Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
víkednové nevěsty gratuluju.Mám velkou radost, že vyšlo počasí a že jste si to užily
Odpovědět
@zusankak včera tady nebylo moc hezky, ale myslím si, že těm sobotním nevěstám to nijak nevadilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak počasí se nám vyvedlo, všechno bylo supr, na obřadu jsem se nemohla ani nadechnout, rozlepaný kolena a matrikářška čekala chudák 12 vteřin, než jsem to dokázala vyslovit. :D ostatní už ani nedoufali. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@viktorie88 no hlavně, že to dobře dopadlo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:D jo to je pravda.
Odpovědět
@viktorie88 přeju hodně štěstíčka. Já bych hned opakovala :-D bylo to vážně super i miminko v pupíku bylo neskutečně hodné
Odpovědět
Tak jak vám to holky vyšlo? u nás ráno lilo cca půl hodinky, ale pak se umoudřilo a vždy když jsme byli venku a fotili, tak nepršelo a občas svítilo i sluníčko :)
Odpovědět
@lumiga ty ojedinělé přeháňky byly štěstíčko x-) u nás v pátek naprostá nádhera, takže spokojenost...
Odpovědět
Profilova fotka
vanule také přeju hodně štěstí a zdravíčko pro všechny i mimčo. my v Praze bylo krásně slunečno, seděli jsme i venku. Všechno dopadlo podle představ a byl to úžasnej den. :-)
Odpovědět
@viktorie88 pro velký úspěch nezopakujeme :-D :-D já bych to i brala 8-)
Odpovědět
@vanule i já moc gratuluju a teď už se jen soustředit na mimisko =)
Odpovědět
tak holky 21. už se nám to kvapem blíží =)už jste nervozní? Mě se každý ptá, ale zatím to není tak hrozný, občas mě něco přepadne, ale jelikož mám pořád co dělat tak na to není čas :-)
Odpovědět
Článek se načítá
5dní :-)
Odpovědět
@ivet29 děkuji, já začala být nervozní "až" v noci před tím dnem D to jsem byla vyspaná ve 4h a pak už jen polehávala, nejhorší to bylo ráno při zkrášlování mě samotné to už mi došlo, že je to tady!!! Takže přeju vše ať je co nejdéle v pohodě na stresy času dost :-D už i počasí se umoudřilo (aspoň u nás tomu tak je) x-)
Odpovědět
@vanule Taky jsem byla nervózní až ráno u kadeřnice, ale u kosmetičky jsme se už trochu uklidnila a když si pro mě přišel ženich, tak už to bylo dobrý.. byl snad i víc nervózní než já :)
Odpovědět
Profilova fotka
haha, čtyři dny do svatby a já jsem na antibiotikách!! Jedna dcera je na tom stejně jako já a druhá má podezření na otřes mozku. Já se od samé radosti asi picnu :-(
Odpovědět
@kitinka76 šmarjá nevěsto co to je... :-. tak hlavně ať je do svatby vše OK!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule hrůza co?? místo panáka na stres lipový čaj s medem a citronem ;-)
Odpovědět
@kitinka76 ale třeba i panák slivovice by nebyl marný
Odpovědět
@kitinka76 no @vanule má pravdu - můj děda pálí slivovici a do pár flašek přidává med - výborná - je to to první co beru když mi není dobře :) a teď už manžel se to naučil taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
já si dávám čaj s rumem a do postele, když jsem nemocná a ne nějaké antibiotika. Ty jsem neměla ani nevím kdy,akorát teď jak jsme měla škaredou aftu v pusině, jsem si to chtěla ,,vypálit" slivovicí a dopadlo to tak, že jsem musela k doktorce pro antib.protože mi to vypálilo celou pusu :-D jsem to šikula co?
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 tak to je pech. neboj, dobře to dopadne. ]-(
Odpovědět
@kitinka76 jááj držím moc palečky, aby bylo vše v pořádku :) držte se...bude líp, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
3 ;-)
Odpovědět
@kitinka76 super už jen 3!!!!!!!!!! a jak se cítíš, potíš se poctivě???
Odpovědět
@petulamrk tebe to nevěsto taky čeká teď v sobotu??
Odpovědět
@vanule jojo :) přesně tak.. :) dneska vlásky obarveny a doladěn účes :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 @petulamrk Holky, to je coby dup 8-)
Odpovědět
@pospes jojo, počasí zatím je taky krásný :) tak to snad vydrží
Odpovědět
@petulamrk My jsme taky v sobotu neměli moc hezky, ale měli jsme veliké štěstí, že vždy, když jsme potřebovali být venku, tak zrovna nepršelo.. :) a jak hnusne bylo v týdnu.. tenhle týden to vypadá o dost líp..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?