Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo děkuji, jdu se kouknout do mailu. Nemá tady náhodou někdo svátek? Hilde všechno nejlepší ? Tedy doufám, že jsem se nespletla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přáníčko k svátku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, Deny, no fakt jooo!!! Všechno nej... mončo, ještě ho tam nemáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už ho tam máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ÓÓÓÓÓ mockrát děkuji za gratulace :-) ,je to od vás milé... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáš zač, nemáš zač :-D , bude mejdan? Míšo už tam máš odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak mejdan se vydařil,naplnila jsem všem gratulantům pupíky,vyfasovala jsem krásnou kytičku,kilové méďany Haribáky-mňam(ještě že je Nikolka zatím nemusí,určitě by mi s nima pomáhala :-D ),vybrala jsem si nové botičky a dneska ještě vyfásnu korunky a pojedeme do Chomutova utrácet s kamarádkou ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Deny přeju Ti dodatečně vše nej nej k svátku!!!! Holky tak včera jsem měla měsíc do svatby,už se mi to krátí.!!!.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty bláho, já chci také dárečky. Leo my už měli měsíc výročí :-D , dostala jsem kytičku a já trouba na to zapomněla, když teď nevím co je za den :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Deny vše nej hlavně hodně zdravíčka. My jsme taky včera ještě slavili s Alešovými rodiči a švárou s rodinou moje narozky bylo to docela fajn. Přišli mi ty věci postýlka přebalovák atd. musela jsem si ty balíky odnést do bytu takže jsem toho měla docela dost pán z doručovací firmy byl dost neochotný. Vůbec nevím jak se sem natěsnáme. Mám z toho docela hrůzu. No řekli jsme si s Alešem že přestaneme běhat s metrem a budeme spontání.
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, za chvilku budete stejně v baráčku, tu chvilku to vydržíte.
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě nic není jisté zatím jsme jen žadatelé nic papírově nemáme v ruce. Já už se raději netěším nebo se to pokazí. Příští víkend jedeme z pátku na sobotu na Červený hrádek do svatebního apartmá užít si ještě do listopadu romantiku ve dvou. A ted prý volal Alešovi švára aby mu šel v sobotu pomoc na barák no naštěstí to Aleš odmítl a půjde v neděli a to rovnou rozdělláme tu skřín v ložnici a můžeme stavět postýlku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moni, tak hlavně,že nezapomněl manžel :-D :-D :-D Dneska mi přišla svatební bižu. Jo moc krásnááááá!!! holky mějte se, já se jdu chystat na pohřeb :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jituš, tak jsem zvědavá, my tu romantiku máme na říjen...Fanouš úspěšně nic neví...a ani mu to nehodlám říkat :-) tak příští středu jedeme na spermio, tak jsem zvědavá jak dopadneme! Já už mám dobraný ATB, Fanouš ještě pokračuje dalších 7dní. jenom doufám že to ty mrchy zamodrovalo... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, jakou romantiku? Budete také stavět? Leo to ti nezávidím, to je ten policista? Holky já se zase děsím toho, že ta mrtvá maminka od nás z Jirkova je naše bývalá sousedka. Mluvil tam u kočárku její manžel. Jestli je to ona, tak je to hnus, před pár lety přišli o dceru, přejel jí vlak. Já doufám, že jen zbytečně plaším, ale děje se tady moc negativního. Už by to chtělo něco veselejšího.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, my a stavět???? Vždyť víš, co si myslím o hypotékách :-) Zamluvila jsem na naše 6leté výročí ten pokoj na hrádku, s poházenýma okvětníma lístkama a budou tam i nějaký slavnosti bo co...tak budeme šounit do rytmu hudby.. Jituš, ne že nám tu postel rozvržete!!! x-) jinak s tou pani co zemřela, to je fakt děsný...jeen říká, že řidič nečuměl, druhej, že mu tam ty maminy vlezly...tak bůhví, kde je pravda. každopádně to je katastrofa!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby mu tam ty maminy vlezly, tak vzal kočárky, oni už museli být dost daleko v silnici, když smetl je. Každopádně to je zase hrůza. Míšo tak to bude super výročí. Já jsem na Hrádek malinko naštvaná, právě kvůli tomu pokoji a kvůli tomu, jak se zachovali. Také se mi malinko nelíbí, že do ceny započítávají neobsazená lůžka. Takový pokoj si sotva někdo objedná na rodinou dovolenou s dětmi. Jituš a vy tam také budete trávit nějaké výročí či co? Já zase nic nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, furt to vyjde levněji jak Selský dvůr, ale kolega říkal, že ten pokoj na SD je mnohem lepší...není to tak roztahaný a je to útulnější...jako já tam byla fakt spokojená, byla to nádherna, škoda, že jenom na přespání!
