Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
ahoj slečny nevěsty, co říkáte na to počasíčko :) ?? bezva že? tak, aby nám to vydrželo a bude to super :)
Odpovědět
@petulamrk hned ráno jsem říkala jaký by to byl nádherný svatební den....tak jen ať takový vydrží klidně celý měsíc - zlobit se nebudeme ;-) ;-)
Odpovědět
@vanule přesně tak :)
Odpovědět
Holky, počasíčko nádhera...Takhle musí být i za měsíc. to bude paráda. Už máte zozeslaný oznámení? A prstýnky? A co má ještě být?
Odpovědět
@zusankak jojo oznámení už máme posláno, prstýnky jsou v krabičce, pořád se na ně chodím dívat a zkouším si ten svůj :Djinak u nás je teď s přípravama klídek, prakticky vše hotovo...už jen maličkosti, co u Tebe?
Odpovědět
@petulamrk No oznámení rozešleme tento týden, prstýnky ještě doma nemám a co mě teda trošku trápí, že nemám nic na převlečení. Máme totiž párty na zahradě v party stanu takže nejvíc starostí bude tak týden před svatbou. No a musím mít nějaké teplejší hadříky i botičky na večer a nějakej svetřík na celej den kdyby byla ziminka. A o tom nemám ani představu
Odpovědět
@zusankak my dávali oznámení jen tomu koho zveme (sourozenci) jinak hodláme poslat oznámení až "po" 8-) ...prstýnky už taky doma máme jen mám obavy kam ho nasadím, teď mi docela otékají prsty, to samé bude i s botama - zatím mi jsou ale za měsíc nevím nevím jestli ještě na poslední chvíli nebudu kupovat jiné....no holt to je úděl vdávat se těhu :-D :-D
Odpovědět
@zusankak tomu rozumím, ale věřím, že si s tím poradíš a vše dopadne přesně tak, jak má :)
Odpovědět
Tak děvčata - nevěsty jak jdou přípravy???????????????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
šaty doma už od řijna :-D šperky jak pro princeznu koupeny, prstýnky už jsou taky doma,vývazky, prstýnky do výslužek taky doma.Oblek se šije pro ženicha.oznámka příjdou tento týden,drobnosti typu podvazeček,silonky atd doma.jen chybí boty pro nevěstu a ženicha.Cukroví napeče šikovná švagrová i s dortama.Koláčky jsou už zajištěné.Dneska jsem se byla poptat na kytičku v květinářství a bude moje vysněná:-) papíry na matriku vyplněné, jen večer pošleme.Svědci vybraní.Tombola se připravuje s pytlíčkama pro prcky(v pytlíčkách bude tombola pro dětičky). ;-) a chybí MÍSTO HOSTINY 8-( začínám být nervozní.Dneska se měla paní ozvat a zatím nic. Uvidíme, možná se ozve večer...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vyzdoba na stůl se rýsuje
Odpovědět
@mischel117 no teda ty jsi připravena x-) x-) x-) a to je ještě "víc jak " měsíc čas :-D , ale ono to tááááák rychle uteče
Odpovědět
Článek se načítá
@vanule Má být takto prý až 30 dní:-) Jak moc ráda bych jim věřila:-)
Odpovědět
@lucijete budeme jen a jen doufat ;-) ;-) ;-) s tím sluníčkem je to hned lepšejší x-)
Odpovědět
Tak dnes jsem absolvovala test na těhu cukrovku - naštěstí vyšla negativně, tak můžu si nechat napéct mé oblíbené dorty a cukroví ;-) jinak by hosté museli držet basu se mnou (kdybych nemohla) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak si aspon doprejes....budes mit otekly rucky plny kolacku.Tak ma vypadat spokojena nevesta...Ja ted beru nejake hormony,takze jsem ted zavodnena fesanda s mastnejma vlasama.Takze asi taky budu mit snubak na malicek
Odpovědět
Profilova fotka
Tento týden má skoromanža dovolenou a představte si děvčata, my už máme asi všechno hotovo!! Domluvené menu v restauraci, objednané dorty a kytice, domluvené podrobnosti na matrice (jako kdo ským bude nastupovat..) A skoromanža to se mnou všechno poctivě oběhal!! ;-) Dneska ještě koupíme pro ženicha košili a družičkám nějaké punčošky a večer skočíme na pivečko tam co bude odpolední párty domluvit podrobnosti a už nebude co řešit!! Poslední měsíc si jen budu užívat na kosmetice, manikúře a u kadeřnice 8-)
Odpovědět
Tak my už máme taky většinu zařízeného. Jen chybí domluvit poslední detaily k hostině, cukroví si budeme péct sami a jen chybí pár drobností ( silonky ,.. jinak jsme komplet oblečeni ) a udělat nějaký harmonogram dne..
Odpovědět
Profilova fotka
@lumiga harmonogram tvoří moje pravá ruka - svědkyně. S počítačem je kouzelnice!! Co bych si bez ní počala :-)
Odpovědět
@kitinka76 Tak napsat ho pro mě nebude problém - spíš vymyslet jako to všechno bude, aby to bylo dobře :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@lumiga a až strávíš hodiny přemýšlením, tak ti stejně někdo řekne, že je to blbě ]-(
Odpovědět
@kitinka76 To je mi jasný, už nám pár lidí zkritizovalo výběr restaurace.. vždycky se někdo najde.. místo aby byli rádi, že tam stojíš o jejich přítomnost..
Odpovědět
Taky se vdávám v dubnu, 19. :-) I přes šibeniční dobu-2 měsíce, co jsme se rozhodli, že se vezmeme vše probíhá dobře. Vše domluvené, až jsem byla překvapená, jaká to byla pohoda.
Odpovědět
@zusankak už tak mám větší prstýnek než chlap, jsem říkala jak to bude srandovně vypadat na tom talířku či polštářku a ženich pro mě vezme vetší prsten (většinou to bývá naopak) :-D :-D :-D
Odpovědět
počasí zdá se pořád přeje, nezbývá než doufat, že se nijak zásadně nepokazí.... ;-) ;-)
Odpovědět
@vanule jj taky jsem si řkala, že je tak nádherně a že to určo nevydrží ještě celý měsíc :-| při mém štěstí...bych se divili kdyby bylo nádherně....ale moc bych nám to dubňačkám přála ;-)
Odpovědět
@ivet29 a my to navíc pokoušíme už jen tím datem - pátek 13tého :-D :-.
Odpovědět
@vanule my až 21. ale budu na tebe myslet....to je datum, který by jsi určitě zasloužilo sluníčko :-D
Odpovědět
@ivet29 jsem na to zvědavá, jestli se datum ukáže v pravém světle a nebo nás milé překvapí...jen tak než jsem šli na matriku říkala jsem, že je to super datum (asi jsem si více méně dělala srandu :-D :-D ), ale paní na matrice nám ho nabídla a přítel řekl ANO bereme!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak jste na tom s nervozitou :-D uz na vas dopada :-D ? ja jsem za min.tyden naspala asi 24h :-D to je vykon , ted mam posledni tyden v praci, jsem ze vseho rozlamana a unavena , zacina na me vse dopadat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?