Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ještě když se vrátím k těm peřinkam, koupené už je mam - používat je ale nemusím až jak uvidím podle situace. Jitull jaký sepisování papírů máš namysli, u doktora jsem jen dostala papír kvůli jménu miminka který si mam vyplnit a pak ho s sebou vezmu do porodnice spolu s občankami a oddacím listem víc prej nepotřebuju když jsme manželé. Jinak ten pocit strachu z porodu se na mě už taky nalepil - nevíme do čeho jdeme a možná to je dobře pak to nějak zvdládneme!
Odpovědět
Jitus.. ja je mam taky, ale nejak to nefungovalo, tak jsem sla koupit ten spaci pytel a pak druhy, protoze ho poblinkala a nemela pak nic na spani - krome perinky. Uvidis sama jak to bude fungovat - dokoupit muzes vzdy. Magnolie- no jo, to to leti. mala uz ma skoro pet mesisu, dva zuby a vcera nam zacala se i plazit, ale dozadu :-D :-D par foto zase musim pridat na konika
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, tak s tou menstruací jsme na tom stejně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jáááááááááá už spací pytel máááááááááám, heč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Monča je holt praktická žena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když mně se strašně líbil a byl ve slevě a to se vyplatí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, ten úžasnej z TEsca s tím méďou? ten chci já!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jsem dneska byla na tom ultrazvuku a moc mě nepotěšili pan doktor mi hned na úvod sdělil že malej má velkou hlavičku. Jsem ve 32tt a hlavičku má velkou jako v 35tt sestra to dvakrát přepočítávala a pak dr. 5x přeměřoval. Jinak váha okolo 2-2,3kg což je normální. Tak mám radost jak ho vyprdnu a to jsem se radovala že mám pánev 9cm na hlavičku. Ale jinak je prý vše v pořádku. Tak jsem hned volala Alešovi a vynadala mu že tu velkou hlavu má po něm a jak ho mám asi s tak velkou hlavou porodit. No snad přestane růst a ustálý se to. Ach jo vždycky musím mít něco extra. Jituss byla jsem se přihlásit na porodnici předvyplnit údaje o otci a hlavně moje zdravotní abych se s tím pak nezdržovala při porodu a aby o mě věděli. V Chomutově se to tak dělá. Jinak sem nakoukla do hekárny a příjemně mě to překvapilo hrozně se mi tam líbilo mají tam krásné teplé barvy a je to tam takové domácí a hlavně je tam klid a teplo. Tak to mě trochu uklidnilo. Jo a spací pytel máme zatím jeden druhý musíme ještě dokoupit.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo přesně ten, ale je to králíček, myslím. Jituš neboj, to bude dobré. Včera jsem si dělala test a NIC. Cítím, že dostanu menstruaci, ale už týden, tak snad o víkendu. Jak to tak vypadá, tak dřív než na miminko se asi budu těšit na ještě jednu krásnou dovolenou.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo neboj ono to přijde a dovolených stihneš do porodu ještě hodně do 7měsíce se cestovat dá. Ale už člověk neběhá tak jako dřív:-)) Dneska jedeme na ten Hrádek tak jsem zvědavá na tu romantiku. Snad mi nebude v noci špatně a nebudu se dusit při té romantice:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitull tak holt ti bude muset Aleš pomoct dostat toho prcka ven , pěkně si to bude muset vytrpět s tebou!! neboj to bude v pohodě oni někdy ty ultrazvuky taky přesné nejsou. V Kadani na porodnici se to tak dělat nemusí jen až tam pojedu rodit tak musím mít sebou ty doklady to je snad vše!
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem mu řekla at se připraví že bude trpět se mnou:-)) hlavně nesmím hysterčit já vždycky začnu bulet a to je konečná. Hlavně ted když mám zbouřené hormony. JItuš kolik máš objem bříška? Já už 126cm. V každé porodnici je to hold jinak.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mam přesně přes pupík 104 cm,myslim že u toho samotného porodu se nebudeš ani soustředit na tu větší hlavičku půjde to jako po másle, snažim se ti navodit optimistickou náladu, ale sama se toho děsim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No trochu to funguje:-)) pro mě je nejhorší že nevím jak to bude bolet a taky se bojím aby to netrvalo dlouho představa že rodím třeba dva dny je pro mě hrozná. Ale my to určitě zvládneme. Nejraději bych se jukla do nějaké křištálové koule a zkoukla si jaké to bude ale nevím jestli by mě to ještě víc nevyděsilo.
Odpovědět
Profilova fotka
přesně takové myšlenky teď přepadají i mě ,ale zase si říkám že když to zvládli jiný tak to zvládnu(em) taky. Ta bolest prostě k tomu patří a každá maminka si tím musí projít je to příroda hlavně aby jsme byly v pořádku a miminka taky nic víc není důležité!
