fotí úžasně, jen pro nás je cenově nedostupná.
Odpovědět
Profilova fotka
@ritush Help me! nemůžu to nejít tech Peškových je tam víc a google mi Bingoše nenašel :/
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz Třeba to je jen momentální zkrat vás obou! Držim pěsti ať se to otočí
Odpovědět
@happyhelen Myslím, že mají na mysli Peškovou Kulichovou a slovák je Bigoš :o) Tak my taky plánujeme na příští rok v dubnu svatbu a pomalu začínáme zařizovat.. zatím to nejdůležitější máme - a to je pro nás fotograf :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@lumiga Dík já mám kámoše fotografa takže volba je jasná :D
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen přesně tak, Pavol Bigoš a Lucie Kulichová Pešková. :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?