Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mně díky tomu, že máme chatu na Mácháči moc nebere. Když už tak hory, nebo jen přespat a podívat se po památkách. Teď jsem hledala ubytování na sobotu v Mělníku, je tam vinobraní. Myslela jsem něco do 400Kč na osobu, jen na přespání, ale jsou tam asi tři možnosti a vše je zabrané, nebo drahé hotely :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jukněte, je to neskutečný http://airstop.cz/last-minute/dominik...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, Paříž super, i jsem tam našla levnou pizzérku, chce to hledat :-D...Eiffelovka mě osobně neuchvátila...hromada železa no :-)...to jejich historický památky jsou lepší, hlavně můj Vítězný oblouk, koukala bych na něj hodiny!! Tak máme po vyšetření,. fanouš se buší do prsou...takže...v dnešní době má zdravý muž v ejakuláru 50milionů spermií (v 1ml) a Fanouš jich má 120mil :-) :-) :-) takže je hrdej a pyšnej :-)...koukali jsme na něi v mikroskopu, bylo to hodně zajímavý a super zzážitek!!! Hlavně se Fanoškovi ulevilo a o to šlo..já to věděla, že bude v pohodě...já si myslím, že chyba je prostě na mojí straně...chlamydie holt ucpávají vejcovody, no :-(...jo a ten sexuolog nám řekl, že chlamydie jsou populační pohlavní nemoc a má to každej druhej pár...že je to katastrofa!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky omlouvám se že vám sem lezu, ale možná budete některá vědět. Nevíte jestli v CV oddávají i v divadle nebo jen na radnici? Kamarádka se tam loni vdávala, ale nevím jestli to nebylo jen dočasný. Prosím ještě nemám ponětí kolik stojí půjčovné svat. šatů, kolik jste asi dali vy? Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, však jsem právoplatně můžeš chodit i normálně , ne? :-) vdáváš se, viď? o tom divadle teda nevím, vím o radnicích a hrádku :-( a šaty...záleží kam půjdeš...třeba v Deltě v CV seženeš i za 4tis...já měla ale zase třeba za 8tis...to je různý...záleží i, jestli je to loňská nebo letošní kolekce, jaká je to značka atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes se můžeš vdávat naprosto všude, pokud ti na to přistoupí úřad. Já přemýšlela o městské věži, ale nevešli by se mi tam svatební hosté. Zkus se domluvit, myslím, že je to o 1000 dražší, ale ty poplatky si asi určuje město. 3aty myslím od 2 000 do 15 000, jak píše Míša. V Jirkově nemají tak drahé šaty, ale já bych si asi nevybrala v Mostě dražší, ale mně se líbí víc. Ty samé šaty v Liberci v Olympii, nebo co to je za obchoďák stály 15 000, takže Most není zas taková hrůza. Míšo mně děsíš. Já pořád trpím na výtoky a krvácení a těhotná také zatím nejsem A ty za to nemůžeš, pokud by měl Fanouš pohlavní styk, tak je přenese, Bůh ví, kde jste k tomu přišly a jak už je máte dlouho. Tím jsem nic špatného nemyslela, jen to, že už je můžete mít z předchozích vztahů, nebo tak
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, k tomu přindeš, ani nevíš! Z předchozích vztahů, nebo tak určo ne...bylo to až teď poslední dobou...protože předtím jsem při vyšetření ani neukápla, ted ano, proto to poznala. Asi je to teprve v začtku, jak mluvila. takže možná bazén v Egyptě nebo něco...tam to chytneš raz dva...bazén, ručníky...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, Moni, vždyť to zkoušíte teprve chvíli, tak nepiš, že těhotná taky zatím nejsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, průběžně dočítám a nestačím se divit? ty chlamidie jsou fakt asi dnes už běžná nemoc hodně o tom slyším okolo sebe - míšo držím palce v úspěšné léčbě , věřím že to je vopruz. Moni - že by další těhulka??? Už se těším na další těhulku s jitulkou to máme za pár tak ať je nějaké vzrůšo, hrozně to letí za 8 týdnů budu rodit a ani se mi nějak nechce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jituss, kuju moc...mohly bysme taky dát někdy kafíko, když bydlíme kousek od sebe, ne? mi dáš taky šáhnout jak Jitullka na pupíka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To není vůbec špatný nápad - někdy se můžeme domluvit a zajdeme na kafíčko!!! Jestli chceš dostat kopanec tak ti šáhnout dám - vyvádí šílený kusy ta naše princeznička!
