Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
@vanule Uff, začíná mi být soustavně špatně od žaludku. :-) Sobota se kvapem blíží. A ty to máš ještě o den dříve. :-) Dneska konečná zkouška svatebních šatů, rychle dodělat a vytisknout svatební noviny, zavézt vše potřebné do místa hostiny a poslední 3 dny už se nechám jenom hýčkat v salonech. Dorty už má na starosti ženich. Jak ty trávíš poslední chvíle před svatbou? Shon nebo pohoda?
Odpovědět
@michela3 no právě, že až je podezřelé pohoda. Šaty už jsou doma dávno, prsteny taktéž, vlasy, nehty a tvář na "obličej" :-D mi bude dělat švagrová v pátek ráno, sestra mi peče, akorát ve čtvrtek vyzvednout koláčky a kytice, ale to má ženich....jinak zrovna teď se bavíme, že nevím jak dopadnou naše svateb. fotky, neboť jsem začala otékat už nejen na nohách, ale i v obličeji :-. což nevím jak zamaskuji...no nic, říkala jsem milému, až to budu jednou vyprávět dětem, proč maminka vypadala na fotkách jak oteklá nit, tak to svedu na ženicha, že otálel otálel a teď v posledním stádiu těhu si mě bere :-D :-D :-D :-D (což vlastně ani nebude výmluva :-D :-D :-D )
Odpovědět
@vanule No hlavně, že se tím moc netrápíš. Stejně s tím těžko něco uděláš, jsi prostě těhotná, takže hotovo. Navíc v posledním stádiu??? :-o Tak to se opatruj, po obědě s dětma příbuzných pěkně zdřímnout.... :-) A nezapomeň nohy hore. Vidím, že sis našla pomocníky v rodině. Kosmetika, koláčky... to máš super. :-)
Odpovědět
"2" ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule já už jsem asi nervozní aj za tebe ;-)
Odpovědět
@kitinka76 tak to je "dobře" :-D já stále v poho, ale děvčata nebojte ono to příjde!
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule kdy to na tebe přijde?? Dva dny po svatbě, nebo až se vrátíš z porodnice?? :-)
Odpovědět
@kitinka76 no myslím, že čtvrteční noc už bude náročná a ani rohypnol nemůžu.... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule až tu zítra napíšeš "1" tak ti dojde, že jako fakt??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s vanule, čtvrteční noc bude celkem zajímavá či probdělá :) já se přiznám celkem nervozní jsem.
Odpovědět
Tak já už taky začínám být velmi nervózní - zatím jsem ještě v práci, a tak nemám moc času na přemýšlení... ale je to hrozný.. :) včera jsem dostala od ženicha vynadáno, proč se netěšim :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte,,,tééda ještě mám pár dní taktéž a nervózní už i docela jsem,,chtěla sem si udělat pěkně radost že se opálím do svatbičky,místo toho teď ležím jak lazar na gauču :-S páč mě v solárku ofoukl pěkně ventilátorek,,tak snad to bude do té doby OK.. :-D ...nejbližším která máte teď přeji pěkné počasí a ať se vám vše vydaří ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kitinka76 @viktorie88 fakt snad bude až budu muset přepisovat několik formulářů, protože se budu psát pořád se svým příjmením, než si zvyknu na nové. a nebo u doktora budu sedět jak pecka, protože sestra se asi spletla vždyť taková volaná tady žádná není :-D :-D :-D ale vážně bude to určitě i s nervičkama =-)
Odpovědět
@vanule ...2..... x-)
Odpovědět
dnes za "1" x-) :-. =-) ;-) :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule tak zítra!! Budeme na tebe myslet!!! V kolik hodin už budeš paní "manželová"??? ;-)
Odpovědět
Tak já už se na internet nedostanu, tak vám popřeju ať vše dobře dopadne a ať je na nás počasí v pátek a v sobotu hodné :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lumiga @vanule Holky, ať vám to vyjde na 1!
Odpovědět
ja bych si hrozne prala lepsi pocasi, mame obrad venku :(
Odpovědět
@vercaosmera třeba se to ještě umoudří :) musíme držet pěsti a ono se to povede :)
Odpovědět
@lumiga @vanule Přeji krásný svatební den :) užijte si to obě na 100% :)
Odpovědět
Hodně štěstí, krásné počasí a ať se vše vydaří:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeju hodně štěstí!!!! a těším se na savtební foto ;-)
Odpovědět
děvčata bylo to krááááásné úúúúúžasné, opravdu se máte na co těšit - my si to užili dokonale i počasí nááádherné. x-) x-) x-)
Odpovědět
@vanule super, super moc gratuluji :D a přeji krásné manželství :D
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule Tak super :-) Těšíme se na fotečky ;-)
Odpovědět
@petulamrk děkuji ;-) @petulamrk @pospes počasí bylo naprosto skvělé, takové snad nešlo ani objednat, proto vám dalším čekacím nevěstám přeju to samé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule přeju, aby byl váš společný život dlouhý a šťastný :-)
Odpovědět
@kitinka76 jeee děkuji :-) za chvíli budu přát já tobě...
Odpovědět
jooooo a na poslední chvíli jsme teď už s manžou vyráběli opravdu ty svatební papuče a bylo v nich tak neuvěřitelně pohodlně, že jsem vydržela celou svatbu x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?