Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 no tak představa nějaká je ..ale uvidíme jaká bude realita :-D :-D :-D .No zatím sem napočítala 50 tak uvidíme na kolika to skončí.Ale max.60 víc ne.Chtěla bych to ladit do fialkova.No u mě ze šatama to bude něco...jelikož se mi moc toho nelíbí tak uvidíme.Ale časík ještě je :-D .Dobré příspěvky o tchýních tady jsou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verrry ahoj Vítej no ta moje tchýně je zvědavá ukecaná učitelka :-D tak uvidíme zase si říkám neberu si jí ale jejího syna. A ten je díkyboku víc po tatínkoj. Tím že jsme v zahraničí nemá na něj moc vliv. Jsem celkem zvědavá za týden jede přítel požádat moje rodiče o mou ruku a svcým to oznámit to bude halooo. Naši to tuší ale pro jeho rodiče to bude pecka. Vaši už to ví???
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 Máš nějakou hustou tchýni a co přítel chrání tě před ní? U nás to je tak že mě moc nerespektuje jako svého syna partnerku a když tam náhodou jsem dokáže vést hodinové monology o sobě a jejich rodině aniž by se mě zeptala jak se vede třeba nám :-| . to s tím svedkem je dobrý nápad obléci jí do stejného nebo so stejné látky ale jiného střihu. za svedka mám mou"sexuální" kamarádku (nic jsme spolu nemeli) jen ona o me ví z této oblasti vše jiank mám práve ty 2 družičky s každou nezávisle na sobě jsem prožila nějakou důležitpu etapu života. Taky jsem přemýšlela o bráchoj, ale on je takové dredaté střevo že radši kámošku. a do jaké barvy budou mít šatky družičky??? A jaké prsteny jste vybrali?? a z jakého materiálu?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak ja tento rok no vlastne od zruseni svatby litam jen mezi terminama na pristi rok, prvne jsme mysleli 11.11.2011 ale vzhledem k situaci v rodine jsme to nechali na ten pristi rok, pak jsme meli termin 16.6.2012 no a po tomto vikendu mame 14.4.2012 a ten uz je definitivni. Nez jsme svatbu uplne zrusili meli jsme 30.4.2011 a ja na dubnu trvam, takze uz se snad nic menit nebude :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy wow, tak u vas se to teda pekne stridalo...Tak snad ted uz se Vam nic nezmeni ;-) ...A uz mam naplanovano?Ja si taky hned od zacatku trvam na dubnu...proste si mi libi nejvic ze vsech mesicu. A co se tyce zarizovani, tak je vetsina bez problemu, protoze to jeste neni ta top season.
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen no učitelka to věřím no.Taky mám zvědavou no.Ale tchána mám radši :-) .A kdepak jste v zahraničí?jojo naši už to ví ti byli v poho ale u jeho rodičů to bylo něco...sem myslela že se po 5minutách zvednu a uteču.Jestli to nenecháme radši na příští rok a jestli je to nutné se brát a že se málo známe (3roky a rok a pul bydlime)a prostě furt něco.Je tam problém ještě že se spolu v rodině pár lidí nebaví tak jak to se bude řešit atd.No bude to zajímvé :-| .Já je ale neřeším.Tak koukám že bys chtěla do tyrkysova :) a co šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
Heh moje máma je taky učitelka ale né tak šílená :D jsem v holdansku. ˇA šast asi bílé nebo ivory. nevím jak do toho dát tyrkysovou. Ty už máš představu?