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo a máš fotky a kolik to stálo na Selském dvoře? Mně by se líbilo něco jako na té Lésná, chtěla bych něco na první výročí. Vitvarovni byli letos na výročí na Jemništi. Pořád se míjíme, teď jsou v Itálii, ale pak jedeme společně do Paříže, tak snad se dozvím, jaké to tam bylo. Mně se na tom Selském dvoře líbí, že by se tam dalo koupat, jít se projít a zaplatit si třeba projížďku na koni
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, my na to měli slevu, ceny máš přímo na stránkách SD. Fotky nemám, nebyla síla a ani šance je po hostině vyfotit :-) ale bylo to tam fakt krásný. Jedeš do Paříže??? Se máš! Já furt přemýšlím, jestli nedat Fanoškovi k vánocům víkend v Římě...no, uvidíme, třeba vymyslím něco jinýho...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Řím mám v pláni hned po Paříži. Jedeme ale jen autobusem, na druhou stranu podle mého za dobrou cenu. Bude nás to stát 3990 pro jednoho, ale je v tom jen jedno přespání, takže po příjezdu na místo se jde rovnou po památkách. Naši to vzdali, ale já si říkám, že jsme mladý, tak to zvládneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Mončo, vy si užíváte :-) jinak my chceme na jaře na pár dní do Rakous, jak byla Jitullka, pak mi musí poradit co a jak :-) jinak co novýho, holky? já jsem se dozvěděla úúúžasné věci o našich chlamydiích a furt mi to trapně šrotuje a jsem z toho lehce v háji. asi si nechám napsat antikoncepci, dokud si nebudu jistá, že jsou fuč. fakt už nevim...všechno je tak nějak na prd.
Odpovědět
Profilova fotka
A co jsi se dočetla tak, závratného. Neblbni s tou antikoncepcí. Teď do sebe budeš rvát hormony a po třech měsících zase bez. Rozhodíš si cyklus a podle mně zbytečně. Co radí gynekolog?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jsme se vrátili z chajdy byla tam fuj zima ale v chajdě sme si mohly zatopit za to v bytě máme klendru. V autě mi bylo blbě přijela jsem úplně hotová unavená. To přespání na hrádku jsem zařídila jen tak protože pak už se nikam nedostaneme a dá se říct že to můžeme mít jako 3 měsíční výročí. Už se těším na romantiku snad mi nebude špatně. Míšo s Rakouskem ti určitě poradím nebo spíš Aleš on je jako chodící cestovka a ty mi zase na oplátku poradíš co s tou pekárnou co tam dobrého uklohnit protože k ježíšku bude 100%. Moni a na jak dlouho jedete? Paříž je taky můj sen tak snad někdy.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Mončo, tak pokud stejně nemůžeš mít děti, nebo jdeš na umělko, dr stejně píšou na měsíc HA, pač po vysazení je vysoké riziko otěhotnění a uhnízdění vajíčka atd. Chlamydie způsobují potraty, ucpávají vejcovody, můžu se jich zbavovat klidně dva roky...a dva roky mít hnusnou pleť a nemít ani miminko...to asi ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, poraďte, kde objednat vývazky? Někde jsem je našla,byly celkem laciný,ale zase se platí i dobírka,co? Už to mám za pár a stále se mi nevrátil prstýnek...(nechávala jsem si ho zvětšit) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leo, já mám 27 růžovo - bílých za 6Kč, pokud by ti to stačilo, nevím, kolik máš hostů. Jinak všude platíš i dobírku. Jituš, já také do Paříže moc chtěla. Míšo nestraš.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem se zase pobavila při čtení gratulací v albu. Nějaká mladá paní, které mněla naprosto luxusní IN svatbu, jen tu nemá album, mi píše pěkné věci, ale moc tomu nerozumím, neumím slovensky. Chtěla jsem jí odepsat, že si myslím, že kadeřnici se účes povedl a šaty jsou z kolekce na rok 2008 a vyhlédla jsem si je na veletrhu, ale hrdinka tam nemá ani mail. Páč z toho nechci dělat diskuzi, když je to místo na gratulace, tak jsem jí neodepsala vše, co jsem měla na jazyku. Ale její obhajoba mně snad pobavila ještě víc, když se mně tam jiná nevěsta zastala. Asi založím téma MONČA A PÁJA a budu se bavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leo jste šikovní, super oznámení, já si ho musela nechat udělat. Včera jsem zjistila, že máme doma foto papír, byl jako bonus k nějaké barvě do tiskárny. A i ta naše kraksna zvládla fotku, byla jsem nadšená, protože jsem potřebovala malinkou fotku do rámečku v albu. Tisknu tedy jen černo - bíle, páč většinu barvy sežrala tiskárna na pár obalů na čokoládky, které nevystačili. Ještě, že mi to natiskla Míša, jinak bych se za barvu nedoplatila. Leo, jsi šikulka. Si tady dneska povídám sama :-( . My jedináčci si vystačíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo už jsem tady taky jsem sirota nebohá. Aleš už šel spát a mě je doma smutno jak jsem tu celý den zavřená sama a nemám si s kým pokecat. Škoda že bydlím tak daleko dneska bych šla na džus:-) Malej do mě sice kope asi mi dává najevo že nejsem sama ale ještě si moc nepokecáme a králík taky podřimuje prostě tu není s nikým řeč.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?