Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
@vanule A jak dlouho?
Odpovědět
@zusankak no žila jsem v představě, že si dám pěkný dárek k 30tinám, a ono nic a další rok nic a a tak utekly tři roky a my stále byli jen dva. Nakonec jsme na podzim 2011 podstoupili IVF a jako zázrakem první vyšlo ;-) ;-)
Odpovědět
@vanule :) tak to je pěkný :) tak ať je všechno v pořádku :) a jste moc a moc šťastní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 V Delikaně si myslím nebude problém, kočka mi říkala, že se stačí domluvit tak tři týdny dopředu. A s těma kytkama Ti budu drže palce, každopádně naproti pracáku v Kopretině krásně vážou.... A jinak jak, taky už máš nervy? Já už teda začínám být nervově labilní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinka_pusinka Díky, dneska jdu znovu na M1 a když nepochodím, zkusím tu Kopretinu, nebo mě ještě holky radily, že to mám zkusit naproti Synagogy. A v Delikaně není problém, ale musíš narazit na ochotnou prodavačku. Někdy bych ty holky pleskla po čuni :-) No a moje nálady jsou přímo Aprílové... někdy se hrozně těším a jindy mám paniku, že na něco zapomenu, něco nevyjde, nebo něco nestihnu zařídit.
Odpovědět
Tak já mám dnes hned dě výrazná čísla na počítačce . Jednak 100dní do porodu a přesně měsíc do svatby ;-) a nervozní nejsem "zatím" ani z jednoho. Možná je dobré tak rychle plánovat svatbu, zaměstnávám se zařizováním a zase před stresem z porodu si šiju potřebné věcičky x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule vdávám se devět měsíců od žádosti o ruku, takže srovnatelná doba jako u těhotenství.... a řeknu ti z porodu jsem byla míň nervozní :-S
Odpovědět
@kitinka76 to je dobré vědět...ale nějak ani jedno mi zatím nervy nedrásá, což je divné protože já jsem hrozný trémista, když jsem maturovala, nebo dělala cokoliv důležitého byla jsem hotová a teď i klidně spím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule tak to je divné... u matury se dá dělat reparát, ale u svatby a porodu to prý nejde :-D
Odpovědět
@kitinka76 :-D :-D :-D já doufám, že vše dám na poprvé :-)
Odpovědět
@kitinka76 jooo vlastně teď mám výhodu, můžu to svést na hormony =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule tak zase maturitních témat bylo spousta a dalo se zapomenout, co má člověk říkat a na svatbě ti stačí ANO :-) a u porodu toho taky moc namluvit nemusíš :-) "tlačte maminko"říká většinou doktor :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@kitinka76 příťa už trénuje ANO a pak na obřadě to splete a bude vymalováno :-D :-D a u porodu budu rovnou řvát!!! Ale na druhou stranu si říkám, že máme nějaké hodné miminko, nebýt ultrazvuků a teď nějakého toho kopance ani nevím, že jsem těhu (jooo a ještě pupíku) nezažila jsem nevolnosti nebo jiné neduhy (raději klepu) tak buď nám to oplatí třeba u porodu a nebo potom.....
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule závidím všem co nemají nevolnosti!! První měsíc, když jsem ani nevěděla, že jsem v tom mi tak chutnalo, že jsem přibrala asi 6 kilo a během dalších dvou měsíců jsem ty přebytečné kila statečně vyblinkala :-( a tvrdila jsem, že to musí být fotbalista, protože ty kopance občas stály za to!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky nejsem divná? svatba přesně za měsíc a já vůbec nenervuju, nestresuju, spíše se mi už do ničeho nechce a jak slyším slovo svatba tak mám nechuť o tom vůbec mluvit :-( jsem z toho v depce.