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen no s tchyni je to husty...ale snazim se co se da...ono uz je mattovo rodicum sedmdesat, tak maji uplne jiny nazor na svet nez my s mattem...ze zacatku se vubec nemohli smirit s tim, ze si vybral holku z ''vychodu''. A nejlepsi je kdyz prijde na navstevu a kontruluje, zda mame utreny prach :-D Jinak si taky myslim, ze svedek a druzicky muzou byt sladeny..proc ne...ja je proste beru vsechny jako druzicky. jedna podepise papiry, druha podrzi kytku, treti koupi drink :-) holky budou mit cadbury purple saty a k tomu zlutou kytku z gerber...a co ty? jak to planujes? Jinak ted mam naproste peklo s jednou kamaradkou. Loni jsem ji byla na svatbe za svedka. A ja jsem si ji nevybrala aby mi sla za druzicku...Takze dela dusno...Ale proste mam 3 dalsi lidi, ktery jsou mi daleko blizsi nez ona. Prstynky jsme si vybrali uplne obycejne krouzky z bileho zlata. My nejsme moc na zdobene veci. a me se nejvic libil uplne jednoduchy, pac pak muzu nosit zasnubni a snubni dohromady na jednom prste...Uz mate nejake vyhlidle?
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 tak naplanovane to mam ;-) jen to doladime, preci jen ja jsem se v dubnu narodila a vzdy jsem se chtela vdavat v 25 no tak holt to nevyslo, ale tak v 26 uz to zvladnu urco ;-) uff to uz budu stara zenska :-D :-D :-D na nejake vdavky, my budeme mit 40-45 lidi, svatba bude v kostele, budeme mit na hostinu zivou hudbu, vecer posteni lampionu,mezitim nejake ty tradicni souteze ale hlavne jenom slavit a uzivat si ten den naplno :-D , vyzdobu atd mame, cekaji nas opravdu jen malickosti zaridit a na vanoce si udelame jeziska prstynkama a je to :-D :-D :-D co ty ??
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen tak jasne no kazda je jina .) ja se jen tak zatim divam ale urcite bile :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy tak super, ze uz mas naplanovano. Je svatby v kostele se mi libi. ale meho tatiho bych tam nedostala. Tak my jsme zvolili klaster ve kterem delaji i civilni snatky. Maji tam uplne nadhernou kapli a vsichni jsme spokojeni :-) jinak mi uz tak nejak mame vsechno vyrizeno, zamluveno. Vcetne libanek, takze ted muzeme relaxovat. Jake planujes barvicky?
Odpovědět
Profilova fotka
holky planujete profesionalniho kameramana? ja mam totiz domluveneho znameho, ktery to ma jako konicka, ale nevim, jestli nebude lepsi se sverit do rukou profesionala a mit pekne vsechno zaznamenano.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krusika Přídávám se s datem...My ještě termín nemáme potvrzený, ale 14.4. to jistí..Snad nám to nikdo nevyfoukne...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy 14.4. je krásný datum taky ho máme..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak po dlouhé době a s termínem na kterém jsme se shodli 14.4.2012,teď jen vše zamluvit a do ledna času dost na zbytek, nebo ne?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 : my chceme letet na libanky do Arabskych Emiratu :-) barvicku mame lososovo-bilou , chteli jsme puvodne zelenkavou ale lososova mi prijde svezejsi ........... @kcvrcekz : me se taky moc libi a nenecham si ho vzit :-D , ja jsem ted psala jeste fotografce, napisu mail i otci no a spiz az v listopadu obvolam sve kontakty a po novem roce jen potvrdim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím vás, můžete mi poradit, kde bych sehnala nějaké super krásné papíry/kartony na výrobu svatebního oznámení a jiných tiskovin? Už jsem psala do jiné diskuze, ale nic. :-( Jinak vidím, že fialková barva vážně letí :-) ... mě tato barva prostě nenechává v klidu. Prostě tu barvu miluji!!! :-) Co se týká tchyni, tak já mám vážně štěstí. Je skvělá. Sice na můj vkus je moc klidná, já jsem totiž moc temperamentní. Jinak se máme moc rády. :-) Je také učitelka.
Odpovědět
@ritush Mně se hrozně líbí ten ručně vyráběný papír z Manufaktury.... je například papír v němž jsou okvětní lístky apod. mrkni na: www manufactura cé zet....(ukázka např. svatebko 189_11)
Odpovědět
Profilova fotka
@katja77 Děkuji za odkaz. Ručně vyráběný papír je krásný, ale nehodí se to na pozvánky, které chceme. Asi se pustím do alba z příprav. Něco tam hodím.
