Svatba v dubnu 2012. Je tu někdo se stejným datem?

Profilova fotka
Ahoj holky, po 10ti letech se můj drahý konečně vyjádřil a plánujeme svatbu na duben 2012. Nejdřív mi přišlo, že to je až za dlouho, ale jak si tady pročítám diskuse, máme nejvyšší čas začít zařizovat. Dneska si jdeme zamluvit hostinu. A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Diskuze na duben 2012 tu už je přidej se k nám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, také nás to čeká 20. dubna 2012 a už taky pomalu začínám plánovat a vyšilovat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít termín asi 28.dubna, jenom doufám, že nebude ještě moc zima. Ale mrznout snad nebude a lepší než se potit ve 30ti stupních.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín 28.4. Také doufám, že nebude moc zima. Máme svatbu v Plasích v konventu, tak snad tam nezmrzneme :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, přidávám se. Máme svatbu 28.4.2012 ver Znojmě, tak doufám, že bude pěkné počasí. Šaty už vybrané, příští týden si jdu kupovat Prstýnky na výslužky koupené.Toď první věcí na svatbu...
Odpovědět
Ahoj nevěsty, přidávám se k Vám, svatba přesunuta definitivně(doufám) na 28.4. 2012 do Velkých Pavlovic. Zamluvenou mám jen matriku, sklípek na ubytování a hostinu a snad muziku. Jak jste na tom ostatní? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se přidávám, máme svatbu 30.4., na čarodějnice ;-) Svatbu máme v zahraničí, takže mi odpadly starosti s rezervací místa obřadu, hostiny, dortu i kytky, vše bude zařízeno hotelem. Oblečení na svatbu už máme, zálohu za fotografa taky a zítra se jdem podívat na prstýnky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme termín 21.4. Šaty, závoj i boty už mám. Ženich má oblek, prstýnky už máme vybrané, jen je nechat vyrobit. A to je zatím asi vše :-p svatba bude malá, na obřadu počítám max. 20lidí, hostina bude jen v malém rodinném kruhu. A svatební noc mám naplánovanou někde na hotelu ve svatebním apartmá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu máme v Břeclavi 21.4.2012 Mám zamluvené šaty pro sebe, družičky a svědkyni. Mám i botky a šperky. Taky zařízeného fotografa, kadeřnici a kosmetičku. Hospodu na večerní oslavu, ale v restauraci kde chceme oběd s rodinou zatím nemají kalendář na příští rok :-( . Mám domluvený dort, koláčky, kytku... jen ženich má pořád čas, takže kromě kravaty co jsem mu vybrala nemá zatím nic. Asi se bude ženit v trenýrkách a kravatě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 tak to máme i stejné datum :-D my fotografku máme, je to moje kamarádka, už jsem s ní 2x fotila...takže vím, jak pracuje :-) včera jsem se rozhodla i pro kytici..asi budu chtít kaly světlé s jednou výraznou jinou kytkou... sháním svatební apartmá a místo pro oběd, hostinu mít nebudeme..jen oběd v malém počtu lidí, jaksi nejsou finance :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...taky máme svatbu v dubnu :-) 28.4. 2012 :-) jen ještě nejsme definitivně rozhodlí kde, páč někde to jednání je naprosto příšerné :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín taky 21.4.2012, tak doufám, že bude hezky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maxinkaa no to já doufám taky, původně měla být svatba už v lednu...ale kvůli fotkám a financím jsme to odložili na duben :-p
Odpovědět
ahoj slečny nevěsty, taky máme termín 21.4.2012 :) doufám, že bude krásně :) jinak už máme pozajištováno prakticky vše, v lednu budeme pokračovat ...
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak už mám vybrané i šaty :-) Dnes jsem definitivně zaplatila zálohu. No a teď je v zařizování docela pauza, ženich si chce oblek koupit prý až tak v březnu, že je času dost... No uvidíme.
Odpovědět
@romily a máš fotečku šatů??jj taky teď máme pauzičku v zařizování ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že 21.4. je oblíbené :-D já mám šaty takové obyčejné, jednak nejsou moc finance (svatbu jsme neplánovali ještě před měsícem :-N :-N :-N ), a jednak mám blbou postavu, jsem malá a hubená s velkýma kozama...takže my všechny šaty byly dlouhé, neseděly mi přes prsa atd., takže jsem nakonec pořídila tady přes bazar..a jsem spokojená :-) @romily bude fotka? :-D
Odpovědět
@sisstin a máš fotku??? a kdepak máte svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk mám, ale strašně blbou :-N :-N :-N :-N je tam prd vidět... svatbu budeme mít normoš na radnici u nás ve městě. My už máme dítě, tak to nebude taková sláva jako u holek, co to mají jako svůj velký den v životě ;-) pro nás to bude spíš taková formalita ;-)
Odpovědět
@sisstin tak to jo, ale tak když je pěkná radnice, tak proč ne :) a jak velké dítko máte? holčičku nebo chlapečka? a fotečku si přidej, ráda se podívám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk já tu album mám, ale jenom pro přátele..páč tu jsou šmíráci :-N :-N :-N máme kluka a ted mu byly 4 ;-) jinak dávám teda fotku, ale je to šílená mobilová fotka..a ten závoj mít nebudu, pořídila jsem si tady takovej krásnej dlouhej francouzskej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě mi dneska přišel náhled oznámení :-)
Odpovědět
@sisstin mě se šatečky líbí, v jednoduchosti je krása :) a ten závoj k tomu musí být super
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk no ještě si chci k tomu půjčit krajkový bolerko s úzkýma rukávama, a nějak se to doladí bižuterií..tak snad to bude docela dobrý..a ještě jsem tady sehnala úžasný boty :-)
Odpovědět
@sisstin já myslím, že ne docela, ale opravdu dobrý :) budeš krásná nevěsta :) na sto procent, botky jsou taky super
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk nejvíc sázím na líčení, kamarádka je profi...tak vymyslíme něco super :-) dávám ukázky její :-)
Odpovědět
@sisstin mooc pěkný :) super šikovná kamarádka
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk já chci docela i nějakou divočinu, doplňky nebudou nějak výrazné barvy...já jsem zvyklá se líčit hodně, takže mi to neva...takovej ten neviditelnej svatební make-up nic pro mě :-p :-N
Odpovědět
@sisstin tak to jo :) určo se to povede k Tvé spokojenosti :) a budeš ta nej nevěsta
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk a vy plánujete nějakou větší svatbu? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?