Svatba v dubnu 2012. Je tu někdo se stejným datem?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, po 10ti letech se můj drahý konečně vyjádřil a plánujeme svatbu na duben 2012. Nejdřív mi přišlo, že to je až za dlouho, ale jak si tady pročítám diskuse, máme nejvyšší čas začít zařizovat. Dneska si jdeme zamluvit hostinu. A jak jste na tom vy?
Odpovědět
@sisstin Ani ne jen ta nejbližší rodina (ale to je 30 lidí no) a navečer pak pár kamarádů
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk tak 30lidí je docela dost :-D my původně chtěli jen my a svědci, že ani nebudu mít svatební oblečení, ani nic, co k tomu patří...no pak jsme to nějak přehodnotili :-N :-N :-N na obřadu bude do těch 30lidí taky asi..ale pak půjdeme jenom někam na pozdní oběd, a tam bude fakt jen hodně blízká rodina :-) s kamarádkama to hodlám roztočit hlavně na dámské jízdě :-p
Odpovědět
@sisstin no my chtěli původně taky jen se svědkama, ale přítele rodina je zvyklá slavit vše důležité pohoromadě, a nakonec jsme usoudili že i nám by to bylo líto...a z mé strany je to více lidí protože naši jsou rozvedený..a tak bude svatební oběd těch 30 lidí rodina a svědci, a pak raut pár lidí navíc...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk no přítel je právě už 11let rozvedený, on si mega velkou svatbu už užil :-N :-N :-N :-N z jeho strany asi nepřijede nikdo, je to daleko a já s nima zrovna neudržuju nějaké vřelé vztahy :-p :-N :-N :-N takže všechno bude jen má strana a kamarádi. Možná on si někoho přiveze, ale spíš asi ne...museli by jsme jim platit ubytování, a to jsou zas finance navíc, které moc nemáme :-S
Odpovědět
@sisstin no moje rodina je 200 km od nás..takže taky musíme mít ubytko...
Odpovědět
No fotka bohužel nebude, bo jsem byla šaty zkoušet s tchýní a ta mě nakonec vyfotit odmítla, že by prý ženich fotku našel a bylo by po překvapení... A když jsem jí říkala, že to chci ukázat mamce a spol, tak pravila, že do svatby vydrží :-D No ona tchýně je takový dáreček. :-D JInak taky bude asi 30 lidí na svatbě, máme ji úplně mimo, ani u mě ani u ženicha, protože u ženicha není nic, co by se nám líbilo a k nám se ženichově rodine nechtělo táhnout.. Tak to bude ještě dál a uvidíme, kdo přijede :-D Budeme mít ve sklípku, tam je všechno pěkně pohromadě i s ubytováním za celkem rozumný peníz.
Odpovědět
Jé, tak nakonec jsem ty šaty našla na stránkách salonu, odkud je budu mít, tak dám aspoň jejich obrázek. Sedí fakt moc krásně i na takovém trpaslíkovi, jako jsem já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@romily moc pěkné, budeš jak prinezna :-)
Odpovědět
@romily ty jsou moc krásné :) budeš princezna, souhlasím s @kitinka76
Odpovědět
@petulamrk @kitinka76 Děkuju moc, taky mě úplně nadchly, prostě láska na první pohled :-) Jinak Kitinka, máš taky moc krásné šaty, přemýšlela jsem nad barevným korzetem, ale pak paní přinesla ty moje :-) S tou černou je to super, sluší Ti.
