Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
@petulamrk bude to klasika obřadní síň u nás na novojičínsku...
Odpovědět
@vanule :) :-) a vše už zařízeno?
Odpovědět
@petulamrk prstýnky máme doma, dnes koupeno vše v galanterce jako organza, vývazky, stuhy na auta. Zítra domluvit květinářství a fotografa. Příští týden restauraci a snad hotovo (tedy ty velké věci) ;-) ;-)
Odpovědět
@vanule fííha super, to jste začli vše až teď? to bylo rychlé rozhodnutí?
Odpovědět
@petulamrk "musíme" to stihnout do června než se mimísko narodí. Nejdříve jsme měli několik let čas a teď to zvládnem vše najednou :-D :-D :-D
Odpovědět
@vanule jo takhle tak to joo :) gratuluju k očekávání miminka :) už víš co to bude?
Odpovědět
@petulamrk ač máme velký ultrazvuk za sebou, chceme vydržet do konce v překvapení. Takže jsme si nenechali říct co čekáme ;-)
Odpovědět
Dnes jsme zvládli obejít fotografku i květinářství vše zajištěno. Příští týden jen restaurace a pak už nás čekají jen maličkosti.....košile ženichovi, spodní prádelko, koupit kočárek atd :-) děvčata nevěsty, kde jste koupily kapesníček ženichovi do kapsičky saka????
Odpovědět
@vanule :) já bych to asi nevydržela nechat se překvapit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule @petulamrk já to vydržela :-) u prvního těhotenství a byla jsem přesvědčená, že to bude Kubíček .... ale Kristínce to v těch modrých dupačkách taky slušelo :-) teď už bych si to nechala říct, už jen kvůli barvě kočárku a výbavičky
Odpovědět
@petulamrk @kitinka76 teď převážně nakupujeme neutrál, kočár se nám líbí béžovo hnědý což jde pro obě varianty. A při nejhorším stačí vlítnout do obchodu a je nakoupeno raz dva ;-)
Odpovědět
@vanule taky pravda :)
Odpovědět
Článek se načítá
@kitinka76 no já bych byla asi moc zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk ale zase znám pár ženských, které si nechaly říct, ale doktor se spletl :-D
Odpovědět
@kitinka76 jojo známé celou dobu říkali holčička a nakonec to byl chlapeček :) já myslím, že na pohlaví nezáleží, ale hlavně aby mrňousek i maminka byli zdraví
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk já potkala zdravotní sestřičku, které dva doktoři řekli, že to bude kluk. Jeden z těch doktorů byl dokonce u porodu. A byla to holčička :-) A pan doktor s vážnou tváří povídá "No jo vy jste přenášela, ON už mu upadl" :-D :-D
Odpovědět
Tak dnes jdu oficiálně požádat bratra o "svědectví" :-D už teď se těší ;-)
Odpovědět
@kitinka76 :) no zajímavé
Odpovědět
jéééééééé těhotná nevěsta. Mnohem raději bych vymělila pstýnek za břicho... Těhotné nevěsty mi připadají tak nějak roztomilé. To bude krása. Jinak jsem v pátek byla na zkoušce šatů...myslela jsem si že mi sluší(proto jsem si je vlastě vybrala)ale už si to nemyslim. Vypadám jak balon...Ach jo..A pak jsem byla zařídit kytky a objednala jsem něco, co nevim jak to bude vypadat a vlastě něco, co jsem vůbec nechtěla....bych si nafackovala.To byl den...takže jsem se večer opila :-S
Odpovědět
Ahoj. Já mám svatbu 13.4.2012. Snad Pátek 13 nám nepřinese smůlu
Odpovědět
@stichova já mám většinou 13. pátek štěstí :) tak Ti ho pošlu moc a moc a bude vše ok :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 Kde si necháváš dělat dort?
Odpovědět
@stichova super, že nejsme sami takoví "blázni" ;-) ;-) ;-) @petulamrk já si pamatuji akorát jeden pátek 13tého a to, že jsem zaspala do práce x-)
Odpovědět
@zusankak však proto se vdávám až v tak "pokročilém" věku :-D :-D :-D (tím se nechci nikoho dotknout) já první chtěla mimi a pak svatbu (trochu obráceně, já vím) ale když nám dlouho čáp či vrána nechtěla přiletět :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinka_pusinka U Krpálků mi hodí velký a malý medovník na sebe a dozdobí ho marcipánovýma kytičkama. A z Delikany bych chtěla dvoupatrového jahodového Míšu. Ale tam nevím jak dopadnu. Už tam skoro nikoho neznám :-( Spíš mám teď problém s kytkama. Zjistila jsem ,že slečna co mi slíbila navázat kytice už na M1 nepracuje a ta nová vůbec nechápala co po nich chci. Květinový náramek?? To jsem nikdy ani neslyšela.... No zítra tam má být její kolegyně, tak zajdu za ní a pokud neuspěju budu muset hledat jiné květinářství
Odpovědět
jo tak to já nemám s květinami problém ale pořád nám ještě nevolal farář hlavně že říkal že v březnu bude volat aby jsme byli do velikonoc nachystaní na svatbu no snad na nás nezapoměl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@murcista tak mu zavolej sama a připomeň se. Farář je taky jen člověk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule ti dám pokročilý věk!!! Jsem o dva roky starší a pokročilá nejsem :-D
Odpovědět
jo to máš pravdu jenže on nám číslo nedal jen si vzal moje číslo tak uvidím dám mu čas do konce týdne a pak za ním zajdu teda pokud tam zase nebude někdo jiný
Odpovědět
@kitinka76 však jsem napsala, že nechci nikoho urazit :-D :-D :-D ale musím říct, že si budu připadat nejstarší nevěsta a pak i prvorodička :-. :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?