Odpovědět
Profilova fotka
no super :-) kdy a kde? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Spíš se zařídím podle tvého času, když chodíš do práce, ja mam ted dost lítání - ještě vyřizuju nové jméno všude po úřadech, víkendy mam zabitý to se věnuji manželovi!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak víkendy, to je jasný, to tě nebudu zdržovat, tak co třeba v pátek...ale až tak 3.10.????? to chodím domů totiž dřív, víš...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja si to předběžně napíšu do diáře a budu s tím počítat, kdyby to nevyšlo toho 3-tího tak týden na to manžel jede v pátek do Plzně a budu sama myslím že to je 10-tého
Odpovědět
Profilova fotka
jj, super :-) ještě se teda domluvíme až těsně před,...a fotečky chci vidět...jak ze svatby, tak prcka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrá domluveno, to já taky budu chtít vidět !!!! fotečky prcka mam na koníkovi!!
Odpovědět
Profilova fotka
jdu to promrkat!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo gratuluju že je to v pořádku. Ty ty potvory vyléčíš a můžete na to hupnout. Jituš a jak se cítíš? Já nic moc teda hlavně dopoledne k večeru už je to lepší ale zase ty noci ta žáha mě zabije docela často v noci zvracím tak do 4h ranní mě to prohání pak se ten žaludek uklidní. Malej je taky pěkně živej zrovna dneska mám zase v břichu tsunami. Zítra mě čeká poslední velký ultrazvuk. Dneska jsme zase utráceli dokoupila jsem dupačky když jsem před Alešem ještě diktovala co všechno potřebujeme tak šel do mdlob. No jo když ten prcek se co chvíli ublinkne a počůrá a pokaká tak musíme mít zásoby jinak bych to nestíhala přepírat. Největší dilema mám s lahvičkami jestli mám koupit dražší nebo obyč z drogerky. Uvažuji o Aventu zabranují aby mimčo vcucávalo vzduch.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jitullko, mě je fajn mě zas štve že musim chodit v noci minimálně 2x čůrat to mi otravuje život ale co bych pro to malé neudělala! Na tu žáhu zkus pastylky Renie mě to zabírá, taky mě někdy pálí žáha ale tohle vycucam a je klid - můžou to i těhotné! Já už na velký ultrazvuk nejdu, můj gyn.ma svůj a tím že je vše vpořádku už mě do nemocnice nebude posílat což jsem ráda. Já zase dnes byla dokupovat drogerii a taky už se to pěkně prodražuje, ještě musím navštívit lékárnu. Koupila jsem si zatím jen jednu lahvičku, víc kupovat nebudu až jak se rozkojim, to se dá vždycky dokoupit, od Aventu jsou fakt nejlepší ale je zatím zbytečné je kupovat když nevím jestli je budu vůbec potřebovat!
Odpovědět
Profilova fotka
No mě zabírá mléko bez něj nedám ani ránu. Renie mám taky ale než to vycucám tak se raději napiju a je klid taky ale jen na hodinu (pastilky mi vydrží působit stejně) Jo to čůraní je věc ale já chodila vžycky v noci tak mi to nepřijde. No drogerku ještě nemám a od koho jsi kupovala kosmetiku? No lahvička se hodí vždycky nikdy nevíš co se může stát tak je lepší ji mít při ruce. Tak koupím taky jen jednu a ještě nevím jestli dudlík s jednou dírkou nebo se dvěma. Je to věda. A taky jsem četla že miminko se do roka nemá příkrývat peřinkou ale stačí lehká deka nebo ten spací pytel. Tak peřinku nechám ještě schovanou. Dneska jsem si koupila kojící košilku a mám objednané dvě podprdy od Anity jsou drahé ale moc příjemné a vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
Lahvičku mít doma jednu určitě mít musíme to je jasný! To slyším poprvé že by se miminko nemělo přikrývat peřinkou, spací pytel mam ale miminka v tom moc být něchtějí, oni tyhle rady v časopisech co se kde píše jsou taky někdy na hlavu - moc na to nedam, vem si jak jsme vyrostli my nebo naši rodiče, je jiná doba a všude se píše jak se co nesmí a co se musí a přitom za našich dětských let se o tom nevědělo a taky jsme vyrostli a jsme zdraví a v pohodě - takže ja tyhle rady beru dost s rezervou!
