Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk nemocný, nebo od nervů??
Odpovědět
@kitinka76 byl přetažený a asi někde něco chytnul, ale už je lepší...už je to ok
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk asi něco řádí, já jsem na ATB od pondělka a před chvilkou mi volala řidička, že má horečku a ATB a že mě nemůže odvézt
Odpovědět
@kitinka76 jj to je tím počasím no :( jeto naprd, my měli oba antibiotika nedávno právě
Odpovědět
@kitinka76 @petulamrk děvčata nechci provokovat, ale už jen 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Teda předpověď na víkend nic moc, ale minulý to taky nebyla žádná sláva.. a hlásí vám teplejc :) to zvládnete
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 @petulamrk Holky, už je nervozita? Doufám, že počásko bedete mít pěkné a přeju ať se vše vydaří jak má!
Odpovědět
@kitinka76 @petulamrk zítřejší nevěsty, kdyby jste dnes nakoukly tak vám přeju hooooooodně krásného počasí (když nebude taky neva) ale hlavně aby jste si co nejvíce užily dne D (bohužel uteče) bude jen a jen o vás, takže úsměv na rty a do manželství vykročit pravou nohou x-) x-) x-) x-) hodně štěstíčka. A po svatbě se těším na fotečky :-)
Odpovědět
přidávám se k @vanule
Odpovědět
Profilova fotka
tak už to mám za 8 dní:-) Je nás hodně, na 28.4..Tak holky ať nám to výjde..:-D
Odpovědět
já už zitra, tak se bojim a jsem nervozní zda mám vsechno
Odpovědět
@vercaosmera Musí být jen to důležité - vy dva, svědci, občanky a prstýnky.. víc nepotřebujete :) my jsme si třeba den předem nazdobili auto ženicha a až večer po svatbě jsme zjistili, že jsme ráno zapomněli povolit mašličku na kapotě :) měl jí provizorně drátem připevněnou nahoru, aby se do soboty spuštěná neušpinila :) jsou to pak jen detaily a jen se při vzpomínce zasmějeme :) ale zas na druhou stanmu je pravda, že každý má jiné nároky.. já jsem třeba ráda, že se všichni bavili, kapela hrála naprosto super, hry žádné nebyly připravené, ale situací během večera došlo na házení kytky a poznávání nevěsty podle nohy :) a bylo to super, protože to nebylo nucené.. když jsme se večer s každým pak loučili, tak všichni říkali, jak se bavili, jak dobrý bylo jídlo a to mě ke štěstí stačilo :) a manžel byl taky nadšenej..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zítřejším nevěstám přeju jen samé štěstíčko, ať vše vyjde na jedničku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám doma všechny šaty, dorty a koláčky, ženich za chvilku přiveze družičku a tchýni, tak snad mám všechno :-) a taky mám nervy v kýblu :-D :-D @stastnanevesta @pospes @vanule @lumiga a vám kočky moc děkuju za podporu ;-)
Odpovědět
@kitinka76 Já vím, že se mi to říká, taky jsem byla nervózní, ale jakmile jsem si lehla u kadeřnice, tak jsem se uklidnila a říkala jsem si, že to nějak dopadne.. tak do mě kadeřnice nalila bachovky či co :) možná to taky zapůsobilo :)
Odpovědět
@lumiga a na mě to právě přišlo až když mě líčili , nějak jsem si konečně uvědomila, že už je to tady. ale netrvalo to dlouho a zase jsem byla v pohodě..
Odpovědět
Profilova fotka
počsí je zatím luxusní :-) ale v noci jsem skoro nespala a když jsem usnula, tak se mi zdály divné sny :-S
Odpovědět
@kitinka76 nevěsto užívej svatební den, před svatbou se mi taky špatně spalo (nervozita je prevít)
Odpovědět
Holky máte naprosto suprový počasí, u nás krásně svítí sluníčko, nebe bez mráčku a je kolem 19st.. :)
Odpovědět
@petulamrk @kitinka76 včera nevěsty, dnes už vdané mladé paní (i ostatní, které se vdaly přes víkend) příjměte velikánské gratulace do společného života, ať vás provází jen a jen štěstí, láska, pohoda a nebe bez mráčků (jako tomu bylo včera i dnes u nás-snad i vy jste měly nádherný svatební slunečný den) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule den se krásně vydařil :-) sluníčko nám svítilo, hlavně běhen focení. A dnes už jsem PANÍ!!
Odpovědět
@kitinka76 ještě jednou veliká gratulace, jsem ráda, že i to objednané počasí dorazilo x-) maldá paní, teď už se budu těšit na fotečky
Odpovědět
@vanule děkujji, den byl opravdu dokonalý, počasíčko jsi mi objednala uplně úúúúúžasně :) děkuji
Odpovědět
@petulamrk není zač, to jsem ráda, že jste si to užili x-) x-) fotečky budou budou?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk gratulace, a jak je mladá paní???
Odpovědět
@vanule fotečky jsem přidala... @kitinka76 je mi báječně, byl to dokonalý den, prostě nezapomenutelný..opravdu jsem si přišla jako princezna :) a co TY? jakpak je? jako jako mladá paní?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk já si svatební den taky užila!! :-D :-D všichni na nás byli hrozně milí. Jen jsme při obřadu udělali trapásek :-) ve filmech vždycky říkají "můžete políbit nevěstu.." a nám to neřekli, stáli jsme tam jak tvrdé Y a všichni nám šeptem radili "pusu" :-)
Odpovědět
@kitinka76 :) však aspoň bude na co vzpomínat.. :) my měli trochu stresáky dopoledne, uvízli jsme v koloně..ale pak už bylo vše jak mělo...prostě super :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk moje fotky má zatím jen pan fotograf, musím z něj nějaké vyžímat. Vtipálek jeden!!! Povídal, že než upraví tolik fotek, tak budu i rozvedená :-D :-D naštěstí znám jeho smysl pro humor, jinak bych se snad i urazila :-S
Odpovědět
@kitinka76 :) já mám u sebe jen co fotila kamarádka tady z beremka (stastnanevesta) a co fotila moje mamka, od fotografky budu mít koncem týdne nebo začátkem příštího...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?