Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
@lumiga uvidíme no, hold s počasím člověk nic nezmůže ;-)
Odpovědět
@petulamrk no právě :) ale i tak jsme si to užili a vy si to určitě užijete taky :)
Odpovědět
@lumiga děkujem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule jo, jo lipový čaj s medem aspoň třikrát denně ;-) @petulamrk zatím taky doufám :-)
Odpovědět
@petulamrk @kitinka76 ale jooo děvčata určitě i počasí výjde, když už máte ten slavný den. Zítra nechám v obchodě objednat zvláštní porci slunečna :-D
Odpovědět
@vanule super tak jooo :) objednej slunečno :) prosím prosím
Odpovědět
@vanule Dekujeme, ja se bojim ze zmrznu
Odpovědět
@petulamrk @vercaosmera tak jako vedoucí (sice toho času na neschopence) snad ještě budu mít nějakou protekci, takže ráno hned objednávám!
Odpovědět
@vanule zkus se za nás všechny přimluvit, mooc děkujem :)
Odpovědět
@petulamrk ale kdyby přece jen na skladě došlo, zase by vám mrholilo štěstí x-) x-) x-) všechno má něco do sebe! To se mi to kecá když my měli krásně, co :-x :-p
Odpovědět
@vanule jojo to jo :) :) hlavně, že jste si to pořádně užili, co fotečky? kdypak uvidím?
Odpovědět
@petulamrk něco málo už je v albu a ty od profesionálky budou až v pátek, určitě dodám
Odpovědět
Článek se načítá
@vanule aa už jsem viděla :) :) moc Vám to slušelo :) kdypak vlastně čekáš mimčo? a víš už co budete mít ? nebo překvápko?
Odpovědět
@petulamrk dnes jsem byla na kontrole, tak prý ještě máme čas, termín máme na první letní den tj. 21.6.2012 ale kdo ví....a až o samého konce to bude překvápko, tedy jestli to doktor nezkazí :-D
Odpovědět
@vanule super :) určitě se musíte moc těšit oba :)
Odpovědět
@petulamrk to každopádně, teď už manža se těší až bude trajdat s kočárkem :-) no a jak vypadá nervozita u nastavající nevěsty???
Odpovědět
@vanule no jak kdy chvíli v klidu pak zase nervy, navíc tchýňka je moc akční a do všeho se poslední dobou nějak plete, tak snad jí neuškrtím v pátek až budeme dělat výslužky :D
Odpovědět
@petulamrk jooo zaměstnej jí a bude klid :-D :-D :-D vy to máte dobré na nervíky si můžete dát štamprličku, já musela vydržet ;-)
Odpovědět
@vanule já myslím, že zaměstnaná byla až moc a i tak si některé věci prostě udělá po svém, potvora jedna ...
Odpovědět
@petulamrk no jo a to jí ještě nemáš "papírově" :-D :-D
Odpovědět
@vanule pak snad bude v pohodě, před svatbou byla taky v klidu :D
Odpovědět
@petulamrk tak někdy to prožívá kus rodinky, třeba to bude i tento případ, jen co bude po všem vše opadne a vrátí se do starých kolejí (myslím pro tchýni, vám začne něco nového krásného) ;-)
Odpovědět
@vanule jjj ona zase bude v pohodě :) je prostě taková noo
Odpovědět
@petulamrk počasí objednáno, u nás je krásně, tak ti ho budu pomalinku přeposílat směr Brno :-D
Odpovědět
@vanule super, moc děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
už jen 2 :-) @vanule šlo by to i kousek níž do Břeclavi?? ;-)
Odpovědět
@petulamrk není zač 8-) @kitinka76 no jasně , jih moravy to já ráda, tam jsou super lidi (region Brna se tam taky počítá :-D ) Tak máte to holky mít. a už jen "2"!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
@vanule :) jojo 2 dny a já jsem na pokraji zhroucení :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk já tě chápu, v noci jsem nemohla usnout :-( do půl třetí jsem čumákovala do stropu
Odpovědět
@kitinka76 jojo tak nějak navíc ženich měl horečku a zimnici návaly, takže super noc...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?