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, vždyť já neberu antikoncepci skoro stejně dlouho jako ty. Asi o měsícdéle. Je pravda, že spolu nespíme pravidelně, někdy se klidně víc jak týden míjíme a pak jsme zase jak králíčci, já si plodné dny nehlídám, ještě jsem to neštudovala, tak je to možná i tím. Já dost trpím na záněty, proto se bojím. Míšo moje známá byla na zprůchodnění vejcovodů a pak hned otěhotněla, to nemůžeš využít? Nebo musíš opravdu nejdřív zabít ty potvůrky?
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, ale ty ses přece před svatbou nesnažila, ne? =-) Mončo, první věc je zbavit se chlamydií, bez toho nic nejde a ani nepůjde.
Odpovědět
Profilova fotka
NO řeknu ti že mi ze všeho jde hlava kolem člověk neví co koupit a co je správné atd. Určitě to nějak zvládneme. Začíná mě děsit představa porodu protože nevím co mě čeká teda spíš jak ty bolesti budou intenzivní nemám ráda neznámo. A už si byla sepsat papíry do porodnice? Mě to čeká zítra.
Odpovědět
jituss: perinku ani polstarek si zatim nekupujte, ze zacatku jsou vetsinou mimca v zavinovacce nebo na pevno v dece zabalene, nemaji radi moc volneho prostoru a uvazani na pevnou je uklidnuje -jako u maminky v brisku ;-) Pozdeji se zacnou pretacet, sahat po vecech a tahat veci na oblicej. Pak se klidne muze stat, ze si pretahne perinku pres oblicej a nestesti je hotovo :-( Lepsi je spaci pytel. Mimco je v teple a ty muzes klidne spat, ze se ti neudusi nebo neodkope. Lepsi je mit dva (kdyz ti jeden poblinka). Pozor ale na zapinani. Lepsi jsou takove, ktere maji ten jezdec zipu u nozicek a ne u pusinky
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééééééééééé ahoj daphnei . Ty už máš malou princeznu, to teda čučím, jak to letí. Je nádherná, opravdu kouzelná. Přeji malé hodně štěstí ;-) Jak to myslíš Míšo nesnažili? My se nikdy nehlídali a ani teď neprovozujeme milování nijak odborně a neprovozujeme zaručené polohy a různé triky. Pokud to nepůjde tak nějak rok, tak se začnu zajímat, ale zatím bych chtěla otěhotnět přirozeně, bez stresů a kontrolování teplot, pldných a neplodných dní, kdy se člověk jde milovat protože je to vhodné prostě žádná alchymie
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, myslela jsem snažit o miminko, tím pádem se nehlídat. vím, že jsi mi řkala, že nechceš být na svatbě těhotná, proto jsem si to odvodila. jinak teploty jsou o něčem jiném, než kdy na to skočit, a to o tom, zda správńě funguješ...taky jsem si na začátku říkala, že měřit teda nebudu a teď měřím a jsem víc v klidu jak předtím. pochválila mě i doktorka :-)...aspoň když v lednu půjdeme, tak to máme naměřený, většinou musíš mít naměřený 3měsíce, než s tebeou začnou něco dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Nene Míšo, nechtěla jsem být těhotná, ale nebránila jsem se tomu. Já jsem v těhle věcech hrozně nezodpovědná, měření teploty mně obtěžuje až teď a to nic neměřím :-D . Dokonce si nedokážu vzpomenout na datum poslední menstruace :-N , měla jsem to v kalendáři, ale kvůli svatbě jsem pár stránek s poznámkami vytrhla a teď to nemůžu najít :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste nemám odkaz na fotečky, nemám se čím kochat :-( . Honem, zase jsem znechucená z práce, potřebuji rozptýlit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?