Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
@kitinka76 tak vidím, že nejsem sama. jeho plán byl tedy my dva, ale když já mám tři sourozence a jsem poslední kdo se vdáva, nepozvi je, ale holt sestry vdané, bratr ženatý, každý po dvě děti a ze svatby ve dvou je hned 15 lidí :-D :-D Navíc my to máme stížené takto na rychlo, že chceme stihnout být úplná rodinka než se mimi narodí (termín červen)
Odpovědět
@kitinka76 a s těmi emaily plně souhlasím, hlavně že nám chtějí usnadnit práci a čas =-)
Odpovědět
@vanule Ja na svoji matriku potrebuju i zenicha :-D kazda matrika to ma jinak
Odpovědět
@valoria já spíš žila v tom, že na matrice zamluvím jen datum, vyfasuju papíry, které vyplníme doma a pak je jen doneseme na matriku + zaplatíme poplatek a hotovo....zítra třeba na mě budou hledět jako na blázna, že nemám "ženicha" =-)
Odpovědět
@vanule bohuzel nase matrika si chce skontrolovat oba snoubence. vyplnujeme oba rovnouo na matrice
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule @valoria Můj muž jezdí kamionem a na matriku se jen tak dostavit nemůže, takže vím, že určitě stačí plná moc. A nemusí být ani notářsky ověřená
Odpovědět
@kitinka76 to asi taky staci, akorat mam z nasi matriky pocit ze se boji aby to nebyl ucelovy snatek s cizincem. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valoria nějaký exotický cizinec, nebo soused ze Slovenska??? Já jsem ale zvědavá, že?? :-D
Odpovědět
@kitinka76 To je na tom to vtipne, mam Cecha jak poleno :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valoria :-D no jo, ale když úřední šiml zařehtá!! :-D
Odpovědět
ahoj holky tak co kolik už toho máte nachystané na svatbu? :-)
Odpovědět
Tak děvčata mise byla úspěšná, paní na matrice byla velice ochotná, dala mi papíry k vyplnění, že si je máme v klidu doma sepsat, že jim stačí 14dní dopředu aby je měli (prý to s těmi svatbami není tak hrrrrr) jo a "ženich" není třeba stačí plná moc, nemusí být ani ověřená. Taky řekla, že pokud chceme opravdu jen malou "rodinou" svatbu ať jí uděláme v pátek a "ušetříme" poplatek tisíc korun. U zlatníka jdu prý za 5minut dvanáct, ale stihnou se to dá, dodací lhůta cca 4týdny...takže já jsem spokojená ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@marinkama My jsme se brali 23.4.2011 a bylo tak nádherné počasí, jako dlouho ne. Úplně modrá obloha a tak 25 stupňů. Všichni zůčastnění pánové se v oblecích div neupekli! Mrkni kdyžtak do alba. Tak hlavu vzhůru a těště se. Určitě bude hezky :o)
Odpovědět
@ivetaivetka my taky 14.4..:) a říkala sem si, že máme skoro všechno.. a přitom se pořád objevují maličkosti, že si říkám že to snad ani nestihneme..;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule já ti říkala, že to stihneš!! 8-) @bessinka díky za podporu :-) pevně doufám, že letost bude stejně hezké počasí jako vloni
Odpovědět
@kitinka76 jojo ani jsem nečekala, že to bude taaaak rychlé, ale všude byli fakt ochotní, dokonce ještě náme na výběr data ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 Jasně že bude :o). Budu na tebe myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ráda se přídám, máem termín 7.4. snad bude hezky x-)
Odpovědět
@lenttilka a při nejhorším kdyby počasí nevyšlo, tak zase by nám pršelo štěstí ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule to jsou ti optimisti :-)
Odpovědět
@kitinka76 ;-) ;-) jojo nějak to obkecat musíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule jasně, a víš, že když ve svatební den sněží, tak to znemená štěstí, radost a bohatství.... pokud je jasný den, tak to znamená radost ve společném životě??? Já jsem připravena na vše :-D
Odpovědět
@kitinka76 to jako jooo, připravení určitě, ale myslím, že každá by o něco malilinko víc chtěla to pěkné počasí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se, 28.4. - a už se začínám těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule To máš pravdu :) nikdy neví žádný termín nevěsta jak bude... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ejmii Doteď ses netěšila??? :-D :-D Mě už spíš začíná chytat předsvatební nervoza!!! Jako - Na co jsme ještě zapomněli!! :-S @lenttilka To máš pravdu, ale podle statistik je duben nejdeštivější měsíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je vtip? ach jo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Stale mame jeste par volnych terminu v dubnu. Pokud nektera z Vas jeste nemate kapelu, pak mrknete do meho profilu. :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už se to pomalu blíží :) Stále uvažuji jakou zábavu pro cca 20 hostů ? :) Termín máme 7.4.2012 :) Už se nemůžu dočkat a snad výjde počasí. Doma mám svatební šaty,snubáky,různé ozdoby,bolerko. A stále mi chybí: boty(já a ženich) oblek pro syna,podvazek,punčochy a dál...? :) Obřad máme na radnici a stále nevím kolik to bude stát, nemá někdo zkušenost :) děkuji "Dubňačky "
Odpovědět
Profilova fotka
@lenttilka prý Deichman a CCC už mají jarní kolekci...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?