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jasný. My to zvládneme. Jsem zvědavá která z nás to bude mít první za sebou. Můžeme si pak vyměnit telefony a informovat se. Ale to mě jen tak napadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to každopádně, určitě mě zajímá kdy budete mít přírůstek a budete 3! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte některé telefon na leontyna83 . Objednala si parfémky, ale neupřesnila který přesně chce, potřebuje to do pátku, tak mně malinko tlačí čas :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo máš to v IP. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, tak ten spací pytel závidim, za kolik jsi ho koupila? taky bych ho brala, ale prý to nosí smůlu tyhle věci kupovat takhle domů předem...víš jak....sice to jsou kecy, ale už takhle se nám nedaří...i když, aspoň bych to mohla svést na ty věci :)-) Mončo, já taky dostanu MS, už mě druhý měsíc před MS hrozně bolí prsa, nevím, co to je, ale dřív jsem to nemívala. Navíc mi dneska klesla teplota, takže MS je už na cestě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Smúlu nosí hračky a kočárek. Já ho kupovala ve slevě něco kolem 200Kč +- 50Kč. Prostě se mi líbil, myslím, že kdyby se nedařilo, tak je to i hezký dárek, kolem mně se rodí o 106.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, Mončo, fakt jenom za 200?? tak to je dobrý :-) jinak včera jsem potkala Jitullku v Tescu, tak jsem se k ní hlásila :-D a má tak kouzelný bříško!!! Chjo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Jitullko-z větší hlavičky mrňouska si nic nedělej.U nás to bylo to samé :-D a Niky byla na světě vcelku rychle.Porod začal kolem 12h.dopolední a ve 14.30h.byla venku(jen nepočítám poslíčky,které trvaly 2 dny :-N :-x )Vím,že se mi to teď povídá,ale opravdu na tu "bolest"brzy zapomene každá z nás.... ;-) Jinak pytel byl u nás strašák číslo 1."V pytli" z něj byla akorát Niky :-D -vůbec,ale vůbec se jí v něm nelíbilo,ale podotýkám,že jsme ho zkoušeli až tak ve čtvrtém měsíci.Předtím byla napevno v rychlozavince,kde jí bylo náramně-to nám vždycky krásně chrupala,protože měla pocit bezpečí...Jak jsme zkusili dát deku,nebo pytel...byla to krušná noc :-) .Teď už spinká pod dekou v pohodě.Máme jiný problém-cestování v postýlce,takže několikrát za noc chodím přikrývat zádíčka,prďochovi našemu malýmu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a nebyl by lepší ten pytel. Se přiznám, že mně mrzí, že ho nedělají pro dospělé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak obrovskej pytel na spaní bych brala taky!!! já se chumlám do deky jak mumie, ted jelikož je zima, tak mám zachumlanou i tu hlavu :-) a kouká mi jenom nos :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně zachumlává manžel, je to jeho večerní povinnost. Zatáhnout žaluzie a zachumlat si manželku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Naše Niky by se v pytli přizabila :-) ,pořád si stoupá-musí mít přehled,co se kde šustne,takže pytel ani teď u nás nemá šanci...Jako já bych ho také brala :-) :-) :-) ,pro sebe...ten by mi nikdo krást v noci nemohl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak to ale docela chápu, já si myslím, že ten pytel je dobrej buď pro ty miminka, nebo ty větší. kamarádka má takový ty obří pytle pro 4+2letý holčičky. a ty už jsou v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
A já dnesku potkala Jitullku u Baumaxu :-) .....seděla sice a autě,ale stejně musím říct,že jí to slušelo ;-) Dala jsem do albíčka pár fotek z poslední zkoušky šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky Leo já jsem musela spíš čumět chvíli mi trvalo než jsem si tě zařadila:-)) Jinak máme za sebou romantiku na hrádku bylo to super apartma větší než náš byt. V noci jsem se tam trochu bála. Ale měly jsme všude svíčky a plátky růží hlavně ve vaně které se rozpustili ve vodě. Do vany se vejdete dva když zkřížíte nohy ale když sem se tam vešla i s břichem tak je to pohoda. Postel super mají perfektní matrace žádná měkota a je kovová:-) snídaně perfektní ani jsme to nesnědli. Akorát nám tam ráno vlez nějaký chlap bez zaklepání tak pozdravil a zmizel byly jsme z toho docela v šoku. Jinak v restauraci moc dobře vaří ale je to drahota. Holky mě bylo včera hrozně blbě dopoledne nemohla jsme dýchat a bylo mi špatně od žaludku to celý den. Ruply mi nervy a když jsme dorazili večer domu tak jsem bouchla a bulela a začala tady říkat že už tu břicho nechci že je mi akorát blbě a nemůžu nic dělat. Prostě ty hormony se mnou mlátili. Ale je fakt že ty nevolnosti jsou protivný nemám ráda když mě něco omezuje.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?