Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk No jo, tak to pak nejde lámat přes kooleno, že :-| Ale víš, co se říká: Hlavně zdraví!
Odpovědět
@pospes tak tak :) naprostý souhlas :)
Odpovědět
@pospes tak to držím palečky ať to jde do té 10kg hranici a já s tím začnu v létě (tedy doufám :-D ) až se mimi vyklube
Odpovědět
Tak dnes nám tady poletuje i sníh :-| no snad jen na toho APRÍLA a pak se zase ukáže sluníčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule U nás to samé ]-( Musíme doufat |-|
Odpovědět
@pospes no já nevím, my asi nepřispějem tím pátkem 13tého (aby nepadaly i trakaře :-D ) ale na druhou stranu mí tři sourozenci když měli svatbu každému mírně počasí nepřálo a přesto jsou spolu (sestry už jsou vdané každá přes 20let) takže asi pršelo štěstí ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule Kvůli počasí svatbu nezrušíme, že ;-) I když ty trakaře padat budou, tak to bude náš den a nenecháme si ho zkazit 8-)
Odpovědět
@pospes rušit už nemůžeme, tolik let jsem čekala :-D , tak teď to počasí taky nezkazí... a nakonec stačí když by bylo jakž takž na ten obřad, pak už budeme v pěkně v restauraci...
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule Já jsem si na svatbu taky pěkně počkala, takže žádný rušení :-D
Odpovědět
@pospes stačí, že budu nejstarší prvorodička, a teď ještě i nevěsta :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule Ale kuš babo :-D
Odpovědět
tak dnes jsem obešla obuv tedy jsem na dně...nic prostě na mou koňskou nohu nic! :-( :-( ani baleríny...opravdu nezbývá než nějaké cukle nebo asi půjdu bos :-S aaacch jooo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vanule Nesmutni, ještě je čas. Ani nějaké použité v bazárku? Mě se zas ty moje přestaly líbit a bolí mě v nich nohy, takže asi zkončím v balerínách :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule ahojm zajdi si do deichmanu.Maji ted krasne botky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak dneska jsem zaplatila kapli , byla na zkousce satu naposled, pokoupila jsem stuhy na vsechny auta a dlasi malickosti, zitra jen doma, musim uklidit svuj detsky pokojik :-D
Odpovědět
@pospes @mischel117 v deichmanu jsem byla taky, když já na ty své nohy nic nedám, do balerín jsem strčila jen tak prsty, dál přes to úzké to nejde. Je fakt, že tam měli jedny moooc pěkné úplně by stačily k šatům, ale potřebovala jsem o číslo větší, bohužel prodavačky nenašly a pak se shodly, že ve 42 ani nenajdou :-| nakoupila jsem různé krémy tak mažu nožky, aby mi aspoň trochu splacly otoky, nejhorší je, že mi natéká právě nárt, tak je problém cokoli obout
Odpovědět
ještě jsem si říkala, že obřad a focení nějak zvládnu v těch svých koupených a pak u hostiny pod stolem snad nikomu nebudou vadit cukle :-D :-D :-D však budeme jen úzká rodinka....
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule nohy nahoru a sprchovat studenou vodou ;-)
Odpovědět
@kitinka76 což o to, ale zase si říkám, že tento týden nějak vydržím jdeme jen zamluvit oběd, ale ten další bude lítačka, tak aby se to nezhoršilo :-. prostě nějak to dopadne!
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule ja si koupila v deichmanu 42 a přes nart nebyly.jsem měla asi štěstí.a vyšly jen na 550 kč.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já teda Deichmana nemůžu!! Koupila jsem si tam tenisky za pětikilo (podobné měli u ťamana za dvě) a za měsíc jsem si prochodila díru do podrážky. Zimní kozačky byly na odpis taky tak za měsíc. Ale aspoň mi vždycky bez keců a hned vrátili peníze...
Odpovědět
@kitinka76 Segra taky s nima nemá dobré zkušenosti. Já jsem si tam koupila teď svatební botky, ale budu je mít pouze na svatbě a pak na plesy - chodíme 1-2 ročně, tak si myslím, že by mohly chvilku vydržet :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lumiga aspoň po dobu záruční lhůty :-D
Odpovědět
@kitinka76 :) asi tak nějak
Odpovědět
@kitinka76 je fakt, že švagr a synovci tam už taky reklamovali boty, a dostali hned výběr buď peníze a nebo jiné, žádná 30ti denní lhůta na reklamaci, což svědčí asi o tom, že kvalita nic moc....
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule já měla baleríny a super. Vydržely několik let a v teniskách díra za měsíc...asi jak co. Něco je aušus, něco v pohodě. Ale pokud nejsi švec, tak to na první pohled nepoznáš =-)
Odpovědět
@kitinka76 přesně, tak je to skoro se vším a všude ;-) něco vydrží sto let a nemusí být ani značkové a něco holt odslouží za pár...
Odpovědět
Holčiny, jakou dobu před obřadem máme být na místě?A potřebujem něci v´íc než občanku? A zjišťovali jste jestli se na místě obřadu může házet rýže? Ještě něco provozního?Já určitě na něco zapomenu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zusankak matrikářka říkala, že stačí deset minut před. Občanky my a svědci. Rýži pořád nevím. Házet ji asi můžem, ale jestli si mám vzít koště a sama to pak uklididt se musím domluvit přímo na místě (nemáme svatbu na radnici) :-)
Odpovědět
@zusankak Občanky my a svědci.. a taky prstýnky :) Máme tam být cca 10-15 minut předem, aby se vyřídily formality..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?