Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Pavel jede z Ostravy, takže také slaměná vdova. Teď jsem dokoukala Kriminálku Anděl a celkem dobrý. Půjdu se napařit do vany. Je mi hrozná zima a bolí mně levý vaječník, budu mít měsíčky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, no Moni super, hádej kolik potřebuju vývazků? ........27!!!!! :-D Takže beru všechny! Někde jsem našla růžovo-šampaň ty byly krásný,ale růžovo-bílý beru taky ;-) Až budeš zdravá,musíme se domluvit a předat si zboží 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se včera nechytli co:-( já tý kriminálce nemůžu pořád přijít na chut nějak mě to nechytlo. V noci jsem si zase užila měla jsem žaludek jako na vodě. HOlky topí vám? Nám už od včera je to super máme tu krásně teploučko už jsem si připravovala argumenty jak se budu zase hádat a překecávat aby zaply kotelnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Včera Venda zkoušel "co vydrží" náš krb :-) a měli jsme doma přes třicet ;-) ...blázen :-D Mě se ta kriminálka minule líbila,ale moc nemám čas to sledovat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jste si tam udělali saunu zdarma:-) taky dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
Jááááá chciiiiiiiiiiiiiiiiii krb :-( :-D , je mi zima i když topí, tedy přitápí.
Odpovědět
Profilova fotka
Leo, mám ještě doma asi 2kg růžové rýže. Nějak nemám chuť jí uvařit, mám ti jí také přibalit? Jen si jí musíš napytlíčkovat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak kriminálka mě taky nebere, přijde mi to bohužel jako chabá náhražka Kriminálky Miami apod. nám už taky topí, ale my netopíme :-), holky, nám každoročně vrací 10tis zpátky, pač my netopíme skoro celou zimu...jsme vytápěný dost zespoda, i zezhora, takže je to parádička :-). Zítra na mě myslete, jedeme na to spermio, jsem na to zvědavá, jak dopadneme!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, já každý rok domlácím. Letos 2 000 a teď přišla účtenka na 1600 nedoplatek za elektřinu. Já jsem pořád zmrzlá a nemáme na topení měřáky, takže vydělí metry spotřebou a je vyúčtováno. V těhle věcech neumím šetřit. Budu držet palce, kdy budou výsledky?
Odpovědět
Profilova fotka
moni, fakt jo ? my dostáváme se vším všudy vrácený zálohy jak na vodě, elektrice...kol 15tis :-) a to máme dokonce i elektrickou desku, troubu...teď pc, telka a všechno a stejně nám vrací :-D no, výsledky budou hned do hodiny, takže budeme čekat. Myslím ale že Fanošek bude v pořádku, jsem fakt hrozně zvědavá :-) prej nám pan dr dá i nějakou instruktáž, asi jak souložit :-) a já si myslela, že stačí se líbat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, mončo, co to je prosimtě za nádheru rajskou v tom tvým albu??? sama nemá album a má potřebu se takhle tady ozývat? to je fakt nána!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tý fuchtle jsem si taky všimla, bledá závist nic jinýho, takové členy s takovýma příspěvkama by měl admin vyautovat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Píše i do jiných alb. Ono nestačí se líbat :-o :-o :-o :-D . No jo, máme velkou spotřebu a to máme 1000,- zálohu na elektriku, teplo ani nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo jasně,rejži beru taky :-D ......akorát musím sehnat ty pytlíky ;-) V paneláku je to neštěstí,když nejsou měřáky.......my jsme měli nedoplatky,pak nám dali měřáky a najednou nám vraceli....spotřeba podle mě stejná. To jejich rozpočítávání ]-( ...
Odpovědět
Profilova fotka
To je přesně ono Leo, ještě ke všemu nemáme plastové okna a těmi dřevěnými nám vesele fučí do bytu. Když nám je vítr otevřel a déšť mi zničil stůl, tak nám byťák řekl, že to není havarijní stav. Prostě hrůza. Sice je budou prodávat, ale v hrozném stavu. Za celých 20 let žádná oprava, jen jednou malovali.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky Míšo moc držím palce a hned napiš jak to dopadlo moc na Vás myslím. Moni ty paneláky jsou všude stejné. Našim ho ted opravují tak už mají aspon plastáky a v teple je to opravdu znát. My máme pořád děravý dřevěný ale jelikož chceme stavět tak do toho už vrážet prachy nebudu. Ale taky nám vraceli ale letos za elektřinu jak jsem doma a proháním tv a víc vařím tak nevím nevím. Nejhorší je jak sami od sebe stáhnou zálohy když ti vracejí takže je musíme zase navyšovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, mně ještě nevraceli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba se taky někdy dočkáš:-)) My letos určitě taky ne takže s tebou budu držet basu.
Odpovědět
Profilova fotka
:-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska se jdu vyvětrat. Opustím svoji komůrku a jedu do města potřebuju si koupit novou podprdu a už se začít trochu zásobovat do porodnice pořád kupuju malýmu ale už musím i sobě. Zítra jedu na velky ultrazvuk jde tam se mnou mamina protože Aleš nemůže tak doufám že se mi tam nerozbrečí dojetím.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych bulela.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme se mohly domluvit:-)) a kdy vyrážíte do té Paříže? Už se zase těším na fotky teda pokud nám je ukážeš.
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že budeš mít nějakou fotku ;-) Do Paříže jedeme koncem října. To je jasné, že Vám ukážu fotky, ale jak to tak vypadá, tak na Eiffelovku polezu v oblečení na lyže, nebo zmrznu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale měla by být od Versaceho at jsi stylová:-) Já bych tam prošmejdila všechny krámky ale jen se koukala protože finančně bych měla tak na jednu botu. A večer procházka po osvětlených uličkách zaplněných stolečky u kaváren. No úplně to vidím. NO a zpátky do reality já budu akorát připravovat tašku do porodnice:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pojedete už s miminkem a bude to také krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
no příští rok to vidím max na chajdu nebo někde po čechách. Nemám ráda když se daleko cestuje s miminama je to otročina člověk se nikam nedostane a ty vedra pro to malé taky nejsou moc vhodné. Ale to je můj názor.
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, náhodou chajdy jsou super.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) My,po zkušenostech z tohoto léta,nedáme dopustit na agenturu Tourtrend a na příští léto už plánujeme opět dovču v Čechách :-) .S malou je to ideální,protože se dá kdykoliv jet zpět domů,kdyby to nějak neklapalo atd....(ze zahraničí už by to bylo horší :-S )Už jsem si dokonce pár tipů dala do oblíbených ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.silvestrnachate.cz/nabidka...
Odpovědět
Profilova fotka
Jen musím objednávat hned po Novém roce,protože poptávka je vysoká....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?