Odpovědět
@romily jj já se do těch mých taky uplně zamilovala :) jjj souhlas @kitinka76 máš krásný šaty :) hodně zajímavý nevšední a moc Ti to v nich sluší
Odpovědět
Profilova fotka
@romily Díky, taky láska na první pohled :-) první šaty v prvním salonu do kterého jsem zamířila. A navíc skvěle padly a nebudou se muset upravovat. Zkoušela jsem pak i další šaty, ale už to nějak nebylo ono :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@kitinka76 Tak to mě se upravovat budou muset, potřebuju zkrátit, ještě záleží, jak vysoké boty vyberu, ale na chůdách nevydržím celý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@romily no s tou nížkou je šílenej problém..kolik měříš? Já mám 156cm, a prostě spousta šat tolik zkrátit nejde, aniž by se zničila jejich linie :-|
Odpovědět
@sisstin No já mám jak ty, 157 cm :-) A proto jsem měla strach, že nic neseženu, ale paní mi donesla spoustu šatů :-) A ty co jsem vybrala, tak dole nemají žádnou výšivku, takže jdou bez problémů zkrátit. Navíc tam kde jsem byla, tak paní nosila už víceméně šaty kratší co mají, takže se u mě třeba jedná o zkrácení max 5 cm, takže paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@sisstin nížka je pěkné slovo :-D Já mám na ženskou pěkných 169cm, ale snoubenec je malé pivo a má jen 168cm. Podpatek mám ten nejmenší co jde, pak už jedině baleríny. Navrhovala jsem cylindr, aby byl vyšší než já, ale prý není žádný kouzelník pokuston :-D
Odpovědět
@kitinka76 Tak však cylindrem to vyřešila i Šíleně smutná princezna, ne? :-D Jinak já zas vedle svého chlapa vypadám jak malý pivo, protože on má něco ke dvěma matrům a navíc je to kus pořádnýcho chlapa přes sto kilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@romily no u mě jsou pak zas problém prsa :-| ale moc šatů jsem si nezkoušela, já měla limit max. 3tis Kč ;-) takže jsem si koupila ty svoje za 1800 :-p :-D a jsou přesně na délku :-N a je to velikost 34, ale ten korzet je 38, takže jsem si to krásně sešněrovala dle potřeby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si původně zkoušela tyhle, jsou kamarádky, takže bych to měla zadarmo..ale právě mi byly šíleně dlouhé a zkráti tak, aby se neporušila ta linie nešly...moc se mi líbily zezadu, ale zepředu už tak ne |-| zkoušela jsem si je v kumbálu v čistírně, tak proto to pozadí :-N :-N :-N
Odpovědět
@sisstin To mě se zase líbí zepředu, hlavně ten vršek. No já jsem linii až tak řešit nemusela, nechtěla jsem šaty s vlečkou, ale jen obyčejné, navíc spíš splývavou, rovnou sukni, takže to se pak zkracuje jedna báseň. Jinak s prsama mám taky problém, hlavně nevím, jak s podprsenkou, protože i kdybych sehnala 85F/G s odepínacími ramínky, tak je nemůžu odepínat, protože mi ty prsa bez ramínek nebudou držet. Takže jsem domluvená, že mi k šatům ramínka přidělají, abych podprdu schovala... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@romily jj, to je právě, že v těch větších velikostech se nedělají bez ramínek, nebo to nedrží...já mám 65G, takže to zas tak velká prsa nejsou...ale na to, jak jsem drobná celkově, to je pak problém.... to je právě výhoda těch mých korzetových, že to fakt drží i bez podprsenky :-)
Odpovědět
@sisstin No mě paní tvrdila, že ty šaty pak můžu mít naostro, že to všechno udrží, i jsem je tak zkoušela, ale jako že bych tomu věřila celý den, navíc při tancování, to asi ne :-D Aby to pak nakonec ženichovi nenafackovalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@romily no při tancování to padá snad každýmu :-N :-N :-N kdyby jsme měli večer zábavu, tak já bych se asi převlíkla...ty šaty jsou fakt pak nepohodlný, ale zas chápu, že si je chce člověk užít :-D :-N
Odpovědět
@sisstin No já si nedovedu představit shánět a hlavně platit další šaty, do kterých bych se převlékala na večer. Takže se chystám zůstat v těch jedněch, když už to člověk platí, tak at si je taky užiju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@romily no většinou se dá převléct do nějaký šatů, co pak unosíš i normálně :-) ale třeba kamarádka se taky nepřevlíkla, ač ta zábava večer byla neformální a ostatní už byli oblečeni dost volně ;-)
Odpovědět
@sisstin Když já nevím, jestli bych je unosila, protože co rozhodně unosím víc jsou věci do lesa, na hory a podobně :-) Takže leda že by to byly nějaké letní, ale v těch by mi asi zase byla zima, přece jen duben a ve sklípku, nerada bych riskovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@romily tj, jestli nenosíš šaty normálně, tak to je fakt zbytečný :-) já původně chtěla právě nějaký šaty, co bych pak nosila i normálně...že na svatební kašlu, ale pak jsem si to rozmyslela :-p a právě jsem se objednala do půjčovny, ještě mi chybí krajkový bolerko k šatům a nějaká bižu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@romily kukni co se dá dělat v korzetových šatech!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sisstin taky bych chtěla pro jistotu nějaké bolerko, kdyby bylo ještě chladno, ale krajkové asi moc nezahřeje??
Odpovědět
@kitinka76 No já bych na to odvahu neměla, měla bych strach, že budou všichni koukat na něvěstu z úplně jiných důvodů, než bych ráda :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?