Odpovědět
Profilova fotka
@krusika myslim, ze divna nejsi, jsem na tom podobne :-) sice ne vylozene v depce, ale je zvlastni , ze kdyz clovek je v tom planovani tak se mluvi jen o svatbe a kdyz uz jsou karty rozdane a zbyde uz jen to vyckavani a doladovani , uz to takove neni :-) ne ze by se mi o svatbe nechtelo mluvit ale prijde mi to vse stale dokola , unavne a jakmile se me nekdo zepta nato, co uz jsem asi 10 krat rekla , tak me to taky nervuje a nechci nic rozebirat a mit klid :-) nejake vylozene nervy denodeni nepocituji , obcas jen takovy zvlastni pocit , ale vim, ze treba tyden pred svatbou me ty nervy nebo spiz obavy a ocekavani prepadnou .
Odpovědět
@krusika nebuď já se dozvěděla minuý týden, že se za měsíc vdávám a je to zatím hodně v pohodě ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krusika já myslím,že je to naprosto normální, já to mám taky tak, máme něco přes 3měsíce a já mám pořád pocit,že se vdává někdo jiný a ne já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji za uklidnění, mě totiž přijde divné že všichni kolem mě vyšilují a já ne :-D no možná až to bude týden před svatbou tak si to uvědomím a budu taky vyšilovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, máme svatbu 14.04., ale jelikož jsem ve 3. měsíci těhotenství a v červnu dělám státnice, tak nejsem nervózní ani z jednoho, asi bych nevěděla z čeho bych se měla stresovat víc :-D takže to beru s klidem a v pohodě :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já se taky přidávám, termín máme 14.4., jsem v 15 tt, takže ty stresy mám tak nějak rovnoměrně rozdělený a nějak nic neřeším, protože jinak by mě muselo klepnout::-) ať nám to vše vyjde:-)
Odpovědět
@krusika ahoj jo z toho si nic nedělej já se budu vdávat 21.4. a všichni už zběsile chodí a říkají mi že bych už měla začít něco zařizovat ale já jsem v klidu polovička je zařízená a zbytek myslím že je čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@murcista To se máš... ale to bude povahou :-) já i když mám jet na dovolenou dělám komínky prádla už 14 dnů předem!! Navíc už jsem se párkrát poučila, napřed s hudbou na obřad, která čekala v PC na vypálení a zavirovala jsem si ho nějakým trojanem, potom s květinářstvím. Holky mi všechno odkývly a že stačí dojít měsíc předem, teď tam přijdu a paní květinářka už tam nedělá. Ale vše nakonec dobře dopadlo, CD vypálil kamarád a na kytkách jsem se včera taky domluvila :-)
Odpovědět
@kitinka76 jo tak to ti nezávidím já budu mít živou hudbu a květiny mi bude chystat kamarádka takže jsem pořád v klidu
Odpovědět
Profilova fotka
@murcista původní o hodně dražší plán byl vzít se v kapli na zámku. Mají tam varhany, tak jsem chtěla požádat kamarádku, aby mi zahrála :-) ale v synagoze varhany nejsou, tak mám CD :-D
Odpovědět
@kitinka76 tak to jo no já mám obřad v kostele a na hostině pak živou kapelo kterou mi sehnal můj taťka nejsou moc drazí a hravou pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
@murcista to já jen devíti a jedenácti leté družičky a ty umí hrát jen na nervy :-D oslavu máme v malé hospůdce, kapela by snad musela být na balkoně aby jsme se vešli :-)
Odpovědět
@kitinka76 já budu mít dvě družičky obě ve věku 4let a to bude dílo budou mi držet vlečku tak snad dojdu k oltáři v pořádku :-D tak to my to máme ve velkém sále u nás v kulturním domě protože nás bude asi kolem 60lidí :-D :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@murcista Možná s holým zadkem :-D vlečka a družičky zůstanou v předsálí :-D moje cácorky mají košíčky, půjdou přede mnou a budou rozhazovat růžové lístky. Hrozně se na to těší :-)
Odpovědět
@kitinka76 no tak nějak si myslím že to dopadne já jsem chtěla ať mají pěkné kytičky že mi jedna ponese prstýnky ale né ony chcou držet vlečku tak to bude mazec asi si dám pod ty moje šaty nějakou suknií abych vážně nešla s holým zadkem :-D to by se farářovi asi nelíbilo :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?