Odpovědět
Profilova fotka
Už tam mám několik oznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 Hele máme stejnej vkus na prstýnky chceme jen kroužek pro mě maximálně kamínek žádný rytí nic takového a je to docela oříšek všude maj zdobený :/ S těma družičkama to je kříž já pozvala 2 jedné co jsme byla za svědka a druhé jsem byla za družičku a jak nejsem v čr fakt se pozná kolik pravých kámošek máš. Já budu mít asi peklo s kámošem on mi bude svatbu fotit je to asi muj nej kámoš nechci na svatbě jeho přítelkyni. Ona je hloupá a nevychovaná jak jí znám tak by opila udělala nějaké foupax pak excesů jsem s ní zažila a všichni jí tolerují jako že je to přítelkyně toho kámoše docela mě to štve a hlavně když je bez ní tak je úlpně jinej pohodovej a když je někde s pohádají se a on je pak celý večer naštvaný. Jsem zvědavá jak to zkousnou. Hele řikám si že je to můj den já to platim tak to bude podle mě. A tu kámošku co tě měla za svědka zveš aspoň na svatbu? Tchýně to je neštěstí co si budem povídat a jak se tvůj nastávající tváří na to že by jste se odstěhovali do čr?
Odpovědět
Profilova fotka
@ritush Hehe učitelky to není povolání ale diagnóza, ale zase lepší než zdravotní sestry ty jsou pedantky na úklid ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že dost nevěst bude mít družičky...K čemu ty osůbky na svatbě jsou? Já myslela, že jsou jen svědci a třeba malá slečna jako družička, ale ty velké vůbec nevím co mají za funci...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz Mají se odlišit mezi ostatními stavebčany že pro vás znamenají něco o trochu víc než ty ostatní. Já to třeba tak mám jelikož mám 3 dobré Kamarádky a vybrat si mezi nima, která mi pujde za svědka zvolila jsem že ty zbylé aspoň nějak oddělím od těch ostatních. A třeba při focení budpu lidem podávat osvěžení aby se tolik nenudili.
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Ahaaaaaaa, tak to jo no tak to asi tedy nebudu mít dospělé družičky..:-) Jen svědkyni..tak je daná..:-) A moc děkuji za vysvětlení...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz Žádnej problem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen no vsak jsme prstynky hledali snad 3 mesice. Nez jsme narazili na tyto. Co se tyce te kamaradovo pritelkyne, to budes mit tezky rozhodovani. Ja mam presne to same. Pritel moji kamaradky, ktera bude druzicka, je naprosto neuveritelny. Opije se, vyrvava co se da. A pak flirtuje s kazdou zenskou v mistnosti a kamaradka na nej jen kouka a necha ho. Byt to muj pritel, tak ho asi uskrtim. Takze jsem taky premyslela, jestli ho mam pozvat..no nakonec jde, ale posadim ho kretenka hodne daleko ode mne. Jinak tu kamaradku, co jsem ji byla za svedka loni na nasi svatbu pozveme. Ale je z ni fakt takova mrcha. Od te doby, co jsem ji rekla, ze uz mam druzicky vybrane...Az to fakt zamrzi.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Emiraty zni dost dobre :-) . Tam bych se taky chtela nekdy kouknout. Jenze muj nastavajici spatne snasi velke teplo a slunicko :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 no já jí asi taky pozvu ale až na raut tam se snad ztratí, ale leží mi v žaludku pořád :-( já jsem si to vysvětlita s tou mou kámoškou které jsem byla na svatbě za svědka. Prostě jí mám ráda, ale není mi nejbližší a na nějaký oplatky že já byla za svědka tobě tak ty půjdeš mě nehraju a hlavně taky začla sejčkovat proč chystám svatbu když není jistý že si mě vezme, že mě nepožádal o ruku atd a vysvětlit jí že to máme jinak než to měla ona je nadlidský výkon :/ S těma prstenama váhám jeslti je objednat přes net nebo jít do zlatnictví tady určitě ne jinak by jsme se nedoplatili :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 : tak to jme na tom dva, ja mam po operaci srdce a teplo mi taky vadi, takze driv jak v zari by jsme urcite neleteli ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?